Opinie o Faxikon w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Faxikon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Faxikon o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faxikon w Toruń

poldek Nowy wpis

no i jak teraz u nich wygląda obecnie sytuacja? wydaje mi się, ze nie ma nadal ofert pracy od nich żadnych.

rymek Nowy wpis

wchodziłem na stronę internetową gdzie jest spis firmy i z tego co widziałem to nie bardzo tam już jest coś o tej firmie, napisane, że firma została usunięta z bazy, to na wniosek firmy się dzieje, żę aktaulnie firma przestała działać albo po prsotu zmieniła nazwę, bo wiem, że jest też taka opcja.

werty Nowy wpis

z tego co wiem to firma funkcjonuje i ma się dobrze, 5­ letnia konsekwentna działalność firmy w środowisku rynkowym umożliwiła rozwinięcie oferty oraz poprawę pozytywnego nastawienia klientów oraz oferowanych produktów i usług. jakby ktoś wiedział coś więcej na ten temat to napiszcie, chętnie przyjąłbym się do pracy bo wydaje się byc ok

Adam Nowy wpis

Od Kilku miesięcy próbuję się skontaktować z właścicielem - mailowo i telefonicznie - i zero odzewu. Brak prowizji za zawarte umowy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Faxikon? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

A mi właśnie się podoba. Produkt łatwo się sprzedaje ale trochę trzeba popracować. Dziwią mnie tę negatywne opinie ale prawda jest taka , że jeżeli ktoś nic nie robi to będzie narzekał ... Nie zdarzyło się aby ktoś w tej firmie mnie oszukał lub nie zrobił tego co do niego należy! Jeżeli ktoś choć trochę popracuje to ma dobre efekty. Najłatwiej siedzieć w domu i mówić , że wszystko jest do niczego.

somebody

Nie polecam pracy. Bardzo ogólnikowe szkolenie, brak profesjonalnego przygotowania. Sam sobie organizujesz pracę - są tego plusy i minusy. Nie dostajesz zwrotu poniesionych kosztów. SAME MINUSY, mogę gługo tak wyliczać!!!

xxx

hehe... bo sam Cie tam podałem:)

Sam sie zwolnilem, bo dluzej nie dalo sie pracowac na takich warunkach. Koniec z nieuczciwoscia. Dobrze,ze jest sprawa w sadzie.

nie rozumiem co człowieku wypisujesz za bzdury... domyślam się kim jesteś... takie brednie to mozesz pisać o sobie... sam jesteś nieuczciwy a w dodatku niekompetentny... nie jednego klienta wprowadziłeś w błąd i były z tego same problemy a uczciwych i pożądnych ludzi krytykujesz... najpierw trzeba mieć trochę samokrytyki.. nie wierzcie temu człowiekowi... pracuje w tej firmie prawie od początku i nigdy nie miałem żadnych problemów...

anonim - 2011-01-16 12:11:09 Nieuczciwy pracodawca, umowa cywilno-prawna, wynagrodzenie bez potwierdzenia...nie polecam BUHAHA .... jeszcze moze cos wymyslisz??? Wez czlowieku idz pisac glupoty gdzie inndziej!!!!!

anonim - 2011-01-16 12:11:09 Nieuczciwy pracodawca, umowa cywilno-prawna, wynagrodzenie bez potwierdzenia...nie polecam Miej czlowieku pretensje do siebie a nie do szefa!!!! Trzeba bylo nie kłamać klientów !!! a teraz jakies glupoty wypisujesz!!!! - Marek

Szefostwo ok - polecam każdemu

Firma i szefostwo ok

Nie zgadzam sie z opinią przedmówcy.... chyba jakas konkurencja lub niedorajda co sobie nie radzi w pracy i szef go zwolnił... Ja jestem zadowolony , wypłaty na czas i wszystko ok (no prawie) ale wszedzie sa plusy i minusy

Pablo

Miła atmosfera miły i uczciwy pracodawca .Wielki plus:)

fajna praca :)

M

Przyjemna praca, zarobki na całkiem dobrym poziomie

daro

Profesjonalne przygotowanie do sprzedawanej usługi. Szef bardzo sympatyczny i ludzki. Zarobki... na początku mogłyby być lepsze ale.... po dwóch miesiącach gdybym narzekał to bym skłamał. Przede wszystkim prawie brak konkurencji na rynku a usługa (wszakże nowa) sprzedaje się całkiem dobrze.

Zostaw merytoryczną opinię o Faxikon - Toruń

Faxikon