SETMIL Sp. z o.o.

Zabrze

Opinie o SETMIL Sp. z o.o.

szukam stabilnej firmy 2013-03-19 16:04
Tak na poważnie pytam, czy ktoś może napisać mi jak jest naprawde w firmie Setmil ?? Jestem zainteresowany złożeniem CV do Setmilu i kilku innych firm wózkowych w Gliwicach lub Zabrzu,lub Pyskowice Asco . Byle było by blisko Gliwic bo tutaj teraz mieszkam. Szukam pracy jako serwisant, kierowca, moge również pracować w dziale części bo tutaj też mam doświadczenia tylko że w samochodach ciężarowych i naczepach. Czy są wogóle przyjęcia i jakie są zarobki ??
Z góry dziekuje.
byly pracownik 2013-09-03 11:43
na plus umowa o pracę i terminowa wypłata, reszta na minus.( usunięte przez administratora )a jak dasz wypowiedzenie to zapomnij o prowizji... Nikt się tobą nie interesuje, trudno sprzedać produkt - ceny z kosmosu. Generalnie na chwile może być ale na dłużej szkoda nerwów...
2013-09-03 14:57
Zarobki na początek 1200 netto, po okresie próbnym 1400... A jak chcesz odejść to proponują 1600 żenada
2013-09-20 18:46
Z prowizjami możesz mieć więcej, ale prowizja wypłacana na podstawie delegacji o którą się nieraz upominasz 2 tygodnie - ( usunięte przez administratora )(zależy od humoru prezesa)
j 2013-12-15 10:22
Palcem po mapie
raider 2014-02-07 12:54
Podstawa pensji - najniższa krajowa. Jak masz dostaćc premię to tylko poprzez "( usunięte przez administratora )Nie polecam bo szkoda nerwów.
Nati 2014-02-22 12:56
No tak minimalna krajowa cieszmy się, w marketach na tą chwile lepiej płacą
ywa 2014-02-24 17:02
Ile tam zarabiają w biurach?
Yo 2014-07-04 08:21
Stała ekipa
Ona 2014-09-01 14:09
z tego co wiem szukają handlowca, z racji tego że jest pełno roboty,a nie dlatego że ktoś odchodzi.
!Y! 2014-09-06 21:01
jak się w Setmilu pracuje?
Yo 2015-01-07 07:54
Hej Patrol, z tego co się orientuję nie wymagane są studia na stanowisko elektromechanika, a technikum kierunkowe i Twoje jak piszesz doświadczenie w fachu jest tylko dodatkowym atutem.
Rozmawiałem z kolegą który pracuje w serwisie i wydaje mu się, że poszukują osoby na takie stanowisko. Wyślij swoje CV.
Yoko 2016-02-19 22:11
pojawiły się ogłoszenia na mechanika i handlowca, mam składać CV na handlowca. Czy może ktoś podpowiedzieć czy warto. Były pracownik a może obecny jak czyta.
Yoko 2016-04-11 13:24
Wiadomo mi, że będzie się pojawiać ogłoszenie na handlowców i pracowników serwisu. O ile się nie mylę to już od przyszłego tygodnia.
koleżananka 2016-08-05 13:54
Moja koleżanka też do nich aplikowała na stanowisko administracyjno biurowe. Czy cos, ktoś wie? Jakie zarobki, jaka atmosfera, itp.
$zalony 2016-10-14 22:11
widziałem ostatnio ogłoszenie na mechanika i to w rożnych lokalizacjach. czy ktoś może ma informacje czy szukają handlowca? szczególnie w siedzibie firmy. Jestem ze śląska. Warto składać CV?
$zalony 2016-10-17 11:05
Spróbuję zadzwonić i wypytać o pracę dla handlowca. Tylko czy warto.
Ma ktoś wiedzę jak się pracuje w tej firmie?
marynka 2016-10-17 22:30
jest całe mnóstwo ogłoszeń o pracę na stanowisko Mechanik - Elektromechanik Wózków Widłowych - i to dla mnie bardzo ciekawa sprawa bo tych ogłoszen jest na serio CAŁE MNÓSTWO - to oznacza jakieś zwolnienia ostatnio czy może znaczącą rotację? szczerze napiszcie
Id 2016-11-27 00:57
$zalony pisz. Polecam. Gdybym nie wyjechała to pewnie bym pracowała. to praca 100% godna polecenia.
Maja 2017-04-04 13:19
@Id rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w SETMIL? Co uważasz za największy plus pracy w firmie?
Zostaw swoją opinię o SETMIL Sp. z o.o. - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SETMIL Sp. z o.o.