Opinie o WERNER JANIKOWO SP. ZO.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie WERNER JANIKOWO SP. ZO.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w WERNER JANIKOWO SP. ZO.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WERNER JANIKOWO SP. ZO.O. w Toruń

Sławek Nowy wpis

Jest świeża oferta pracy dla przedstawiciela handlowego. Właściwie prócz tego że mile widziani są kandydaci z doświadczeniem w sprzedaży materiałów budowlanych lub absolwenci po wyższych studiach technicznych nie ma innych informacji. Chciałem się dowiedzieć jakie targety i czy są do zrobienia? Samochód też do użytku prywatnego?

Jak się pracuje z ludźmi z WERNER JANIKOWO SP. ZO.O.?

... Nowy wpis

Tam nie ma współpracy a jeden wielki fałsz.

Paulina

Widziałam ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego. Czy ktoś wie coś o pensji? Jaka jest podstawa (o ile jest) i jaka ewentualna prowizja? I jak opłacają wyjazdy terenowe z nocowaniem poza domem?

Lucci Nowy wpis
@Paulina

Serdecznie nie polecam, szkoda czasu i nerwów...

Jaki jest okres rozliczeniowy w WERNER JANIKOWO SP. ZO.O.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

wynagrodzenie regularnie co miesiąc do 10

Wanda
@pracownik

Czyli nie zdarzają się żadne opóźnienia?

Edward
@pracownik

brawo! minimalne, czy jednak hojniej nieco???

@Wanda

ja nie mam z tym problemu. wszystko terminowo

Aplikowałeś do firmy WERNER JANIKOWO SP. ZO.O.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
NICK

Ta firma to fatalna pomyłka. Zrezygnowałem z innej pracy, bo prezes bezczelnie okłamał mnie na rozmowie kwalifikacyjnej odnośnie zarobków, warunków pracy, rynku który będę obejmował, o moich poprzednikach itd. Firma prezentuje najgorsze standardy zarządzania pracownikami jak i firmą. Potrafią zwolnić kilka osób w ciągu jednego dnia (np. na spotkaniu firmowym), albo potrafią przyjechać ci rano przed pracą pod dom i zabrać samochód i stare klamoty (poobdzierane, przedpotopowe telefony i laptopy) od tak, bez jakiejkolwiek rozmowy. Szkoda pisać o nich... ale pomyślałem że może inni zanim się zatrudnią to przeczytają i pójdą po rozum do głowy. Kierownictwo firmy oderwane od rzeczywistości, na zaniedbanym terenie gdzie PH zmienia się co sezon wymagają cudów, nie znają rynku i wydaje im się że papa będzie się sprzedawać jak kilkanaście lat temu. Codziennie telefon "Ile Pan już sprzedał i dlaczego tak mało" - jakby to były bułki w supermarkecie. Klienci poobrażani, brak wsparcia sprzedaży, a jeżeli jest to korzystają z niego ci co bliżej fabryki. Jedynie ludzie z fabryki są w porządku, ale oni też siedzą tam jak na bombie. Moim zdaniem firma chyli się ku upadkowi w linii pochyłej, m.in. dzięki nowemu doradcy prezesa.

@NICK

Szczera prawda, omijać,masakra, warunki akysz!!!!

@NICK

Dokładnie, nic dodać nic ująć.

Dach

Dlaczego ta papą jest tak tragicznej jakości? Rwie się, po 3 latach trzeba ja wymieniać, o co tu chłodzi

Andrzej dekarz
@Dach

Jak kupuje sie papy z dolnej półki to sie rwie, trzebabyło kupić papę z gwarancja 10 lat.

Marcin Wróbel

Każda praca wymaga zangażowania i chęci pracy , ja osobiście pożegnałem się z fabryką papy, czy dobrze zrobiłem? To się okaże, osobiście kilka rzeczy bym tam zmienił aby były lepsze efekty produkcji i chęci pracy załogi która jest naprawdę oddana tej fabryce, mam duże pojęcie i doświadczenie względem lini produkcyjnej oraz samej produkcji papy ( podkładowej i nawieżchniowej) Pozdrawiam załogę z którą przepracowałem wiele lat i życzę dobrej atmosfery w pracy i uczciwego wynagrodzenia .z poważaniem Marcin Wróbel.

Kontroler
@Marcin Wróbel

Bardzo dobra opinia , jestem bardzo pozytywnie zdziwiony że taki doświadczony operator powiedział dość!!! domyślam się dlaczego i wielki szacunek za stanowczość, nie szanują wiec ich też trzeba nie szanować, pozdro Marcin.

W firmie pracuję od prawie pół roku i moje wrazenia w większości są pozytywne. Współpraca międzydziałowa bezproblemowa. Współpracownicy super zarowno na produkcji jak i w biurze. Z Prezesem też miałam okazję rozmawiać i nie taki diabeł straszny jak go malują - nie wiem skąd takie złe opinie. Wypłata zawsze na czas, a firma owszem znajduje się w lesie, ale przynajmniej mam ładny widok z okna :) Polecam. Co do ogłoszenia - nie jest ono badaniem rynku - firma faktycznie poszukuje przedstawicieli, a opinię chyba wystawił rozgoryczony kandydat. Nie zrażajcie się :)

Super men

Z okna masz ładny widok? To pewnie za wiele nie wiesz o tej firmie i nie kłam że pensję są na czas bo mogę Tobie udowodnić że tak nie jest.

Czy istnieje możliwość rozwoju w WERNER JANIKOWO SP. ZO.O.?

Super men

Tak jeśli jesteś rodziną :-)

Jarosław

Witam ,poszukuję pracy jakie są warunki pracy oraz płacy? I czy ludzie w tej firmie są zadowoleni z pracodowcy oraz przełożonych?

@Jarosław

Kolego zawsze możesz spróbować i sam zdecydować czy pracować tam czy nie, ale skoro pytasz to Ci odpowiem, pracodawca daje pensje bardzo oszczędnie, żadnych profitów na święta i tym podobnie, nikt o to nie dba czy pracujesz dziś 8 godziny czy 14 godzin ( masz więcej kanapek to przetrwasz dniówkę) kierownictwo bez doświadczenia względem zarządzania załogą, i oczywiście chronią swoją rodzinę nie Ciebie, dużo więcej można napisać negatywów niż pozytywów, smród, kurzu co nie miara, więcej informacji mogę napisać w privat, nie polecam tej firmy.

New

Witam, czy realizacja planów sprzedaży jest realna? I czemu szukają przedstawicieli na wszystkie regiony? Pozdrawiam

Xyz
@New

Ludzie którzy pracują w tej firmie od ciecia na szlabanie po produkcję i cały dział handlowy księgowość są normalni bo muszą być. (usunięte przez administratora) O premi dział handlowy zapomnij , plany kosmos. A jak chcesz zarobić to sprzedawaj pod stołem pape drugiego sortu ogólnie cała ta jakość tej papy to 3 sort.

Były
@Xyz

Nie trzeci tylko piąty albo lepiej

Maciek

Jak szefostwo reaguje na prośby o podwyżki?

lolo

Może ktoś coś więcej napisać o pracy PH? Wynagrodzenie podstawowe, wielkość planu, czym jeździ, gps, atmosfera???

Przedstawiciel handlowy

Przestrzegam przed wysyłaniem cv do firmy, szkoda czasu. Oferta pojawia się co jakis czas. Firma nie szuka PH , tylko sprawdza rynek... Dzisiaj to pracuj.pl jutro będzie OLX

Prymus

Jaką opinie można wystawić firmie, która co roku szuka handlowców na te same rejony sprzedaży(to nie jest rozwuj). Nie pracowałem tam ale co jakiś czas przeglądam pracuja i werner pojawia się często. Ja takie firmy omijam.

Zbigniewkaczmarek41@gmail.com

Polecam towar z firmy Werner Janikowo.Zamówiłem papę i dostarczono mi w terminie,mimo panującej pandemi.Widać,że pracownikom zależy na kliencie -kontakt z pracownikami na najwyższym poziomie.POLECAM

Jacek Krysiak

Witam mam pytanie, czy warto aplikować na ph w tej firmie, obecnie prowadzą rekrutację, a chciałbym kontynuować karierę w budownictwie. Proszę o odpowiedź tylko konstruktywnie. Pozdrawiam

Mateusz
@Jacek Krysiak

Zawsze warto aplikować. Po rozmowie dowiesz się czy warunki Ci odpowiadają. Dostaniesz telefon, laptopa i samochód na dzień dobry. Atmosfera w DH jest przyjemna.

Jacek Krysiak
@Mateusz

Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Iza

@rolka papy czemu masakra ?

Rolka papy

Werner masakra

Zleceniodawca

Posiada ktoś wiedzę czy firma funkcjonuje, jak wygląda ich działalność, od dłuższego czasu nie możemy skontaktować się z nikim kompetentnym w firmie Werner Janikowo? Posiada ktoś nr kontaktowy? Pracuje tam ktoś czy firma kończy swoją działalność?

Alicja
@Zleceniodawca

Wygląda na to, że firma WERNER JANIKOWO nadal funkcjonuje normalnie. Ich strona internetowa też działa i na niej znajdziesz numer telefonu do firmy: https://www.wernerpapa.pl/pl/kontakt/8 A w jakim celu chcesz się z nimi skontaktować? Jestem ciekawa.

Zostaw merytoryczną opinię o WERNER JANIKOWO SP. ZO.O. - Toruń

• Jak się pracuje w WERNER JANIKOWO SP. ZO.O.?

Zobacz opinie na temat firmy WERNER JANIKOWO SP. ZO.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WERNER JANIKOWO SP. ZO.O.?

WERNER JANIKOWO SP. ZO.O.
  • Jagiellończyka 6
    66-400 Toruń

WERNER JANIKOWO SP. ZO.O.