Global Telemarketing S.C

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Global Telemarketing S.C

Mash

Bonusy na najbliższe miesiące wyglądają wyśmienicie, aż chce się pracować. Global przeszedł sam siebie z tymi samochodami na konkursy. Dobrze, że zostałam i na pewno zostanę na długo. Pozdr

@Łazarz, pijaczyna ze wsi

Mamy dużo konkursów z bardzo fajnymi nagrodami m.in. samochody służbowe do dyspozycji prywatnej na określony czas. Zapraszamy do obserwowania Naszego profilu Global Telemarketing na Facebook.

Zakręcony
@Wojciech

Relacje w firmie są tak koleżeńskie, ze ciężko sobie wyobrazić lepsze... serio stary, każdy jest dla siebie przyjacielem, pomaga sobie, chodzi na piwko... ekstra, mam prawdę ZAJEBISCIEEE

Kamil
@Czesław

Nie miałem doświadczenia, ale spoko jest szkolenie tygodniowe dużo uczą. Na początku miałem trochę stres czy podołam. Po dwóch mc pracy stwierdzam, że WARTO było i dziękuję Pani Sylwii za zaufanie i propozycję pracy. Teraz pracuje na luzie i robię wynik, więc wypłata jest zacna.

Wow jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pracą w tej firmie. Wypłaty po 3-4 tysiące to tam normalka... tylko problem że jest dużo chętnych i ciężko sie tam dostać:( jednak dla takiej pracy zawsze warto poczekać

IL FENOMENO Nowy wpis

Witam Pracowałem w firmie dobrych kilka lat. Generalnie zarobki bardzo rozbieżne ale wynikają ilości zrobionych kontraktów. ( to normalne w takiej branży) Dolnych stawek nie znam bo one mnie nie interesowały. Można zarobić nawet powyżej 10 tyś netto ( tak to nie żart), natomiast trzeba być kozakiem. Uważam, że Ktoś kto sumiennie pracuje i mu się chce spokojnie zarobi 5 tyś. netto. Atmosfera ok, oczywiście jest delikatna presja sprzedażowa ale gdzie tego nie ma w tej branży....? Przełożeni ok, wynagrodzenie na czas, możliwość uzyskania umowy o pracę przy dobrych wynikach. Są mankamenty jak pewnie prawie w każdej pracy...jednak uważam, że nie jest źle. pozdrawiam obiektywny pracownik

QV Nowy wpis
@IL FENOMENO

Możliwość uzyskania umowy o pracę przy dobrych wynikach... To jak jest sformalizowana obecność i praca w firmie osób, które kozakami (jak piszesz) nie są? Śmieciówki? Zlecenia w godzinach od-do?

Ile jest zmian w Global Telemarketing S.C?

Mery Nowy wpis

W tym roku szukali konsultanta telefonicznego i podali widełki: 3 500–8 000 zł. Kwota dość rozbieżna, zdradzicie, na jakie realne zarobki można liczyć na tym stanowisku? Czy po wdrożeniu możliwe jest to 8000 zł? Na jakich zasadach odbywają się te konkursy z atrakcyjnymi nagrodami finansowymi i rzeczowymi? Dostał ktoś z was jakąś nagrodę? Rok temu pisaliście o dobrej atmosferze i że praca w firmie jest okej. Nic się nie zmieniło w tej kwestii? Chętnie przygarnę jakieś rady, jeśli rozmowa kwalifikacyjna doszłaby do skutku:) Pytają o coś konkretnego? Na coś warto się przygotować?

Jak się pracuje z ludźmi z Global Telemarketing S.C?

Ewcia

Dobrze, atmosfera fajna,ludzie pomocni.

Telemarketer

Rekruterka powie wszystko,żeby zwabić was do tego (usunięte przez administratora)

Jakieś banalne

Alejandro Balde

Firma, w której nigdy nie jest nudno a zarobki godne przy 100% zaangażowaniu!!!! Miła atmosfera w pracy i możliwość "dogadania się" na wielu płaszczyznach. Doświadczenie, które zawsze można wykorzystać. Polecam !!!

Wiesław W

Hej Firma rzetelna pod względem wynagrodzeń. Jeśli ktoś pracuje to zarobi. Sprzedaż, także nie każdy się nadaje ale można się dzięki szkoleniom wiele się nauczyć. Pomimo wieloletniego doświadczenia na wielu stanowiskach w tej branży piszę z perspektywy sprzedawcy, który godnie zarabia także można. Polecam!!!

Wojciech

Masz na myśli kogoś kto zarządza w firmie? Czyli pochwała nic nie znaczy bo i tak zaraz kierownicy docisną żeby były lepsze wyniki? Ty już tu nie pracujesz? Odszedłeś właśnie przez atmosferę?

Wojciech

Dziwne że od nowego pracownika wymagali takiej sprzedaży szczególnie jak byłaś niedoświadczona. Długo tam pracowałaś za taką stawkę? Inni też mieli tak niskie wypłaty?

Wojciech

Rozumiem ze małe. Ale jak się zrobi dobrą sprzedaz i targety to chyba coś dorzucą do wypłaty, co?

Jaka umowa obowiązuje w Global Telemarketing S.C podczas okresu próbnego?

Nikt

Tam jest praktycznie cały czas umowa zlecenie mało kto dostaje umowę o pracę. Trzeba pracować bardzo długo i mieć świetne wynik. Ale i rąk ta umowa jest na miesiąc, dwa

Asia

umowa zlecenie

Kamila

na jakiej zasadzie mieliby nie płacić za nadgodziny? co do potrąceń to za co najczęściej Ci wpadały, to wszystko objęte umową jest?

Ml

Nie polecam nikomu pracy w Orange, chyba, że chce sie czuć jak szczur w kołowrotku. Presja na sprzedaż jest ogromna, zaś wynagrodzenie nie jest w żadnym stopniu proporcjonalne do ilości pracy, jaką trzeba tam wykonać. Teraz mam pracę w małej firmie, która szanuje pracowników i klientów, w tak dużej korporacji nie można liczyć na nic takiego. Człowiek jest traktowany jak robot, którego trzeba szybko wdrożyć, a potem jak najmocniej wycisnąć z niego co sie da, rotacja nowych pracowników jest co tydzień, co też dużo mówi o tym miejscu.

Kamila
@Ml

Co tydzień? To jaką niby pracę nowi tutaj w te kilka dni mogą wykonać?

Nikt
@Ml

Potwierdzam, ba samym początku są mili i pomocni, a po czasie, nikt się tobą nie interesuje i nie pomaga. Tylko ciągła presją na wynik.

Jan

I na jakiej zasadzie by to miało działać? Umowa o dzieło czy co?

Czy nadal na umowie są 2 Stówy,a reszta do koperty? Brak L4, (usunięte przez administratora) po najniższej stawce i kasa dla Adriana zostaje w kieszeni? Starsnie wygląda ten lans jaka to nowoczesna firma z nowoczesną siedzibą,a wypłaty do koperty i omijanie podatków.

Elia

Tak, dalej tak jest. Wypłaty pod stołem, comiesięczne upominanie się o swoje pieniądze. Najgorszemu wrogowi nie poleciłabym pracy tam. Mam nadzieję, że ten kto zamierza wybrać się tam na rozmowę przemyśli to bardzo dobrze. Psucie sobie psychy za kasę poniżej średniej krajowej nie jest tego warte.

Wanda

Tylko to było dla Ciebie kiepskie? W sensie te wypłaty w kopertach czy było coś jeszcze?

@Wanda

Firma nie przestrzega prawa podatkowego, do tego na umowie masz podane 19,70, w rzeczywistości dostajesz 15 zł z czego też często masz obcinane przez brak wyrobionego planu lub toka. A no I nie polecam słuchać, że będą płacić za Ciebie jakie kolwiek skladki ;)

Jan
@Elia

Skąd taka różnica, to prawie 5 zł mniej na godzinę... Wyjaśniałaś to jakoś z nimi?

@Jan

Powiedzieli, że 19,70 zł tyczy się tych z wyrobionym planem, cytując: "Razem z prowizją na pewno tyle dostaniesz". Spoiler: nigdy w życiu tyle nie dostałam. Czyli generalnie jak nie robisz planu to jesteś w czarnej (usunięte przez administratora)

@Elia

Ciężko w ogóle taki plan wyrobić czy nie, skoro sama mówisz ze Ci się nie udało? Są chociaż jakieś benefity pozapłacowe jakieś?

Tragedia, pieniądze do koperty zamiast na konto, pomniejszone wynagrodzenie bez powodu, zawiść u pracowników, jeden wielki cyrk. Do firmy powinna zawitać kontrola.

Magdaa

Pytanie, czy jest coś takiego jak wyrobienie toka? Chodzi o rozmowy z klientami ze są jakieś wytyczne odnośnie rozmów

Tymoteusz

Smutne, że żeby chociaż uzyskać opinie 2/5 potrzebna jest masa fejkowych opinii. Ogólnie cały Kraków trąbi, że Global nie przestrzega prawa podatkowego. Tylko czekać na problemy..

Nie przestrzegają obowiązującego prawa podatkowego! Niech się ktoś tym wyłudzaczom dobierze do zarządu..!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Global Telemarketing S.C?

Gabi

Atmosfera na salach jest naprawde super, ludzie sa pomocni, jest wesolo i przede wszystkim nie ma tu wyscigu szczurów. Naprawde polecam

tak
@Gabi

Bo kłamie

Zuzanna
@tak

Czemu tak uważasz? Jaka jest niby twoja wersja zdarzeń

Czy Global Telemarketing S.C oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mateusz

Umowa zlecenie na miesiąc

pajac

Wypłata pod stołem

Karolajna

Hmmmm umowa zlecenie i to na 200 zł za miesiąc, reszta wypłacana jest pod stołem, a jak już wyprosisz po długim czasie umowę o prace to tak czy siak musisz robić plany itp. bo jakby się noga powineła to a następnym miesiącu ściągną Ci kasę itak z podstawy…

Wanda

to dość mocne słowa. Ale słabo, że jak faktycznie nie zrobisz planu, to takie grosze zarobisz. Rozumiem, bo miałam w jednej firmie bardzo podobnie. Mieliście coś takiego, że trzeba było dosłownie tłumaczyć się z tego, że się nie wykonało planu?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Telemarketing S.C - Kraków

• Jak się pracuje w Global Telemarketing S.C?

Zobacz opinie na temat firmy Global Telemarketing S.C tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Global Telemarketing S.C?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Global Telemarketing S.C?

Kandydaci do pracy w Global Telemarketing S.C napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Global Telemarketing S.C