Opinie o D&TB SYSTEM w Sławoszowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie D&TB SYSTEM. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie D&TB SYSTEM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Wyprawianie, garbowanie, barwienie skór

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&TB SYSTEM w Sławoszowice

Patrycja Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swojego grafiku?

kara

lb to złodziej nie ma sensu się prosić o pieniądze bo i tak ich nie dostaniecie jak najszybciej do sądu a jego miejsce jest w więzieniu dawno tam powinien być za swoje przekręty ,kłamstwa,oszustwa i krzywdę ludzką

@kara

Potwierdzam, wypłaty płacą co tydzień jak żebraków i to nie zawsze. Właściciel o wyglądzie próbowała, niski z brzuszkiem na krótkich krzywych nóżkach po prostu bolesny.

Ktos Nowy wpis
@kara

Dokładnie straszny (usunięte przez administratora)

bzdziel

Jestem nie wyplacalny i nie uczciwy

Potwierdzam co za saamookryytyka

hgw
@bzdziel

cóż za samokrytyka, niestety ale to prawda.

Ktos Nowy wpis
@bzdziel

CÓŻ ZA SAMOKRYTYKA, NIESTETY JAK NAJBARDZIEJ PRAWDZIWA. KACZUSZKA NA KRZYWYCH NÓŻKACH TAK WYGLADASZ

Julita Nowy wpis

Niepokojąca jest ta cisza na forum!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie D&TB SYSTEM.
Karol

Przecież nikt na siłę nie trzyma w firmie, zawsze można spróbować w innej firmie!!

Możecie opisać teraźniejszą sytuację D&TB SYSTEM? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Hhhh

OMIJAĆ Z DALEKA

Zuzanna

@hgw a czy Ty jesteś zatrudniony w D&TB SYSTEM? Wiesz może, kiedy pojawią się nowe oferty pracy? Obecnie na stronie internetowej firmy nie widać żadnych ofert pracy. Może warto zanieść cv osobiście? Wszystkie praktyczne wskazówki będą dla wielu osób bardzo cenne.

Zuzanna

Widzę, że opinie na temat pracy w D&TB SYSTEM są podzielone. @Tedy a Ty jak osobiście oceniasz prace w tym miejscu? Czy jesteś zadowolony ze swojego zatrudnienia i warunków, jakie Ci aktualnie firma oferuje? @Były pracownik taki system wypłat w wielu krajach jest systemem "typowym", chociaż rozumiem, że nie każdemu on odpowiada. Czy można było poprosić o wypłaty co miesięczne?

Tedy

Jak ktoś nie jest typem człowieka pracowitego to nie utrzymał się w firmie!!!

Waldi

Idealnych firm nie ma. Zawsze może zdarzyć się jakieś niedociągnięcie

Artur W.

U mnie to bylo tak, ze wzgledu na nie stworzenie przez pracodawce (jest to jego obowiazkiem) stanowiska pracy dla osoby niepelnosprawnej i mobbing, przesladowanie w pracy. Oczywiscie minimalne wynagrodzenie minimalne, ja na wlasna prosbe zwolnilem sie z tej firmy i dzis na to patrzac to zrobilem cos wspaniale udanego :) :) ;) zatrudnilem sie z zakladzie pracy chronionej, dla osob niepelnosprawnych i mam cudowne i bardzo udane zycie zawodowe :) W porownaniu z praca w D&TB System (Slawoszowice) a teraz obecnie to mam zawodowo o 400% lepiej. Mam pytanie do "pracusia", czemu zmieniles zdanie o tej firmie??? Co jest dla mnie zastanawiajace (?) Artur W.

Artur W.

Stella

Co słychać w firmie? Czy jest tak dobrze, że nikomu nie zależy na pisaniu swojej opinii?

Zuzanna

@WORKERczy dalej pracujesz w D&TB SYSTEM? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Czy zaszły w niej ostatnio jakieś zmiany? Czego mogą oczekiwać jej pracownicy?

eryk

WORKER' czesciowo się z tobą zgodzę, ponieważ jest tak często, że narzekać najlepiej pośrednio a w twarz nikt nie wyrazi swojej oceny. U was chociaż plusem jest to,że maacie tego Pana Wojtka ktory wszystko ogarnia i dobrze kieruje zespołem i jeszcze widać postępy.

WORKER

Firma istnieje i ma się bardzo dobrze z tego co wiem .Jeśli ktoś chce pracować to pracuje i pracodawca też docenia takiego pracownika ,a sieroty i niedojdy zawsze będą pisać bzdury i narzekać bo tak naprawdę są nic nie warci , dają z siebie mniej niż 0 ! a chcieli by w zamian góry złota .I dlatego ten kto oczekuje ,że za nieróbstwo otrzyma kasę jest w błędzie na szczęście coraz mniej takich łachmetów -:)

TA FIRMA JUŻ NIE ISTNIEJE. I BARDZO SIE Z TEGO CIESZĘ NAJWYŻSZY CZAS.......

mrom

Macie moze jakies informacje na temat tego jak prowadzona jest rekrutacja w tej firmie? Zastanawialem sie nad tym, aby sprobowac tam swoich sil, bo chyba mozliwosci rozwoju i awansu sa calkiem niezle w porownaniu z tym co oferuje konkurencja. Jakby ktos mogl udzielic jakis informacji to bede zobowiazany.

Typus

Myślę, że to wszystko kwestia tego jak kto podchodzi do pracy. Czy jest to dla niego jakiś ważny wybór życiowy czy decyzja porównywalna do kupna bułek w sklepie. Po to są takie fora jak gowork aby móc dobrze wybrać i przed decyzją podjąć odpowiedni wybór, bo można tylko sobie pluć w brodę jeżeli ktoś da sobie spokój z negatywami...

Proces ich całkowicie pogrąży. Jak ktoś może jeszcze pytać o pracę w tej firmie?

ala
@pracownik

Doputy co to żyją i mają wszystko glęboko w poważanuu!!!

Zostaw merytoryczną opinię o D&TB SYSTEM - Sławoszowice

D&TB SYSTEM