Opinie o Neuca S.A. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Neuca S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neuca S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neuca S.A. w Polska

Tomciu oltarzew

He szkoda ale Toruń posłuchał pracowników i go wyje szkoda tylko tyłu dobrych ludzi których zwolnił

@Tomciu oltarzew

Co za bardzo dobra wiadomość rewelacja normalnie, tyko właśnie szkoda że tylu dobrych osób się pozbył w firmie i Toruń za takimi ludźmi jak kz powinien na bieżąco się interesować.. Brawo jeszcze ten 2 co też jest dobrym ściemniaczem i na niego powinni zwrócić uwagę.

Kamil
@Michał

O kim mowa?

Pracownik nr 1

Kontrola zwolnienia lekarskiego dla Pana który tak sprawdzał pracowników jak byli na l4. Szkoda że firma straciła tylu dobrych ludzi. Ważne że ktoś to zatrzymał lepiej późno niż wcale

Domek
@Pracownik nr 1

Sama chyba zgłoszę, otwieram szampana zaraz, mam nadzieję że czytasz to. Leci do ciebie środkowy palec posłanki z twojej partii. Cudowny dzień

Pracownik nr 2
@Pracownik nr 1

Lepszej wiadomości nie mogło być dzisiejszego dnia. A teraz To-Masz się pan zgłosić do ZUSU na komisję

Chatka
@Pracownik nr 2

Dobra zmiana Dziękujemy !!!!! Tylko dlaczego tak późno??

Film

Super kampania go work. Widzieliście ten film z Bogusiem Linda? Naszym i tak to nie da do myślenia bo to złotowy i ludzie którzy nami pomiatają ale może Toruń się ocknie zanim będzie za późno. Ukraina w magazynach na stanowiskach zarządzających ludźmi?! Początek końca

@Film

Codziennie nam pokazuja, ze maja nas za nic. Wiele mozna zniesc ze strony firmy, ale zeby Ukrainiec wydawal mi polecenia to juz dla mnie za wiele...

Lis

W którym magazynie tak jest że Ukrainiec wydaje polecenia..?

Kat

Katowice co tak cicho? :D Jeszcze ktoś tam pracuje? ????

Jakiej rekrutacji? Ogłoszenie powisiało bo musiało. Nikt nie dzwonił, nie zapraszał. Odmowy też nie dostałam. Dział HR do wymiany. Młodzież uśmiecha się na zdjęciach, zwija dłonie w piramidki i zapomina o negatywnym feedbacku i wtórnym uprzedzeniu do firmy wynikającym z braku kontaktu ze strony rekrutera. Przecież bym nie kandydowała, gdybym nie uznała że warto tam pracować. Dziś mam żal. Niesłowni - mail nie kosztuje nic. Powiem tak, jak czuję się potraktowana - puscili bąka ogłoszeniem, wzięli swojego, a smród został. A fe!

Po co te ogłoszenia?

logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Przestrzegam

Korona wirus coraz bliżej polski w tv mówią że kwestia czasu jak dotrze do pl. Mówią że zachowanie higieny jest bardzo ważne mycie rąk itp. Patrząc na ilość Ukraińców w moim magazynie to już mogę się zapisać u proboszcza na cmentarzu.

Ar
@Przestrzegam

Było robić panikę jak na Ukrainie była epidemia grypy , nawet naszych ukraińców przymusowo szczepiono przeciw grypie a kto się dobrowolnie nie zgodził zrezygnowano z ich usług

Pracownik magazynu Gadki

Witam Dzisiaj w drodze do pracy prawie zwymiotowalem na sama mysl o moim pracodawcy. Powiedzcie mi prosze, czy to normalne jak sie pracuje w Neuce?

E

Kilka lat temu było nawet ok. Obecnie tragedia. Cele ciągle podnoszone. Kasa coraz mniejsza mimo, że twojej pracy coraz więcej. Przerwa co do sekundy liczona. Czasy w rozmowach, czas na wysłanie zamówienia (cześć faktur trzeba podzielić co zajmuje czas), czas na każdym statusie musi się mieścić w ścisłych normach. Problem w tym, że system działa strasznie i się wiesza co powoduje częste przekroczenia np czasu po rozmowie. Grafik taki, że chce się płakać. Połowa zmian to 10.30-20.30 lub 11.30-20.30 zdażają się 11-21. Żeby było fajniej jak kończysz np 21 na drugi dzień na 8. Wszystkie niedziele otwarte do 22. Ocena półrocza - jeśli byłaś chora to zapomnij o pozytywnej, otrzymasz poniżej oczekiwań bo nie wyrobiłaś kasy dla firmy ????

juz nie telemarketer
@E

i dlatego trzeba podać firmę do sądu o mobbing bo to nie są normalne godziny pracy

oltarzew
@juz nie telemarketer

Może w samej firmie mobbingu nie ma - i broń boże nikogo nie chce chronić w tym momencie ani stać po stronie firmy , natomiast są jednostki BR czy Kz którzy faforyzują jednych pracowników a na drugich wyładowują swoje niepowodzenia czysto prywatne przynoszone z domu i rzucają kłody pod nogi jak tylko mają taką możliwość .

@byly tm

Rzeczywiscie jest ciezko ale jak sie ostro tyra to mozna zarobic. Cyrk na kolkach moze i jest ale akurat kierasa ktorego wymieniles zlego slowa powiedziec nie mozna. P.s. Chyba nie pownienes pisac nazwisk- to karalne

byly pracownik call
@E

zgadzam się, więcej obowiązków, kasa mniejsza po tych zmianach tylko ffirma zarabia sporo więcej, telemarketerzzy mniej, nie wyrobisz 80% normy, zero premii, a samo 80% tez żenada bo to tylko 30%premii, zero zycia prywatnego 10 dni w miesiacu 10.30-20.30 za minimalna pensje, żenada

Tm
@byly pracownik call

To po co tam pracujesz? Ktos Cie zmusza? Nie rozumiem takich ludzi.Ja pracuje tam juz 6 lat i gdybym myslala jak Ty to bym odeszla.

Dg
@Tm

Może nie myślisz:)

Age
@Dg

Osobiście uważam że praca w tele w tej firmie jest poniżej godności. Nie szanują człowiek (usunięte przez administratora) płacą i tyle

Telema

Ta praca to dramat.praca do 21 lub 22 za najniższą krajową.

Magazyn Gadki
@Telema

To zapraszam na magazyn, praca od poniedziałku do niedzieli, 24 h na dobę, do tego fizycznie i za minimalna :/

telema
@Magazyn Gadki

Zmieniłam firmę...,;)

Magazyn Gadki
@telema

I bardzo dobrze :) Gartuluje dobrej decyzji :)

magazyn Szczecin
@telema

Też zmieniłam firmę . Po co było się tyle lat męczyć

telema
@magazyn Szczecin

Ja męczyłam się dwa lata. Chora firma... W nowej co chwila przecieram oczy ze zdumienia... Że ludzi można traktować jak ludzi a nie tak jak w neuce.. dramat

na oko

Jak słyszę od znajomych z Neuca Katowice gdzie już sporo ponad rok nie pracuję że nie ma nadgodzin i może być krucho z wypłatami to poważnie zastanawiam się w jakim chlewie ja żyję. Spółka która notuje obecnie na giełdzie swoje rekordy co do cen akcji tak poniża swoich pracowników bo wiadomo że nadgodziny za kasę może brać tylko Ukraina czyli rasa panów na każdym magazynie neuca.

Ù
@na oko

No właśnie pieniądze są tylko nie dla ludzi . Oszczędności trzeba zacząć od góry, flota samochodów ze skody wymieniona na renault , kierownik zmiany przyjeżdża do pracy prywatnym samochodem i przesiada się w służbowy. To są koszty, co nie stać go na dojazdy do pracy , my mamy często gorsze auta które są kredytowane. Oszczędności trzeba zacząć od góry a nie od pracowników najniższego szczebla tej firmy.

Qwerty

Tomuś nie piskaj, miszczu 'OSZCZENDZANIA'

MS Gadki

Kierowniku, w tym roku najtansze paczki sa w Auchan i w Biedronce. Pamietaj, im mniejsze paczki kupisz tym krotsza przerwe zrobia pracownicy na ich zjedzenie. Tym samym zminimalizujesz straty i zablysniesz przed zarzadem w Toruniu.

Ceramiczna

W Oltarzewie Pan Marcin K obecny kierownik wprowadza bardzo dużo zmian i chwała mu za to. Super też że wziął się za starych nygusow

Nikt
@Ceramiczna

Zgadza się to dobry kierownik, widać pozytywne zmiany. Niestety nue mozna tego napisać o kierownikach zmianowych

zima
@Nikt

Jak dobry kierownik to, może zrobi porządek z tymi " starymi kierownikami zmianowymi i brygadzistami". Za dużo jest kz i br, którzy i tak nic nie robią., a pensję biorą nie małą.

Necuś
@Nikt

A to już Jolan....a nie jest kierownikiem magazynu w Ołtarzewie?

Jgfydbm
@Necuś

Jest ale prawie jej nie widać bardziej tego drugiego kierownika, ale on i tak ludzi nie zna chyba nie rozmawia z pracownikami żeby ich poznać bliżej

Beka z Neuci

Rzepka, to usuwanie postów nic Ci nie pomoże. (usunięte przez administratora)

MS Gadki
@Beka z Neuci

Pewnie się boi, ze w Toruniu sie dowiedza jak naprawdę wyglada sytuacja w Gadkach. Jak przyjezdza zarzad z Torunia to az puchnie ze strachu i cala jego swita biega i sprząta. Panika jakby sam papiez przejezdzal. Normalnie moze byc balagan, ale jak przyjezdzaja to by najchetniej trawe na zielono pomalowal. Byle tylko go nie wykopali z takiej fuchy. A po wyjezdzie znowu panowanie nad magazynem przejmuje Ukraina i wraca balagan i bylejakosc...

Ołtarzew
@MS Gadki

U nas tak samo malowanie trawy na zielono i krawężników na biało. Bo się zarząd zjechał

Parowczak
@Ołtarzew

Normalnie zgrywa kozaka co to nie on, a jak przyjezdzaja z Torunia to przestraszony jak male dziecko. Byle tylko nie krzyczeli na Zbynia XD

Karol
@Beka z Neuci

Korygujace dawaj kieras za te posty he he

Kurzy żołądek język żmiji
@MS Gadki

Kasia daj już spokój, wszyscy wiemy że jesteś najważniejsza arrr ty kocico

Zwyczajny

A jak wygląda praca na magazynach lokalnych ?

To my Polacy

Kiedy dostaniemy wypowiedzenia i odprawy ???

Ty
@To my Polacy

Ale w którym magazynie..?

@Ty

Ogólnie we wszystkich oddziałach.

Ona

A ja myślę że to jest bardzo możliwe, ukierunkowanie na ukraińców i wrogie nastawiwnie w stosunku do Polaków .

Pchełka
@Ona

Już chyba nikt nie wierzy że będzie dobrze , dajcie wypowiedzenia i odprawy a sami odejdziemy z pocałowaniem w ręke .

Pimpek
@To my Polacy

Dlatego nas tak gnoja zebysmy sami odeszli i nie beda musieli placic odprawy. Nie widzicie tego?

Qwerty
@Pimpek

Poczytajcie kiedy należy się odprawa nie powielajcie głupot naprawdę wszystkie informacje znajdziecie w internecie.

Michał :)

@ważniak A popatrz w nowej firmie nadal pracuje i mam się dobrze :) ba przed Neuszficem pracowałem wiele late w jeszcze innej firmie :) Faktycznie masz racje wywalają mnie z każdej pracy he he :) Taki ważniak a tak na prawdę guzik kolego wiesz. @Tomasz Kolego poczytaj forum a nie zadawaj idiotycznych pytań pod każdą negatywna wypowiedzią pod tą firma. POZDROWIONKA DLA KOMORY :P

ważniak
@Michał :)

Posłuchaj Michale. Średnio mnie interesuje co teraz robisz i co wcześniej. Skomentowałem tylko Neucę. Ty i twoja koleżanka z brodą która wyleciała, co nie zdarza się często i trzeba na to wybitnie zasłużyć, byłeś na wylocie za leserstwo, lewe L4 i zostawianie po sobie chlewu na dziale. Teraz możesz sobie znowu dziennie nabijać mi te 1-2 minusy a sobie plusy.

poznan
@ważniak

promotor neuca

Poznan

Witam pracowałam w oddziale Poznanskim, który został zlikwidowany w ubiegłym roku i po tym czasie z czystym sumieniem mogę napisać Najgorszy pracodawca jakiego znam konktety: zarobki mssakra przy wynikach powyżej 115 % wskaźników promocji i marki wlasnej,Marcin z Torunia przelozony umie tylko nawijac makaron na uszy i obiecywać gruszki na wierzbie grafik porażka do wc więcej jak dwie osoby nie wychodziły bo już z Torunia pisali czemu dwie osoby na krótkiej przerwie ss z zespołu 10 osobowego wolne przed świętami zapomnij i przez 10 godz non stop napierdalanki A i plan na muesiac dostałeś w połowie trwającego miesisca raporty zakłamane odradzam Neuca wszystkim z dala od nich

E
@Poznan

Teraz jest jeszcze gorzej

Emc

To się zwolnij?emc

poznan
@E

Uciekajcie jak najszybciej pewnie celi jesczze nie macie jak to ich tradycja w połowie miesiąca cyrk- NEUCA równa się jak to moja koleżanka mówiła toż to istny cyrk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gadki

Pare lat temu dostac prace mozna bylo tylko z polecenia, a teraz nawet Ukraincy nie chca juz u nas pracowac. Co ty (usunięte przez administratora)zrobiles z tym magazynem... ;(

Rafał

W Ołtarzewie to samo kiedyś ok teraz tragedia

@Rafał

Chyba najwięcej wpisów jest z Oltarzewa i Gądek , może tylko na tych magazynach jest jeszcze trochę Polaków, a reszta to już sama ukraina , tylko patrzeć jak i tutaj tak będzie, ot taka strategia firmy Polacy Zło Konieczne

Pol

A ten cały Zbychu to u was jest kierownikiem zmianowym czy operacyjnym ???

Tiktok
@Pol

Kierownik magazynu

Frytki z majonezem
@Tiktok

Kurcze w Gądkach narzejają w Ołtarzewie chwalą kierowników magazynu ale kierownicy zmiany to chyba wszędzie do wymiany

Touch

Mamy Weekend !!!!! I co ? Widzimy się nie długo w pracy jak ja to kocham , te(usunięte przez administratora) weekendy za odbiór a Ukraińcy to gdzie są?? No tak odpoczywają bo tak się zmeczyli w tygodniu.

To-masz
@Touch

Jak to gdzie są??? w biedronce dzisiaj extra promocja do każdego opakowania kaszy parówki gratis :-) tylko dla obywateli Ukrainy

Viva

I jak idą oceny pracownicze ,gotowi jesteście na te potężne podwyżki.

Katowice
@Viva

Przecież z góry wiadomo wiadomo kto będzie miał wyższą ocenę - Czopki brygadzistów i kierowników

Tele

Dopóki nie zaczną zwalniać się funkcyjni nic się nie zmieni. Polaków ma być coraz mniej, tylko w strategicznych miejscach mają być. Jeżeli zaczną zwalniać się sm br i kz wtedy dojdzie do problemów już teraz jest problem, kilka lat temu być liderem to było coś teraz to przymus

Hugo
@Tele

Funkcyjne zwalniać ? , chyba mają za dobrą posadę a raczej pieniądze jak myślicie ile zarabiają?? SM 2700 BR 3500 KZ 5500 ??? czy inne typy .

Klop
@Hugo

To tak dużo? Wiesz ile w Poznaniu dostaja osoby na tej funkcji?

@Klop

To myślisz że zaproponowane stawki są autentycznie, bo ja wnioskuje tylko przypuszczenia autora których nikt nie potwierdził.

Koko
@Tele

Te nieroby zwalniać??? Weź hahahaha Gdzie dostaną taka ciepła posadę, jak 90 % to życiowe porażki w szkole pewnie w oślej ławce siedzieli hahah. Dlatego są osobami funkcyjnymi zwanymi oslami. Nic nie robić kilka przerw na papierosa ale tylko na popkach i nockach, albo przywalić ukraincowi jak kierownik Kulfon. To są dopiero ciekawostki ale nic się nie stało. Nie przestrzegasz zasad bhp jesteś brygadzista i tak można długo i długo W normalnej firmie kulfon I kilku br i sm zostało by dyscyplinarnie zwolnionych a tu sielanka trwa dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Neuca S.A. - Polska

• Jak się pracuje w Neuca S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Neuca S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neuca S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 80, z czego 6 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Neuca S.A.?

Kandydaci do pracy w Neuca S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Neuca S.A.