Opinie o Stacja SHELL w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Stacja SHELL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stacja SHELL o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stacja SHELL w Wrocław

Agata

Widzę, że z premią kilka lat temu można było tutaj liczyć na 1800. Jak to wygląda obecnie?

Prac
@Agata

Premii tak jakby nie było. Czasami 200zl czas i nic

Natalia Nowy wpis
@Prac

200? No to trochę poleciała z tym 1800.xd Dużo idzie się narobić, żeby dostać te 200?

Emilia Nowy wpis
@Prac

Bez przesady. Jeśli ktoś totalnie olewa swoje obowiązki to nie dostaje premii, domyślam się, że wszędzie są takie zasady. Aktualnie na pensje nikt nie narzekam

Mariusz

Czy stacja jest dobrym pracodawcą ? Dużo młodych pracuje w firmie?

@Mariusz

Bardzo sympatyczny i ugodowy kierownik. Da sie dogadać z nim na każdy temat. Sami młodzi ludzie.

Elżbieta Nowy wpis
@.

To fajnie, ciężko teraz o dobrego kierownika. A wypłaca wynagrodzenia na czas? Nie ma z tym problemów?

Emilia Nowy wpis
@Elżbieta

Jeszcze nigdy nie otrzymaliśmy wypłaty po terminie. Płatne są do końca miesiąca, zazwyczaj dzień lub 2 dni wcześniej. Kierownik jest bardzo wyrozumiały

x

no w sumei nazwykłego pracownika to też nie sądziłanbbym że będą wyższe wymogi @ciao. Przecoież jak mam yć zupełnie szczera to specjalnych umiejętności nie wymaga. Takie jest bynajmniej moje zdanie.

(usunięte przez administratora) ten cały SHELL! nie polecam,lepiej pracować w tesco na kasie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Stacja SHELL.
exshellma

nobody - 2010-12-13 22:12:18 rzetelna firma, bardzo ludzkie podejscie do pracowników i wypłata w terminach! polecam to nie wypłata ale JAŁMUŻNA targety nie do zrealizowania, a jak niechcący wyrobisz to go podniosą. o pieniądzach za nadgodziny zapomnij, odwalasz robotę za wszystkich (za sprzątaczkę, malarza, ogrodnika, konserwatora, hydraulika, itp... a kasa jak w pośredniaku). STANDARDY CIĄGLE PODNOSZĄ TYLKO KASY BRAK!!!!!! NIE POLECAM KTO JUŻ TAM PRACUJE NIECH JEDZIE LEPIEJ TRUSKAWKI PLEWIĆ NA PEWNO WIĘCEJ ZYSKA NIŻ TAM

ola

Wypłata to może i w terminie ale jaka. Na innych stacjach shell nowy pracownik zarabia 1200 netto plus premia. Stary pracownik z premią zarabia bez problemu 1800 z premią plus kasa za wyrobiony target od firm dla których sprzedaje się towar. A mówienie szefa ż' inne stacje też wyrobiły target" to ściema.

nobody

an

pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

ala

Nie polecam. Praca jak w [usunięte przez moderatora]. I tak traktują pracowników. Można wytrzymać kilka zmian. Pozniej ręce opadają.

Zostaw merytoryczną opinię o Stacja SHELL - Wrocław

Stacja SHELL