Opinie o Carwash Investment w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Carwash Investment. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Carwash Investment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carwash Investment w Katowice

Reichard

drogi "Danielku były "Grandke" nie ściemniaj !!!, jak firma istnieje to podaj jej adres działalności to zaraz spuszczę komornika po zaległe wierzytelności !!!

NUC
@Reichard

Reichard szukam wierzytelności CI z wyrokiem masz takie?

NUC Nowy wpis
@NUC

Jeszcze raz zapytam o wierzytelności z wyrokiem - może ktoś chce spróbować odzyskać? Proszę o info w odpowiedzi.

Mariusz Nowy wpis

tak chciałbym odzyskać pieniądze tel kontaktowy do mnie 512 044 160

Anka Nowy wpis

Mam ak35@gazeta.pl

Wojtek Nowy wpis

Szkoda, że tak się skończyła działalność.

Czy firma normalnie działa?

oplek

jak na razie nie ma u nich zadnych nowych aplikacji jak na to patrze. i wydaje mi się, ze to nie zmieni się.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Carwash Investment? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Reichard

facet tego syfu już od 3 lat nie ma !!, więc co Ty gdzie chcesz wysyłać ?

zadty

weryfikując powyższe opinie nie wiem czy dobrze zrobiłem wysyłając swoje zgłoszenie do pracy do tej firmy ... Może napisze ktoś jaśniej jak teraz ma się cała ta sytuacja oraz jak jest z zarobkami od tego roku? Opiszcie też rozmowę kwalifikacyjna jak się przygotować, pod jakim katem najbardziej kładą nacisk dziekuje

blugrin
@zadty

facet co ty za bzdury wypisujesz, czy ty nie uchynięty przypadkiem nie jesteś

byla pracownica

Pracoweałam w ich poprzedniej firmie(usunięte przez administratora)to są przekręty jakich mało. W tamtej tez: ZUS niepłacony, pensje zaniżane, podatek w lesie. Ostrzegam przed ich kolejnymi biznesami! (usunięte przez administratora)

RB
@byla pracownica

link, który podałeś prowadzi niestety nie prowadzi do czegokolwiek, jak byś był tak uprzejmy to zweryfikuj to lub po prostu wklej całą wiadomość tutaj pozdrawiam

Witam potrzebuje pilnie informacji na temat Anny [usunięte przez moderatora], wszystkich informacji. Proszę. Mój mail: bbbaaa98@wp.pl

Pokrzywdzony

Witam, jestem kolejnym pokrzywdzonym. Czy jest już coś wiadomo w sprawie przebywania Adriana G. ? Czy prokuratura lub policja już ustaliła miejsce jego zamieszkania/przebywania ? Czy został już doprowadzony do prokuratury, sądu ? Czy jest jeszcze ktoś tutaj na forum kto wie coś więcej w tej sprawie i czy jest jakaś szansa na odzyskanie pieniędzy ?

oszukany

powiem krótko; nie wiarygodni, nie uczciwi, kłamczuchy, cyniczni [usunięte przez moderatora], - BANKRUCI !!!

CWI kolejny raz zmieniła siedzibę ?, cyżby znowu nie zapłaciła rachunku za wynajem, tym razem na ul. Warszawskiej 31

kciN

Z CWI znikneły miliony złotych klientów i co?[usunięte przez moderatora] przejadł? Dziwnym trafem powstaje nowa spółka, niepowiązana, ale z tymi samymi ludźmi :) Nagle za własne miliony złotych wybuduje teraz kilka myjni i będzie wiarygodna, a[usunięte przez moderatora]znowu się nabiorą....

Super firma ze specjlnym dziłęm na forum. Warto poczytać. http://www.forumleasing.pl/viewforum.php?f=141

To już jest koniec, pętla się nad tymi ,,biznesmenami,,CO RAZ MOCNIEJ się zaciska. Carwash jest bankrutem i nic tu nie da wierzycielom wniosek o upadłość, pocieszajace jest jedynie to że Panie Anna Sz, Katarzyna G i Panowie Adrian G, Zdzisław W i Zenon Cz w najbliższym czasie dużo pieniążków będą musieli wydać na prawników, a i to nie wszystkich uchroni przed długimi ,,wakacjami,,

TO JUŻ JEST KONIEC - Carwash-a praktycznie juz nie ma, cały personel się zwolnił, na kontach ani złotówki, za to milionowe długi i mnóstwo wizyt komorniczych no i oczywiście od listopada 2010 nie opłacone wynagrodzenia, rachunki za telefony, internet i inne tam pierdoły

głupi naiwni pracownicy

honor nam nie pozwala, aby pracować dalej dla tych,,biznesmenów,, w dn. dzisiejszym 99% personelu złożyło wypowiedzenia ([usunięte przez moderatora] - Carwasha już nie ma !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Carwash Investment - Katowice

Carwash Investment