Salve Medica

Łódź

Opinie o Salve Medica

hmmm 2015-12-12 21:58
Głucho wszędzie, cicho wszędzie...
kika 2016-06-28 21:21
A ja się zawiodłam na Salve Medica. Bardzo chciałam tam pracować, czekałam na informację zwrotną bardzo długo. Dwa etapy rekrutacyjne na stanowisko rejestratorki i mimo zapewnień, że nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi poinformują kandydatów, to niestety nie otrzymałam ŻADNEJ odpowiedzi. Nie polecam.
Rita 2016-10-07 21:10
Jest nabór do Salve na Szparagową. Pracownik ds. Kadrowych. Ktoś coś wie? Ile płacą? Czy to samodzielne stanowisko czy do pomocy?
Sara 2016-10-09 08:34
Przestrzegam przed praca w salve na struga. Wyzysk pracownika jest straszny. Wciąż coraz więcej obowiązków a zarobi wciąż takie same czyli żałosne. Pan kierownik niestety nie staje w obronie pracownika tylko walczy byśmy miały jak najwięcej pracy i wykonywały ja na 400 procent bo sam dostaje za to pieniądze. Dołowi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pacjentów ok 400 dziennie nie ma przerw . W biegu jedzenie picie . Na nic nie ma czasu bo wilkiem wszyscy patrzą . Dziewczyny wszędzie tylko nie tam .
Piotr 2016-10-09 08:42
Zarejestrowanie na najniższa krajowa oczywiście ...żeby była jasność i prowizje to parę groszy dorzuca. Trzeba klepac nadgodziny gdzie po normalnej zmianie ma się dosc ...
Ralfik 2016-10-09 20:37
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; Dostęp do usług medycznych; Możliwość doskonalenia swoich umiejętności w obszarze kadrowo-płacowym.
To fragment z ogłoszenia. To ściema?
Sara 2016-10-11 08:36
Oczywiście ze tak.
Mała 2016-10-20 08:53
Hej. Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko rejestratorki. Może ktoś bliżej coś powiedzieć o pracy w Salve - obiektywnie :)? jakie sa zmiany, tzn w jakich godzinach, czy w kazda sb się pracuje? jak wyglądaja zarobki? można liczyc na pomoc innych dziewczyn (dłużej pracujących?) Będę wdzieczna za odpowiedzi!
ściana 2016-10-26 06:52
"Oferujemy: Pracę w nowoczesnej przychodni medycznej; Stabilne zatrudnienie; Pracę pełną ciekawych wyzwań; Dostęp do usług medycznych; Możliwość doskonalenia swoich umiejętności; Pracę w młodym, dynamicznym zespole; Formę zatrudnienia: pełen etat." Ogłoszenie ze strony www. Nie wierz w to.
Mała 2016-10-26 09:47
Dzięki za odpowiedź... czy druga część rozmowy kwalifikacyjnej odbywa się z dyrektorem placówki?
oggy 2016-10-28 17:55
Byłaś na drugiej rozmowie?
butterfly 2016-11-03 16:13
Rozpoczynam.
Kasia 2016-11-20 14:01
Myślę, że to forum powinno być zgłoszone do zarządu firmy, a potem czystka w rejestracji. Zrobilyscie tej firmie tak świetna reklamę, że żal przychodzić, jak czytam jakie głupie baby tam pracuja.
zyczliwa pacjentka 2016-11-22 17:01
Zarząd sam może administrować postami i niespodzianka- treścią . To gwarantuje go work. Poczytaj fora. A ja uważam ze praca tych pań nie jest wdzięczna przez takie napuszone baby co oczekują czerwonego dywanu za płatną wizytę a innych mają za nic ....
terefere 2016-11-22 20:36
Długo pracujących już jest niewiele, bo wszystkie spadają z tego bagna!!!!
Sonia 2016-11-28 21:24
Jak czytam te posty to nie wiem kto pisze te wszystkie bzdury. Prawdopodobnie osoby , które nie zostały przyjęte lub osoby , które chciałyby zarabiać dużo i nic nie robić. Prawda jest taka , że jeżeli ktoś ma ambicje i jest pracowity to w każdej firmie znajdzie swoje miejsce i będzie czerpał przyjemność z pracy mimo , że czasami naprawdę trzeba ciężko pracować.
Kwiatuszek 2016-11-29 18:23
Jestem przed drugą rozmową kwalifikacyjną, czy ktoś mógłby napisać czego mogę się spodziewać?

Dziękuję
OJPRD 2016-11-30 13:52
wszyscy dzielą się swoimi przeżytymi doświadczeniami. Jeśli pracujesz w SM, policz ile osób odeszło od zeszłych wakacji :)policz ile jest nowych,jaki bilans? Ujemny prawda? A teraz skup się i pomyśl dlaczego? Jeśli nie pracujesz w SM, to skup się ponownie i idź głoś mądrości na innych forach,
Gitara 2016-11-30 15:36
Jakies 2 nieszczęśliwe sie rozpisują a mase osob pracuje od poczatku, albo po 8 -6lat i dobrze.
Sa juz takie, co to one tylko madre, szefostwo glupie, pacjenci glupi , lekarze glupi, caly zespol beznadziejny .
No ale przeciez kazdy, kto czyta to sie domysla ze nie moze byc 2 madrych a kilkadziesiat glupich, nie? takze dobrze ze poszly , one szczesliwe, my szczesliwe i luz
Shining Starrrr 2016-12-02 21:14
Gitara,kto tam pracuje 6-8 lat? Chyba właściciel :) no i jedna taka, przodownik pracy, nie ma tam już nikogo kto pracowałby więcej niż 4 lata, bo każda odchodzi z dnia na dzień, nawet ostatnio,prawda?
Też się pewnie cieszą te, co odeszły, a Wasze grobowe miny na rejestarcji powalają na wejściu ;)
Pozdrówcie KŻ :)
janka 2016-12-03 23:28
Przodownik nie odejdzie. Taki charakter :P
Ale długodystansowych dojrzałych jest kilka i mają się dobrze bo przekazują na górze co zasłyszane na dole. Chodzą jęczą, płaczą na ciężkie dni i przy okazji podrzucą niusa. I te białe i te szare. A ja również pozdrawiam z wolności. Warto było. Żałuję że tak późno.
....... 2016-12-10 08:03
SM próbuje wychować pracowników wielozadaniowych. Muszą umieć wszystko i za wszystkich. Idziesz potem do miejsca pracy innego, gdzie jak wszędzie powinno być zadania sa jasno rozdzielone i doznajesz szoku ze tak jest i nie dygasz za innych. A dyrekcja zna słowa "dziękuję" , "poprosze "Ja tak teraz mam.
$ 2016-12-20 16:02
To należało zadzwonić i się przypomnieć, każdemu może się zdarzyć. Ja zadzwoniłam i mam prace.
magy 2016-12-20 16:43
Ale to słabe, bo jeżeli tak prężna firma "zapomina" o czymś takim jak słowo dane pracownikowi to jak wygląda jej wiarygodność, rzetelność, szacunek wobec już zatrudnionych pracowników i ... Pacjentów. Albo jej nie chcieli albo ....?
Abc 2016-12-21 11:57
Masz pracę,bo się przypomnialas? Co za żenada. Masz pracę,bo nikt tam nie chce pracować i są wakaty.
nowa 2016-12-21 13:19
kurde nie wiem o co Wam chodzi ja pracuje od kilku tygodni i jest spoko Roboty sporo ale jak sie juz ogarnie system to jest w porzadku.
Śnieżynka 2016-12-21 17:37
Po kilku tygodniach nie wiele jeszcze można powiedzieć. Widzisz to co inni chcą Ci powiedzieć i pokazać. Jesteś kimś z zewnątrz nie znasz układów i uwarunkowań. System informatyczny to nie wszystko. Ludzie i ich zachowania tworzą atmosferę. Albo... jesteś z samego środka i musisz pisac laurki. Takie polecenie . Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy są poza :) wesołych świat!!!
? 2016-12-27 15:25
No i nawet Rysiek pękł. :)
Nick 2016-12-29 19:19
Sonia
Pomyśl o tych co znasz jak zasuwali za niedużą kasę. Zespół był dobry. No ale Twoje podejście powoduje ze ludzie mają dość. Z tego co wiem, nadal jest po staremu. Robisz to co robiłaś. A przerwa w pracy nie wywołała refleksji. Ludzie odchodzą bo maja dosyć wrzeszczenia na nich na forum, niekontrolowanej zmiany decyzji i ciągle szukanie winnych zamiast rozwiązań. P. Ż w białych rękawiczkach załatwia swoje sprawy. Zgrany tandem stanowicie. A ci co zostają powodowani tzw lojalnością lub strachem mdleją. Przykre. Zarzadzanie emocjonalne. I ci omówicie to na szkoleniu?
kinga.s. 2017-01-13 23:57
O! To to! SLAVE!
Zima 2017-01-15 22:14
A jak jest przy rynku bałuckim? Kto zarządza struga?
Pacjentów jakiś macie? Chyba lajcik narazie?
LCJ 2017-01-22 10:50
Salve Medica można podsumować w kilku słowach: brak szacunku do pracownika, niskie zarobki, fatalne zarządzanie i wszechobecny bałagan. Za moich czasów rotacja była tak duża, że na koniec roku już nie pamiętałam imion tych, co się w trakcie roku przewinęli, a to najlepiej świadczy o jakości pracy w tej firmie. Zarobki na poziomie najniższej krajowej a dodatkowych obowiązków tyle, że trzeba było wiecznie siedzieć po godzinach. Góra zrzuca wszystko na pracowników obsługi pacjenta zamiast zatrudnić osobnych pracowników do spraw administracyjnych. Każdy kto stamtąd odchodzi czuje się jakby uciekł z obozu pracy i jest zdziwiony, że można inaczej. I tego życzę wszystkim, którzy jeszcze zostali. Naprawdę są w Łodzi firmy ze stabilnymi godzinami pracy, godnymi pensjami, traktujące pracowników jak ludzi a nie konie pociągowe.
A kadrze zarządzającej życzę żeby zamiast zatrudniać w kółko nowych ludzi pomyślała, DLACZEGO starzy nie chcą tu zostać. Wykwalifikowany i dobrze opłacany pracownik jest wart więcej niż trzech niedouczonych, którzy i tak za chwilę uciekną.
TRUE 2017-01-22 11:55
100 % racji :)
Piter 2017-01-22 17:12

Święta prawda! Wydawałoby się, że w firmie która chce być postrzegana jako lider na rynku w swojej branży , kompetencja pracowników z pierwszej linii frontu powinna iść w parze z profesjonalizmem lekarzy. Niestety w obu kwestiach można mieć sporo zastrzeżeń. Na pierwszy rzut oka widać, ze SM nie zależy na zadowoleniu pracowników DOPu - jakby nie było, wizytówce firmy, ale na jak najmniejszych kosztach ich utrzymania. Dlatego zawsze będzie tam olbrzymia rotacja. Oni naprawdę wolą wymieniać ludzi na nowych niż zatrzymać tych, co mają wiedzę i doświadczenie.
Mrówka 2017-01-23 18:25
No to bezbłędnie powiedziane. A ja dodam, ze swój do swego ciągnie. Tam nie wytrzyma pracownik, który ma dom, do którego lubi wracać, ma rodzinę z którą lubi przebywać. Tam może być tylko ktoś kto ma giętki kręgosłup i nagina kark i w zakończenie pleców zbiera kopy. Albo ten co nie ma wyjścia i musi podjąć jakąkolwiek pracę. Ale prędzej czy później przejzy na oczy i odejdzie, czego mu życzę. Emocjonalne zarządzanie jest na porządku dziennym. Obrazić, nawtykać. Zatrzymać po godzinach pod pozorem niewykonania pracy. To się konkretnie nazywa.... Trudne do udowodnienia jako celowe działanie. Napuszczanie pracowników na siebie, ośmieszanie na dole przy lekarzach i pacjentach aż okularki parują. Podobno - tak mówiono ze i mięso latało. No a pani Ż przedstawia prace zespołu jako swoje. To wspaniały pracownik nie narobi się, zafajczy co chwila, a ma wyniki. Szef lubi takich co nie są ułożeni. Takich emocjonalnie pokracznych, wykorzystują innych, za łby się biorą między soba, ale są wdzięczni bo doceniają łaskę chlebodawcy. No mowie, nie każdy wytrzyma.
Salve Medica 2017-01-31 15:57
Dzień dobry,
Pragnę odnieść się do opinii przedstawionych w powyższych komentarzach. Na wstępie zaznaczę, że część komentarzy odnosi się do pracy w firmie Salve (np. oddziały przy Struga czy Łagiewnickiej), która jest odrębnym podmiotem gospodarczym oraz ma osobą kadrę zarządzającą.
Po pierwsze nikt z zatrudnionych w firmie pracowników nie zarabia kwoty w wysokości najniższej krajowej. Oprócz podstawowej pensji pracownicy doceniani są kwartalnymi premiami uzależnionymi od postawy i zaangażowania w wykonywaną pracę.
Po drugie częste rekrutacje do Działu Obsługi Pacjenta wynikają z intensywnego rozwoju firmy i związanego z tym powiększania zespołu - w połowie 2015r. otworzyliśmy drugi budynek (w związku z tym konieczne było zwiększenie obsady). Część personelu DOP awansowała na wyższe stanowiska oraz do innych działów w obrębie firmy. Dużą częścią zespołu Salve Medica są z kobiety, ciąża i macierzyństwo są rzeczą naturalną i zawsze z otwartymi rękami witamy powracające z urlopów mamy – jednak na czas ich nieobecności musimy znaleźć dla nich zastępstwo.
W 2008r. kiedy rozpoczynaliśmy działalność Dział Obsługi Pacjenta liczył 8 osób, na koniec 2016r. już 32 osoby – stąd co chwila nowe twarze. Połowa zespołu DOP pracuje od co najmniej 2 lat.
W chwili obecnej rozbudowujemy zespół rejestracji diagnostyki obrazowej.
Z poważaniem,
Katarzyna Kudrzycka
Asystent ds. personalnych
Wolna 2017-01-31 20:30
Wow,ale wazelina. Szefa czy dziedziczke prawda w oczy kole? Jesteś nowa,wiec zapytaj się starego zespolu,tzn tej garstki co zostala,ile osob odeszlo,bo juz dosc mialy wyzysku i mobbingu. Kto tam awansowal? 2 osoby na koordynatorow? Slynne premie dla tych samych osob!!! Nikt tu nie myli SM z Salve! Pani Katarzyno,proszę się nie ośmieszać.
Happy 2017-01-31 21:16
Dobre sobie. Premie owczem raz są raz nie i izaczynają być kością niezgody, a nie narzedziem mobilizacji. Dzisiesze przelewy świadczą o tzw."szacunku"do pracownika, nie ma to jak zwiększyć kwotę umowy o pracę wyrównujac ją do najniższej krajowej, a zmniejszyć kwotę umowy zlecenia - tak aby bilans się zgadzal-gratuluję. Co do ilości zatrudnionych powyżej 2 lat, to jeśli połowa z 32 wynosi 12 to proponuję aby powtórzyła sobie Pani zagadnienia z 4 lub 5 klasy szkoły podstawowej - ile dobrze pamiętam wtedy na matematyce były ułamki. Ciekawym zagadnieniem są też niby awanse do innych działów, chyba jakieś magiczne bo niewidoczne, raczej się to skutecznie uniemożliwia tym którzy wykazują chęci.
Ci, którzy się tu wypowiadają nie mylą tych dwóch firm.
Pani Kasiu, jest Pani marionetką w rękach Pani Ż i to co Pani tu wypisuje jest po prostu żałosne.
równa 2017-02-01 00:14
Kasia, opowiadasz, wyjaśniasz, niby rozummieja na rozmowie , wszystko otwartym tekstem a widac ze i tak nie dociera, taki gatun czlowieka, szkoda Twojego zachodu , tylko obrażać ummieja , bo jako jedyna sie podpisalas Ambicje na prezesa , a jak co to sie taka 3 miesiace uczy co za różnica miedzy okulista a laryngologiem, dobrze ze juz ulamki opanowala . Nawet sie o premie pokloca :)))) Happy do tych 12 dolicz jeszcze kilka osob na macierzynskim to Ci matematyka wyjdzie, ale na to juz wyobraźni nie starcza, co? , awanse Dominika , Kasia, Przemek, koordynatorzy mało ?... na szczescie HAppy to nie WSZYSCY, pozdrowienia dla Zespolu, choc wiem ze te ok to tego nie czytaja :)
Kasia 2017-02-01 00:28
Na wypadek gdyby więcej osób czytało to forum niż newslettera : przekażcie 1% podatku dla córki Iwony. PIT KRS: 0000161880 Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat , cel szczegółowy #71 Zuzanna Wojtczak. Zuzka i Mama trzymajcie sie :))
Wolna 2017-02-01 07:45
Telenoweli ciąg dalszy. Te fajne,to już nie pracują i czekają jak pozostala garstka fajnych ewakuuje się w końcu. Pozdro z wolności ;)
koordynator 2017-02-01 12:04
sloneczka odeszly, 4 kolezaneczki i one oczywiscie sa fajne :) a 70 osob, które pozostalo plus lekarze, pacjenci ( ci to dopiero sa nieznosni, przychodza i cos chca ) no to ci sa beznadziejni, panienki w glowkach sie nie poprzewracało? My tu sobie spokojnie pracujemy i jakos nikt nie teski, moze Ż podciera łezke w zabiegowym bo juz nie ma kim sie opiekowac, w pracy zostali juz tylko dorosli, Patrzac jak tu wypisujecie to chyba jednak tesknicie , widocznie w tej konkurencji, ktora was podkupila nie jest tak super, bo sie jednak okazalo ze Wasza super fachowosc nie wystarcza i troche strach o prace jednak,. Zreszta za rada RÓWNE tez sie wypisuje sie z tego goworka, ktory sluzy psychoterapii jakims frustratkom
prezes 2017-02-01 13:07
"Patrzac jak tu wypisujecie to chyba jednak tesknicie , widocznie w tej konkurencji, ktora was podkupila nie jest tak super, bo sie jednak okazalo ze Wasza super fachowosc nie wystarcza i troche strach o prace jednak,. Zreszta za rada RÓWNE tez sie wypisuje sie z tego goworka, ktory sluzy psychoterapii jakims frustratkom"

1. Kibicuje każdemu kto ma siłę i odwagę odejść.
2. O prace należy troszczyć się w każdej sytuacji a obsesja na tle konkurencji to widac ze boli bo są firmy które przyjmują i szanują tych, co wasza firma nie doceniła.
3. Psychoterapia to jest niezbędna dla tych co pozostają mimo braku szacunku i boją się własnego cienia.
nie_iwona 2017-02-01 13:09
Czy Iwona wie i wyraziła zgodę na wypuszczanie jej spraw osobistych na forach?
jojo 2017-02-01 21:18
"Happy do tych 12 dolicz jeszcze kilka osob na macierzynskim "
Już widzimy jak biegną w podskokach na powrót.

, awanse Dominika , Kasia, Przemek, koordynatorzy mało ?...
Szczególnie ta pierwsza jest szczęściarą :D
Pozostali "awansowali" bo nikt inny nie chciał pracować. Przemka szkoda.

"na szczescie HAppy to nie WSZYSCY, pozdrowienia dla Zespolu, choc wiem ze te ok to tego nie czytaja :)"
Taaaaa, a smefy lajki dają
Poszukiwacz 2017-02-21 22:43
Witam wszystkich. Szukam pracy w służbie zdrowia,widziałam ogloszenie do dzialu obslugi pacjenta,tak szczerze,czy polecacie aplikowanie do Salve Medica? Dziękuję.
zmęczona 2017-02-24 16:49
Czy mało masz informacji powyżej? Wyciągnij wnioski. Jak sam nie potrafisz myśleć - tak to jest miejsce pracy dla Ciebie. Wykonuj polecenia. Nie wychodź przed szereg ze potrafisz ciągle za te same pieniądze zrobić coś więcej. Bo zawsze będziesz robić za mało. A jak pokarzesz ze nie dajesz rady to może zabiorą Ci zadanie. Ja juz niedługo tu będę. Więc choć ktoś musi pracować. Zapraszamy do nas.
sroka 2017-02-25 19:47
Uuu zaczyna się ;) Zachęćmy koleżankę do pracy u dr SS i spółki :)
sikorka 2017-03-06 20:59
Nikt nie chce się wypowiadać. Chyba nie wolno. Albo stare stażem nie mają siły a nowe szczęście rozpiera bo jest robota. Do czasu aż się dowiedzą ze źle pracują i dziękuję. No bez dziękuję. A zaraz się dowiem żem frustratka
kika 2017-03-06 21:02
A ilu ostatnio popłynęło? 3?
Zostaw swoją opinię o Salve Medica - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salve Medica