Opinie o WAGO ELWAG w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WAGO ELWAG. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WAGO ELWAG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WAGO ELWAG w Wrocław

Iwona

Przecież był email ,że Wago będzie monitorować sytuację na rynku w związku z rosnącą inflacja i miał być zwrotny email w tej sprawie. Cisza,bardzo wygodne.... Rozbudowują Wróblowice ale 2 zł podwyżki nawet nie dadzą. A już pół roku mamy za sobą..

Stop.mlm i oszolomom

Słuchajcie czy was tez ta dziwna Ewelina nagabuje z tymi mlm-ami? Jest gorsza niż jehowi, może ktoś zrobic z nią porządek?

Worker
@Stop.mlm i oszolomom

Tak, czuję się tym zażenowany. Uważajcie bo to piramida finansowa a e. jest mało bystra

Blablabla

Czy ktoś mi powie czy brygadzistki nie mają co robić?Dwie cały czas pracują biegają po hali też widzę że nie raz nic nie robią tylko plotkują a trzecia sobie siedzi jak królewna i przez telefon nawija. Jedzą na stanowisku pracy gdzie jeszcze nie ma przerwy.A tobie to uwagę zwrócą jak coś szybko przekąsisz.Same dają przykład jak one mogą to my też.Do tego pupilki siedzą na dobrych artykułach a ciebie na jakieś (usunięte przez administratora) posądza.

Atba
@Blablabla

Pewnie mowa o Wrocławiu.Racja . Jeszcze pracownice wychodzą na fajkę kiedy chcą i brygadzistki pozwalają a ciebie ganiają itp

@Atba

Tak Wrocław.I jeszcze do tego obsługa hali chodzi na fajkę kiedy chcą brygadzistki to widzą ale nic nie powiedzą.A broń boże jak ty wyjdzie to odrazu z morda wyskoczą

@Atba

Z której zmiany ? xD

malboras

chłopaki z obsługi niepalący

Zmiana B Każdy wie o którą halę chodzi

@malboras

Na pewno mam was na oku blisko was siedzę ????

malboras
@Blablabla

nie wstydź się zagadać, wpadnij na szluge

@Blablabla

Z tego co mi wiadomo, obsługa hali w wolnym czasie nie wychodzi na papierosa, tylko za magazynem firma prowadzi dodatkowo hodowlę jedwabników przy której to obsługa musi pracować.

KOMOROWSKI

Panie Januszu dowodu nie posiadam, mam tylko kartę pobytu.

stefek banderas

slava ukraine

@stefek banderas

Три години я йду по сходах

Hanna
@Blablabla

A to ile jest zmian tak w ogóle? Jak to działa powiesz coś

@malboras

Ciężko będzie

Тоді їдьте туди в Україну, а не в Польщу

Człowieku ja jestem Polką nie Ukrainka.Jak chcesz to jedz

To chodź i 6 godzin ????

@Blablabla

I pisz po Polsku no chyba że ty Ukrainiec to pora się nauczyć polskiego

Anonim anonim anonim

System pracy, w którym najważniejsza wartością jest skuteczność rozumiana w dość uproszczony sposób : lepiej znaczy więcej. To więcej nie znaczy zupełnie nic (bo premie to opłakany ochłap zazwyczaj zabierany za jakieś idiotyczne, bezpodstawne buble). Człowiek w tej firmie jest tylko zasobem ludzkim wartym tyle, ile jest w stanie wytworzyć. Osoby inteligentne i mające jakiekolwiek ambicje żeby w życiu robić coś zupełnie innego powinny uciekać w te pędy. Do liderek żadnych ale nie mam bo to są ludzie, którzy maja z góry nawijaną na uszy politykę firmy i albo ją akceptują i powielają albo nie pracują. Jak dla mnie najgorsze miejsce, w którym kiedykolwiek pracowałam. Na całe szczęście krotko. Brak klimatyzacji, niewietrzone okurzone hale oraz jakieś idiotyczne fartuszki, w których człowiek się gotuje przełamały szale goryczy. Osobiście nie polecam chyba, że po prostu na chwile żeby zachować ciągłość materialną. Praca nieadekwatna do zarobków i warunków.

spoko
@Anonim anonim anonim

Anonim ... ale o co Ci chodzi ... wylałaś/ es frustrację bo umowy Ci nie przedłużyli ? premie zaje...biste gdzie wyhaczysz 5-stówek za machanie ręką ? bubel ? odkąd pracuje nie miałam, straszą ale raczej się nie zdarza ... cisza, spokój, żadnego smrodu czy zadymienia ... Ty chyba na produkcji wcześniej nie pracowałaś: odzież robocza to standard. Powodzenia, idź szukać szczęścia gdzie indziej, nam takich frustratów nie potrzeba !

@spoko

Jak dla Ciebie 500 zł to jest coś to pracujesz w odpowiednim miejscu na odpowiednim stanowisku ❤️ Żyć nie umierać

Aaa tam cicho być
@Anonim anonim anonim

To tak jest na produkcji, że najważniejsze są wskaźniki i wykresy. Musi być więcej i taniej - to prawda. Obniżanie kosztów, odbywa się w każdym obszarze - ale zawsze zaczyna się od kopania tych, którzy są najniżej łańcucha, czyli produkcji. Dlaczego atmosfera pracy staje się nerwowa? To bardzo proste: przychodzi dyrektor i opieprza menedżera. Menedżer zaś opieprza swoich kierowników, że ma być więcej, taniej, szybciej. Ci zaś łapią po 3 sroki za ogon, zapominają jak mają na imię, w międzyczasie obrywa się liderkom, monterkom i wszystkim dookoła. Czy jest szybciej i lepiej? Nie. Za to jest dużo nerwów, nieporozumień, niedomówień i ogólnie jest do kitu. Przykład zawsze idzie z góry. Czy ktoś się zreflektuje, że Wago idzie w stronę bezdusznej korporacji? Wątpię. Ktoś musiałby przejrzeć na oczy, tymczasem odnoszę wrażenie, że włodarze na oczach mają klapki.

@Aaa tam cicho być

Zgadzam się w 100% z Twoją opinią.

Tola
@Anonim anonim anonim

Zgadzam się z tą opinią najgorsze jest to że pracownice znęcają się nad drugimi oraz że liderka nie zgłasza spraw do kierownika.

@Anonim anonim anonim

A po co ?! Jeden odejdzie przyjdzie drugi. Obojętnie czy pracujesz chwile czy ileś lat i tak maja w (usunięte przez administratora) czy odchodzisz. Wiec tym bardziej sprawy pracowników ich kompletnie nie interesują. Współczesny (usunięte przez administratora)

Montażysta

przedstawienie firmy; pierwszy dzień - dokładne wprowadzenie w przyjaznej atmosferze - omówią cały system w prosty i przystępny sposob, który nieco odróżnia się od rzezywistoścci ale mocno od niej nie odbiega. W celu zmniejszenia stresu dla nowego praownika zapewanione zostają wprowadznia udogodniajace - inaczej liczone premie i buble. W praktyce jest obok osoba która szkoli a cala zmiana chętna do pomocy - pokaza stolówke a za przy pierwszyccch działaniach w systemie zawsze ktoś stanie i pomoże..

wykonanie montażu przykładowej złączki (względnie nietrudna manualnie);

Leszno
PanBuk

Monterki, Monterzy, Automaty, Winsta, Liderzy, Magazynierzy, Szkoleniowcy, Pracownicy biurowi... walczycie do jednej bramki. Ogarniacie? Walczycie ze sobą , kłócicie się, obrażacie, ludzie.... Nikt z zarządu Was szanować nie będzie i nic więcej nie osiągniecie, bo jedności w Was nie ma.

PaniBrzoza
@PanBuk

Calkiem sensowna wypowiedź , tylko ze to utopia. Na forum jedna z monterek kieruje post do zarządu a pod spodem juz sie odpala operator "przez duze O", ze sie czepiamy operatorow i pracownikowi biur. O jednosci ze strony operatorow mozna zapomniec.

Danuta
@PaniBrzoza

A czemu nie możecie się dogadać? Firma robi wam jakieś integracje itp?

Ha ha
@Danuta

Integracje są ale dla biur czyli jak wszystko dla nich :)

Opinia

Portal służy ocenie pracodawcy, zatem jako wieloletni pracownik pozwolę sobie na takową. Każda ocena wydawana przez jednostkę nosi znamiona subiektywnej, ale ręczę za jej rzetelność a jednocześnie zaznaczam iż piszę wyłącznie z perspektywy Monterki. Firmę Wago jako pracodawcę oceniam naprawdę wysoko (biorę tu pod uwagę szerokie spektrum: od współpracy z działem kadr przez warunki w jakich pracujemy po tzw. socjal). Trochę nizej, ale nadal na dobrym poziomie kształtują się zarobki (wyłączając miesiące gdzie bezpośrednio bądź rykoszetem trafi cię odłamek w akcji "bubel" :)). Cały, naprawdę nieźle skonstruowany system niestety ostro kuleje na samym dole hierarchii korporacyjnej czyli na halach produkcyjnych. Zostajemy tam pod opieką Liderów, a część z nich ma swoiste podejście do roli jaką przeznaczył dla nich pracodawca. Obserwuję to od lat i mając do czynienia już z kilkoma Liderami stwierdzam, że to oni mając największy i decydujący wpływ na jakość pracy monterek (najliczniejszej grupy pracowników) sprawiają, że ogólna ocena pracodawcy spada. Małostkowość, kumoterstwo, ignorancja, lekceważenie itp zachowania części Liderów kładą się cieniem na pozytywnej ocenie pracodawcy. Szkoda :(

Kkkk
@Opinia

Szkoda gadać liderzy mają swoich ludzi... A to co mowisz zaginelo we Wrocławiu...... Szkoda gadać (usunięte przez administratora) ...

Pionek
@Opinia

Może firma wpadnie w końcu na pomysł, żeby liderzy byli co kilka lub kilkanaście miesięcy przenoszeni z hali na hale, uniknie się kumoterstwa i faworyzowania wybranych sobie ludzi. Liderzy będą uniwersalni i przystosowani do zastępstwa na innych halach. Nie będą mieli potrzeby ani czasu na zorganizowanie grupek ludzi, którzy zatruwają atmosferę na halach. Wiadomo teraz ograniczenia bo pandemia... Ale jakoś nie widać tego gdy stoimy stłoczone przy czytnikach jedna drugiej na karku... tam nie ma pandemii...

Co za typiara
@Pionek

Doskonale rozumiem jak liderzy faworyzują pracowników, ale Twój pomysł jest akurat totalnie bezsensowny. Gdyby wpadli na to aby tak manewrować liderami to jedynie był by chaos na halach jeszcze większy niż faworyzowanie tych dupolizow. Ja nie rozumiem, że Wy pracownicy nie umiecie zająć się sobą, mieć w du*ie i wyjść z pracy tylko martwicie się że ktoś ma lepiej/gorzej od Was. Pracuje w tej firmie 5 lat. Wchodzę na halę, robię swoje, i wychodzę Czasem jest lepszy dzień, czasem gorszy, czasem zrobię 100%, czasem 70%. Pogadam z dziewczynami, wychodzę i zapominam o tym miejscu. To jest tylko praca, a nie moje życie. Naprawdę ogarnięcie sobie dziewczyny/ panowie priorytety bo jeżeli ta firma jest waszym życiem to musicie mieć nudne życie

Dorka
@Co za typiara

Twoje określenie cytuje "wy pracownicy" dużo mówi o tym kim jesteś czy te może gdzie stawiasz siebie w odniesieniu do innych. Nie mnie decydować o trafności pomysłu, który z taką zapalczywością skrytykowałas/es , ale jestem pewna, że są metody podnoszenia umiejętności interpersonalnych, które kształtują odpowiednie podejście związane ze statusem w korporacji oraz pomagają podtrzymać pozytywne relacje Liderów z podwładnymi . Kumoterstwo to tylko wierzchołek góry problemów. Wiesz, tu nie chodzi o to, że "firma jest czyimś życiem bo innego nie ma". Rzecz w tym, że czas, który w niej spędzasz powinien być pozbawiony maksymalnie dużej ilości negatywnych odczuć, bo te, chcesz czy nie odbijają się na Tobie.

Lis
@Pionek

Ooo to to... Dobry pomysł.. Każdy lder szuka spokoju z ludźmi,niż wspiera Dobra pracę..

Pionek
@Co za typiara

Może wystarczy co jakiś czas zamieniać liderów miedzy zmianami , niech będą na tych samych halach skoro tak ciężko wyszkolić pracownika na to stanowisko . Przeciez tak już robią jeżeli jest potrzeba . Już sama taka wymiana ograniczyłaby kumoterstwo .

Wkurzony
@Opinia

Kumoterstwo, wspólne grille i chlanie z liderkami. Reszta pracowników dla liderki się nie liczy

Krasnolód
@Wkurzony

Co Ty łykasz człowieku??? Może Cię przytulić jak Ty taki biedny odrzucony??

Miki

Z której hali?

To nie jest ważne

Bo taka jest prawda

Wkurzony
@Miki

D2

Jak wygląda praca jako magazynier jaka atmosfera no i jakie zarobki

Rammstein

Kiedy w końcu kierownictwo weźmie się za nierobów z automatów? Ile można patrzeć na te nieróbstwo i kolesiostwo? I tylko ciągłe wyjścia na przerwy i papieroski poza przerwami. Kilka tygodni temu musiałam się zwolnić z pracy i na parkingu wsiadając do auta usłyszałam głośne wyśmiewanie i niesmaczne obgadywanie jednej osoby. Kilka osób kopcąc ciuki wyśmiewało w ordynarny sposób swojego przełożonego jak mniemam. Kultura pełną gębą.

automatyczny darmozjad

a sprawdzić Ci norme?

Nieróbstwo
@Rammstein

Żal ściska bo więcej zarabiamy ????????

Automatycznie
@Rammstein

Biedna zapracowana monterko. Nie wiem czy wiesz, ale zazwyczaj jak coś jest automatyczne to pracuje samo lub z niewielką pomocą człowieka. I właśnie na tym polega u nas praca. Jeśli czujesz się przemęczona i tak starsznie razi Cię nasza praca to zapraszamy. Pan Robert na pewno rozważy Twoja kandydaturę. No chyba, że Twój przełożony stwierdzi, że obsluga automatu to zdecydowanie za dużo jak na Twoje umiejętności.

Len śmierdzący z automatów
@Rammstein

Właśnie dlatego Wy na montażu ciężko pracujecie, żebyśmy my nie musieli. Lepiej skupcie się na pracy, bo na dniu bubla będzie smuteczek. Pozdrawiam cieplutko :)

Automatyczny wariat
@Rammstein

Nie rozumiem jak możemy tak w bezczelny sposób okazywać brak szacunku dla Naszych koleżanek z montowni... a no tak, by mieć do kogoś szacunek to pierw trzeba na niego zasłużyć. Więc twarze proszę skierować w dół I machac rączkami szybciej i bardziej efektywniej by nie było pozniej przykrych niespodzianek na dzień bubla. Rozglądaniem się co robią automaty wcale wam nie pomoże

Heheh
@Automatycznie

Mądrze w punkt, brawo :D to mi sie podoba, niech siedzą i patrzą w te swoje złączki żeby nie mieć bubla a nie rozgladaja sie co kto robi :D hehehe ????

Virtuti
@Rammstein

Od obserwacji kto jak pracuje i czy w ogóle pracuje jest przełożony, a nie Ty koleżanko, tak samo od pilnowania kto i jak często wychodzi na szlugi. Co do obrazania przełożonego- NIKT nie powinien nikogo obrażać i obgadywać bo to pokazuje jakim się jest prostackim człowiekiem. Jeżeli masz poważne uwagi, że w dziale automatów jest tak czy inaczej to idź bezpośrednio z tym do ich szefa. Prędzej to podziała niż pisanie tu na forum - tym bardziej anonimowo.

@Rammstein

Była rekrutacji na automaty, nie było chętnych na nic nie robienie z matazu, zapraszamy

Wago
@Rammstein

Chodzi o Wrocław czy Wróblowice??:))

Hanna
@automatyczny darmozjad

Uuu, a to są w ogóle? Normy znaczy

WD 40

Witamy nowe ciacho w Wago

X
@WD 40

Kogo?

Jak wygląda praca jako Technik Produkcji ?

@Kandydat

z chęcią również się dowiem. Byłeś juz na rozmowie?

Yyy
@Kandydat

Nie dostaniesz się, chyba że masz żonę liderkę.

Jucha Kłębucha

Wago - Wróblowice - może zamiast ruszać z budową biurowca i hali zacznicie pracę z budową nowego parkingu bo miejsc już dla pracowników nie ma ! Ktoś tu kuleje od spraw organizacyjnych - PODSTAWOWYCH SPRAW ORGANIZACYJNYCH.

Kaśka z Wrocławia

Jak można podczas pandemii, wręczać pracownikom wraz z oceną pracowniczą zestawienie jego nieobecności wynikających ze zwolnień lekarskich? Jak można wręczyć kartkę z przekazem: chorujesz = dezorganizujesz nam pracę = taka postawa nie jest tu mile widziana . Jak można w tym samym zestawieniu napisać, że w przyszłości nieobecności z tytułu chorobowego będą cytuję "bazą do rozmowy" (to że z kierownikiem dopowiedział nam lider). Otóż okazuje się, że można, choć nie mieści mi się to w głowie. Firma wykonała taki ruch mimo tego, iż nie robi NIC, aby zapewnić nam minimum bezpieczeństwa sanitarnego (nie wietrzone hale, tłumy na schodach z różnych hal podczas wymiany zmian, ścisk przy rejestratorach czasu pracy itd), najwyraźniej uważają, że te groteskowe kontrole maseczek raz w miesiącu załatwią temat. To doprawdy przykre a w zestawieniu że śmiesznie mała podwyżką płacy (nieproporcjonalną do podwyżek cen), wręcz zniechęcające.

Miki

W 100 procentach popieram wypowiedź

luki
@Kaśka z Wrocławia

Niestety taka a nie inna postawa firmy bierze się z tego, ze jest grupa pracowników która chodzi na l4 na zasadzie wolego w pracy a nie faktycznej potrzeby i wykorzystywali fakt pandemii ile się dało a cierpimy na tym wszyscy. Z tego co zrozumiałam na rozmowie to właśnie do takich osób jest to kierowane i ich dotyczy ta "baza do rozmowy" a nie osób które chodzą na zwolnienia kiedy jest im to faktycznie potrzebne. Niestety firma nie ma kompletnie wyczucia jeśli chodzi o takie informacje i zawsze takie coś wkurza nie tych odbiorców do których powinna trafiać...

Marta z Hali D
@luki

no właśnie firma chcąc być "poprawna politycznie" takie informacje kieruje do wszystkich, a Ci co mają taką a nie inną postawę może trochę "spasują". Ciężko "udowodnić" wybranym ich nadużycia a widzimy co się dzieje na hali ... może ostrzeżenie podziała na kombinatorów ...

Krycha
@Kaśka z Wrocławia

Dodać trzeba, że Firma osiągnie cel odwrotny do zamierzonego :-) Te, które używają L4 jako urlopu i tak będą nadal tak robić, a dziewczyny którym na pracy zależy - będą przychodziły do pracy chore. No i oczywiście będą zarażać inne i tak w kółko. Kolejna sprawa - świat ( na razie Wielka Brytania i Irlandia ) odchodzi od obostrzeń, bo COVID z nami zostanie i trzeba nauczyć się z tym żyć, tymczasem Wago pozoruje działania mające na celu pokazanie nam jak to walczą z tą okropną epidemią. Audyty maseczek, upomnienia, pewna pani znowu będzie chodzić z metalową listwą i badać "dystans społeczny" - tak wygląda walka z covidem? A na schodach na styku zmian co się dzieje? A przed czytnikami co się dzieje? To co robi Firma nic nie da, oprócz tego że ludzie się będą denerwować. Życzę kierownictwu Wago trzeźwego spojrzenia na sytuację.

@Krycha

Prawda

Marycha
@Karolina

Prawda? Serio? Gdyby nie Ci pozoranci to firma nie musiałaby robić takich rzeczy. Gdyby ludzie nie tłoczyli się i nosili maski to też nikt by pilnować nie musiał. Zacznijcie od siebie a później czepiajcie się działań firmy. Pracowałam w gorszych miejscach a tutaj nic złego się nie dzieje, doceńcie co jest a nie wieczne narzekanie.

Xxx
@Marycha

No w końcu ktoś mądrze napisał, płaczą że tak im źle, droga wolna

Marco

Nadal w tej firmie jest kolesiostwo ? I nękanie ludzi ? Widzę oferty pracy z tej firmy co trochę. Podnieśli stawki ? Myślę że głównie te rzeczy są przyczyną rotacji... Bo serio można więcej zarabiać na produkcji i mieć ciekawe benefity typu atrakcyjne premie , dodatki i w życzliwej atmosferze pracowników.

***
@Marco

Tak nadal. Nic się chyba nie zmieniło w tym temacie. I nie zmieni raczej. Kolesiostwo w tej firmie nie zna granic, koleżanka koleżanki itp... później zdziwieni że są takie sytuacje... Obgadywanie, nękanie itp Ludzie są podzieleni na grupki, jedni obgadują na papierosku a inni na hali :D Jak zgłosisz do lidera jakiś problem to itak nic nie zrobią bo na te plotkary nie ma rady bo mają plecy. Powie abyś sama sobie rozwiązła problem.

Pracuje tu ktoś?

Czy ktoś we Wrocławiu w IT pracuje? Nigdy nie można się dodzwonić, a nawet jeśli to mówią, że ktoś przyjdzie i nikogo nie ma od trzech tygodni...

It
@Pracuje tu ktoś?

Mają daleko, uszanuj człowieka co 3 tygodnie do Ciebie idzie

XYZ

Jest oferta pracy na technika produkcji we wrocławiu. warto? chociaż jest te 4500 na reke?

@XYZ

lub operator produkcji?

Ciekawa

Hej Dziewczyny czy nie obawiacie sie, że w obecnej sytuacji Ukrainki zajmą nasze miejsca pracy?

Kim byłeś? "Światkiem" ? Poglądy polityczne nie są dyskryminacją i w demokratycznym państwie można takowe wyrażać. Odnośnie dziewczyn z Ukrainy, które u nas pracują - są w porządku i jest mi przykro, że ich ojczyzna znalazła się w tak trudnej sytuacji. Natomiast mam duże zastrzeżenia do zachowania niektórych osobników z tego kraju, którzy pracują np. W sklepach a mają duże problemy w komunikacji w języku polskim. To oni przyjechali do nas, nie odwrotnie, więc to przybysze powinni potrafić mówić w naszym języku, a nie odwrotnie. No, ale sami pracodawcy są temu winni - tłumacząc dokumenty i sprowadzając tłumaczy. Z tego co wiem z Polakami na zachodzie nikt się tak nie cackał. Jestem solidarna z Ukrainą.

Witam. Czy dojeżdża ktoś może z Brzegu Dolnego lub okolice Głoski, Ksiegienice i ma wolne miejsce?! Dziękuję

Wroble
@Gość

Która zmiana? A czy b ? ;)

Przepracowałam we Wrocławskim Wago wystarczający czas, żeby móc się obiektywnie wypowiedzieć. Praca sama w sobie nie jest zła, ale normy na konkretne maszyny to żart. Na jednej wyrabiasz w 4 h, na innej żeby wyrobić potrzebujesz 12 godzin a nie 8. Stronniczość liderek, obstawianie przyjaciółeczek na łatwych maszynkach z niską normą, siedzenie na jednych stanowiskach po pół roku albo i więcej mimo rzekomych cotygodniowych zmian, przez co w jednym okresie kiedy trafisz na dobrą normę zarabiasz normalnie, a innym razem ledwo dobijasz do najniższej krajowej. Większość bab jak to baby obrabiają dupę każdemu, przez co atmosfera jest okropna, ale to już nie wina pracodawcy. Osoba szkoląca często zapomina o wielu sprawach podczas szkoleń, po czym to ty jesteś obwiniany za rzeczy które robisz źle, albo ich nie robisz bo nie zostałeś poinformowany, bo przecież miałeś szkolenie! Skąd ja mam wiedzieć co obejmuje szkolenie i czy szkoleniowiec mi wszystko przekazał? Dlaczego szkoleniowiec mimo posiadania wielu kartek z podpowiedziami co ma obejmować szkolenie się do nich nie stosuje w 100%? A liderzy? Wierzą szkoleniowcowi, a na Ciebie się obrażają. Kolejna sprawa to błędy, często niezależne od Ciebie, bo to że materiał pęka albo ma niedolania to wina wcześniejszego etapu produkcji a nie mój. Kontrola jakości, która osobą lubianym nie daje błędów albo leci im pokazać aby zrobili złączkę bez błędu na miejsce tej z błędem. Podsumowując, gdyby nie ludzie, masa niesprawiedliwości i żałosna wypłata praca była by znośna.

Kandydat ;)

Witam jaka jest atmosfera w pracy i zarobki ? Głównie interesują mnie zarobki jako magazynier czy pomocnik magazyniera;) dziękuję za odp .

Zostaw merytoryczną opinię o WAGO ELWAG - Wrocław

• Jak się pracuje w WAGO ELWAG?

Zobacz opinie na temat firmy WAGO ELWAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WAGO ELWAG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 14 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WAGO ELWAG?

Kandydaci do pracy w WAGO ELWAG napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WAGO ELWAG