TELKOM SP. Z O.O.

Tarnowskie Góry

Opinie o TELKOM SP. Z O.O.

anonim 2009-02-26 19:58:01
Słowa kojarzące się z TELKOM SP. Z O.O. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako na poziomie podstawowym i niezbędnym do osiągania efektywnych wyników. Jeżeli chodzi o inne szkolenia to niestety nie były przeprowadzane.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są na początku mili jak godzisz się na wszystko (zamiana godzin w pracy, dodatkowe godziny w pracy).
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Tak na prawdę to dają najniższą pensję gwarantowaną przez państwo, a premie nie są określone. Zależą od sprzedaży, ale i tak według uznania są dzielone przez kierownictwo....
Najbardziej podobało mi się w TELKOM SP. Z O.O.: kontakt z ludźmi, samodzielność, sprawdzenie siebie w stresowych sytuacjach.
Najbardziej nie podobało mi się w TELKOM SP. Z O.O.: traktowanie pracowników nie było równe, brak możliwości studiowania oraz praktycznie w ogóle nie można było liczyć na to aby zapisać się na dodatkowy kurs podnoszący kwalifikacje, brak możliwości zaplanowania życia prywatnego, niejasne rozliczanie premii
Bella 2009-10-12 19:33:21
Katastrofa, zarobki minimalne zupełnie nie adekwatne do pracy , jeżeli robisz cel to masz niewiele więcej a jak się nie uda to i tak Cię skroją by było minimum. W dodatku odliczają za braki magazynowe które nie powstają na twojej zmianie. Nagrody które zdobywa się w konkursach organizowanych przez centertel są krojone potajemnie przez szefów. Skandal....w dodatku ciężka praca z klientem wśród fałszywych kierowników zupełnie sie nie opłaca
dino 2011-03-05 20:33:43
Masakra !! podbieraja klientów żle traktuja pracownikow!! marnie płaca !! Nie imortuja towaru tylko kupuja z Krakowa !!ocena NIEDOSTATECZNA !!!!!!!
anonim 2014-01-07 23:19:57
(usunięte przez administratora)Szkoda slow na to co sie tam dzieje. Zarobki skandaliczne, minimum. A ewentualne premie i nadgodziny rozliczane sa w tajemniczy sposob i mocno zanizone. Premie sa tak niskie ze lepiej odpuscic ten wyscig szczurow. W dodatku falszywa atmosfera. Dobrze ze juz tam nie pracuje bo szkoda nerwow i kasy ktora mozna bylo zarobic w lepszej firmie.
pozdrawiam 2016-04-19 17:18:22
no to sporo, a zadowolenie klientów to chyba najważniejsza rzecz :) poza tym uważam, że jeśli pracodawca zapewnia godną pracę pracownikom to i o swoich klientów będzie dbał z należytą starannością :) pzdr
Zostaw swoją opinię o TELKOM SP. Z O.O. - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELKOM SP. Z O.O.