Drukarnia Misiuro

Gdańsk

Opinie o Drukarnia Misiuro

lil 2010-05-06 13:59
Tragedja rotacja w firmie ogromna. Stres ogromny psychicznie mozna sie wykonczyc. Misiuro to "chińczycy" szybko tanio i byle jak !
Bogusia 2011-03-12 16:01
Pracowałam u Misiuro 4 lata jako sekretarka, szef jest wymagający ale to bardzo dobry i uczciwy pracodawca, można się z nim dogadać. Atmosfera w pracy była zawsze przyjazna. Z tego co słyszałam to szukają teraz handlowca, także w 100% polecam tą firmę jeżeli jeszcze szukasz pracy. Pozdrowienia dla dziewczyn z księgowości:)
Bogusia 2011-03-12 16:14
mam kontakt z ludźmi z produkcji, z tego co mówią to pensje są nadal na dobrym poziomie w porównaniu z innymi drukarniami. Szkoda, że ludzie pod fałszywymi nickami piszą takie kłamstwa o tej firmie. Ale cóż jak ktoś wylatuje z pracy z dyscyplinarką to musi się jakoś wypłakać jak nie może nigdzie znaleźć pracy. Pozdrowienia dla Darka!
jeszcze niewolnik 2012-10-23 21:52
Nie polecam rotacja ludzi wieksza niz w posredniaku w ciągu kilku lat przewineło sie tam multum ludzi (zaden nie odszedł z własnej woli) tak wiec samo mowi za siebie,poprostu szkoda czasu i nerwow bo tak zmanierowanej rodzince nikt nie zadowoli!!!
bOGUSIA 2012-12-29 00:45
TAK NA MARGINESIE TO W TEJ FIRMIE SZEFEM PRODUKCJI JEST POMOCNIK OGOLNOWYDZIALOWY ALBO ODWROTNIE TERAZ SAMA NIE WIEM...POZDROWIENIA DLA JARKA
dd 2013-06-15 16:39
jak zrobisz za dwa miesiące to sobie odłóż kase bo na trzeci miesiąc będziesz bezrobotny!!
Nikt 2014-07-08 16:06
Wiekszosc tych linkow jest prawdziwa,znam srodowisko drukarzy sam bylem drukarzem i znam firme Misiuro.
arek 2015-01-08 23:37
Hej, z tego co własnie sprawdzałem w krajowym rejestrze sadowym, to drukarnia Misiuro nie ma aktualnego rejestru w bazie przedsiębiorców, także może to oznaczać, że nie działają - jest obowiązek takiego wpisu. Jedyne co, to ich storna internetowa nadal działa. Wie ktoś, co się stało? Pozdrawiam i dziękuję za informacje.
monsun 2015-03-11 19:19
z tego co się orientuje to nie każda firma która jest na rynku musi mieć wpis w krsie. Także chyba to w żaden sposób nie może nam określać sytuacji drukarni Misiuro. Z tego co wiem to dalej prosperują w Gdańsku i nie zapowiada się raczej na jakieś rychłe zmiany w tym temacie. Ale może wiecie lepiej?
Kimbi 2015-03-27 01:58
Nawet jeżeli przestali prowadzić działalność to informacja z przeszłości kiedy działalność była prowadzona powinna pozostać w rejestrze. Na pewno ci bardziej dociekliwi byliby w stanie ustalić na 100% daty 'ważności' działalności skoro obecnie jest to nie do zweryfikowania. Sytuacja o tyle dziwna, że sporo osób myśli o aplikowaniu do nich.
nataszaa 2015-08-04 11:57
Pracowałam przez chwilę w drukarni - wiem, że z pewnością firma działa. Jak w każdej drukarni to się czegoś za dużo wydrukuje, to coś się sknoci i wraca do poprawki. Mają czasem bałagan i jedna, góra dwie osoby tam ogarniają, ale ogólnie nie jest źle. Kasa wychodzi przyzwoita na maszynach, w intro jest trochę lepiej niż najniższa, ale z tego, co się nasłuchałam o innych drukarniach, Misiuro naprawdę pozytywnie zaskakuje... Co bardzo ważne w tym kraju pełnym absurdów - terminowość wypłat jest, więc raczej nie siedzisz na szpilkach i nie zastanawiasz się, kiedy i czy w ogóle dostaniesz kasę. W porównaniu do firmy, w której jestem aktualnie, a gdzie pracownika traktuje się jak śmiecia, w Misiuro tego raczej nie ma. Jasne, zazdrość przez pracowników przemawia, bywają zawistni jak cholera, ale szef dobrze traktuje swoich pracowników. Jest również synuś- czarna owieczka firmy, który jest kompletnie niekumaty, ale uważa, że wie najwięcej i najlepiej, no, ale w każdej firmie jest taki baran. Nastawialiśmy się z partnerem na gorsze warunki, a, jak na polską firmę, jest całkiem spoko.
handlowiec 2016-05-20 12:44
praca całkiem spoko, jest dużo pracy ale pensja całkiem przyzwoita, ludzie ok,
poza tym, to dziwny ten serwis. wiadomo, że są tu same wpisy sfrustrowanych pracowników, którzy nie sprawdzili się i zostali zwolnieni.
Renia 2016-10-10 14:53
Pracowałam u Misiury na zlecenie od 1999 roku do 2002. Uczciwi ludzie, płacili w terminie. Oby wszyscy pracodawcy tacy byli jak oni.
oj 2016-10-11 14:17
W sumie to przebieg rekrutacji też by mnie interesował, bo chętnie bym się załapał na tego koordynatora ds. sprzedaży. Widać, że w zamian jest szansa na wysokie zarobki.
P. 2017-05-17 09:05
Tak, płacą zawsze na czas. Pensje może nie są szalone, bo pracodawca zawsze chce jak najmniej zapłacić... Szkoda, że nie dają podwyżek.
Na produkcji widać, że od lat są ci sami ludzie, bez przesady z tą rotacją. Pracuje cudowna p.Gosia, reszta też w miarę ok. Rotacja jest wśród zleceniowców, ale oni są z góry zatrudniani na konkretny czas. W biurze też jest rotacja.
Szef porządny człowiek, szefowa również, chociaż to zawsze szefostwo. Pracuje tu też córka i syn. Tak jak wcześniej napisano, widzą tylko czubek własnego nosa. Syn uważa się za najmądrzejszego, córka wciąż jest nieobecna, ale udaje że taka pracowita. Szef produkcji też za bardzo się nie napracuje, najczęściej przesuwa palety z miejsca na miejsce...
Ogólnie atmosfera nie jest zła, raczej ok. Dopóki pasujesz rodzince, to pracujesz. Prawdą jest też, że wtedy wywalają z hukiem... A to nie świadczy dobrze o pracodawcy, że zwykle pracownicy są zwalniani z pracy zamiast się dogadywać.
Zostaw swoją opinię o Drukarnia Misiuro - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Misiuro