Opinie o Magna Car Systems w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Magna Car Systems. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Magna Car Systems o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Magna Car Systems w Tychy

Nieznana

czy ktoś byłby uprzejmy poinformować Pana z IT że kultura osobista powinna być na pierwszym miejscu? Zachowanie i odnoszenie się do ludzi jest karygodne, nikt nie jest niezastąpiony, niech Pan się ogarnie i zacznie być uprzejmy w stosunku do ludzi. To że kadrowe panienki tego nie wie nie oznacza że ludzie na liniach tego zachowania nie widzą

Maciej

Ja mam pytanie jakie stanowisko w firmie pełni pan Kamil Cz. Z logistyki?

Mariola
@Maciej

Chodzi i patrzy czy inni robią robotę tak jak on

Cześć, Czytam komentarze i śmiało mogę stwierdzić ze wszystko w tej firmie zmienia się na gorsze. Nie pracuje na Magnie już długi czas, pracowałem na linii mercedesa. Poza tym że praca była lekka to nic dobrego na tym zakładzie mnie nie spotkało a tu czytam że robi się jeden wielki (usunięte przez administratora) niż był !!!

Był i nima

To prawda człowiek się stara lata po stanowiskach i projektach wyrzuja go a potem wyplują jak są podwyżki to są w tak niesprawiedliwy sposób rozdzielane że to się w głowie nie mieści a największą kasę dostają osoby które pracują jak przyklejone do jednej maszyny po 8 10 lat tak samo Ci którzy nie przepracowali ani jednego miesiąca w całości ale wystarczy że zrobią nadgodziny i już są zajebisci spotkał mnie mega zawód rozczarowanie i teraz dopiero widzę jak ta firma depczę ambicję ludzi i obniża wartość człowieka do zera...

Biurowiec

Dlaczego Dyrekcja nie reaguje na ostatnie odejścia fachowców i inżynierów do innych firm? Dlaczego Pan Reszka i Smoleń nie zatrzymują doświadczonych ludzi na projektach a za chwilę będą przyjmować świeżaków bez żadnej wiedzy? Oddajemy za darmo wykwalifikowaną kadrę innym. Naprawdę musi coś paść na linii kompletnie aby Management ruszył głową? Wyszkoliliśmy doskonałych pracowników i odchodzą bo nie dostają należnych im podwyżek a firmy wokół dają im na dzień dobry 30% więcej. No brawo Zarząd, za chwilę maszyny będziemy transferować do Rumunii i Bułgarii..

Korpo szczury
@Biurowiec

Nigdy oczu nie otworzą. Dyrektor często wyrażał swoją opinię, że polaczki chciałyby kokosy, a Polska to przecież kraj rozwijający się i wszyscy mają być wdzięczni, że Magna daje im szanse rozwoju. A to co zrobił ze swoją asystentką po tylu latach pracy bez zarzutu mówi wszystko o tej jakże beznadziejnej korporacji.

Lemon
@Korpo szczury

Asystentka fałszowała czas pracy, zresztą jej mąż kierownik M.S odbijał karte, wiec dziwne że on nie poleciał, zwykły pracownik z hukiem by wyleciał

@Lemon

Myśleli sobie ze nikt im się nie dobierze do 4 liter i moga kroić firmę jak im pasuje.Przeliczyli się niestety.

Brygadzista Produkcji

Rekrutacja w porównaniu z innymi firmami prowadzona można powiedzieć byle jak. Nie było przedstawiania stanowska co i jak wygląda tylko szybko szybko i dowidzenia.

Pierwsze pytanie mnie rozbroiło bo się mnie zapytali czy wiem na jakie stanowisko aplikuję śmiech na sali tak jak by rekrutujący nie wiedziali na jakie stanowisko mają wolne miejsce. Pytań wiele nie było ale był test logiczny do rozwiązania wraz ze znajomością firmy.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Byle

Ej ludki.już niebawem urlop.jupi????

Wolni

Ile jeszcze pracowników musi odejść żeby w końcu otwarł ktoś oczy w jaki sposób są traktowani? Liderki ja wiem że przykład idzie z góry od waszej ,,szefowej,, się pewnie tego gnębienia nauczyłyście ale nie tędy droga. Karma wraca obyście wy nie musiały szukać niebawem pracy ????

Nic nowego

Bo zarobki są śmieszne, a pracy ogrom. Podwyżki żałosne i wybiórcze

Stagnacji a nie magna

Ludzie się zwalniają, a nikogo nie przyjmują Dokładają pracy i wymyślają jakieś chore normy, które człowiek ma ciężko wyrobić. Jakiś czas temu mega spoko się pracowało. Teraz codziennie jest walka samym z sobą, żeby dotrzeć do tej pracy...

Zawód

Magna już dawno się skończyła kiedyś to był prestiż teraz dno dna brak szacunku do pracownika liczą się tylko nowi zagraniczni ale jak już wszyscy starzy pracownicy odejdą na kogo będziecie liczyć? Żegnam (usunięte przez administratora)

Lolo

Pracowałem na Magnie przez jakiś czas. Praca na produkcji sama w sobie nie jest zła, zakład czysty. Za to wynagrodzenie to jakieś nieporozumienie. Kierownictwo też pozostawia wiele do życzenia, rekrutacje wewnętrzne jak i zewnętrzne to jeden pic na wodę. Tak samo tyczy się to długich weekendów, produkcja robi a reszta wolne.

Awecowiec
@Lolo

Zgadzam się w 100%. Również pracowałem w Magnie i to wcale nie krótko. Przeszedłem na drugą stronę czyli do Aweco i jeśli chodzi o zarobki to niebo a ziemia. ponad 2000 zł różnicy. Może i robota w gorszych warunkach, maszyny stare ale zero kamer, mniejszy stres i stać mnie na dużo,dużo więcej.

Podobno 02.05 pracujemy ale czy dotyczy to wszystkich? Czy znów Ci sami wybrańcy plus kierownictwo ma długi weekend a reszta podwładnych do roboty bo nieudolni rządzący z planista mi na czele nie potrafią zarządzać produkcją!!!

Pegaz

Poprzedni komentarz usunięty- widocznie boli kogoś:) Czy pracownicy zza wschodniej granicy mają specjalne przywileje w tej firmie ? Na produkcji za nic mają normy, kierownictwo ślepe. Pracownicy logistyki - albo karnet na palarnie, nie wspominając o słuchawkach,głośnikach i ciągłych rozmowach przez telefon. Z takim podejściem do tych pracowników zakład daleko nie zajedzie ..

Szary

Jakoś obsługi logistycznej na Sec-u spadła totalnie odkąd jeżdżą tutaj pracownicy ze wschodu... na wszystko trzeba czekać, telefony, słuchawki w uszach i głośniki, dziwne, ze jakoś "nasi" potrafią pracować. A tutaj nic nie można się doprosić ... jakby za karę byli w tej pracy ...

Director

Nie polecam, pensja niska, na montowni BMW są idioci na zmiany, jest stary (usunięte przez administratora), który uważa się za brygadzistę

Kama
@Director

Nie dość tego że jest stary, to jeszcze i tak brygadzistą nigdy nie zostanie.

@Kama

A na podstawie czego pada to stwierdzenie że na pewno nie zostanie brygadzistą? można prosić w takim razie o opis wymagań które należy spełnić żeby móc się dostać? jakie tak naprawdę są wszystkie obowiązki i ile za nie płacą?

znawca
@Ewelina

Ewelina tu nie trzeba mieć ani wykształcenia ani tytułów ani języka można startować na brygadzistę prosto z pod baru pierwszym autobusem

@znawca

Startować a zostać przyjętym to różnica, więc na coś konkretnego raczej patrzą, pytanie na co? i co z tymi zadaniami na papierze? bardzo różnią się od tych rzeczywistych?

stef

a może by tak kierownictwo się zainteresowało pnia kierownik fiata która się wysługuje pracownikami bo nic nie może ogarnąć sama !!!jakbym powiedziała że jest tępa to bym tępaków obraziła serio nic nie można załatwić brak słów może ja czas odjebać w końcu niż normalnych pracowników co coś wnoszą jednak do tej firmy jeszcze a nie tylko (usunięte przez administratora) jak ona

Kandydatka

Witam, chcialam zapytac jak sie pracuje w Magna na ulicy Turynskiej w Tychach? Chodzi mi o stanowiska montazowe, co tam trzeba wykonywac, jakie obowiazki naleza do pracownic? Czyli ogolnie jak wyglada praca kobiet na stanowiskach montazowych? Prosze o opisanie stanowisk

Zawód

Kiedy kierowniczka fiata skończy jakiś kurs z j.angielskiego? Wstyd żeby człowiek na takim stanowisku wysługiwał się pracownikami z linii !

Blek

Jaka jest polityka firmy? Wartościowi ludzie zwalniają się jeden po drugim a (usunięte przez administratora) które zatruwają innym życie zostają i dalej szyderczo się cieszą i szukają kolejnej ofiary. Myślicie że jesteście tacy fajni? Nie ma ludzi idealnych i każdy ma coś za uszami...patrzmy na siebie a nie na innych!

@Blek

Polityka jest bardzo prosta. Doprowadzić starych robotnych i mających swoje zdanie pracowników do opuszczenia szeregów firmy. Zastąpić ich ludźmi z łapanki którzy oprócz tego że są wszystkich narodowości świata będą mieli zatkane usta. Produkcja uszczuploną kadrą. Karanie za wszystko co się da. Ważne żeby zostało jak najwięcej pieniążków na wycieczki dla śmiesznego komitetu sprawiedliwości w którym nie ma praktycznie wcale szarych pracowników, tylko brygadzisci, mistrzowie i ich żony. (usunięte przez administratora) zwierzęcy, klika, kolejka do zamkniętego koryta ma być ukrócona. Cieszę się że moja kariera się tam skończyła. Teraz podobno się chwalą że dają 1000 zł za przepracowane 10 lat. A nam dawali 300 zł na skok ze spadochronem który kosztował 900. Jeśli jesteś człowiekiem który w milczeniu przyjmuje wyrządzane krzywdy... Aplikuj. To miejsce dla Ciebie.

X
@Blek

I będą się zwalniać bo się ich nie szanuje! Pracownicy z Ukrainy rządzą kierownictwem jak chcą i to jest ok? normy mają za nic i tylko straszą że odejdą żeby wymuszać stanowiska łatwiejsze. Kiedyś były na tym zakładzie zasady a teraz jest wielki h..j

Były
@Blek

Wartościowi znajdują sobie pracę gdzie indziej bo są miejsca na terenach, gdzie w tamtym roku większa kasa była na start niż po podwyżce w MCTS'q dziś i to nie na start. Jak pracowałem to dziwiłem się tym maruderom co to narzekali (z projektu fiata 500) a trzymali się tej firmy. Atmosfera zanim przyszedł domorosły psycholog na zastępcę Józka była może nie idealna, ale znośna, a nawet z mojego punktu widzenia (projekty PSA, TMC, S4S, R4S, później nowe Aygo czy 500x a teraz to nawet nie wiem jakie tam są) była fajna. Józek popełnił duży błąd (a może i nie bo Józek też jak baba, jedno mówi, drugie myśli, a trzecie robi) dając taką władzę komuś takiemu jak pan (z małej litery Pan bo na Pana to trzeba mieć coś więcej niż władzę) "S*o*eń" bo ten gościu widzi tylko liczby a ludzi na których tak naprawdę zarabia ma za nic. I nie łudźcie się, że Józek nie wie co się dzieje, nie tylko wie, ale i daje zgodę na to. Czemu tak myślę? A może temu, że ponoć było takie spotkanie miesięczne (tak słyszałem nim te wycieczki z Ukrainy pojawiły się na produkcji) że jak On będzie dyrektorem, to żaden Ukrainiec tu nie będzie pracował, a jak jest? Idziesz na palarnie i jak byś na Ukrainie był a nie w Polsce. Czemu tak myślę? A może temu, że mówił by urlopy w pandemii brać a jak będzie trzeba bezpłatny wziąć na koniec roku to będzie 100% (tu na spotkaniu miesięcznym byłem) płatne, a później co? Wypisz wniosek że nie chcesz bezpłatnego za który Ci zapłacą i chcesz bezpłatny niepłatny (to był czad) bo inaczej znajdą Ci pracę na ten czas jak malowanie linii czy inne zajęcie byś był na ten czas w pracy. Więc Józek jak baba, mówi jedno, robi drugie, myśli trzecie.

Były
@Blek

I bym zapomniał... Dla osób które chcą się zwalniać, dawajcie wypowiedzenie po podwyżkach, premiach wakacyjnych, świątecznych itp bo niby jest taka Karta Pracownika Magny... Józek o niej zawsze przed Badaniem Opinii Pracowniczej "śpiewa". Jest w niej punkcik 3: "Sprawiedliwe traktowanie Magna oferuje Państwu równe szanse w oparciu o indywidualne kwalifikacje i osiągnięcia, bez dyskryminacji i faworyzowania." Co z nim nie tak? Ja dałem wypowiedzenie przed podwyżką i "sprawiedliwie" nie zostałem objęty podwyżką :) W odpowiedzi na pytanie moje czemu? Odpowiedziano: pracownik na wypowiedzeniu nie jest pracownikiem. A pracowałem kilka miesięcy po podwyżce :D Panie Józku ta karta powinna być nadrukiem na papierze w toalecie, bo miejsce jej tam gdzie światło nie dochodzi... Niemniej, lata w MCTS wspominam dobrze. Może ktoś się obudzi bo praca ogólnie była ok i jest co wspominać :)

@Były

Typowy Maliniak z Czterdziestolatka , jak się pomyli to powie prawdę najlepszy ma ten tekst u nas w Niemczech to jest porzadek ten nad nim w strukturach Magny dobrze go kryje bo Józek " zasluzony dla Magny" taki układ zamknięty a psycholog jak odchodził z poprzedniej firmy ludzie odetchnęli z ulgą, wystarczy na niego spojrzeć, mocny w gębie, kartę multi by wykorzystał na siłowni, bo podobno boji, się większych od siebie, nie raz dyskretnie czmychal, albo że zadzwoni .....chroni go stanowisko, władza prędze czy później się kończy, jeden warty drugiego, strata czasu na nich i ten zakład. Trochę czasu spędziłem w ich towarzystwie "nie polecam"

@Były

Józek jak by myślał zdrowo rozsądkowo pozbył by się Łysego, dla przyszłości i dobra firmy i wyszedł by z twarzą, to siedzi w nim "my oni ", " mój zakład " przecież nigdy nie wspomina że zakład stworzyli pracownicy ale za jakiś czas wyjedzie i słuch o nim zaginie, ktoś może wspomnie że był taki w Magnie ( co robi z opiniami pracowników i ich sugestiami-nic)bo granie dobrego "Niemca" mu nie wychodzi. Woli udawać "Niemca" , wyniki firmy gwarantuje mu umowa z Łysym, a ten nie przebiera w środkach. Liczą się wyniki. Ci dwaj to goście i ich metody były dobre w poprzedniej dekadzie, dzisiejszy menadżerowie odcinają się od jakich kolwiek układów, mają poważanie załogi i (w mniejszym większym stopniu) są skłoni do kompromisu, dialogu a firmę tworzymy razem, mają pomysł na pracowników i firme ( tutaj nie wchodzi to w grę)u Tych dwóch panów trudno to zauważyć, (usunięte przez administratora)

Bogol

No i podwyzki solidne w koncu. 5500 zasluzone jest. Logistyka w koncu na poziomie :)

@Bogol

Logistyka to może tak, ale nie pracownicy na magazynie niestety.

@Kasia

a te podwyżki na log to zasłużone? po ile osób na dziale jest i mimo wszystko robota zrównana czy ktoś zasługuje bardziej?

Realista

I co magno ? Dokąd zmierzasz? Ludzie zaczynają uciekać z zakładu. Tak będzie dopóki dyrektor nie przejrzy na oczy komu nieświadomie oddaje władze. Zagraniczni pracownicy mają większe prawa niż rodzimi. Korpo szczury mile widziane

@Realista

Ta firma warta tyle co ten dyrektor.

Ktoś

Witam Złożyłem swoją kandydaturę na brygadzistę/lidera - nie wiem jaki wydział. Proszę o opinię na temat kierownictwa, załogi, atmosfery. Czy wiadomo dlaczego ktos zrezygnował z tego stanowiska.

Mefisto
@Ktoś

Nie warto. Kierownictwo dramat poczytaj tu komentarze. Jeśli lubisz być rugany za wszystko nawet w tedy jak jesteś bez winy, to jesteś idealnym kandydatem. Ktoś zrezygnował bo raczej miał dość tego "zarządzania". Jakby tego było mało to pieniądze też nie są zbyt rewelacyjne. Odradzam ????

Zbigniew
@Mefisto

Czyli są tu możliwe awanse, a czy wiąże się to z podwyżką? Mówisz, że kasa to niezbyt rewelacyjna. Podasz jaka?

Beti
@Zbigniew

Masz wszystkich w domu?

Mefisto
@Zbigniew

Pozwól, że nie będę się wypowiadał o wewnętrznych awansach. Pozostawiają wiele do życzenia. Nie będę też pisał o stawkach na forum publicznym. Nadmienię tylko, że stawki są zbyt małe w stosunku do tego, czego wymaga szanowne grono zarządzające produkcją.

Pomocny
@Ktoś

Uciekaj póki możesz chyba że lubisz być wyzywany od ciot taki fetysz kierownika ????

Zostaw merytoryczną opinię o Magna Car Systems - Tychy

• Jak się pracuje w Magna Car Systems?

Zobacz opinie na temat firmy Magna Car Systems tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Magna Car Systems?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 11 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Magna Car Systems?

Kandydaci do pracy w Magna Car Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Magna Car Systems
2.2/5 Na podstawie 243 ocen.
  • Turyńska 80
    43-100 Tychy