Zakład Karny

Koziegłowy

Opinie o Zakład Karny

samson 2012-04-18 11:28:48
To co się dzieje w tym zakładzie karnym przechodzi wszelkie granice.Giną rzeczy przysłane przez rodziny skazanym a nawet prośby o pozwolenie na te rzeczy,na dodatek jedzenie jest stare i nieraz nie nadające się do zjedzenia.Wiem to od osoby która tam przebywa i powiedziałami o tym
ja 2012-05-05 23:47:15
Też słyszalam od osoby tam przebywającej o korupcji , złym traktowaniu skazanych i to ma być ta resocjalizacja ?
anonim 2013-06-22 13:44:06
Hej, jestem po studiach (profilaktyki społecznej i resocjalizacji) i chciałabym zapytac, czy jest jakaś szansa, że znajde pracę w zakładzie karnym w koziegłowach? Zatrudniają czesto nowych?
andrzej 2013-07-23 10:59:54
Ja jestem tylko po samej resocjalizacji i chciałbym się zatrudnić w zakładzie karnym w Koziegłowach. To mówisz że nie ma szans na pracę tam dla mnie tak? Nawet jak mam wyjątkowe zdolności?
kursant 2013-09-11 12:49:31
zadnych .... próbowałem juz 4 razy- doświadczenie ogromne w resocjalizacji (10 lat pracy , niezliczona ilośc kursów szkoleń itp) egzaminy zawsze przechodziłem na 5 ...... niestety nie mam cioci ani wujka - decyzja zawsze odmowna ----- hitem było kiedys dowiedzieć się ze na to stanowisko dostał sie chłopak zaraz po skończonym AWF .... ciekawe jak on to zrobił :) Niestety w polsce resocjalizacja bedzie mitem dopóki będzie kolesiostwo aaaa tam jest to do potęgi ENTEJ ...
bartek 2013-09-16 10:13:14
I to polega na tym że tylko dlatego że nie ma się jakieś tam rodziny itp to się tam nie ma szansa na pracę?
aggag2 2013-09-16 10:25:16
Informacja:

Skazany nie ma zadnych praw,skazany to smiec i odpad spoleczenstwa
Domaganie sie praw to smiech.To nie osrodek wypoczynkowy.Tu sie odbywa kare.!!!! za przestepstwa.
Prawo przestepcy to odbyc kare .[usunięte przez moderatora]
bartek 2013-09-16 12:48:06
Trochę nie jest w temacie ten post. Bo jakby ktoś nie zauważył to jest tu mowa o pracy tam a nie o skazanych. Ponawiam swoje pytanie
kursant 2013-09-19 23:28:35
odpowiadm raczej żadnych..... jedyne wejscie w SW to PLECY ....o pracy w SW poza strażnikiem bez pleców nikt nie słyszał
bartek 2013-09-20 14:46:23
szkoda trochę bo chciałem się tam dostać. A do tego miejsca mam najbliżej ale postanowiłem wejść tutaj. A czy to nie powinien być ogłaszany jakiś konkurs na stanowisko?
Borys 2014-09-19 00:58:46
Myślę, że praca w Zakładzie Karnym jest przeznaczona dla ludzi, którzy mają mocne nerwy a jednocześnie potrafią opanować swoje emocje w odpowiednim momencie. Na stanowiska w Zakładzie karnym rekrutacja powinna być prowadzona zdecydowanie bardziej precyzyjnie i szczegółowo, aby posady nie dostał nikt, kto może zagrozić bezpieczeństwu.
ernest 2014-12-31 21:01:15
a czy żeby dostać się do zakładu karnego do pracy to prócz zaniesienia Cv, przejścia na pewno jakieś rekrutacji wewnętrznej, ale czy prócz tego jest rozmowa z psychiatrą/psychologiem lub trzeba przejsć przez test psychologiczny? bo myślę że bym się odnalazł w tej pracy, tylko zanim się udam z cv to chce byc przygotoeany na to przez co będe musiał przebrnąc
uoay 2015-02-17 23:13:41
a czy w tym Zakładzie stosuja rekrutacje wewnetrzna czy ogłaszaja sie na dane stanowisko ... i pewnie są etapy do przejscia jakies testy czy co.. jak wogóle przebiega rozmowa kwalifikacyjna o co pytają na pewno sprawdzaja predyspozycje do wykonywanego zawodu a czy sa szanse ze dostaja sie tam ludzie bez znajomosci ...
Kuram 2015-04-23 14:13:02
Prawda jest taka, że praca w zakładzie karnym nie jest prostym zadaniem. Zwykle osoby z takim doświadczeniem mają problemy w życiu prywatnym, także warto się zastanowić czy to ma sens.
misio jogi 2015-12-10 13:49:55
co za bzdury piszesz jaka rekrutacja?do pracy biorą silnych psychicznie bo słabostki tam psychicznie nie wytrzymują bo więżnia traktują jak niewolnika parobka do prac ciężkich i nie każą odpocząć tak jak zwykłemu pracownikowi
mero 2015-12-10 16:52:06
też mi sie tak wydaje znaczy na pewno tak jest, przede wszystkim biorą ludzi z odpowiednim wyksztalcenie, jakies testy dosatkowe trzeba przejsc, to nie jest lekka praca
magda 2016-02-15 22:39:03
Popieram ludzi którzy cisną z zk Kozieglowy to co tam się wyprawia to brak słów.poprostu nieodpowiednie osoby na nieodpowiednym stanowisku blokują etaty innym.
piterek 2016-02-19 20:24:42
niestety @misio jogi, ale tak wyglądają zakłady karne w Polsce. Zazwyczaj pracownicy to mężczyźni, którzy przeszli testy psychologiczne. Nie każdy ma szansę dostać pracę w takim zakładzie.
mer 2016-04-13 17:26:08
zdziwiłem się, że mogę znaleźć takie informacje w Internecie ale jak widać wszystko jest teraz dostępne..to i jak zapytam a może mi odpowiecie czy osoba po wyroku może dostać tutaj pracę? będę wdzięczny za odp
v b 2016-05-13 18:28:31
@piterek powiedziałabym że wiele raczej takiej pracy nie dostanie. Jak wspomniał @miso jogi to musza być osoby naprawde silne psychicznie, inaczej nie da rady
:-) 2016-05-26 17:30:37
Czytając to wszystko a mianowicie te komentarze odnośnie dostania się do SW. Że albo trzeba mieć znajomości, lub nie odpowiednie osoby na stanowiskach, odczuwam tu nutkę zazdrości. Więc pisze teraz do osób, które jeśli tak bardzo chcą się dostać do ZK "Proponuję wziąć cegłę i rzucić nią w szybę wystawną najlepiej dobrego markowego sklepu. Jeśli to nie będzie wystarczające aby się dostać do ZK można dodać rowerek po pijaku a potem to już tylko udoskonalać swe czyny i dostaniecie się bez znajomości"
mak 2016-06-20 10:22:14
znajomości trzeb amiec to popieram, to budżetówka wiec ciezko sie dostać ale odpowiednie papiery rownież tu nie przyjma cie po studiach handlowych, musisz miec odpowiednie wyksztalcenie. wszystko jest jest skrupulanie i dokladnie sprawdzane i karany nie możesz być.
Zostaw swoją opinię o Zakład Karny - Koziegłowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Karny