Opinie o Magna Car Systems w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magna Car Systems. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna Car Systems o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Car Systems w Tychy

Wyebane

Tu nigdy sprawiedliwości nie było nie ma i nie bedzie.Sa takie larwy w tej firmie ze chocby skaly sraly nie mamy wplywu.Po latach stwierdzam pokaż mniej a wiecej dostaniesz Nie ma co sie wychylac bo i tak dostaniesz po pazurach.Czlowiek wydajny tu sie nie liczy.A larwy tym sie zywia I sraja po katach albo na palarni i czerpia z robotnic.

Bo to prawda

@Wyebane

My po przeciwnej stronie tak sobie obserwujemy kl i każdy ma beke co tam sie wyrabia.maly babochlop z konskim smiechem zdominowal magne behehehe

X
@Bo tak

Niestety to prawda

Kolo
@Wyebane

Zgadzam się. Na Porshe teraz mnie zamówień...na liderów trzeba robić,bo paniusie dwie na zmianie. W dodatku cały czas na planie biegają....widocznie mało mają roboty biurowej. Halo, halo może majster czyta? Może pora wsiąść się za lidereczki od 7boleści a nie ciś pracowników? Za chwilę nie będzie miał kto tam pracować,bo pół projektu się zwolni

Włodek
@Kolo

Tak biegamy za własnym ogonem ;)

Bosman
@Kolo

I ja juz widzę jak ciężķo pracują

Magna

CO mi tam magna napsuła krwi to tylko ja wiem Dobrze że to już dawno za mną czytając komentarze wszystko zmieniło się na gorsze dużo gorsze

Siemka. Jestem zainteresowany pracą w Magnie. Jak tam jest? Jaka kasa?

Ktoś
@Nowy

Lepiej się wycofaj i jedź do tej drugiej magny będziesz bardziej zadowolony a kasa podwójna

Elżbieta
@Ktoś

A gdzie jest ta druga? I czemu aż takie różnice są pomiędzy nimi?

szukampracy
@Ktoś

a gdzie jest druga Magna?

@szukampracy

Druga magna na towarowej 8

@szukampracy

Najlepiej dzwonić i pytać do ge grupa lub trenkwaldera o tom drugom magne

Dobrze że już dawno pożegnałem się z waszym psudozakladem. Pracownicy mający staż waszych najstarszych mają na drugiej Magnie 4,5 tys zł na rękę bez nadgodzin. 500 stażowego dodatku. 400 zł premii i możliwość sporej ilości nadgodzin. Mają również dofinansowanie stołówki i regularne świadczenia z zysków firmy. Dalej róbcie za (usunięte przez administratora).. Nie wiadomo czy się z was śmiać czy płakać.

Znana

Właśnie popieram to co powiedziałeś jest na faktach bo też tam pracuje bez porównań i nie ma układów

szukampracy
@Znana

A gdzie jest ta druga Magna?

Brygadzista Produkcji

Rekrutacja w porównaniu z innymi firmami prowadzona można powiedzieć byle jak. Nie było przedstawiania stanowska co i jak wygląda tylko szybko szybko i dowidzenia.

Pierwsze pytanie mnie rozbroiło bo się mnie zapytali czy wiem na jakie stanowisko aplikuję śmiech na sali tak jak by rekrutujący nie wiedziali na jakie stanowisko mają wolne miejsce. Pytań wiele nie było ale był test logiczny do rozwiązania wraz ze znajomością firmy.

Leszno
Spartan

Jak już jesteśmy przy "brygadzistach" to sytuacja z zeszłego tygodnia z hali sec. Załoga ustawia się do zdjęcia pamiątkowego (zwalnia się jeden z pracowników) i tutaj szok "brygadzista" Piotr R. ściąga spodnie i wystawia wiadomą część ciała do zdjęcia. Tacy ludzie są tutaj na "stanowiskach" więcej dopisywać chyba nie potrzeba.

@Spartan

Od brygadzisty zwyz to sam kwiat polskiej inteligencji.

@Spartan

Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać

@Spartan

W tej firmie najpierw coś się robi, później myśli, a na końcu dorabia się wygodna teorie, wielcy panowie rzucają słowa bez pokrycia jak popadnie i chodzą zadowoleni z siebie.

W tej firmie brygadziści w większości to zwykłe pionki bez honoru i zasad,zrobią wszystko co góra wymyśli nawet wbrew logice. Nie mają własnego zdania tylko wszystko narzucone. Ja na całe szczęście już tam nie pracuję,ale miałem szczęście,że pracowałem z brygadzistą który był naprawdę OK, potrafił się postawić u góry i był z ludźmi,atmosfera była dobra, fajnie się pracowało,ale był niewygodny dla "paniczy" i zrezygnował honorowo. Pozdrawiam była załogę montażu fiata.

Rudy lider tam na tym projekcie nie wiem czemu ale ma ksywkę "owsik" Ciekawa jestem dlaczego??? hmmm...

ByleKto

Brygadziści sprzedani.Dlaczego nie ma związków zawodowych?Dlaczego boją się odezwać?Bo zaraz lecisz z marszu.

Apollo

Masz rację co do większości. Jeśli masz na myśli Pawła to fakt - dobrze się pracowało i było OK, chociaż też miał gorsze dni, jak to człowiek, ale ogólnie duży plus za atmosferę i podejście do ludzi:)

ByleKto

W MCTS każdy jest sobie wrogiem!Każdy patrzy na siebie spod byka!I Najgorsze,jeden przed drugim chce być wzorem,i najlepszym,a często popełnia błędy,że głowa boli.Po kij trzymać się takiej firmy?

Doputy te dwa paciuloki, są w firmie nie zmieni się na lepsze.

Jako osoba która była pracownikiem wielu firm które uchodzących za wymagające zadam Wam jedno pytanie. Jak to (usunięte przez administratora) możliwe że tak kaleczycie pracowników. Serio? W swojej firmie (której anonimowość zachowam Wy gnidy) przeszkoliłem już 2 pracowników którzy spisują się celująco. Problem w Tym że jeden wyciągnął z Waszego zakładu pracy niewolniczej zniszczone więzadła w kolanach, a drugi cieśnie nadgarstków. Byłem Waszym pracownikiem i wiem że to możliwe. Pracowałem pół roku i widziałem że dziewczyny przychodzące dorobić mają zniszczone dłonie i blizny do końca życia bo się chu*e naśmiewacie że "jak to można latexowe rękawiczki zakładać, przecież na założenie prywatnych rękawic trzeba zasłużyć". Poparzenia betacleanem to jest norma do teraz. Nie wspominając nawet że nie potrzebujecie mobbingu bo mobberów już macie wytresowanych. Nie było 5 minut bym nie usłyszał żeby ktoś nie był ciśnięty od kur*w śmieci zje*ów i podludzi. Dziś do nas przyszła kolejna ogarnięta dziewczyna z bliznami po Was. Wasz zakład powinien zostać zrównany z zmienią. I darujcie sobie swoje głupkowate odpowiedzi pokroju "tu nic takiego nie ma" albo "Powiedz w jakiej firmie to pracujesz". Idiotą nie jestem. Wierzę że Wy też nie. Pomijając fakt że na pewno jesteście podłym ścier*em do granic możliwości.

Cebulaki o mniemaniu pana palący głupa, stanczyki i nie moty w biurach, dwie gwiazdy bhp jedna chamka, a druga nie wie co z sobą począć . (usunięte przez administratora) jak ta cała grupa Magna.

Y

(usunięte przez administratora) badania przeprowadzają????

Pracowałem w tej firmie przez 8 m-cy i w100 % popieram poprzednika a na marginesie tego śmiesznego kierowniczka o nazwisku Gałązka to by czebabyło kultury nauczyć w co wątpię w jego rozum na przyjmowanie jakiej kolwiek nauki.

Były

Nic ująć ale dużo dodać wszczegulności na co niektórych pseudo liderów.

mark

Pracowałęm tam, potwierdzam, warunki i ludzie, jak(usunięte przez administratora) lepiej nie mówic.

Qwerty

Cześć, Zastanawia mnie jaka struktura jest w Magna. Pracownik produkcji->brygadzista->kierownik? Na forum pada czasem stanowisko lidera Lider to brygadzista?

Słyszałam że brygadzista z Mercedesa się zwalnia. I pewnie wróci jak.... :-)

Xxx

Za parę srebrników by sprzedała, chamka i rasistka.

@Xxx

Niestety:( Nad wszystkim musi mieć kontrolę i lubi czuć, że ma władzę,to fakt...nikt nie chce być poniewieranym. Łudzę się jednak się coś zmieni i będzie można z Nią pogadać jak z człowiekiem i pojmie, że ludzie to nie maszyny! Nadzieja góra!

Nick pracownik

Na każdym dziale są lenie.Chowają się po kątach.To żadna nowość.

Nick pracownik

Na każdym dziale są osoby,które są leniwe.Chowają się po kątach i grają w (usunięte przez administratora).Przecież to żadna nowość.

Luna

Słyszałam....oby to były plotki,nieraz ludzie gadają, żeby gadać Swoją drogą pięknie panie "D" urobiły nowego lidera....robią co chcą. Nawet my ludzie z innych zmian to widzimy. Może wkońcu kierownictwo się za nie weźmie?!

;-)

Hej. Prawda jest taka że jaki nie był by lider czy brygadzista zawsze będą źle mówić. Czy wg ciebie NoName wymagać to znaczy terroryzować? Jeśli tak to sorry ale jesteś nie normalny. Ludzie idąc do pracy mają robić to co leży w ich obowiązkach. Praca ma być dobrze zrobiona bo za to mają pieniądze. A skoro potrafisz wejść na jakąś stronkę i pisać to stań przed nią twarzą i powiedz wprost co myślisz a nie obgaduj tutaj. Tak robią tchórze i frajery.

?????

Hej. Na prezent składały się osoby chętne nikt nikogo Nie zmuszał więc Nie rozumie tego wpisu. Jak się nazywasz to oddamy ci kasę he

@;-)

Jakby wymagała od wszystkich jednakowo to byłoby inna gadka. Koleżaneczki Dorotki mają u niej plecy....i uwierz, że nie za ciężka pracę.....bez wazeliny włażą wszystkim w (usunięte przez administratora) Takich leserów to ze świecą szukać! Poza tym ta liderka drze się po ludziach.... uważa, się za najważniejszą i inni mają być jej poddanymi....a nie o to chodzi w liderowaniu. Lider powinien prowadzić grupę, do wyznaczonego celu, a nie poniżać i odgadywać.

CzarnaX

Nie znam osobiście, ale na innych działach słyszałam raczej niepochlebne opinie....Więc cis w tym musi być.

Zeus

Pewnie ją wywalili z tamtej roboty to przyszła z podkulonymi tyłkiem ,bo tu biorą wszystkich ???? Nie wszędzie tolerują obrażanie ludzi i poniewierkę... A nóż widelec szacunku się nauczyła,hihihi????

@Zeus

Hej. Miałem okazję pracować z tą liderką. I nie wierzę w to co tu piszecie. Bo po pierwsze nigdy nie wchodziła w bliższe kontakty i relacje z ludźmi Noe szukała koleżanek ani kolegów i nigdy z nikim nie gadala o innych.Po drugie jako jedna z niewielu szybko na wszystko reagowała i potrafiła wszystko załatwić. A po trzecie potrafiła docenić i pochwalić za dobrą robotę a kiedy trzeba było to krzyknąć na całą brygadę. Bo uwierzcie nieraz się gadało jak do dzieci w przedszkolu. Kobita miała cierpliwość. Ja tam się cieszę że qraca Bo w końcu ta zmiana się ogarnie.

@LOLO

Do obgadywania to akurat była pierwsza.... Chyba za krótko z nią pracowałeś. Non stop tylko "tego bym zwolniła" tego (usunięte przez administratora).. . Zero szacunku do starszych,nawet ta starsza Bogusia z jej zmiany się zwolniła bo miała dość....

100%

Zwykła służbistka, która ma w (usunięte przez administratora)swoich ludzi

@Ł.

Właśnie ze od początku z nią pracowałem. Zresztą nadal pracuję. Z 5ego co wiem ta Bogusia miała operacje na ręce nie mogla fizycznie pracować. I to fakt nie trzymała ludzi którzy nie radzili sobie na produkcji.

@100%

Nie ma co więcej drążyć tematu. Każdy ma swoje zdanie. A poza tym jeśli ktoś coś do kogoś ma to lepiej to wyjaśniać rozmawiając a nie pisząc.

Hej
@LOLO

Z tego co piszesz to raczej nie pracowałeś z tą osobą albo dobrze ci zapłaciła za pisanie takich głupot ewentualnie może jesteś na zmianie na której ona ma być i liczysz na jakieś do godności z jej strony ?

100%
@LOLO

Z Nią się nie da pogadać niestety... chyba, że prowadzisz rozmowę pod jej dyktando albo wlazisz w żyć! będzie szukać potem haka,by Ci nogę podłożyć.... Nie jednej i nie dwóm osobą na tej firmie tak zrobiła....

Cześć. Gdzie się udać aby przyjść do Magny na rozmowę o pracę. Ma ktos jakiś kontakt?

@Kandydat

Manpower

Xxx

Zatrudniają byle obsadzić braki kadrowe, żeby tylko papier był nie ważne czy piekarz czy inny oszołom. Strach się bać, można się ustawić ale nie wolno samodzielnie myśleć, słuchać władzy, lizać komu trzeba, podpierdalac i za dużo nie mówić na temat, przecież najważniejszy pan w swoim kantorku jeździ po ludziach jak chce.

Były Pracownik

21 wiek nie prędko tu zawita.

Czy firma Magna Car Systems udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

NoName

Nie udziela pożyczek niestety....

pilnie szukam pracy

witam, ile można zarobić na produkcji na start brutto i później? jakie zasadnicze? jakie premie? ile dostanę na rękę?

Nik
@pilnie szukam pracy

3 i pół brutto. O "później" i premii można zapomnieć, bo albo niewiele, albo zabioro. Na rękę to 2 i pół przy dobrych wiatrach.

NoName
@pilnie szukam pracy

Podstawa 3500. Podwyżek raczej w przyszłym roku był nie oczekiwał....premią 200brutto (żeby co kolwiek podnieśli musisz mieć możliwość się przeszkolenia na różnych stanowiskach max 350) odejmują z niej za urlopy itp. Jak już będziesz pod firma to po każdych 3 latach masz tą samą tadam 50zl brutto ????

Podwyżki podwyzkami A dlaczego dyrektor teraz chce premie nam zmniejszyć bo niby za dużo dali podstawy???

A kto to ci powiedział ploto jedna????xd

Premia na telewizory poszła

Ryszard
@Znana

A skąd wiesz

@Ryszard

Bo to widać gołym okiem

@Ryszard

Czy ty mówisz o sobie ????

BUK master

No i sam sobie odpowiedziałeś na zadane pytanie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Car Systems - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Car Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Car Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Car Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Car Systems?

Kandydaci do pracy w Magna Car Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Car Systems
2.2/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy