Salve Medica

Łódź

Opinie o Salve Medica

hahaha 2014-11-13 09:35:51
tak się składa, że tam pracowałam więc wiem co piszę. Nie mam też żadnego problemu, ale widzę że Ty masz wiele. Bardzo mi przykro z tego powodu, bardzo. Nikt sobie z palca nie wyssał takich opinii o czym świadczy ilość postów. Poza tym każdy ma prawo do własnej opinii więc jak Ci nie pasują to zwyczajnie nie czytaj. Proste :)
gaga 2014-11-13 18:08:16
misie kochane hahahahah, eh i kocurku , a moze de facto jedna osoba, ktora pisze pod tyloma nickami mozecie napisac i pod siedmioma nastepnymi, co nie zmienia faktu ze to jest net i jestescie anonimowe, przeciez wiadomo ze nie wpiszecie gameta i bazarowa, w nicku:), a ze bazarowa na wszystkich pisze donosy na prokurature i inne to co nie moze i tu pisac bo nie moze zniesc ze tu ludzie przychodza bo chca :) , a wiadomo ze obie te firmy najpierw pluja na konkurencje a potem mysla jak samemu wziac sie za robote, a u nas poki co nowe 6 osob bedzie zatrudnione wiec witamy dziewczyny w zespole, mialyscie okazje pogadac wiecie ze u nas sie placi na czas umowa jest atmosfera mila jest wiec nawet jad na necie nie ma znaczenia u desperatow
zainteresowana 2014-11-13 18:39:25
Rozumiem ze firma podpisuje z pracownicą rejestracji prawdziwą umowę o pracę już pierwszego dnia gdy ta wstawia się w pracy? Ilę zarobię za pierwszy miesiąc? I nie jest to umowa o dzieło a ni zlecenie? Bo rozumiem ze jest to praca w okreslonych dniach i porach i pod kierownictewem a zatem tylko umowa o prace wchodzi w grę?
Proszę o poważne i konkretne odpowiedzi.
LIKI 2014-11-14 21:01:00
zainteresowana,jak procownica (jak to ladnie brzmi) juz pierwszego dnia "wstawia sie" w pracy to sie z nia umowy nie podpisuje :))))))), co tzn praca pod kierownictwem?
Kokosowa 2014-11-26 12:18:13
Witajcie:) Jak w każdej pracy są zwolennicy i przeciwnicy, tak zawsze było, jest i będzie. Uważam, że jeśli komuś praca nie odpowiada zawsze można poszukać czegoś innego.Ja tak zrobiłam i niedługo zacznę pracę w Salve. Dziewczyny i atmosfera super, jasno określony zakres pracy oraz o wiele lepsze warunki zatrudnienia (uwierzcie mi, że może być gorzej i nie pracowałam w żadnym obozie pracy). Nie zapomnijcie, że w pracy zawsze znajdzie się czarna owca siejąca niezgodę.
do kokosowa 2014-11-26 22:54:25
Ło kutwa, widzę że ktoś się aktywował na pozytywne wpisy. Jednak szkolenie z Panią B.coś wniosło,no nie?
hahaha 2014-12-04 19:12:27
może jakaś premia za to będzie ;) tylko coś mało tych pozytywów - czekam na więcej! :D
informatyk 2014-12-12 10:51:09
Czy może ktoś mi powiedzieć jak wygląda praca informatyka w Salve ? Widzę ciągle od dwóch lat ogłoszenia na to stanowisko. Czym jest spowodowana ta rotacja, jakie są warunki pracy ? Z góry dziękuję z informacje. Pozdrawiam
pacjent 2014-12-15 20:16:03
A wiecie może kiedy rusza przychodnia w remontowanym budynku obok szpitala ?
do pacjent 2014-12-16 21:28:02
wiemy,ale nie powiemy ;)
pacjent 2014-12-16 22:28:26
A powiecie czy będzie tam osobna rejestracja ?
kasia.m 2015-01-13 18:56:04
Witam mam pytanie zapisalam sie do lekarza slawka ... i chciala bym sie dowiedziec jak wyglada pierwsza wizyta
kazik 2015-01-13 21:31:09
kasia ale to nie to forum
hej_ho 2015-06-23 14:12:48
Ze wszystkim sie zgadzam.... tylko nie z jednym - za granica tez potrafia zwolnic z dnia na dzien nie podajac powodu, a juz o tym, by podali powod na pismie - zapomnij! Wszystko zalezy gdzie sie pracuje i czy pracodawca szanuje pracownika. Gdy go nie szanuje, to nie jest wazne czy pracodawca jest Polakiem, Anglikiem, Norwegiem czy Niemcem - po prostu go nie szanuje. To od ludzi zalezy a nie narodowosci. Owszem, kultura pracy generalnie za granica statystycznie jest wyzsza, ale jest wiele miejsc, gdzie ludzie sa tak samo ponizani w pracy jak w Polsce. Niestety.
anonim 2015-09-28 14:41:11
ciekawe jak sie pracuje
hmmm 2015-12-12 21:58:17
Głucho wszędzie, cicho wszędzie...
kika 2016-06-28 21:21:34
A ja się zawiodłam na Salve Medica. Bardzo chciałam tam pracować, czekałam na informację zwrotną bardzo długo. Dwa etapy rekrutacyjne na stanowisko rejestratorki i mimo zapewnień, że nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi poinformują kandydatów, to niestety nie otrzymałam ŻADNEJ odpowiedzi. Nie polecam.
Rita 2016-10-07 21:10:56
Jest nabór do Salve na Szparagową. Pracownik ds. Kadrowych. Ktoś coś wie? Ile płacą? Czy to samodzielne stanowisko czy do pomocy?
Sara 2016-10-09 08:34:11
Przestrzegam przed praca w salve na struga. Wyzysk pracownika jest straszny. Wciąż coraz więcej obowiązków a zarobi wciąż takie same czyli żałosne. Pan kierownik niestety nie staje w obronie pracownika tylko walczy byśmy miały jak najwięcej pracy i wykonywały ja na 400 procent bo sam dostaje za to pieniądze. Dołowi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pacjentów ok 400 dziennie nie ma przerw . W biegu jedzenie picie . Na nic nie ma czasu bo wilkiem wszyscy patrzą . Dziewczyny wszędzie tylko nie tam .
Piotr 2016-10-09 08:42:20
Zarejestrowanie na najniższa krajowa oczywiście ...żeby była jasność i prowizje to parę groszy dorzuca. Trzeba klepac nadgodziny gdzie po normalnej zmianie ma się dosc ...
Ralfik 2016-10-09 20:37:20
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Dostęp do usług medycznych; Możliwość doskonalenia swoich umiejętności w obszarze kadrowo-płacowym.
To fragment z ogłoszenia. To ściema?
Sara 2016-10-11 08:36:37
Oczywiście ze tak.
Mała 2016-10-20 08:53:48
Hej. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko rejestratorki. Może ktoś bliżej coś powiedzieć o pracy w Salve - obiektywnie :)? jakie sa zmiany, tzn w jakich godzinach, czy w kazda sb się pracuje? jak wyglądaja zarobki? można liczyc na pomoc innych dziewczyn (dłużej pracujących?) Będę wdzieczna za odpowiedzi!
ściana 2016-10-26 06:52:32
"Oferujemy: Pracę w nowoczesnej przychodni medycznej; Stabilne zatrudnienie; Pracę pełną ciekawych wyzwań; Dostęp do usług medycznych; Możliwość doskonalenia swoich umiejętności; Pracę w młodym, dynamicznym zespole; Formę zatrudnienia: pełen etat." Ogłoszenie ze strony www. Nie wierz w to.
Mała 2016-10-26 09:47:13
Dzięki za odpowiedź... czy druga część rozmowy kwalifikacyjnej odbywa się z dyrektorem placówki?
oggy 2016-10-28 17:55:02
Byłaś na drugiej rozmowie?
butterfly 2016-11-03 16:13:35
Rozpoczynam.
Kasia 2016-11-20 14:01:31
Myślę, że to forum powinno być zgłoszone do zarządu firmy, a potem czystka w rejestracji. Zrobilyscie tej firmie tak świetna reklamę, że żal przychodzić, jak czytam jakie głupie baby tam pracuja.
zyczliwa pacjentka 2016-11-22 17:01:44
Zarząd sam może administrować postami i niespodzianka- treścią . To gwarantuje go work. Poczytaj fora. A ja uważam ze praca tych pań nie jest wdzięczna przez takie napuszone baby co oczekują czerwonego dywanu za płatną wizytę a innych mają za nic ....
terefere 2016-11-22 20:36:02
Długo pracujących już jest niewiele, bo wszystkie spadają z tego bagna!!!!
Sonia 2016-11-28 21:24:58
Jak czytam te posty to nie wiem kto pisze te wszystkie bzdury. Prawdopodobnie osoby , które nie zostały przyjęte lub osoby , które chciałyby zarabiać dużo i nic nie robić. Prawda jest taka , że jeżeli ktoś ma ambicje i jest pracowity to w każdej firmie znajdzie swoje miejsce i będzie czerpał przyjemność z pracy mimo , że czasami naprawdę trzeba ciężko pracować.
Kwiatuszek 2016-11-29 18:23:38
Jestem przed drugą rozmową kwalifikacyjną, czy ktoś mógłby napisać czego mogę się spodziewać?

Dziękuję
OJPRD 2016-11-30 13:52:25
wszyscy dzielą się swoimi przeżytymi doświadczeniami. Jeśli pracujesz w SM, policz ile osób odeszło od zeszłych wakacji :)policz ile jest nowych,jaki bilans? Ujemny prawda? A teraz skup się i pomyśl dlaczego? Jeśli nie pracujesz w SM, to skup się ponownie i idź głoś mądrości na innych forach,
Gitara 2016-11-30 15:36:40
Jakies 2 nieszczęśliwe sie rozpisują a mase osob pracuje od poczatku, albo po 8 -6lat i dobrze.
Sa juz takie, co to one tylko madre, szefostwo glupie, pacjenci glupi , lekarze glupi, caly zespol beznadziejny .
No ale przeciez kazdy, kto czyta to sie domysla ze nie moze byc 2 madrych a kilkadziesiat glupich, nie? takze dobrze ze poszly , one szczesliwe, my szczesliwe i luz
Shining Starrrr 2016-12-02 21:14:17
Gitara,kto tam pracuje 6-8 lat? Chyba właściciel :) no i jedna taka, przodownik pracy, nie ma tam już nikogo kto pracowałby więcej niż 4 lata, bo każda odchodzi z dnia na dzień, nawet ostatnio,prawda?
Też się pewnie cieszą te, co odeszły, a Wasze grobowe miny na rejestarcji powalają na wejściu ;)
Pozdrówcie KŻ :)
janka 2016-12-03 23:28:04
Przodownik nie odejdzie. Taki charakter :P
Ale długodystansowych dojrzałych jest kilka i mają się dobrze bo przekazują na górze co zasłyszane na dole. Chodzą jęczą, płaczą na ciężkie dni i przy okazji podrzucą niusa. I te białe i te szare. A ja również pozdrawiam z wolności. Warto było. Żałuję że tak późno.
....... 2016-12-10 08:03:32
SM próbuje wychować pracowników wielozadaniowych. Muszą umieć wszystko i za wszystkich. Idziesz potem do miejsca pracy innego, gdzie jak wszędzie powinno być zadania sa jasno rozdzielone i doznajesz szoku ze tak jest i nie dygasz za innych. A dyrekcja zna słowa "dziękuję" , "poprosze "Ja tak teraz mam.
$ 2016-12-20 16:02:28
To należało zadzwonić i się przypomnieć, każdemu może się zdarzyć. Ja zadzwoniłam i mam prace.
magy 2016-12-20 16:43:43
Ale to słabe, bo jeżeli tak prężna firma "zapomina" o czymś takim jak słowo dane pracownikowi to jak wygląda jej wiarygodność, rzetelność, szacunek wobec już zatrudnionych pracowników i ... Pacjentów. Albo jej nie chcieli albo ....?
Abc 2016-12-21 11:57:24
Masz pracę,bo się przypomnialas? Co za żenada. Masz pracę,bo nikt tam nie chce pracować i są wakaty.
nowa 2016-12-21 13:19:32
kurde nie wiem o co Wam chodzi ja pracuje od kilku tygodni i jest spoko Roboty sporo ale jak sie juz ogarnie system to jest w porzadku.
Śnieżynka 2016-12-21 17:37:27
Po kilku tygodniach nie wiele jeszcze można powiedzieć. Widzisz to co inni chcą Ci powiedzieć i pokazać. Jesteś kimś z zewnątrz nie znasz układów i uwarunkowań. System informatyczny to nie wszystko. Ludzie i ich zachowania tworzą atmosferę. Albo... jesteś z samego środka i musisz pisac laurki. Takie polecenie . Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy są poza :) wesołych świat!!!
? 2016-12-27 15:25:08
No i nawet Rysiek pękł. :)
Nick 2016-12-29 19:19:57
Sonia
Pomyśl o tych co znasz jak zasuwali za niedużą kasę. Zespół był dobry. No ale Twoje podejście powoduje ze ludzie mają dość. Z tego co wiem, nadal jest po staremu. Robisz to co robiłaś. A przerwa w pracy nie wywołała refleksji. Ludzie odchodzą bo maja dosyć wrzeszczenia na nich na forum, niekontrolowanej zmiany decyzji i ciągle szukanie winnych zamiast rozwiązań. P. Ż w białych rękawiczkach załatwia swoje sprawy. Zgrany tandem stanowicie. A ci co zostają powodowani tzw lojalnością lub strachem mdleją. Przykre. Zarzadzanie emocjonalne. I ci omówicie to na szkoleniu?
kinga.s. 2017-01-13 23:57:45
O! To to! SLAVE!
Zima 2017-01-15 22:14:40
A jak jest przy rynku bałuckim? Kto zarządza struga?
Pacjentów jakiś macie? Chyba lajcik narazie?
LCJ 2017-01-22 10:50:50
Salve Medica można podsumować w kilku słowach: brak szacunku do pracownika, niskie zarobki, fatalne zarządzanie i wszechobecny bałagan. Za moich czasów rotacja była tak duża, że na koniec roku już nie pamiętałam imion tych, co się w trakcie roku przewinęli, a to najlepiej świadczy o jakości pracy w tej firmie. Zarobki na poziomie najniższej krajowej a dodatkowych obowiązków tyle, że trzeba było wiecznie siedzieć po godzinach. Góra zrzuca wszystko na pracowników obsługi pacjenta zamiast zatrudnić osobnych pracowników do spraw administracyjnych. Każdy kto stamtąd odchodzi czuje się jakby uciekł z obozu pracy i jest zdziwiony, że można inaczej. I tego życzę wszystkim, którzy jeszcze zostali. Naprawdę są w Łodzi firmy ze stabilnymi godzinami pracy, godnymi pensjami, traktujące pracowników jak ludzi a nie konie pociągowe.
A kadrze zarządzającej życzę żeby zamiast zatrudniać w kółko nowych ludzi pomyślała, DLACZEGO starzy nie chcą tu zostać. Wykwalifikowany i dobrze opłacany pracownik jest wart więcej niż trzech niedouczonych, którzy i tak za chwilę uciekną.
TRUE 2017-01-22 11:55:17
100 % racji :)
Piter 2017-01-22 17:12:02

Święta prawda! Wydawałoby się, że w firmie która chce być postrzegana jako lider na rynku w swojej branży , kompetencja pracowników z pierwszej linii frontu powinna iść w parze z profesjonalizmem lekarzy. Niestety w obu kwestiach można mieć sporo zastrzeżeń. Na pierwszy rzut oka widać, ze SM nie zależy na zadowoleniu pracowników DOPu - jakby nie było, wizytówce firmy, ale na jak najmniejszych kosztach ich utrzymania. Dlatego zawsze będzie tam olbrzymia rotacja. Oni naprawdę wolą wymieniać ludzi na nowych niż zatrzymać tych, co mają wiedzę i doświadczenie.
Mrówka 2017-01-23 18:25:09
No to bezbłędnie powiedziane. A ja dodam, ze swój do swego ciągnie. Tam nie wytrzyma pracownik, który ma dom, do którego lubi wracać, ma rodzinę z którą lubi przebywać. Tam może być tylko ktoś kto ma giętki kręgosłup i nagina kark i w zakończenie pleców zbiera kopy. Albo ten co nie ma wyjścia i musi podjąć jakąkolwiek pracę. Ale prędzej czy później przejzy na oczy i odejdzie, czego mu życzę. Emocjonalne zarządzanie jest na porządku dziennym. Obrazić, nawtykać. Zatrzymać po godzinach pod pozorem niewykonania pracy. To się konkretnie nazywa.... Trudne do udowodnienia jako celowe działanie. Napuszczanie pracowników na siebie, ośmieszanie na dole przy lekarzach i pacjentach aż okularki parują. Podobno - tak mówiono ze i mięso latało. No a pani Ż przedstawia prace zespołu jako swoje. To wspaniały pracownik nie narobi się, zafajczy co chwila, a ma wyniki. Szef lubi takich co nie są ułożeni. Takich emocjonalnie pokracznych, wykorzystują innych, za łby się biorą między soba, ale są wdzięczni bo doceniają łaskę chlebodawcy. No mowie, nie każdy wytrzyma.
Zostaw swoją opinię o Salve Medica - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salve Medica