Opinie o PPH AMG w Lębork

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PPH AMG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PPH AMG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pojemników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPH AMG w Lębork

Aulek33

Macie wszyscy rację, że trzeba to wszystko rozwalić, ten bunkier kierowniczy. Siedzą na stołkach i zajmują się tylko swoimi sprawami, a pracowników i ich potrzeby mają gdzieś. Może prezes w końcu przejrzy na oczy i weźmie się za to środowisko, a nie jeszcze premie daje. Jeden z nich jest naprawdę kompetentnym człowiekiem to jest Tomek, a resztę wyrzucić, bo nie nadają się do niczego.

Unia
@Aulek33

W 100%tak zgadzam się z Tobą reszta to przychodzi do pracy nie wiem po co myślą że są na biwaku. Kawunia ciasteczka i (usunięte przez administratora) wie co jeszcze a i (usunięte przez administratora) o wszystkim tylko nie o pracy i organizacji Ale muszę przyznać że w tym tygodniu nie było zastraszania bo Lisa w pracy nie było, rozchorował się bidula

@Unia

Gdyby nie zależało mi na pracy to dawno bym powiedział kierownictwu: "wam kury szczać prowadzać,a nie kierować zakładem"

Ku_as
@Shift leader

Przecież to prawda i żaden z nich nie powinien się obrazić, czysta szczera prawda Pracuje tam kilkanaście lat i też lubię robić to co lubię i tylko mnie to trzyma i te 8g, ale jak mam iść do tej jaskini kierowników i wąchać ich smród to na zyganie mnie bierze siedzą na tych dupskach i (usunięte przez administratora) o wszystko tylko o nie robocie Mam wrażenie że prezes powinien nam jeszcze dopłacać do pensji za załatwianie ich spraw idź załatw lub powiec im co to ma być. (usunięte przez administratora)

Anisimof

A nie uważacie że Fiona i Piotr są zbędni na zakładzie?!nic nie wnoszą w ciagłość produkcji tylko niepotrzebnie piastują swoje stanowiska...za ich pensje można opłacić z pięciu spawaczy którzy jednak coś tam zrobią...

Unia
@Anisimof

Oczywiście i tu się rodzi głos do Prezesa zacznijmi oszczędzać. Zbędne stanowiska usunąć i zlikwidować drugą zmianę nie potrzebna zbyt mało ludzi pracuje dobra organizacja miejsc pozwoli na pracę jednozmianową i starczy jeden obrotny pryszcz co ogarnie bajzel na produkcji Ludzie są tak dobrzy że pociągną jak konie produkcję i wszyscy będą zadowoleni. Adam twoje stanowisko jest jako pierwsze zagrożone, jesteś nie potrzebny!!!

Dziki wąż
@Unia

Przyjacielu jak byś mógł to napisz o jakiego Adama chodzi.

Z, adowolony

Chciałem uroczyście się pochwalić ze od dnia dzisiejszego zostałem honorowym dawcą krwi i będę teraz doił dwa dni wolnego co drugi miesiąc. Pozdrawiam pasożytów

Drzazga w D

Nie pojmuje jedna podwyżka druga zaraz była trzecia i tak wyszło prawie 8 , a pensja do ch jest mniejsza niż kiedy kolwiek w lipcu mniejszy podatek i też mniejsza pensja ją ...rolę ktoś jest w stanie czemu tak jest u nas , a nie wspomnę o premii 600 zł to chyba rekord. Kto jest odpowiedzialny za te naliczanie napiszcie a pójdę napluje mu w pysk

@Drzazga w D

Sami sobie winni jesteście...jeszcze szybciej i na wyścigi musicie robić...o sobotach nie wspomnę cymbały...czyli stań przed lustrem i napluj sobie w pysk

@Shift leader

w jakim sensie sami sobie to robią?

Minionek
@Halina

Akord degresywny??

@Minionek

Pytasz czy stwierdzasz? No bo jak w takim pośpiechu i podobno niedokładnie to też trudno żeby wymuszać jak najwięcej skoro jakość gorsza by mogła być... w sumie racja

Spawacz

Ogłoszenie dla Spawaczy do 30 PLN na godzine

Czy tyle płacą otóż nie nie nie

Zdziwiony

Nie rozumiem skąd tutaj tyle jadu i nienawiści oraz plotkarstwa i to wśród głównie mężczyzn. Praca nie jest zła, zarobki tak samo nie najgorsze. Choć zawsze mogłyby być troszkę lepsze ile byśmy nie dostali. Rekompensują to na pewno dodatki jak pieniądze na święta, wielkanoc, prezenty dla dzieci pracowników i premie kwartalne/pòłroczne o których można tylko pomarzyć u większości Lęborskich prywaciarzy. Wiadomo jak w każdym miejscu są niedociągnięcia i możliwości poprawy. Na pewno hala jest sporo za mała na tyle osób i na pewno można byłoby poprawić magazynowanie półproduktów, aby wszystko działało sprawniej i poprawić pracę konstruktorów bo to od ich rysunków zazwyczaj pojawiają się problemy. Nikt nie stoi nad twoją głową, jest dość luźna atmosfera pomiędzy kierownictwem, a pracownikami. Wystarczy robić swoje i nie ściemniać na chorobowym no i najważniejsze zasuwać bo tu dla nie których niestety nie płacą za samo bycie, tylko za to ile zrobisz. Jeśli zastanawiasz się czy podjąć tutaj prace to się nie zastanawiaj i na pewno nie czytaj pierw tych głupot, bo sam

@Zdziwiony

Bo sam prawie przez to zrezygnowałem.

I ja coś dodam...
@Zdziwiony

Z tym zasuwaniem to już przegięcie ludzie co wy wyprawiacie?! Wypadki uszkodzone suwnice posadzka luźna od rzucania kontenerami i to w imię czego? Robicie z siebie wariatów za kilka złotówek więcej od kolegi...

@Zdziwiony

A myslisz z czyjej kieszeni profity sa dla pracowników? Na święta ,paczki dla dzieci? Jak kase pobierają na socjal to dają .Więc nie wiem co dla ciebie tu takiego fascynującego jest .Dopisz jeszcze ze szef to wykłada z własnej kieszeni .Za mało życia znasz zeby sie wypowiadać w pewnych kwestiach

Lolek

Na pewno kasę na socjal pobierają z twojego wynagrodzenia. Ha ha ha Trochę się doucz.

@Lolek

No właśnie. Pisałem, że zarobki moglyby być trochę wyższe. Więc jeśli tak na prawdę są tylko dostaje je dopiero w ramach funduszu socjalnego to co to za różnica. Nie rozumiem waszych śmiechów. Przecież w końcu i tak to ląduje w waszych kieszeniach.

@Lolek

No to teraz ześ zabłysnął .Chyba czytanie ze zrozumieniem jeszcze ci nie idzie -sam się doucz .jakbyś czytał dokładnie i wiedział co mam na myśli to byś stwierdził ze właśnie o tym pisze ze szef nie wykłada kasy ze swojej kieszeni .Baranie, rozbawiłeś mnie

@Zdziwiony

Wystarczy spojrzeć i spisywać kontenery .Niby akord - średnio np. robisz 14 kontenerów w miesiącu. a inna ekipa robi zakładając 10 kontenerów w tym samym czasie i otrzymuje taką samą bądz niewiele rózniącą sie wypłate - wiec pytam gdzie jest ten Akord? Ten Akord to jedna wielka ściema ,rzucają ci pieniądze tak zebyś nie marudził ale też tak żebyś nie za dużo zarobił .

Nick do nicka

Do leczenia się zgłoś

@Zdziwiony

Słyszeli wszyscy jak jak kierownik spawalni mi mówił że jak się nie podoba to ja ci polepsze pytanie tylko czy to ostrzeżenie,czy groźba?

Habryka
@Zdziwiony

A co do kierownictwa to zauważył ja że Fiony i tego drugiego wcale nie potrzeba ...po jednym kierowniku na zmianie zupełnie wystarczy...wujkowie dają radę...

Dyrektor

Szanowne grono kierowników nie siedzimy w pomieszczeniach klimatyzowanych przy kawie tylko jazda do roboty Na parkiecie plus 30, a spawacz musi klepać ten szajs od monterów nieuków.

Alicja
@Dyrektor

A nie możecie zrobić czegoś żeby było chłodniej?

Bns
@Alicja

Ja mam w tej saułnie ponad 130 pulsu jeszcze trochę i wyniosą mnie ale nogami do przodu W takich warunkach powinny być lekcje skrócone i dodatek jakiś , ale im urwa mało (usunięte przez administratora)pogonia

@Bns

A o ten dodatek to się upomnieć nie możecie? Bo rozumiem, że pełnoprawnie przysługuje z tego co piszesz?

@Bns

A jak dostaniesz dodatek to będzie ci chłodniej?puls ci spadnie?debilu!pomyśl

Deb il
@Shift leader

Zaproponujesz osobiście czemu nie ;)

Browar

Jestem zachwycony że nasz Prezes organizuje imprezę integracyjną i wprowadza limit na alkohol po dwa piwa na głowę bo żona też lubi piwo. Rozumiem że po łyku i do domciu będzie, bo na cóż tam siedzieć o suchym pysku i patrzeć się W Bóg wie co Takie imprezy tylko w Amg

@Browar

Głupio to zabrzmi, ale w razie czego nie możecie przyjść po prostu z czymś swoim?xd

Duży
@Browar

Nie bądź beksa dam Ci swoje 4 talary na piwo tylko napisz gdzie je podrzucić ????

Maciej
@Duży

Nie rozumiesz. Jak już jest impreza firmowa to nie powinno być takich ograniczeń bo to się mija z celem. Ty też tu pracujesz i byłeś na imprezce?

Zero godności
@Maciej

Już tak nisko upadaliście ze nawet o piwo sie upominacie?Miej godność ,chociaż odrobine ,poniżasz sie ,w pracy też inni to z tobą robią.Ludzie na skraju rozpaczy

@Zero godności

Sugerujesz, że na takie imprezy to nie warto tu nawet chodzić?

Czy pracownicy w PPH AMG dogadują się między sobą?

Helena

A czemu tak robisz w ogóle? Jaki jest tego sens?

Dyskryminacja

Układy układziki znajomości znajomości odnośnie pracy dwu zmianowej jedni chodzą jedni nie chodzą do cholery o co tu chodzi Wiśnia hipis z obróbki gilotyna i inne dziadostwa ich nie obowiązuje system jakieś trzeba mieć względy. Jakieś zastraszanie zasłanianie się co to ma być, Panie Prezes albo, albo nie ma wyjątków lub są. Dzielenie pracowników nic nie daje i nie motywuje. Druga sprawa pensja w moim przypadku zarabiam mniej niż kiedy kolwiek nie stać mnie nawet na opał i tu do tych cwaniaków co by chcieli pisać możesz gdzie indziej pracować otóż nie tu lubię i lubię swoją pracę czas 8h w zupełności jest normalnym dniem pracy. Jakieś zebranie dla wszystkich nie dla wybranych i łażenie do Adama po 50 gr podwyżki - Bosze żenada

Produkcyjny

Charakterystyka wykonywanej pracy, opis stanowiska: - spawanie kontenerów i konstrukcji stalowych, - obsługa suwnicy, Wymagania/kwalifikacje – oczekiwania pracodawcy: - podstawowe uprawnienia spawalnicze MAG 135 - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Znajomość rysunku technicznego, Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony Wymiar czasu pracy: 40 godzin/tydzień Godziny pracy / Zmianowość: 6.00-14.00/14.00-22.00 / 2 zmiany Wysokość wynagrodzenia (kwota brutto): Od 5200,00 zł brutto Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat dofinansowanie do zajęć sportowych dofinansowanie do wczasów bony świąteczne Adam zapomniałeś dodać AKORD-NORMY zarobki Od - Do. Możesz zarobić ale nie koniecznie zarobisz

Biały Delfin

Nie żebym się czepiał ale, Ale jednemu kierownikowi chyba padło na mózg za długo na zwolnieniu lekarskim był i chyba stracił kontakt z rzeczywistością

Jfk
@Biały Delfin

Po pracy też jest życie - :)

Alicja
@Biały Delfin

Ymm może powiesz czemu tak sądzisz? Jakiś przykład potrafisz podać? Bo nieładnie tak bezpodstawnie oskarżać :P

Uf i po robocie

Może taki mały kasting na kierownika który z nich waszym zdaniem jest zbyteczny w naszej firmie? A-LIS B-DUŻY ŁYSY C-MAŁY ŁYSY D-FIONA udającą że się zna E- Szybko biegacz Zwisający Gil A na koniec mister Połamania Nóg stówa za kask jako F Panowie przemyśleć i wpisać w komentarzu jedna z liter Będzie fajna zabawa ????

Zoltan
@Uf i po robocie

Ja myślę że to Ty, nie rozumiem was , jeśli nie podoba Ci się praca w AMG droga wolna, ja myślę że z każdym kierownikiem można się dogadać, jeśli się chce,nie raz są upierdliwi ale to ich praca, kiedyś ktoś powiedział że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,idź gdzie indziej może sobie polepszysz.

Robert

Nie mogę w to uwierzyć co słyszałem pod oknem tych pajaców jak można tak gadać obgadywać innych ludzi innej narodowości. (usunięte przez administratora)czy jak to zwał oni powinni wszyscy wylecieć na zbity pysk razem z tą kobietą Boga się nie boją ale jak tak można. Żeby tam była kamera i nagrywała to co oni opowiadają o tej biednej Ukrainie. Matko gorszego świństwa nie słyszałem i jak ja mam im w oczy patrzeć teraz mam uraz psychiczny i moralny takimi rzeczami to powinna się prokuratura zająć I my pracownicy podajemy i rękę na przywitanie tfu

Zbychu
@Robert

Mówisz o kierownikach?

Bobek
@Robert

Chcesz się wyspowiadać ? Od tego jest konfesjonał.Konstytucja daje nam możliwość swobodę wypowiedzi.A od stanów depresyjnych są specjaliści,zarejestruj się na NFZ

TWARDYNICK

Uuuu widzę że blond foczka znowu zaczyna szaleć, Co tym razem się nie spodobało paniusi o kwadratowych kształtach tak prawdę mówiąc gdyby nie ten makijaż to bym nie przypuszczał ze to kobieta jest Chodzi biedula na robocie się nie zna tyle co jej tam ktoś powie czy P Prezes tego nie widzi czy może nie ma osoby takiej kompetentnej która by ogarnęła delikatnie mówiąc ten bajzel

Uaa
@TWARDYNICK

Kto? ????

TWARDYNICK
@Uaa

Hugo jak popracujesz to się dowiesz.!

b

Każdy jeden z was tu taki odważny a co do czego to głowe chowacie w (usunięte przez administratora) jak struś w piach . potraficie pisać to i potrafcie odezwać te swoje gęby tłumoki

Ten
@b

Przyjdź i powiedz w twarz a nie piszesz boisz się czegoś że drapiesz w tą klawiaturę. TŁUMOKU

U
@b

Jak Ty, są osoby które nie przebierają w słowach ale skąd ty możesz wiedzieć siedzisz w tej norze i czekasz aż coś Ci skapnie dzięki kolegą frayerze

Ten
@U

Widzę że dalej drapiesz w klawiaturę. A frayerze to możesz do swoich kolegów że śmietnika mówić. Bolku

U
@Ten

Czytamy i odpowiadamy Bolku

Rudynawiedzony
@U

Prezesie ja chce jeszcze jedna sztaplarkie żebym nie czekał za kontenerem... A i dzień dłuższy by się przydał bo 8h to mało...

No Problem
@Ten

NAPISZ DO KOGO PODEJŚĆ TO PODEJDE I WTEDY POKOZACZ e@ cioteczko

Bigmama
@No Problem

Do mnie

Sosna

To nie majster.To Batman jest fruwa nad konterem$ .Zabrać mu te 200!Dla ludzi nie robi nic .Za drugie 200 sprzeda m

Grzegorz S
@Sosna

Co za Baran sie za mnie podpisuje .Nie masz jaj wlasnym imieniem.Podpisano SOSNA

Grzegorz S
@Sosna

I dla jasnosci jak sie dowiem kto ty to cie polamie. To byl moj drugi i ostani wpis.

Kolega
@Grzegorz S

Ale ty jesteś glupi::groźby na forum publicznym.. Zawsze wiedziałem że jesteś ułomny

Artur
@Kolega

Jak się pracuje w PPH AMG? To dobra firma do rozwoju zawodowego dla młodych? Czy można tam liczyć na jakieś szkolenia? Pewnie znasz firmę od środka więc może powiesz mi coś o tym. :)

Franek kłos
@b

Wg.mnie szarego pracownika z jakimś tam stażem powinno odbyć się zebranie z prezesem ,ale nie ogólne tylko z poszczególnymi brygadami bądź osobno z każdym jednym pracownikiem...bez kierowników bo to są ciemne masy...wtedy być może prezes dowiedział by się co w trawie(hali) piszczy...masz pan wolfa który niby jest ale jak co do czego to go nie ma...Fiona (usunięte przez administratora) jak pęk słomy...Adaś owinięty przez wolfa że aż głowa mała..kalka próbuje ale jak na razie sadystyczne ma podejście do pracowników a ty prezes tego nie widzisz!?czy już faktycznie z braku ludzi masz wkoło siebie takich tępaków...przecież jesteś wykształcony i inteligentny i nic nie kumasz?osobiście nie mam nic do ciebie ale otwórz oczy...

lupin
@Grzegorz S

Połamać to ty sobie możesz nogi od biegania i nie fikaj mi tu baranie bo wylecisz jeszcze w marcu kocie

Ups

Nie czaje robię zasuwam a premia 700 , a te brudasy spawacze po 1500 a nawet 1800,. Ja się pytam dlaczego tak jest komu trzeba ob żeby mieć też 1500 premii już nawet nie pisze o wypłacie różnica nawet według mojej a tych brudasów 100%

Brudas
@Ups

Spawaczy cały czas brakuje, idź do kierownika że chcesz się przenieść na spawalnie to zobaczysz skąd taka różnica w zarobkach. Jak wytrzymasz miesiąc to będzie cud. Nikt Ci nie broni zarabiać tyle co my, wystarczy robić to co my.

@Brudas

Robić to co wy tak okradanie innych w koło rozumiem. Co ty takiego spawasz brudasie , że tyle zarabiasz? Duże czy małe śmietniki czekam na oświecenie

Brudas
@Ups

Nie będę się tu rozpisywał jak mamy(usunięte przez administratora) na co dzień i ile trzeba (usunięte przez administratora) żeby zarobić przynajmniej 4.5k, bo każdy ogarnięty człowiek w tej firmie wie że mamy najgorzej. Trzeba być po prostu roboczym mułem. Nie ma przerw na kawkę i pogaduszki co najmniej 5 razy dziennie. Tak jak mówiłem zapraszam do nas to się sam przekonasz. Jeden dzień Ci daje i się (usunięte przez administratora) po pachy, szczególnie na dużych. A przez pierwsze pół roku gwarantuję nie zrobisz nawet tyle co teraz masz.

Wacek
@Brudas

A kim ty tam jesteś ze zapraszasz innych?

Benny
@Ups

@Ups wychodzi na to że to ty jesteś brudas skoro zarabiasz mniej niż spawacz. Jakbyś się uczył to może byłbyś kimś, a tak to zostaje ci łopata i czyszczenie berła spawaczom.

Podkasaj rękawy i do roboty .Grubasku z Audi a4 w kombi

Ups

Jutro już środa nie zapomnij Spawaczu, że w sobotę do roboty czas już organizować sobie pracę i nie zapomnij wpisać 70% tego co zrobisz w piątek na sobotę bo nie zarobisz!!!....

Spawaczmikolaj
@Ups

Już się zapisałem u szefa i co dzień 15%zostawiam na sobotę...

Mlody

Dajcie jakieś parzadne rękawice i coś d pryskania...ta woda z beczki to o kant(usunięte przez administratora)

Jawnie...

...w gęby wam plują a wy dalej uważacie że deszcz pada

DUSICIEL

Zapytanie do pracodawców jak długo zamierzacie truć ludzi.....aby na hali nie było wentylacji wstyd i hańba ...ktoś powinien za to odpowiedzieć są jeszcze inne instytucje jak kupiony Lęborski sanepid odbierający wszystko ..

Zbyszek
@DUSICIEL

Pracuj,nie marudź...jak się nie podoba to zrezygnuj.akurat jest dobry czas na zmianę pracy...

Krotki
@Zbyszek

Ty się lepiej nie odzywaj i nie dziel się swoimi przemyśleniami z innymi bo im starszy tym bardziej ułomny

Produkcyjny
@DUSICIEL

Cóż myślę, że każdy z Was zdaje sobie sprawę z awarii, która miała miejsce. Chyba potrzeba trochę czasu aby ją usunąć. Piszecie po prostu głupoty nie mające żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Produkcyjny-Dobre
@Produkcyjny

(usunięte przez administratora) wdychamy od początku powstania tej Hali .Na słupskiej stara wentylacja i dawała rady .Czyżby chodziło o ubezpieczenie??Zdajesz sobie sprawę gościu że za 5 lat w takich warunkach to co drugi będzie zdychał na płuca? Co z tym robisz? Jak wy nie macie nawet maseczek-stan magazynowy 2 maseczki na 100 chłopa + kaśka .Firma 100 osób i macie asortyment zamówiony na dwie osoby .Wiecznie niczego nie macie na stanie .Kluska zamawia chyba tylko dla siebie ,więcej go niema niż jest i jeszcze czasu nie ma na nic .Kolejny nierób w białym kasku na którego robić trzeba . Ty produkcyjny wychyl się z tego biura i przyjdź dzień w dzień na 8 godzin wdychania tego (usunięte przez administratora) na hali .Poczekaj zobaczysz co będzie jak z polskiego ładu kasę nam będą zabierać ,dopiero będzie rotacja w sumie nie będzie jej bo ludzie podchodzą ze względu na nieopłacalność a nowych na horyzoncie od lat nie widać . I nie uważaj sie za produkcyjnego bo jesteś wrzodem na (usunięte przez administratora) polskiego narodu.

Zostaw merytoryczną opinię o PPH AMG - Lębork

• Jak się pracuje w PPH AMG?

Zobacz opinie na temat firmy PPH AMG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 93.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPH AMG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 71, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 41 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPH AMG?

Kandydaci do pracy w PPH AMG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPH AMG