Opinie o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Netbox sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Netbox sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Netbox sp.z o.o. w Gostyń

Poślizg

Taka wielka firma a nie potrafi ogarnąć nawet parkingu . Jedno wielkie lodowisko, nic tylko czekać aż ktoś sobie coś zrobi.

Czyli kasa i warunki są okej poza współpracownikami? Co takiego robią Ci ludzie, że odradzasz pracę tutaj? Czy szefostwo też zalicza się do tej grupy czy to już osobny temat?

Hah

Szefostwo to największy skandal. Od menadżerów w górę. Najważniejsza jest tylko premia roczna. Zero reakcji na problemy i brak chęci by cokolwiek rozwinąć.

kandydat

Brałam udział w rekrutacji na jedno z biurowych stanowisk, który trwa aktualnie już prawie 3 miesiące (bo nadal nie otrzymałam odpowiedzi zwrotnej). Po pierwszym etapie (jakim była rozmowa z rekruterką i potencjalnym przełożonym w dość niemiłej atmosferze, pani pomimo zapoznania się z moim cv drwiła i w prześmiewczy sposób dopytywała o zrealizowane kursy) pani rekruterka zapewniała, że odezwie się niezależnie od wyniku, przez miesiąc była cisza. Naturalnie stwierdziłam, że po prostu nie zostałam wybrana a obietnica o kontakcie nie została spełniona. Po miesiącu od rozmowy otrzymałam telefon z zaproszeniem na kolejny etap rekrutacji, miały to być testy z wiedzy. Wykonałam testy, które zajęły około godzinę z życia i znów cisza... Tym razem Pani zapewniała, że zawsze dostarczają wyniki do kandydatów, nieważne czy są pozytywne czy też nie. Znów mogłam przekonać się o nieprofesjonalnym zachowaniu pani z działu rekrutacji. Pomimo maila z zapytaniem o odpowiedź nie otrzymałam feedbacku. Jeśli ktoś szuka pracy na poważnie, odradzam. Szkoda czasu.

Renata

W sumie jak patrzyłam na ich stronie to maja bardzo dużo otwartych rekrutacji, może to jest powodem opóźnien i braków w feedbacku? @Kandydat czekałeś długo ale koniec końców poinformowali, tak? I zatrudniłeś sie? Szukam informacji jak sie pracuje jako opiekun klienta, w ogłoszeniu nie ma informacji o trybie, czy jest możliwa hybryda?

@Renata

Niestety na żadnym stanowisku biurowym nie ma możliwości pracy hybrydowej.

Omijaj Netbox

Netbox to firma, o której można mnóstwo powiedzieć, ale na pewno to nie będzie nic dobrego. Ruch.... ludzi na każdym kroku, organizacja pracy - nie istnieje takie pojęcie, jeden wielki (usunięte przez administratora) i niekompetentne osoby pracujące "wyżej". Problemy można zgłaszać miesiącami, a i tak każdy ma to albo w (usunięte przez administratora) albo nie potrafi ich rozwiązać i zwala na kogoś innego by pozbyć się problemu. Narzędzia do pracy ciągle zamawiane są źle, serwis na miejscu je potem poprawia, przerabia itp. zamiast odesłać na reklamację lub zamówić nowy, a potem tylko popędzają i sapią, że jeszcze nie jest zrobione. Błache sprawy i problemy załatwiane są od ręki, bo tyle akurat potrafią. By być w tej firmie brygadzistą wystarczy być fałszywym i zakłamanym, jak pewna pani E., która lepiej niech wraca do smażenia tych kurczaków w KFC. Dyrektor lubi takich pionków bez wiedzy, bo łatwo się nimi steruje i się nie przeciwstawią. Nie potrafi głupiej premii wywalczyć dla swoich pracowników, która jest notorycznie uwalana i w ogóle nie zależy od ich roboty, tylko od produktywności innych działów, poza tym łyka wszystko, co dyrektor lub manager jej każe, przez co pracownicy zajmują się zbędnymi głupotami. Niektóre "pomysły" wdrażane są wciąż na nowo, bo niektóre osoby są na tyle głupie, by nie rozumieć, że już to było wdrażane i nie wypaliło. Pani E. niejednego pracownika okłamała lub zrobiła w (usunięte przez administratora) a że władze firmy są, jakie są, to nikt się tym nie przejmuję. Oczywiście kawka, termosik, kubeczek i najlepiej FB i messenger to podstawa, a pracownik nawet planu pracy nie może sprawdzić, bo "za długo siedzi przy kompie" zamiast (usunięte przez administratora)cały czas. Nie do pomyślenia też jest to, by muzyka grała, by pracownik mógł też kawę wypić czy inny napój, a nawet wodę w butelce, można ją mieć jedynie w bidonie firmowym, z którego potrafi się wylać w plecaku- godne podziwu, jak szef "dba" o pracowników. Nie ma co liczyć w tej firmie na stażowe, szef twierdzi, ze "daje cos innego" i nikt nie wie, co to właściwie jest to "cos innego". Żadne inne dodatki finansowe, jak np. dodatek za pranie, czy niechorowanie itp. nie istnieję, przez co widać pod firmą tylko kolejne, nowe auta szefa. Na to pieniądze są, ale na to, żeby dać pracownikowi to już nie ma. Starsi stażem pracownicy zarabiają niewiele więcej od świeżo przyjętych pracowników. Przez pewien czas był nowy manager, który był śmiechu warty, nie miał pojęcia o podstawowych narzędziach pracy, ważne było tylko, ile akceptacji narzędzi było zrobione i to, by maszyna jechała z maksymalną, a nie optymalną prędkością. Nic dziwnego, ze maszyny się potem psuły. Gdy jest mało roboty to mimo wszystko poganiają pracowników by jechali szybciej i więcej, a potem w ostatnie dni tygodnia musieli wziąć urlop z powodu braku pracy. Planowanie w tej firmie to dno totalne, pracownicy działu przyprodukcyjnego muszą informować dział planowania, ze nie ma na stanie np. tektury, gdzie planowanie widzi takie rzeczy w komputerze, wiec powinni sami wiedzieć, które narzędzia przesunąć w planie, bądź które są zbyt szybko ustalone do sztancowania, a wiadomo, ze przygotowanie każdych narzędzi to nie jest 5 min, jak niektórzy uważają. Zwykły (usunięte przez administratora), same (usunięte przez administratora) i gnębienie pracownika, atmosfera poniżej zera, a na końcu zdziwienie, że na imprezie firmowej było tak mało osób. Podsumowując jest to jedna NAJGORSZYCH FIRM, absolutnie nie polecam zaczynania tam pracy, jedna wielka (usunięte przez administratora) I ZŁODZIEJSTWO!

XYZ
@Omijaj Netbox

Niedługo wigilia firmowa i szef będzie znów płakał jak to duże rachunki ma do zapłacenia za prąd i ogrzewanie, mógłby się też pochwalić rachunkami za swoje nowe autka.. W tej firmie nie można sobie urlopu rozplanować i np oszczędzić coś na koniec roku bo oni sami Ci go wyczerpią wysyłając ludzi na urlopy jak im się podoba. Premie niedługo za byle co będę brać. Podwyżki w styczniu to pewnie znów marne grosze i większość dostanie takie same bo przecież „ skąd na to pieniążki brać” jak nowe auto się samo nie kupi. Głupotą też w tej firmie jest kupowanie nowych maszyn gdzie nawet na te co są nie ma pracy ale tu myślenie nie jest na pierwszym miejscu.

premia
@XYZ

premie są niskie bo idą coraz gorsze wyroby z druku a zwłaszcza ze sztanc tam jadą byle było zjechane wsadzą żółtą kartkę ona jedzie do ostatniego procesu oni wydajność mają a ostatnie procesy nie bo jest to niemożliwe po prostu,ciągłe przebieranie a z tamtych działów nikt nie przyjdzie je..ich to

Praca
@premia

Weź się za swoją robotę. Ciekawe czy ty nie popełniasz żadnego błędu? A może jesteś leser i przez to nie wyrabiasz premi? Najlepiej patrzeć na innych a u siebie niczego nie widzieć.

Rozmowa rekrutacyjna z Menedżerem HR i Członkiem Zarządu. Pytania odnośnie co miałbym robić i czego się spodziewać na tym stanowisku. W trakcie rozmowy zainteresowanie wykazywał tylko członek natomiast Hr-owiec wyszła w czasie spotkania - pełna profesjonalność (byłem na wielu spotkaniach ale to mi się zdarzyło 1 raz w moim długim życiu :) ). W związku z tym, że byłem w trakcie rozmów z innymi firmami poprosiłem aby poinformowano mnie o przebiegu rekrutacji w Netboxie. Hr potwierdziła, że na pewno otrzymam informację do piątku. Tutaj również wykazała się pełnym profesjonalizmem ponieważ takiej informacji nie otrzymałem nawet na maila czy sms. (szanujmy się nawzajem) Odradzano mi pracę w tej firmie i jak widać były to trafne podpowiedzi. Znalazłem już o wiele ciekawszą i dobrze płatną pracę niestety (stety) w netboxie zaproponowałem niższą i adekwatną do rynku gostyńskiego.

Jakie odniósł Pan sukcesy, jakie porażki. Pytania jakie zadałby Pan firmie outsourcingowej w celu zapoznania się z ich usługami. Jak wdrożyłbym się do nowych wyzwań.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
automaty do kawy i napojów

nowe automaty są dużo gorsze niż poprzednie ,prawdą jest że się psuły często ale np. kawy szło się napić był większy wybór i była lepsza mocniejsza i przede wszystkim WIĘCEJ ,teraz to w kubku dno widać nie wiem czy tam jest chociaż 150 ml. a te z napojami to non stop puste nie rozumiem dlaczego te zmiany idą na gorsze w końcu naprawdę sporo firm oferuje swoje usługi i należy się dobrze zastanowić którą ofertę wybrać a nie na(usunięte przez administratora) wszystko

sprzedawca

bardzo ciężko znależ nowych klientów a z produkcji schodzą same (usunięte przez administratora) ,czy są tam ludzie odpowiedzialnie za to? czy są osoby do kontrolowania bo ostatnio to po prostu katastrofa...

Gabryś

Celna uwaga. Szkoda wylewać tu jakieś osobiste frustracje i zadry. Mi, szukającemu pracy i tak nic to nie powie o pracy w firmie. A Tobie, jak tu się robi, idzie się z większością ludzi dogadać? Można tu w spokoju robić swoje i nie myśleć o zmianie roboty, czy przeglądaniu ogłoszeń z robotą? Zależałoby mi na umowie o pracę na stałe, mam nadzieję, że jest ona tu osiągalna?

Na czym polega praca operatora maszyn fleksograficznych? Widzę że ogłoszenie wisi na olx.

Gjc

Wiecznie mało mało a nagle wyłączają maszyny na dwa dni bo nie ma zaplanowanej roboty, dziwne bo towaru do wycięcia w okolo sporo. Dziwne ze nikt z tym nic nie robi.

130kg

Cześć widzę ogłoszenie o pracę.czczy, czy będąc bardzo grubym można pracować na stanowisku pracownik produkcji, czy są jakieś przeciwwskazania. Czy praca jest ciężka fizycznie.

Yolo
@130kg

Nie ma obaw są dużo ciężsi i dawaja radę. Tylko pytanie czy ważysz 130 kg przy wzroście 160 cm czy 190 cm ?

Kolo

Czy pamięta ktoś czy zwolniła firma kogoś po 3 miesiącach pracy, jak się skończyła umowa o pracę?

Robol
@Kolo

Tu ludzie przychodzą i odchodzą że imion nie zapamiętasz więc na pewno ci przedłużą

Kolo
@Robol

Bo mam umowe na stałe i nie wiem co będzie po trzech miesiącach. I co dalej? Kuroniówka

Papier

Serio będziecie się tak usprawiedliwiać ze każdy się tak zachowuje. To nie daje nikomu przyzwolenia do poniżania innych, nie dajecie się tak traktować, są pewne granice.

Zdesperowana

Nie polecam pracy na konfekcji, atmosfera którą wprowadza (usunięte przez administratora)jest FATALNA. Strach się o cokolwiek zapytać. Praca sama w sobie nie jest zła ale (usunięte przez administratora)opryskliwa, bezczelna na dodatek chamska - nie potrafi odnosić się z szacunkiem do innych osób. Dlaczego tak duża firma pozwala na takie traktowanie ludzi? Jak ktoś taki może zarządzać pracownikami ?

Keys
@Zdesperowana

Tutaj malo ktory menadżer potrafi się odezwać normalnie. Myślą że jak szef ich wyzywa to pozniej mogą się wyżyć na nas. Różnica jest taka że jak ja odejdę gdzieś indziej to moje stanowisko się nie zmienii i mogę to zostawic w każdej chwili a menadżer już nie.

Pykmyk

Zenada, codziennie szybciej dlaczego tak mało. Między czasie sprzątaj połowę hali.

Pracujący

W jaki sposób są niemiłe? I przy jakich najczęściej okazjach tak się dzieje?

Ppp

Nadal szukają menagera produkcji ? Jak wygląda praca menagera w netbox, współpracuje ściśle z działem produkcji i jest ta osoba fizycznie czy decyzję podejmowane są z za biurka ? Pytanie skierowane dla pracowników jakie oni mają odczucia, zastanawiam się nad kandydatura ale wazne dla mnie by mieć kontakt z pracownikami produkcyjnymi i ramie w ramie z nimi poznawać proces produkcyjny.

Kadr
@Ppp

Dokładnie, nadzorujesz dany proces produkcyjny i masz tam swoich ludzi do ogarnięcia. Jeśli masz doświadczenie to śmiało składaj podanie. Jeśli nie przyjdziesz na rozmowę to niczego się nie dowiesz. Wbrew pozorom nie jest tutaj tak źle jak niektórzy wypisują.

janusz
@Kadr

Jak nie jestes z ukladu to chocbys mial niewiadomo jaka wiedze i kwalifikacje to dlugo nie porobisz. "Derektor: juz ci wyrobi opinie - Jo Wim Co mowie

Normalny

Przecież Ty i tak tego 200zl nie zobaczysz ,zawsze sprzedaży czy bog wie czego braknie. Dajcie spokój ludzie róbcie swoje niezwracając uwagii na te ich wyliczenia bo się zajedziecie. X czasu temu robiłeś prawie połowę mniej i firma zarabiała, każdy był zadowolony firma zarobiła i my też (NIE DUZO MNIEJ). Nikt z nas tutaj biegać nie przychodzi pamiętajcie. Będziecie się zajeżdżać by to wyrobić to znów wam podniosą normę, bo skoro da się tyle zrobić to czemu nie więcej. Bądźmy normalni, nie mówię żebyście ściemniali, ale nawet maszyna każdego dnia nie jest w stanie pracować na 100%. Jak będziecie grac w ich gre to sami sobie szkodę zrobicie. Pozdrawiam normalnych

Jojo
@Normalny

Dokładnie coraz dłużej czekać trzeba na ten przelew. Pewnie do samego końca patrzą za co odebrać człowiekowi parę groszy.

Popek

Witam. Czy potrzebują nadal pracowników? Mam chęć tam iść do pracy . Pozdrawiam.

Honorka

Nie mam dużo doświadczenia jakoś w pracy, dlatego pomyślałam, że może jakieś stanowisko pomocnicze byłoby dobre. I widziałam tutaj, że akurat szukają pomocnika maszyn offsetowych. Obiecują tam, że można rozwijać skrzydła w firmie, to jakiś awans jest możliwy po czasie?

Kandydat/ka

Dlaczego od kilku miesięcy są cały czas te same ogłoszenia o prace? Brak chętnych czy kiepskie warunki pracy / wynagrodzenie? Pytam bo zastanawiam się nad aplikacja

Ppp
@Kandydat/ka

Sam jestem ciekaw, na menagera produkcji również dlugo wisi ogłoszenie. Biję się z myślami czy warto wgl składać cv.

Zostaw merytoryczną opinię o Netbox sp.z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Netbox sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Netbox sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 136.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Netbox sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 120, z czego 7 to opinie pozytywne, 67 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Netbox sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Netbox sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Netbox sp.z o.o.
2.3/5 Na podstawie 687 ocen.

Netbox sp.z o.o.