Opinie o Marazzi Poland sp. z o.o. w Piechowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Marazzi Poland sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Marazzi Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja ceramicznych kafli i płytek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marazzi Poland sp. z o.o. w Piechowice

Zawodowiec

Kto w polcoloricie pracował ten się w cyrku nie śmieje XD firma działa na drucikach i trytytkach

Roman

Przecież tamte opinie są co najmniej sprzed roku, skąd więc wiesz, czy i co ewentualnie się zmieniło? Chyba, że pozostały Ci jeszcze znajomości z dawnych lat? A pomijając kwestie techniczne' to jak było w firmie z zarobkami, czy relacjami, między pracującymi tam osobami?

Czy pracodawca Polcolorit organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Iwona
@.

Ale to firma oferuje te szkolenia? Czy samemu trzeba coś znaleźć, przedstawić i dopiero wtedy zostaną one zorganizowane i opłacone? Jest jakiś budżet roczny, który można wykorzystać na rozwój zawodowy pracownika?

Znalazłem ofertę zatrudnienia dla operatora prasy. Z tego, co widziałem, praca na trzy zmiany, praktycznie przez całą dobę zakład pracuje. A czy jest możliwość wyboru np. tylko zmian dziennych?

Jacek Nowy wpis

Jakie zarobki na produkcji

Sortowacz

Odkąd firma należy do Marazzi nie.

Nie opłaca się dla takiej ilości pracowników .

. Nowy wpis

Tak, jeżeli szkolenie poszerzy Tqoje kompetencje, firma Ci je zorganizuje i oplaci.

Iwona Nowy wpis
@.

Zawodowiec

Rouyte
@Zawodowiec

Dalej

Janusz
@Rouyte

Co dalej? Dalej jest tak słabo? Co konkretnie ci się nie podoba, bo zupełnie nic nie wyjaśniłeś. Chodzi o atmosferę i słabe relacje, bo chce się przyjąć i przydałoby mi się kilka rad.

Roman

Mechanik

Rozmowa z kierownikiem działu i pracownikiem działu kadr.

Brak stawka

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Wiecie, czy Polcolorit udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MASAKRATOR

Skandaliczne jest położenie tego zakładu tak blisko osiedla, szkoły, KPN. Dla mnie to nokałt i ewenement na skalę światową. MASAKRA

Czy w Polcolorit są szkolenia zewnętrzne?

2 lata

Nie

Magdalena
@2 lata

w zasadzie to dlaczego nie? Pracownicy nie wyrażali nigdy tego typu chęci? Ale wewnątrz firma organizuje już normalnie?

Oksana

Dzień dobry. Czy istnieje możliwość pracy przez pracodawcę bezpośrednio? Czy tylko przez agencję? Chodzi o ukrainkę.

RealTalk

Jak Ja pracowałem jakoś 2 lata temu w tym syfie jako operator maszyn , to spie&%$#)(@m stamtąd po miesiącu czasu. Zap&*#$%^ niesamowity za psie pieniądze, a dokładnie 1200 zł z hakiem za miesiąc wypruwania żył i biegania po przerobowni(jakoś tak to się nazywa), aż pot z tyłka cieknie. Jak zobaczyłem wypłatę, to od razu stamtąd uciekłem. To był tylko miesiąc, a była taka tragedia, że po 3 miesiącach okresu próbnego chyba bym dostał depresji. Szczególnie, że szkolił mnie jeden z trzech operatorów, który pozjadał wszystkie rozumy, jest narwany jak cholera i sam jego wyraz twarzy wiecznie wkur%^()^ mnie zniechęcał do pracy. Robił wszystko za jednym zamachem, podobnie też tłumaczył, momentami dosłownie biegał i niekiedy odpuszczał sobie śniadania, żeby pilnować tych maszyn. Nienormalny człowiek. Podejrzewam, że jakby mógł, to by tam zamieszkał. Kolejnych dwóch było w porządku, ale niestety okazję miałem pracować najdłużej z tym ww. świrem. Dramat, po prostu dramat. Muszę jedynie przyznać, że nie mam nic do zarzucenia Pani technolog, która pełniła również funkcje przełożonej, bo jest naprawdę w porządku kobietą :) Podsumowując - jeśli do tej pory nic się nie zmieniło i będziecie skazani być szkoleni przez tego człowieka, który szkolił mnie, to ODRADZAM, z ręką na sercu ODRADZAM! Ze względu na Panią Katarzynę technolog i na to, że MOGŁOBY być całkiem w porządku, gdybym trafił na innego szkolącego, dam ocenę MIERNY, w przeciwnym razie dałbym NIEDOSTATECZNY, albo jeszcze niższą gdyby była.

Mechanicy
@RealTalk

Mowa o operatorze Mirku XD najlepszy operator w ceramice XD

Ryszard

Ostatnie płytki z Polcoloritu potwornie śmierdziały gównem. Trzy ostatnie płytki w paczce były umazane odchodami. Dwa razy mi się już to zdarzyło

Magdalena
@Ryszard

Co.xd Masz na to jakiś dowód? W sumie skarżyłeś się na to za pierwszym razem czy taki z Ciebie ryzykant, że kolejne płytki zamówiłeś bez słowa oburzenia?

zegarek

Czy Zygarlinski dalej rzadzi na magazynie w polcoloricie ? ktos wie ?

Pikuś
@zegarek

Tak rządzi, cokolwiek to znaczy. Po prostu jest

Piechowiczanka

Pisać o Marconi, że nie szkodzi mieszkańcom na co dzień, to tak jakby powiedzieć, że Ziemia jest płaska, choć nadal niektórzy w to wierzą. Chemiczny odór oraz huk, jak na lotnisku oto codzienny obraz życia "sąsiadów" zakładu. Pisze, bo borykam się z tym problemem codziennie, 24godz/dobę i 7 razy w tygodniu.

Prezes
@Piechowiczanka

Kto kazał pani stawiać dom koło zakładu ? Zakład był tam pierwszy a panią skusiła ultra niska cena działki. Więc domek pani postawiła dzięki firmie.

Nauczyciel
@Prezes

Szkoła podstawowa w której cuchnie domy na tysiąclecia też były później od Ceramiki i garaże też były później, ogarnij się człowieku i przestań pisać bzdury. Co to ma do rzeczy, kiedy co powstało? Obsmrodziliscie całe Piechowice, żałosny zakład

Prezes
@Nauczyciel

A to ma do rzeczy że mieliście prawo wyboru nikt was kochani nie zmuszał do kupienia działki koło jak to nazwacie "molocha" ale wy nauczyciele zawodowi komuniście zawsze będziecie jończyć że wszystko wam się należy.

@Piechowiczanka

Sami sobie winni,bo od poczatku jak chcieli kupic,to miejsce, musieli sobie dobrze przemyslec, a teraz nie ma co narzekac. Moga wyprowadzic sie,zmienic okolice,np.,do miasta wyprowadzic sie.

Wkurzony
@Helena

Pani to chyba z językiem polskim trochę słabo, kali jeść kali pić

Rouyte
@Piechowiczanka

Mogłeś kupić działkę droższą w Wojcieszycach a nie teraz stekasz jak kupiłeś za grosze

Mateusz

O zakładzie można wyrobić sobie opinię, widząc jaki ma stosunek do mieszkańców Piechowic. Zupełnie ignorują ich prośby o to żeby nie smrodzic i nie hałasować. Zero samokrytycyzmu. Obsmrodzone miasto to codzienna rzeczywistość,. A wystarczy założyć filtry, wyciszyć maszyny i byłoby po sprawie. Mieszkańców nie odpuszcza tego możecie być pewni, to tylko kwestia czasu. Za dużo mamy do stracenia.

Nicola Giambolini
@Mateusz

Najmocniej przepraszam w imieniu zarządu do tej pory nikt nam nie zgłosił problemu. Natychmiast zatrzymujemy produkcję i przenosimy hale z maszynami na Ukrainę.

Wzruszony
@Nicola Giambolini

W końcu pozytywna wiadomość,mam nadzieję, że szybko spakujecie swoje kafeleczki i zrobicie wypad w podskokach

@Mateusz

Morzecie nspisac o prosbe do Firmy,czy jest morzliwe wyciszenie maszyn. Raczej nie jest morzliwe wycuszenie maszyn.Ale delikatnie ,nie agresywnie morzna poprosic o to co chca, ludzie. Raczej powinni ludzie nie wynajmowac/kupowac mieszkan w poblizu takiej z Firmy z Chemia,. Morze terz jest wina ,tego co dal zezwolenie ,na budowe domu, w poblizu takiej Firmy.Mogli ostrzec kupuja,cego, rze tsm chemiczne zapachy beda,. Morze niektorym nie przeszkadza chemiczny zapach?.

MIX
@Nicola Giambolini

Polecam wschodnią Ukrainę , z torbami pójdziecie szybciej niż niż wam się śniło . W tym miejscu gdzie obecnie stoi ten (usunięte przez administratora) to można wiele lepszych pomysłów wdrożyć.

Mieszkaniec

Pytanie to kogoś,kto zajmuje się sprawami środowiskowymi w firmie.Dlaczego z waszej firmy tak strasznie śmierdzi chemią, od dwóch dni jest straszny smród, dlaczego zatruwacie ludziom życie.Czy nie jest wam wstyd tak funkcjonować w centrum miasta?

Ktośtam
@Mieszkaniec

O ile dobrze mi wiadomo ceramika nie jest jedyną fabryką w Piechowicach. W Piechowicach jest jeszcze Huta szkła, papiernia i metalmen. Patrząc na mapę Piechowic ceramika znajduje się praktycznie na samym skraju tejże miejscowości. Dlaczego nie mają państwo pretensji do papierni, która używa wybielaczy itp chemii do produkcji swoich produktów? A makulatura wala się na pobliskich polach i ulicach. Huta szkła znajduje się dużo bliżej centrum miasta a mimo wszystko ona wam nie przeszkadza. Ceramika używa filtrów na swoje kominy, w związku z tym emituje dwutlenek węgla oraz parę wodną. Tak bardzo martwią się Państwo o dzieci chodzące do szkoły. Jeśli dobrze się Państwo przypatrzą to na budynku szkoły został zainstalowany czujnik badający jakość powietrza. Ilekroć mijałem tenże czujnik zawsze pokazuje stan dobry lub bardzo dobry. Wniosek jest jeden: albo Państwo opowiadają głupoty albo czujnik służy tylko jako ozdoba budynku. Poza tym strona gowork.pl służy do wystawiania opinii na temat pracy, pracodawcy czy też samych pracowników. Odwiedziłem tę stronę z myślą o odnalezieniu istotnych dla mnie informacji a widzę tylko grupę ludzi, którzy szukają problemu tam gdzie go nie ma.

kamil

Co to ma byc Pani Dyrektor ? baba na stanowisku rekrutacyjnym proboje awansowac np na brygadziste/kierownika tego ktory jej sie spodoba zeby ustawic sobie zycie .. spoko ok ... ale awansowac ludzi ktorzy kompletnie sie nie znaja na swojej robocie, nie maja pojecia nawet o co w tym chodzi .... komedia a nie firma

Ooooopssd
@kamil

Prawda... Szukasz żony i awansu ? Zapraszamy do Polcolorit : )

Co jaki okres czasu w Polcolorit można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownica

Jak podpisałes umowę to wiesz ze nie bardzo można o tym mówić :)

Janusz
@Pracownica

Skoro wysokość zarobków i możliwość podwyżki jest tajemnicą, to może chociaż napiszesz, czy wypłata jest na dobrym poziomie i można ubiegać się o premie lub inne dodatkowe benefity?

routte66

Nie dają podwyżek

Merytoryczny

W tym zakładzie nie ma podwyżkę.

Angelo

W tym zakładzie podwyżki dostają ulubieńcy kadry zarządzającej reszta nie dostaje nic.

@Angelo

Ja morze nie bylam ulubiencem,ale bardzo dobrze zarabialam bo wykonywalam swoja, poace szybko ekordem,i dobrze wszystko Dekorowalam i na sitodruku terz czasmi pacowalam,na zaste,pstwo. Te,sknie za ta, praca, i za Firma,. Ale do pracy znowu nie wiem czy potrzebuja,.Ja mieszkam za granica,. Mam inna, prace/ zajecie. Chce odwiedzic Firme,. ALE klimat jest tak zimny,to tylko latem przyjade,. Terz chce, kupic Keramike i sprzedam /dam nowe Wzory na produkcje keramiki. Zycze dozo zdrowia wszystkim,maseczki w pracy napewno sa, potrzebne i pomocne. Helena Szerminska Tel.,00491637799603

Odpowiedź

Raz w roku max 10% podwyżka zależy od widzimisię kierownika, sytuacji plus decyzji Marazzi.

Agu
@Pracownica

Jak to nie? Wystarczy dać wypowiedzenie a szybko lądujesz na rozmowie u Pani Dyrektor która da Ci awans na kierownika zmianowego i podwyżkę ,aby tylko się nie zwalniać. Ale co z tego jak trzeba będzie robić po 12h bo i tak nie ma ludzi. Kierowników więcej jak pracowników.Na jednym dziale ,gdzie największa rotacja ludzi jest jest naliczyłam 6 kierowniķow i zastępców a tylko dwóch może trzech zwykłych pracowników. ???? Kto przyjdzie to zaraz odchodzi ,niestabilny grafik,praca bez wolnego dnia przez 2 tyg.brak szkoleń i zero komunikacji.Każdy ucieka.

Ewelina

Tak Papństwowa

dorota

wszytkich mlodych przestrzegam przed polcolorit.. traktuja Cie gozej niz zwierze, 0 szacunku.. a i przez 8h masz robocik zasuwac bo jak nie to innej pracy szukaj .

Luki
@dorota

Zgadzam się... Pracuje dłuższy czas i ręce opadają,... Nicole całego prezesa powiadomić co tam się dzieje i do gazety

kaka

Brud, (usunięte przez administratora) ubostwo, (usunięte przez administratora) i konfidenctwo na porzadku dzienym... nie polecam nikomu tego bagna nawet jako prace dorywcza

@kaka

To potrzebuje Fitma do pielegnacji,do zrobienia porzadku.

Koko
@kaka

Konfidenctwo? Jedyne jakie spotkałem to jak ktoś grubo chlał w pracy

Mieszkaniec

Nie znam firmy od środka, ale na zewnątrz strasznie od niej śmierdzi chemia, pewnie z tych wypalanych płytek plus chemia, którą do niej dodają.

Danuta
@Mieszkaniec

To ciekawe jak sytuacja w środku hali Polcoloritu. Ciekawe, czy ciągle trzeba wdychać te opary. Ktoś wie?

Byly pracownik
@Danuta

Pod katem BHP to jest sanatorium. W porownaniu z innymi zakladami jest wyjatkowo neutralnie. Jedyny problem to wozki widlowe na diesla poruszajace sie po hali i praca w przerobowni granulatu gdzie sila rzeczy jest zapylenie. Nie ma jednak zadnych toksycznych oparow jak np. Kleje czy zapach podgrzanego plastiku.

Byly pracownik
@Mieszkaniec

Rozumiem ze duzo mieszkancow chcialoby miec ladniejszy krajobraz, a hala nie jest najpiekniejsza budowla na tle gor, ale tam nie smierdzi. Jest neutralnie. Wielu pracownikow przybywajacych z innych zakladow bylo milo zaskoczonych przestrzenia i jakoscia powietrza. Ogrzewanie na gaz, wiec o wiele bardziej ekologicznie niz lokalne domy i mieszkania, w ktorych pali sie nadal weglem, drewnem i smieciami, co powoduje utrzymujacy sie przez caly sezon grzewczy smog. Zatem mieszkancy, najpierw zapukajcie do sasiada, a nastepnie krytykujcie najwiekszego pracodawce w moasteczku.

Nauczyciel
@Byly pracownik

Fajnie, że ktoś pisze z zakładu takie rzeczy, ale to nie jest prawda. Z waszego zakładu śmierdzi przez cały rok, latem nie śmierdzialo tylko w sierpniu, bo mieliście przerwę, chemiczny odór rozciąga się do szkoły na osiedle, pewnie z wypalu tych płytek. Ten smród jest specyficzny,chemiczny duszący. Szkoda, że nie potraficie przyjąć tego na klatę i zrobić z tym porządku. Może lepsze filtry. Tu mieszkają ludzie, którzy oddychają tym odorem. Nie jest wam głupio tak smrodzic? Porządna firma, chcę żyć w zgodzie z mieszkańami,a nie udawać że jest ok.

Pracownik lini
@Mieszkaniec

To wszystko przez to że operatorzy pieca wyprózniają się na wejściu pieca i taki produkt ich organizmu leci przez cały piec

HElena
@Mieszkaniec

Sami Ludzie wybrali sobie miejsce zamieszkania.Teraz nie powinni narzekac !, Ja bylam bardzo zadowolona z pracy w tej Firmie bo bardzo dobrze placili.Zapachy nieprzyjemne,to sprawa chemi i wszedzie tak przy chemi jest inny zapac.Niektorzy lubia taki zapach. Byla pracowniczka Firmy. Pozdrawiam serdecznie,Helena Szerminska Tel.,00491637799603 Email,infohsch@yahoo.de

Co wchodzi w socjal Polcolorit?

MOPS, pośredniak

Zostaw merytoryczną opinię o Marazzi Poland sp. z o.o. - Piechowice

• Jak się pracuje w Marazzi Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marazzi Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marazzi Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marazzi Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marazzi Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marazzi Poland sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 159 ocen.
  • Jeleniogórska 7
    58-573 Piechowice
  • NIP: 6111715343 REGON: 230376371 KRS: 0000209059

Marazzi Poland sp. z o.o.