Stacja SHELL

Wrocław

Opinie o Stacja SHELL

ala 2010-12-11 21:29:22
Nie polecam. Praca jak w [usunięte przez moderatora]. I tak traktują pracowników. Można wytrzymać kilka zmian. Pozniej ręce opadają.
an 2010-12-13 16:33:02
pozdrawiam [usunięte przez moderatora]
nobody 2010-12-13 22:12:18
rzetelna firma, bardzo ludzkie podejscie do pracowników i wypłata w terminach! polecam
ola 2011-02-16 23:16:43
Wypłata to może i w terminie ale jaka.
Na innych stacjach shell nowy pracownik zarabia 1200 netto plus premia.
Stary pracownik z premią zarabia bez problemu 1800 z premią plus kasa za wyrobiony target od firm dla których sprzedaje się towar.
A mówienie szefa ż' inne stacje też wyrobiły target" to ściema.
exshellma 2011-04-23 01:02:54
nobody - 2010-12-13 22:12:18

to nie wypłata ale JAŁMUŻNA targety nie do zrealizowania, a jak niechcący wyrobisz to go podniosą. o pieniądzach za nadgodziny zapomnij, odwalasz robotę za wszystkich (za sprzątaczkę, malarza, ogrodnika, konserwatora, hydraulika, itp... a kasa jak w pośredniaku). STANDARDY CIĄGLE PODNOSZĄ TYLKO KASY BRAK!!!!!! NIE POLECAM KTO JUŻ TAM PRACUJE NIECH JEDZIE LEPIEJ TRUSKAWKI PLEWIĆ NA PEWNO WIĘCEJ ZYSKA NIŻ TAM
anonim 2011-04-29 22:39:00
( usunięte przez administratora ) ten cały SHELL! nie polecam,lepiej pracować w tesco na kasie.
x 2016-05-17 23:00:05
no w sumei nazwykłego pracownika to też nie sądziłanbbym że będą wyższe wymogi @ciao. Przecoież jak mam yć zupełnie szczera to specjalnych umiejętności nie wymaga. Takie jest bynajmniej moje zdanie.
Zostaw swoją opinię o Stacja SHELL - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stacja SHELL