PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Julita

@Luki, może mógłbyś opisać jakie warunki zatrudnienia są proponowane przez pracodawcę i jaka jest atmosfera pracy w PBO-Construction? Taka szczegółowa wypowiedź na pewno będzie pomocna dla osób, które planują aplikować do tej firmy.

Julita

@Fred, to są poważne oskarżenia i zarzuty. Myślę, że forum to nie miejsce na opisywanie takich rzeczy. Jeśli jesteś pracownikiem w PBO-Construction to zachęcam Cię do merytorycznej wypowiedzi, która wniesie coś do dyskusji i będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

Julita

@Vangelis, czy możesz napisać coś o warunkach zatrudnienia i atmosferze pracy? Interesuje mnie również czy pracodawca oferuje jakieś benefity. Wszystkie merytoryczne komentarze będą mile widziane i pomocne dla osób szukających pracy.

Maro

Jeśli chodzi o zarobki jako zbrojarz na prefabrykacje to jakie są stawki ? Pozdrawiam

Zbrojarz

rekrutacja ok wrecz czlowiek w bajki uwierzl na miejscu zupelnie co innego

w szybkim czasie moge wyjechac do pracy, nie maja ludzi?

Łukasz

Jak wyglądają miejsca wypoczynku,po pracy.To znaczy hotele robotnicze,czy mają kuchnie,łazienki,ile osób w pokoju?Czy jest osoba która potrafi,coś napisać obiektywnie?

@Łukasz

Na werku w Paderborn mieszkamy w domu pokoje 2 osobowe duża kuchnia i łazienka z ubikacja.do sklepu blisko Aldi ok 1.5 km

@Łukasz

W PADERBORN mieszkamy w domu pokoje 2 osobowe duża kuchnia i łazienka z ubikacją.Jest o niebo lepiej niż mieszkac w kontenerach!

@Łukasz

W Paderborn mieszkamy w domu pokoje 2 osobowe duża kuchnia .Warunki lepsze niz mieszkanie na kampach!

Pstryczek

Pracowałem z nimi w Niemczech i było bardzo dobrze.

Paula
@Pstryczek

Jakie zarobki faktycznie?

@Paula

W dużej mierze zależne od przerobu i tonażu zbrojonych elementów!

Igor

Jak czytam wpisy to tak skrajnie opinie macie! Jak się pracuje z firma na wyjeździe?

@Igor

Ja jadę do Vechta też jestem ciekawy jak tam praca

@Igor

Pracuje sie w miare dobrze pod warunkiem że jesteś samodzielnym zbrojarzem i znasz rysunek!

Kris

Odradzam wam pracy dla PBO bo nie zaplacili mi za chorobowe

W moim przypadku zapłacili mi za chorobowe.-ok.20 euro za dzień

Kris

To jest tak... Jeden duzy dom, 6 pokoi, mieszka 12 osob i kierownik. Jedna kuchnia 2 łazienki, pijaństwo i brud. Ktos jak lubi takie warunki to zapraszam

Krzysiek
@Kris

jak sobie radzicie w tej jednej kuchni z posiłkami? I z myciem ? Tyle osób to koszmar...

@Krzysiek

Radzimy sobie dobrze mieszkamy w domu, a nie w kampach.Co tydzień na zmiane w weekend 2 osoby mają dyżur i sprzątają kuchnie i ubikacje.

@Kris

Tak naprawdę to warunki w jakich mieszkamy żależą od nas samych!Tu nie ma sprzataczki która za nas posprząta! sprawdza się reguła jak dbasz tak masz!

Julita

@Andrzej, czy wiesz coś w temacie obecnych warunków pracy w firmie PBO-Construction? Jeśli tak, to zapraszam Cię do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym temacie, nowe wiadomości będą tu bardzo pomocne dla innych użytkowników forum!

Jeśli komentarze były naszpikowane wulgaryzmami to bardzo dobrze robią!!

Julita

@Eryk, jeśli wpis łamał regulamin serwisu, czyli był wulgarny lub obraźliwy to administratora serwisu gowork miał prawo usunąć taki komentarz. Czy zgłaszałeś do kierownictwa firmy PBO-Construction te sprawy z godzinami? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu, chętnie dowiemy się więcej. Osoby interesujące się pracą w firmie PBO-Construction informuję, iż firma prowadzi obecnie rekrutacje i poszukuję pracowników ogólnobudowlanych, tutaj wklejam dla was ogłoszenie https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-ogolnobudowlany,1xOviboAOf9U5mEBnA7iH9,cale-niemcy

Eryk

Usuwaja komentarze..

elegancka robotka

super praca tylko jechać polecam

@elegancka robotka

chyba ci sie cos pomylilo...

Julita

@Krzysiek no nie brzmi to zachęcająco, ale pojawia się pytanie, czy te 12 osób jest zawsze w tym samym momencie w domu, czy też grafik pracy jest układany w ten sposób, że nie stanowi to tak dużego utrudnienia? @Kris możesz napisać, jak wygląda ta kwestia?

Elu

Witam mam pytanie mam propozycję jechać na utrzymanie ruchu czy warto?czy to jakiś wyzysk i tyranie.pozdrawiam i czekam na odp

Julita

@Krystian, na forum brakuje aktualnych informacji na temat wyjazdów z PBO. @łukasz pyta o miejsca, w których pracownicy odpoczywają po pracy, mógłbyś napisać konkretnie jak to wyglądało w Twojej sytuacji? Ogólne nierozwinięte "nie polecam" niestety nic do konwersacji nie wnosi.

Krystian

Nikomu nie polecam właśnie wróciłem z Vechty

Seba

Jadę do Niemiec Vechta. Proszę napisać jak tam jest

Seba

Jadę do Niemiec Vechta. Czy ktoś może mi napisać coś o tym miejscu. Warto jechać. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBO-Construction Sp. z o.o. Sp. k.