logo Heesung Electronics Poland

Heesung Electronics Poland

Kobierzyce

Opinie o Heesung Electronics Poland

malwina 2010-04-06 20:40:52
ten zaklad i wiekszosc ludzi tam pracujacych to porazka! [usunięte przez moderatora] stres,uklady-kogo lubia liderzy ten ma dobrze.Faceci sprawdzajacy makijaze-zenada,wstyd nosic portki i tak pracowac!Odradzam!
anonim 2011-11-01 19:25:37
w heesungu nie jest tak zle wkurza mnie tylko to ze nie mozna dostac tam awansu za wiedze,umiejetnosci czy wyksztalcenie tylko za podlizywanie sie znajomosci itp.kicha jest tez z przerwami az cale 15min. co najlepsze przed dzwonkiem musisz juz wchodzic na hale ale przed dzwonkiem nie mozesz zejsc,np.sheet kit room jest na samym koncu produkcji zanim dobiegnie na poczatek mija ok.2min.i to tez musisz biec ostroznie zeby jakis master cie nie zobaczyl bo jak wiadomo obowiazuje zakaz biegania....;)wkurzajace jest to ze traktuja ludzi jak dzieci z podstawowki same zakazy nakazy itd.po prostu sa nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach.kazdy widzi czubek wlasnego nosa.a jeszcze ta delta ochrona,szok....dzieci chyba dopiero co ukonczyli 18lat.nie wszyscy ale wiekszosc.
Zostaw swoją opinię o Heesung Electronics Poland - Kobierzyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heesung Electronics Poland