Drukarnia Misiuro

Gdańsk

Opinie o Drukarnia Misiuro

lil 2010-05-06 13:59:38
Tragedja rotacja w firmie ogromna. Stres ogromny psychicznie mozna sie wykonczyc. Misiuro to "chińczycy" szybko tanio i byle jak !
Bogusia 2011-03-12 16:01:07
Pracowałam u Misiuro 4 lata jako sekretarka, szef jest wymagający ale to bardzo dobry i uczciwy pracodawca, można się z nim dogadać. Atmosfera w pracy była zawsze przyjazna. Z tego co słyszałam to szukają teraz handlowca, także w 100% polecam tą firmę jeżeli jeszcze szukasz pracy. Pozdrowienia dla dziewczyn z księgowości:)
Bogusia 2011-03-12 16:14:37
mam kontakt z ludźmi z produkcji, z tego co mówią to pensje są nadal na dobrym poziomie w porównaniu z innymi drukarniami. Szkoda, że ludzie pod fałszywymi nickami piszą takie kłamstwa o tej firmie. Ale cóż jak ktoś wylatuje z pracy z dyscyplinarką to musi się jakoś wypłakać jak nie może nigdzie znaleźć pracy. Pozdrowienia dla Darka!
jeszcze niewolnik 2012-10-23 21:52:34
Nie polecam rotacja ludzi wieksza niz w posredniaku w ciągu kilku lat przewineło sie tam multum ludzi (zaden nie odszedł z własnej woli) tak wiec samo mowi za siebie,poprostu szkoda czasu i nerwow bo tak zmanierowanej rodzince nikt nie zadowoli!!!
bOGUSIA 2012-12-29 00:45:10
TAK NA MARGINESIE TO W TEJ FIRMIE SZEFEM PRODUKCJI JEST POMOCNIK OGOLNOWYDZIALOWY ALBO ODWROTNIE TERAZ SAMA NIE WIEM...POZDROWIENIA DLA JARKA
dd 2013-06-15 16:39:02
jak zrobisz za dwa miesiące to sobie odłóż kase bo na trzeci miesiąc będziesz bezrobotny!!
Nikt 2014-07-08 16:06:56
Wiekszosc tych linkow jest prawdziwa,znam srodowisko drukarzy sam bylem drukarzem i znam firme Misiuro.
arek 2015-01-08 23:37:12
Hej, z tego co własnie sprawdzałem w krajowym rejestrze sadowym, to drukarnia Misiuro nie ma aktualnego rejestru w bazie przedsiębiorców, także może to oznaczać, że nie działają - jest obowiązek takiego wpisu. Jedyne co, to ich storna internetowa nadal działa. Wie ktoś, co się stało? Pozdrawiam i dziękuję za informacje.
monsun 2015-03-11 19:19:48
z tego co się orientuje to nie każda firma która jest na rynku musi mieć wpis w krsie. Także chyba to w żaden sposób nie może nam określać sytuacji drukarni Misiuro. Z tego co wiem to dalej prosperują w Gdańsku i nie zapowiada się raczej na jakieś rychłe zmiany w tym temacie. Ale może wiecie lepiej?
Kimbi 2015-03-27 01:58:23
Nawet jeżeli przestali prowadzić działalność to informacja z przeszłości kiedy działalność była prowadzona powinna pozostać w rejestrze. Na pewno ci bardziej dociekliwi byliby w stanie ustalić na 100% daty 'ważności' działalności skoro obecnie jest to nie do zweryfikowania. Sytuacja o tyle dziwna, że sporo osób myśli o aplikowaniu do nich.
nataszaa 2015-08-04 11:57:54
Pracowałam przez chwilę w drukarni - wiem, że z pewnością firma działa. Jak w każdej drukarni to się czegoś za dużo wydrukuje, to coś się sknoci i wraca do poprawki. Mają czasem bałagan i jedna, góra dwie osoby tam ogarniają, ale ogólnie nie jest źle. Kasa wychodzi przyzwoita na maszynach, w intro jest trochę lepiej niż najniższa, ale z tego, co się nasłuchałam o innych drukarniach, Misiuro naprawdę pozytywnie zaskakuje... Co bardzo ważne w tym kraju pełnym absurdów - terminowość wypłat jest, więc raczej nie siedzisz na szpilkach i nie zastanawiasz się, kiedy i czy w ogóle dostaniesz kasę. W porównaniu do firmy, w której jestem aktualnie, a gdzie pracownika traktuje się jak śmiecia, w Misiuro tego raczej nie ma. Jasne, zazdrość przez pracowników przemawia, bywają zawistni jak cholera, ale szef dobrze traktuje swoich pracowników. Jest również synuś- czarna owieczka firmy, który jest kompletnie niekumaty, ale uważa, że wie najwięcej i najlepiej, no, ale w każdej firmie jest taki baran. Nastawialiśmy się z partnerem na gorsze warunki, a, jak na polską firmę, jest całkiem spoko.
handlowiec 2016-05-20 12:44:42
praca całkiem spoko, jest dużo pracy ale pensja całkiem przyzwoita, ludzie ok,
poza tym, to dziwny ten serwis. wiadomo, że są tu same wpisy sfrustrowanych pracowników, którzy nie sprawdzili się i zostali zwolnieni.
Renia 2016-10-10 14:53:18
Pracowałam u Misiury na zlecenie od 1999 roku do 2002. Uczciwi ludzie, płacili w terminie. Oby wszyscy pracodawcy tacy byli jak oni.
oj 2016-10-11 14:17:07
W sumie to przebieg rekrutacji też by mnie interesował, bo chętnie bym się załapał na tego koordynatora ds. sprzedaży. Widać, że w zamian jest szansa na wysokie zarobki.
Zostaw swoją opinię o Drukarnia Misiuro - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Misiuro