Opinie o B&B w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy B&B. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w B&B o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B&B w Rybnik

Gustaw Nowy wpis

Podpowiedzcie co teraz dzieje się w firmie, kiedyś mieliście dużo zarzutów do firmy

osa Nowy wpis

Co się stało, że derektor generalny nie szuka już pracowników, czyżby zaczął pić.

Miks Nowy wpis

Z tego co wiem to Webmaster ze znajomością PrestaShop albo Analityk e-commerce i serwisów www z tego co wiem poszukiwany jest od już na teraz i to pilnie, bardzo polecam wszystkim zainteresowanym tematem

bolo Nowy wpis

Jak można dobrze pisać o firmie która na etat zatrudnia syndyka, wystarczy zapoznać się ile upadłości przeprowadził w spółkach tego derektora generalnego to sprawa nie dla sądu tylko dla prokuratora.

Brałeś udział w rekrutacji do B&B. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
osa

Jakoś derektór generalny tej kant spółki, nie szuka już managerów, webmasterów, całkiem zapomniał o swym etatowym syndyku,

wierzyciel

Dla zainteresowanych w dniu 28 sierpnia odbędzie się sprawa karna przeciw w formie wideokonferencji, myślę że z jej przebiegiem będzie można się zapoznać w Rybniku, Bielsku-Białej o godz.9:30 zapraszamy.

@wierzyciel

Derektór generalny szuka obecnie mocnego który postawi mur oporowy bowiem zwalił się ten przy wybudowanym przez jego firmę Orliku w Żywcu, był robiony pod klucz.

osa

Większość pracowników derektora generalnego wypłaca syndyk z autopsji poznałem jego możliwości w którejś ze spółek, po trzech miesiącach pracy prezes, wysłał jednego z agentów o sprzedaży workowanej energii i poinformował mnie, że z kasy nici bo mam dług wobec prezesa, wszystkie wpisy o tym jak we firmie dobrze to dzieło tego śmiesznego derektora generalnego

osa

W dniu 28.07 bieżącego roku w Sadzie karnym w Gliwicach rozprawa przeciw direktorowi generalnemu różnych spółek, zapraszam na spotkanie dłużników,firmy, które ta spółka puściła z torbami.

Edzio
@osa

A ciągle mówi, że jest czysty, zapomina ile firm walnął w rogi.

Edek
@osa

Podaj godzinę, nie zmarnuję całego dnia, żeby się spotkać z prezesem,od kilkunastu tygodni unika mnie, chowa się po kątach, nie odbiera telefonów, a czas leci.

osa

No to prawdopodobnie zatrudnili biskupa,tylko czekać jak ogłoszą zapotrzebowanie na ministrantów.

osa

Firemka zatrudnia zatrudnia różnych absztyfikantów, ale do tej pory nie zgłosili chęci zatrudnienia ani jednego biskupa, zwykli bezbożnicy.

bąk

Wreszcie prezesa i derektora generalnego w jednej osobie, znudziło pisanie bzdur, a może bieda, wypędziły go na postój taksówek, jedyne miejsce gdzie się może sprawdzić.

dodo

Prezes w jednej osobie to derektór generalny, manager i księgowy, w firmie jest kilku sprzedawców workowanej energii, którzy zastępują szefa gdy trzeba płacić, przerabiałem tow kilku jego kant spółkach.

@dodo

Częściej mają parcie na pęcherz.

kazio

Kiedyś funkcję księgowego w firmie pełnił dostawca workowanej energii,wierzycielom tłumaczył, że to oni są winni prezesowi, a ten przeważnie leżał pijany,

jajo

Do każdej dostawy załączają za friko worek energii elektrycznej.

fred

Szukają, zaczął się sezon, prezes to specjalista od budowy boisk, warto się przyjrzeć tym które zbudował mając spółkę INWESTYCJE.

osa

Tuż przed upadłością derektór wyprowadza środki, z trwałych środków ma tylko portki, nie wolno mu ich zabrać bo mielibyśmy do czynienia z obrazą boską, ten chłop spasiony jak świnia.

osa

Firma sobie rodzi do czasu jak naciągnie odpowiednią liczbę hurtowni i podwykonawców, gdy zbierze się odpowiednia kwota, ogłasza upadłość, prezes, derektór generalny ma w tej dziedzinie duże doświadczeni, upadał już kilkanaście razy.

osa

Trele-fele kuku, ciekawe ile połuczyłeś za wpis.

osa

Ktoś napisał, że firemka działa na Dolnym śląsku i propaguje instalacje w miedzi szkoda, że nie w złocie, tego typu instalacje w Polsce robi się od lat, a firemka b&b z tym wynalazkiem może działa w AFRYCE.

jagienka

sendo, dzięki że mnie oświeciłeś bo bym nie wiedziała czym się zajmuje b&b i gdzie działa... natomiast co do samej branży, wiem że technika grzewcza to raczej typowo męski sport więc ciekawi mnie czy jest szansa że jako kobieta tam znajdę bez problemu atrakcyjne zatrudnienie, bo w tej branży to wiecie sami jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o B&B - Rybnik

B&B
1.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Plac Przymierza 6
    03-944 Rybnik

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042