Opinie o Meralliance Poland Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Meralliance Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Meralliance Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meralliance Poland Sp. z o.o. w Toruń

Czy w Meralliance Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Tomasz

Czy to prawda, że zamykają zakład przez partaczy z ukrainy?

Pracownik .
@Tomasz

Firma nie generuje zysku więc jest w trakcie zamknięcia . Ukraina nie ma nic z tym wspólnego . Wystawiona jest na sprzedaż, choć wątpię że ktoś to kupi .

Dawid Nowy wpis
@Pracownik .

Znalazł się nabywca? Bo zakład produkuje...

Ryszard Nowy wpis
@Dawid

A może już się zmieniło coś z góry? Ma ktoś jakieś info?

Dawid Nowy wpis
@Ryszard

Że zaczęli zyski przynosić? Ano kto to wie...

Jak w Meralliance Poland Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pewnie w ogóle, skoro firma jest w stanie likwidacji

Ryba

Technolog bardzo sympatyczny. Wiele do życzenia kierownicy zmianowi buta i arogancja a wykształcenia? POWINNY lepiej o nich swiadczyc. Nic nie można się spytać,? Za to że szczegolami sobie opowiadają w biurze na produkcji kto im wpadnie na tapetę.

@Ryba

Sympatycznosc nie świadczy o kompetencji :) wiadomo że małżeństwo S. trzęsie ta firma. Szkoda bo nie idzie za tym ani chęć poprawy sytuacji firmy ani poprawa sytuacji pracowników tylko własne korzyści.

Ryba
@Gosc5500

Jeśli Pani/Pan jest osobą z kompetencjami i chcąca poprawić sytuację pracowników jest osobą która podejmie rozomwy . Pracownicy narzekają na kierowników zmianowych.

@Ryba

Bez przesady, pracownicy narzekają tylko na dwie osoby wprowadzające zamęt S. Ja pracuje na produkcji i jakoś nie mam problemów z szefami zmian - ludzie z którymi pracuje jakoś też nie, więc nie wiem o czym dokładnie mówisz.

Róża
@Gosc5500

Drogi pracowniku, szef zmiany, czyli Twój przełożony powinien dbać o Ciebie i Ci pomóc a nie Technolog, zgłoś się do „Szefa” to jest jego obowiązek. Piszesz, że nie macie z „szefami” problemów, nie dziwie się, oni po prostu są jak jest dobrze, a jak jakiś problem to znikają:-) zwłaszcza ten jeden. Normalnie pracownik mógł zawsze podejść z problemem, teraz wywiesili sobie kartkę wzorem tego kogoś „dużego” i tylko raz w tygodniu mają dla pracownika czas, zabawne, to się nazywa „ otwarte ramiona dla pracownika”

@Róża

Nie widzę problemu, zeby to zgłosić, szef zmiany któremu podlegam zawsze pomaga więc może jestem nieobiektywny bo drugi może robić pod górkę :) nie wiem, pracuje na jednej zmianie. Co do pozostałych osób, no właśnie to technolog robi pod górkę, jego niekompetencja niestety powoduje że mamy więcej obowiązków bo nie potrafi przekazać wiedzy bo ma ja w poważaniu. Mam na myśli np mycie. Wielka szkoda ale po kierownictwie nie spodziewam się już niczego dobrego

@Gosc5500

Z tego co mi wiadomo to ludzie narzekają na kierownika produkcji. To jest osoba ktora jest w nie właściwym miejscu, na nie właściwym stanowisku. Do ludzi trzeba mieć szacunek. Każdy z nas ma rodziny i chce odpocząć. Może nie tak fizycznie jak psychicznie. Nie tylko pracą człowiek żyje.

Lili
@Gosc5500

Gdyby nie małżeństwo S. chętnie bym wróciła do was. Ale ta Pani jest tak wredna że się odechciewa. Pan zmiana na gorsze.

Witold
@Lili

Czytam komentarze i nie wierzę, że w firmach pracują jeszcze tacy ludzie, czy nie można tego gdzieś zgłosić i zawalczyć ? To jest terror przecież w pracy... tak się nie da funkcjonować.

Pracownik Produkcji

Przychodzi taki Adrian bierze cie na hale na szybkiego pokazuje produkcję a potem stawia na stanowisku stój i rób .

pytań żadnych oprócz tego czy pracowałeś na produkcji jak powiesz że tak to znaczy że jesteś gotowy do pracy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Meralliance Poland Sp. z o.o.?

Chęć do pracy, sprawność. Dobrze jak ktoś ma doświadczenie na produkcji, wtedy łatwiej.

Dwie ręcę, dwie nogi i jedno oko.

Iwona

Z Twojego wpisu wnioskuję, że firma zatrudnia też osoby bez doświadczenia, czy zatem pracodawca przeprowadza jakieś wstępne szkolenie? Jeśli tak, to ile ono trwa? A, czy do Meralliance przyjmowani są stażyści lub praktykanci.

Majkel

@Anonim to rozumiem że są spory między zwykłymi pracownikami a tymi wyższymi stopniem?

Xxx
@Majkel

Zawsze były spory, są i będą. Zwykły pracownik jest w tym zakładzie nikim.

@Xxx

mój szef zmiany ostatnio zaczął rozmawiać i pytać o zdanie. miła zmiana.

Obecnie mamy sporo pracy wdrażamy nowe produkty. Kierownicy zaczęli więcej rozmawiać z ludzmi. takie moje zdanie po kilku latach pracy.

Dominika

Czytałam poprzednie wpisy i wywnioskowałam, że atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia. Pojawiła się nawet wypowiedź, że sporo osób myśli o odejściu. Jak sytuacja wygląda obecnie? Czy coś się zmieniło po nowym roku na lepsze?

Czy pracownicy Meralliance Poland Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Tak chętnie uczestniczą że sporo osób myśli o odejściu. Nie ma sensu integrować się z mistrzami skoro mają ludzi za śmieci. Zero szacunku, trzaskanie drzwiami, obrażanie się jak dziecko w przedszkolu. Niektórych trzeba wysłać na przymusowy odpoczynek jak sobie nie radzą w pracy.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Meralliance Poland Sp. z o.o.?

Umowa o pracę

***

Co obecnie dzieje się w Meraliance? Dużo jest pracy, jest szansa na zatrudnienie?

Nicki
@***

Jest słabo nie ma zamówień, przejście na 1 zmianę ale tragicznie nie jest .

***
@Nicki

To szans na zatrudnienie narazie nie ma?

@Nicki

Przejście na jedną zmianę oznacza tylko zmianę grafiku pracy, czy także redukcję kadry pracującej? Nie znalazłem żadnych nowych ofert rekrutacyjnych, więc chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda sytuacja z przyjęciami do pracy. Napisz proszę o tym.

@Paweł

Tylko zmiana grafiku. Miejmy nadzieję że to się niedługo zmieni.

@***

Polecial kierownik i planista. Kto nastepny?

Następnych nie będzie - firma skorzystał z tarczy więc nie mogą teraz nikogo zwolnic.

@Bdjdujf może warto zgłosić to do dyrekcji, że nie potraficie dogadać się z kierownikiem? Atmosfera w pracy jest najważniejsza!

Bdjdujf

Ostatnio kiepsko się dzieje. Jest jedno słabe ogniwo - kierownik niestety chyba ma nas pracowników lekko gdzieś . Staramy się za dwóch a jak przychodzi co do czego to odwraca kota ogonem. Szukają pretekstu by zabrać premię za byle co . Atmosfera zrobiła się paskudna nawet bardzo. Kierownik owi powinno zależeć na ludziach aby nie odchodzili a on zachowuje się trochę opryskliwie i robi wszystko żeby wyszło na jego

@Bdjdujf

Podnieśli wysokość premii ale na swoje trzeba wyjść. Jak wydajność i produktywność będą ok to zabiorą za bhp albo coś innego. Taka już polityka tej firmy.

Dhfjgukjf
@Bdjdujf

Opryskliwosc to jedna sprawl. Druga, gorsza to brak wiedzy. A najgorsze to jest to ze nawet jak nie na racji to i tak postawi na swoim. A jak wyjdzie na jaw ze jest problem to wszyscy sa winni tylko nie on. Nawet nie umie samodzielnie decyzji podjac. Co to za kierownik co do podjecia jakiej kolwiek decyzji potrzebuje miliona osob ktore Maja myslec za niego a on zbija bonki przed komouterem. Ale wtedy przynajmnjej jest na kogo zrzucic jak dyrektor sie czegos dopatrzy

Magda

Dzień dobry, nie wiem czy ktoś byłby w stanie odpowiedzieć na pytanie dotyczące stanowiska asystentki ds. raportowania produkcji? Jak to wygląda w firmie, jakie są warunki zatrudnienia? Z góry dziękuję za informację

słoneczko

POPROSZĘ O INFORMACJĘ CZY WARTO APLIKOWAC NA STANOWISKO KONTROLERA JAKOŚCI ORAZ JAKIE SĄ ZAROBKI?

Karol

Czy mógłby ktoś odnieść się do warunków pracy w Meralliance Poland Sp. z o.o.? Chciałbym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie, czy można liczyć na premię, benefity pozapłacowe. Jak ocenilibyście relacje z pracodawcą i współpracownikami? Będę bardzo wdzięczny za obszerniejszą opinię. Dzięki.

Paul
@Karol

Odpuść sobie lepiej, płacą słabo A benefity na swieta to jakiś żart.

As
@Paul

A masz wiedzę dlaczego zwniono planiste

@As

A co za różnica dlaczego planista został zwolniony?

@Junior

Pewnie dla swojego trzeba było miejsce zwolnić.

@Anonim

Czemu mówisz, że dla swojego? Ja uważam, że to była dobra decyzja.

Jork

Czemu dobra?

@Jork

Ponieważ to nie była właściwa osoba na właściwym miejscu. Teraz jest lepiej i spokojniej.

Jak ze studentami w Meralliance Poland Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

XXX

Raczej niechętnie, soboty są pracujące i ciężko się dogadać o wolne, nie ida na rękę studentom.

@XXX

Nikomu nie idą na rękę. Ani studentom, ani stałym pracownikom.

Czarek

Chyba jednak kierownik dobrze pracuje skoro firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Arek
@Czarek

Dobrego? To czemu planistke zwolnili?

Mała Mi
@Arek

Widocznie coś musiala przeskrobac. Takie prawo korporacji, nie pasujesz wypadasz

Pracujacy
@Czarek

Zwolnijcie kierownika i wreszcie będzie lepiej. Ludzie by cjhcieli więcej, lepiej ale jego genialne pomysły połączone z brakiem wiedzy nie pozwalajaa co nie którym rozwinąć skrzydel

@Czarek

Jak już to kierownik nie pracuje tylko siedzi cały dzień i pisze bzdurne e-maile które nie trzymają się "k.py". Nie potrafi nawet przyjść do ludzi i normalnie z nimi porozmawiać, tylko narzuca im swoje chore pomysły. Nic nie przebije jego fartucha w którym wchodzi na halę jak są goście. Trzeba uważać na oczy, bo zatrzaski niedługo wystrzela. Bęben coraz większy. Tak kierownik pracuje w tym zakładzie. Degustator wędlin ????????????

Gjgnjhn

Chyba łososia

Gość5500

Brak szans na rozwój, brak perspektyw, stale to samo (usunięte przez administratora) Trudno mi zrozumieć jak ludzie niewykształceni mogą pełnić wysokie stanowiska produkcyjne np technolog bez studiów.

Tak się zastanawiam kiedy Dyrektor przejrzy na oczy i zwolni szanownego Piotra P. Chyba ktoś się pomylił dając owemu Panu możliwość decydowania o przyjmowaniu nowych pracowników. Jeden wielki kłamca. Powinien pracować na magazynie jako wózek widłowy a nie przyjmować interesantów. Zupełnie nie liczy się z ludźmi. Nic dziwnego że nie ma nowych pracowników skoro ma do nich takie nie miłe podejście. Mydli wszystkim oczy. Najgorszy gość w tym zakładzie. Czas zatrudnić nowa osobę z odpowiednimi kompetencjami ds. rekrutacji.

@Anonim

Dyrektorowi chyba tak jest dobrze jak jest. Kierowanik mydli oczy, nie przyjmuje kompetentnych nowych pracowników a zwalnia starych.

@Junior

Kierownik to powinien robić na ludziach jak najlepsze pierwsze wrażenie ale do tego to mu daleko. Tylko odstrasza ludzi. A dyrektor dużo rzeczy nie wie co się tutaj dzieje. Piszmy skargi na kierownika to może coś się zmieni. On powinien mieć gabinet z drugiej strony budynku żeby ludzie przychodzący do pracy nie musieli na niego patrzeć. ????????????

Zostaw merytoryczną opinię o Meralliance Poland Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Meralliance Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meralliance Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meralliance Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Meralliance Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Meralliance Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Meralliance Poland Sp. z o.o.