Opinie o Marazzi Poland sp. z o.o. w Piechowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marazzi Poland sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Marazzi Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marazzi Poland sp. z o.o. w Piechowice

Koleżanki, Koledzy mamy już 2 osoby chętne do założenia związku zawodowego w Polcolorit, brakuje nam jeszcze 8 osób, piszcie na soljg@solidarnosc.org.pl, zgłaszajcie się.

Przemek
@Paweł

Spokojnie zaraz tych 2 osób nie będzie ;)

Prezes Wolski

Czujcie się zwolnieni.

Mateusz
@Paweł

Mówiłem? Już nie ma tych 2 pracowników.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Polcolorit?

Raczej potoczny ukraiński.

Martin

Hej zastanawiam się nad złożeniem CV na elektromechanika. Pytanie czy warto jak wygląda praca, ile można zarobić, czy są jakieś benefity płatne nadgodziny jaki system pracy itd?

Zbigniew
@Martin

Raczej słabo.

Jestem mechanikiem, wiedziałem ogłoszenie o prace. Czy ktoś może coś napisać o warunkach pracy, pensji na stanowisku mechanik?

Weronika
@Marek

Marek, jedyne informacje jakie posiadam o tym stanowisku to te zamieszczone w ogłoszeniu o pracę do firmy Polcolorit. Z tego jednak co widzę firma ta cieszy się dobrymi opiniami wśród pracowników, czy to nie skłania Ciebie do odbycia rozmowy rekrutacyjnej? Jeśli udasz się na taką koniecznie poinformuj o jej przebiegu. Jestem ciekawa jak wyglądała.

Prawda
@Marek

Uciekaj nie polecam..

Weronika
@Prawda

@Prawda Twoja wypowiedź jest bardzo ogólnikowa. Możesz ją rozwinąć, aby każdy zainteresowany mógł wyciągnąć z niej więcej informacji? Co jesteś w stanie napisać na temat świadczeń pozapłacowych, czy Polcolorit je oferuje? Z góry dziękuję.

Italy
@Weronika

Mialem możliwość uczestniczenia w rozmowach bezposrednio z wlochami. Traktowanie z wyższością, spoznienie prawie 10min bez żadnego zmieszania (w stylu polaczek niech czeka). Jesli to byl test, jak na to zareguje kandydat to slabe metody. Gdybys Ty sie spoznil czlowieku, to pewnie nawet bys nie mial szans powiedzieć "dzien dobry". Brak szacunku dla starszych, niż pani rekruterka. Rekrutacja odstrasza, a to chyba strzal w kolano:)

Prorok
@Italy

A w jakim wieku była pani rekruterka ?

gacu
@Italy

Jeśli gadałeś z Włochami, to 10 minut nie jest u nich spoznieniem;) To jest tam naturalne - takie usposobienie i Twoja narodowość serio nie ma nic do tego :)

Mechanik

Rozmowa z kierownikiem działu i pracownikiem działu kadr.

Brak stawka

logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zapraszam pracowników Polcolorit do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność zapraszam do kontaktu tel 756415912 email soljg@solidarnosc.org.pl, możemy się spotkać i porozmawiać.

Małgosia

Z firmy strasznie śmierdzi chemią. Czy właściciel może zrobić tym porządek. We wtorek było w miarę. Ale pewnie dlatego, że robione były pomiary. Dlaczego nie pozakladacie filtrów, nie wstyd wam tak smrodzic?

Właściciel
@Małgosia

Nie

Załamana

Mam pytanie do kogoś z ceramiki, co dzisiaj produkowaliscie, wypalaliscie, że tak strasznie (usunięte przez administratora) na osiedlu. Chemiczny smródu, nie można otworzyć okien. Kiedy zarząd firmy zrobi z tym smrodem porządek. Poza tym od strony osiedla są pootwierane hale. Słychać pisk i huk pracujących maszyn. Chemiczny smród powoduje u nas szczypanie oczu i zawroty głowy.

Ceramikboy
@Załamana

A nie akurat stałem i okna otworzyłem przepraszam nie wiedziałem że to wam przeszkadza.

Laborant
@Załamana

Akurat wzbogacaliśmy uran do serbskiej bomby proszę nie otwierać więcej okien a najlepiej sprzedać mieszkanie komuś kto wie że stoi tam ceramika która była tam i bedzie.

Marazzi
@Załamana

Bardzo przepraszamy panią nikt dotąd nam nie zgłosił problemu. W trybie natychmiastowym zatrzymujemy fabrykę i przenosimy maszyny na Ukrainę.

Robol

Na podwyżki nie ma ale na nowego pracownika jest super polityka.

Krzysiek

Witam pracowników! Założyliście związek zawodowy? Możecie swobodnie odpisać, nikt się nie dowie kim jesteście.

Maciek

Nie

Arkadiusz

A na co go komu.

@Arkadiusz

W tych czasach Związek szaremu pracownikowi jest jeszcze bardziej potrzebny niż wcześniej myśleli ( Tym co nie należą).

@Maciek

Próbowaliście założyć Związek? Możecie swobodnie pisać pracodawca nie zdobędzie IP. Wiem, że Związek może wam pomóc. Nie tylko Wam. Są jeszcze mieszkańcy...

@Krzysiek

Zapraszam pracowników Polcolorit do założenia związków zawodowych NSZZ Solidarność, aby założyć związek wystarczy 10 osób, zapraszam do kontaktu Region Jeleniogórski NSZZ Solidarność ul 1 Maja 25 58-500 Jelenia Góra tel 75 641 59 12 email soljg@solidarnosc.org.pl

Pracownik sortowni

Operator z wózka na sortowni ma upodobania naturystyczne w szatni dla mężczyzn obnażając swój niedużych rozmiarów sprzęt.

CICHY

Witam. Na dzień dzisiejszy jakie są zarobki w firmie. Jaki jest system pracy, czy wynagrodzenie jest za przepracowane godziny, czy stała pensja.

GŁOŚNY
@CICHY

Podstawa+premia+ ewentualne nadgodziny pracujesz w systemie czterobrygadowym czyli czesto gesto w weekend i godziny nocne

CICHY
@GŁOŚNY

Przedsawiasz pracę na produkcji. A inne działy np. magazyn.

Operator

O pracy w tej firmie najlepiej świadczy narodowosć pracowników większość to ludzie ze wschodu.

Sorollo

Nie dziwi mnie brak ludzi do pracy w tej firmie beznadziejny dojazd a po dojechaniu firma nie jest dobrze.

Witam, czy ktos pracowal w biurze Polcolorit? jest ogloszenie na rekrutera, ktore mnie interesuje. Moze ktos wie jaka atmosfera itd.? Dzieki za podpowiedz.

znawca
@Kandydat

to juz 3 czy 4 osoba na tym stanowisku przez 2 lata, wiec chyba jest slabo

Prawnik
@znawca

Pracowników HR w tej firmie zmienia sie co 6 miesięcy. Jeżeli szukasz stalej pracy to nie tutaj.

Mieszkanka

Dlaczego z waszego zakładu wydobywa się chemiczny odór? Zakład miał być ekologiczny a śmierdzi na całym osiedlu, szczególnie dzisiaj przez cały dzień.

Nicki

Jeśli to prawda, że ten kołchoz ma się rozbudować, to mieszkańcy powinni zrobić wszystko by to zablokować! Ludzie działajcie! Jak władze miasta mogły zgodzić się na taką inwestycję!? Gdyby jeszcze zakład dawał przeciętnemu Kowalskiemu jakieś perspektywy, a każdy wie jak tam się traktowało ludzi! Zabierajcie te swoje płytki do Włoch i tam klepcie na tych starych stemplach!

Piechowiczanka
@Nicki

Dzięki za ten wpis. Dobrze, że są ludzie, którzy widzą problem i realne zagrożenie. Może obudzą się też inni mieszkańcy Piechowic.

Matka
@Nicki

Jesteśmy załamani, że jest taki huk i smród, szkoda ludzi i dzieci które muszą to wdychac,

Pakoszów
@Nicki

A myślicie, że wepa nie robi huku i smrodu ?

Daniel

Brakuje związków zawodowych! Nam by się lepiej pracowało i pewnie wokoło by ludziom było lepiej. Tak jak jest w innych firmach.

Janusz
@Daniel

Czego konkretnie brakuje Ci w firmie Polcolorit? Skoro chciałbyś powołania związków zawodowych, to myślę, że masz w głowie jakieś zmiany, które w Twojej ocenie firma powinna wprowadzić. Podzielisz się nimi?

Lola

Zamawiałam sukienkę Na stronie ewidentnie jest napisane że zamów się zostanie zrealizowane w ciągu 2 dni Na maila nie dostałam żadnego potwierdzenia A gdy dzwoniłam do much odebral jakoś pani mówiąc że zatrudnili nowa dziewczynę i ona nie ogarnia.

Renia

Przede wszystkim praca jest stabilna - pracowników brakuje, więc ludzi się nie zwalnia, wypłata jest co miesiąc na czas. Jest coraz więcej maszyn na produkcji, więc głównie chodzi o ich obsługę, pilnowanie czy nic się nie dzieje nie tak. Do wszystkiego jest przeszkolenie na starcie. Jeżdżą też wózki magazynowe, itd. Dużo tego, więc i ludzi potrzeba. Widziałam, że wrzucają nowe ogłoszenia o pracę - http://www.polcolorit.pl/pl/praca poszukują ludzi na produkcję, do biura chyba też. Ja mogę polecić, pracować trzeba jak wszędzie, ale nie narzekam na nic, bo ludzie są ok, praca jest, wypłata też jest na czas.

@Renia

Czy to prawda że zakład nie płaci dodatku za pracę w szkodliwych warunkach ?

MIESZCZUCH

JAKIE SZKODLIWE WARUNKI TU SAMA EKOLOGIA. NA OSIEDLU WRĘCZ WDYCHAMY TO ŚWIEŻE POWIETRZE Z CERAMIKI. SZCZEGÓLNIE TEN NIEBIESKI DYMEK Z NISKICH HAL CUDOWNIE PACHNIE.

Nicki
@Renia

ahah, przecież to jest (usunięte przez administratora)! to coś powinno być rozebrane! kto tam chce pracować? może tylko zdesperowani Ukraińcy! Masakra

dass
@Renia

podejście, że jeśli pensja jest na czas to już jest dobrze jest żenujące i świadczy o niskiej samoocenie - czyli przyjmiesz wszystko na kark jeśli kasa będzie tylko na czas - dlatego robią z ludzi głupków...a nie nawet nie muszą

Piechowiczanka
@MIESZCZUCH

Na osiedlu chemiczny smród, a po rozbudowie fabryki hałas znacznie większy niż dotychczas. Mam wrażenie, że mieszkamy przy lotnisku, gdzie stale kołują samoloty. Nie ma znaczenia, czy to dzień, czy noc. Hałas słychać również w innych częściach Piechowic. Szkoda, że nie wszyscy dostrzegają, jaki to ogromny problem. We własnym domu powinno się odpoczywać, a nie być stale narażonym na utratę zdrowia. I na koniec - wspaniały widok potężnego słupa dymu. Samo zdrowie u podnóża gór.

Anonimek
@Renia

Nie wierzę, że ktoś w tym nurdelu ma takie zdanie. Chyba pracujesz w biurowcu i nie wiesz jak wygląda praca na produkcji.

Mieszkaniec
@Anonimek

Praca na produkcji to jedno a hałas i smrody w Piechowicach to drugie. To jest straszne jak można było coś takiego wybudować w centrum miasta

Kulson

Ponoć zakład przeszedł sporo zmian! Jakie tam teraz warunki, ktoś coś wie? Dalej takie getto?

Matka
@Kulson

Zmiana jest taka że oprócz wielkiego huku na Piechowicach doszedł jeszcze przerazliwy smród, chemiczny smród który nie pozwala nam normalnie żyć

Anonimek
@Kulson

Tragedia jest po prostu. Getto to mało powiedziane. Jeżeli zmiany, to tylko na gorsze...

Zostaw merytoryczną opinię o Marazzi Poland sp. z o.o. - Piechowice

• Jak się pracuje w Marazzi Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marazzi Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marazzi Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marazzi Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marazzi Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marazzi Poland sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Jeleniogórska 7
    58-573 Piechowice
  • NIP: 6111715343 REGON: 230376371 KRS: 0000209059

Marazzi Poland sp. z o.o.