logo Stokrotka

Stokrotka

Świętochłowice

Opinie o Stokrotka

anonim 2 2010-05-20 21:15:49
Pisze się "klient", a nie klijent:/ Już w dwóch wypowiedziach popełniłeś ten sam błąd! Rzeczywiście możesz wypowiadać się o tym kto jest ze wsi a kto nie:)
I daj sobie już spokój z tymi komentarzami, bo zaczyna to być śmieszne. Jakbyś na naszym dziele pracował jak należy a nie tylko miał pretensje do innych dziewczyn to by nie było problemu! A Pan (usunięte przez administratora) cie tak boli bo nas goni do roboty i nie pozwala się obijać. Jak ktoś lubi się obijać tak jak ty to potem ma pretensje do wszystkich, a nie do siebie. Szkoda słów na takic jak ty!
anonim 2010-06-09 13:47:33
Jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią na temat pana (usunięte przez administratora).Osoba jego pokroju absolutnie nie powinna być na stanowisku kierowniczym.
ja 2010-06-10 08:27:50
a ja powiem tak...P(usunięte przez administratora) jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu, to, że od nas czegoś wymaga nie świadczy o jego niekompetencji a wręcz przeciwnie, jest kierownikiem i odpowiada za wyniki swoich pracowników, więc wymaga. Moje wrażenie jest takie, że jedynie on z kadry kierowniczej podchodzi z jakimkolwiek zaangażowaniem w swoją pracę. Cała nagonka na P.Łukasza jest dziełem jego współpracownicy Asi, która bardzo się stara, aby nastawić całą załogę przeciwko niemu.
anonim 2010-07-04 19:21:02
A ja wręcz przeciwnie jestem pewien iż te wszystkie wpisy są kolejną intrygą ze strony pani Korneli, ponieważ jest znana jako osoba lubiąca snuć intrygi.Jestem pewien iż nigdy nie pracowała w sklepie mięsnym bo na niczym się nie zna a tu niestety powinien być kontakt z klientem, uśmiech a nie pokaz mody.Popieram identyfikatory gdyż dzięki temu mogłem się wypowiedzieć.
anonim 2010-07-14 20:01:11
Śmieszny to jest ten Market.A z personelem oraz niektórymi osobami z góry powinien ktoś zrobić porządek. Istny bałagan, brak słów.
mały 2013-05-08 12:29:13
od niedawna zauważyłem że pracuje na kasie bardzo miła p.Aneta,jak może zawsze pomoże,uśmiechnie się coś doradzi super....miłe podejście do klientów widać lubi to co robi...lubie u niej kupować,nawet jeśli jest długa kolejka wole podejść do niej...oby więcej takich kasjerów bo z tego co wiem nie tylko ja jestem zadowolony z obsługi p.(usunięte przez administratora)brawo...
Kamil 2016-05-18 22:47:51
Znalazłem ciekawą ofertę pracy na Kierownika Sklepu w Poznaniu, oferują całkiem fajne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, szkolenia, motywujące wynagrodzenie i pakiet socjalny. A może ktoś z Was pracuje u nich i mógłby mi podpowiedzieć czy warto aplikować :)
Zostaw swoją opinię o Stokrotka - Świętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka