Opinie o SETMIL Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SETMIL Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SETMIL Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SETMIL Sp. z o.o. w Zabrze

Grześ Nowy wpis

Nie warto , Prezes jest nieobliczalny a premia tylko po wypisaniu delegacji.

były pracownik Nowy wpis
@Grześ

Czyli nic się nie zmienia od lat ;)

Bronisław Nowy wpis
@były pracownik

Dawno tam pracowałeś? Bo piszesz jak stary wyga który zna firmę od środka. :) I co oznacza to, że prezes bywa "nieobliczalny"?

Eddy Nowy wpis
@Bronisław

Też się dowiem bo pierwsze słyszę że tak jest

Maja

Weszłam na stronę SETMIL, ale nie mogę znaleźć żadnych ofert pracy. Jeśli wiecie, to napiszcie proszę, czy prowadzą jakieś rekrutacje. Zatrudniają może osoby bez doświadczenia?

marynka

jest całe mnóstwo ogłoszeń o pracę na stanowisko Mechanik - Elektromechanik Wózków Widłowych - i to dla mnie bardzo ciekawa sprawa bo tych ogłoszen jest na serio CAŁE MNÓSTWO - to oznacza jakieś zwolnienia ostatnio czy może znaczącą rotację? szczerze napiszcie

$zalony

Spróbuję zadzwonić i wypytać o pracę dla handlowca. Tylko czy warto. Ma ktoś wiedzę jak się pracuje w tej firmie?

Id
@$zalony

$zalony pisz. Polecam. Gdybym nie wyjechała to pewnie bym pracowała. to praca 100% godna polecenia.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie SETMIL Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

$zalony

widziałem ostatnio ogłoszenie na mechanika i to w rożnych lokalizacjach. czy ktoś może ma informacje czy szukają handlowca? szczególnie w siedzibie firmy. Jestem ze śląska. Warto składać CV?

Yoko

Wiadomo mi, że będzie się pojawiać ogłoszenie na handlowców i pracowników serwisu. O ile się nie mylę to już od przyszłego tygodnia.

koleżananka

Moja koleżanka też do nich aplikowała na stanowisko administracyjno biurowe. Czy cos, ktoś wie? Jakie zarobki, jaka atmosfera, itp.

Yoko

pojawiły się ogłoszenia na mechanika i handlowca, mam składać CV na handlowca. Czy może ktoś podpowiedzieć czy warto. Były pracownik a może obecny jak czyta.

Yo

Hej Patrol, z tego co się orientuję nie wymagane są studia na stanowisko elektromechanika, a technikum kierunkowe i Twoje jak piszesz doświadczenie w fachu jest tylko dodatkowym atutem. Rozmawiałem z kolegą który pracuje w serwisie i wydaje mu się, że poszukują osoby na takie stanowisko. Wyślij swoje CV.

Ona

z tego co wiem szukają handlowca, z racji tego że jest pełno roboty,a nie dlatego że ktoś odchodzi.

!Y!
@Ona

jak się w Setmilu pracuje?

Yo

Stała ekipa

ywa

Ile tam zarabiają w biurach?

Nati

No tak minimalna krajowa cieszmy się, w marketach na tą chwile lepiej płacą

raider

Podstawa pensji - najniższa krajowa. Jak masz dostaćc premię to tylko poprzez "(usunięte przez administratora)Nie polecam bo szkoda nerwów.

j

Palcem po mapie

?

Z prowizjami możesz mieć więcej, ale prowizja wypłacana na podstawie delegacji o którą się nieraz upominasz 2 tygodnie - (usunięte przez administratora)(zależy od humoru prezesa)

?

Zarobki na początek 1200 netto, po okresie próbnym 1400... A jak chcesz odejść to proponują 1600 żenada

byly pracownik

na plus umowa o pracę i terminowa wypłata, reszta na minus.(usunięte przez administratora)a jak dasz wypowiedzenie to zapomnij o prowizji... Nikt się tobą nie interesuje, trudno sprzedać produkt - ceny z kosmosu. Generalnie na chwile może być ale na dłużej szkoda nerwów...

szukam stabilnej firmy

Tak na poważnie pytam, czy ktoś może napisać mi jak jest naprawde w firmie Setmil ?? Jestem zainteresowany złożeniem CV do Setmilu i kilku innych firm wózkowych w Gliwicach lub Zabrzu,lub Pyskowice Asco . Byle było by blisko Gliwic bo tutaj teraz mieszkam. Szukam pracy jako serwisant, kierowca, moge również pracować w dziale części bo tutaj też mam doświadczenia tylko że w samochodach ciężarowych i naczepach. Czy są wogóle przyjęcia i jakie są zarobki ?? Z góry dziekuje.

Zostaw merytoryczną opinię o SETMIL Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w SETMIL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SETMIL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SETMIL Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Pyskowicka 20
    41-800 Zabrze