PSOUU Kamień Pomorski

Kamień Pomorski

Opinie o PSOUU Kamień Pomorski

Była pracownica 2014-06-27 04:31:34
Zwyczajny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prywatny folwark pani przewodniczącej Koła PSOUU czy raczej pani dyrektor PSOUU, tylko rodzinka pani dyrektor ma dobrze, a pozostali pracownicy sa traktowani jak szmaty, nie radzę starać sie o ta pracę szkoda zdrowia bo tam jest mobbing
Pracownica 2014-07-28 17:37:27
Potwierdzam, że w placówkach PSOUU w Kamieniu Pomorskim jest mobbing uprawiany przez panią pseudodyrektor, pseudoprzewodnicząca i pseudoczłowieka
Nie mam już tam siły być, a muszę, jeszcze tylko trochę i wreszcie wolność
Medvedev 2015-09-24 23:44:21
Władze Stowarzyszenia to źli ludzie, wysysają do cna pracowników, potem są to dla nich już tylko szmaty. Zadepczą Cię. Zamordyzm jak za cara. Wszyscy odpowiadają za wszystko a nikt z administracji nie potrafi nic zorganizować. Abyś nie został ukarany kapuj na innych, będziesz miał mniej obowiązków. Dobrą naukę Przewodnicząca czerpie od Putina. Nieustanna rotacja personelu.
Mateusz 2016-04-22 11:49:46
Wiecie co, generalnie obserwuje tą firmę już od dłuższego czasu i muszę powiedziec, że naprawdę daje do pieca, świetni są, nie można im absolutnie nic zarzucić
Zostaw swoją opinię o PSOUU Kamień Pomorski - Kamień Pomorski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PSOUU Kamień Pomorski