Opinie o Ogólnopolska Szkoła Barmanów w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ogólnopolska Szkoła Barmanów. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogólnopolska Szkoła Barmanów o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolska Szkoła Barmanów w Toruń

Nikki Nowy wpis

Najgorsze zajęcia w jakich uczestniczyłam, sucha teoria a praktyka to każdy zrobi z dwa drinki za to wymagania ogromne. Nauczyciel (usunięte przez administratora) mówiący obrzydliwe komentarze np. ,, Panie niech przyjdą w stroju kąpielowym a Panowie jak chcą”. Jeżeli coś mu nie pasuje w tym jak wyglądasz możesz się spodziewać najtrudniejszych pytań. Nie polecam

Seksita 2 Nowy wpis
@Nikki

Osobiście byłam na tych kursach. Co mogę powiedzieć... Ogólnie to było spoko. Ale nie zgodzę się z tym co piszesz Niki. Prowadzący uczył to co miał w programie o to co ci się powinno przydać w początkach... Jednym słowem to co powinnaś znać o barmanstwie na początku... A z tym co powiedział to był zwykły żart... Wszyscy mieli jakieś swoje żarty... Dlaczego wszystkich nie odpisałaś? Jeśli chodzi o pytania wszyscy mieli takie same testy były dwie grupy A i B jeśli chodzi o praktyczne to trzeba było zrobić drinka jednego z tylko 20 które można wyuczyc w 2godz i wszystko miałaś w zagadnieniach które dostałaś... Ja osobiście uważam że Pan Adam nauczył nas tyle ile nam potrzebne na początku swojej kariery barmańskiej... A jeśli nie umiesz się nauczyć 20 drinków i nie zaliczył ci to chyba już nie jego wina... Pamiętaj trzeba się zawsze przykładać... Bo jak myślisz że zapłaciłas i ci się należy żeby Ci zaliczył... To jesteś w grubym błędzie... Każdemu polecam takiego prowadzącego

Paweł Nowy wpis

Może jednak dowiem się czy szkoła potrzebuje kogoś do pracy w charakterze nauczającego?

kama Nowy wpis

Tak sobie czytam te wasze opinie, i szczerze mówiąc nie za bardzo chce mi się w to wszystko wierzyć. Ja też byłam na kursie, i widziałam dokładnie co i jak. Nie będę się może powtarzać, ale nie zgadzam się z większością tego co tu napisaliście. Jak kogoś interesuje moja opinia to niech sobie rzuci okiem: http://forum.gazeta.pl/forum/w,253394,167303970,167303970,Ogolnopolska_Szkola_Barmanow_opinie.html

Weronika

@Pola jesteś już po kursie w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów? Możesz powiedzieć czy Ci się podobało? Czy jesteś zadowolona z jakości nauki w szkole? Opowiesz nam jak dokładnie wygląda takie szkolenie? Czy ktoś z Was dostał pracę po takim szkoleniu?

Czy po rozmowie w Ogólnopolska Szkoła Barmanów rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Weronika

Ogólnopolska Szkoła Barmanów organizuje kursy dla bezrobotnych, którzy mogą starać się o dofinansowanie z Urzędu Pracy http://www.szkolabarmanow.pl/kursy.php Myślę, że to niezastąpiona okazja do skorzystania z szkolenia w czymś nietypowym.

Pola
@Weronika

Właśnie idę na taki kurs :) Super, że jest to dofinansowywane. Mam nadzieję, że zdobedę przydatną wiedzę i będę mogła coś ruszyć zawodowo w tym kierunku.

Weronika

@olka_fasolka, bardzo dobrze, że dzielisz się swoimi wrażeniami. Może być to pomocne dla innych zainteresowanych.

olka_fasolka

Szkoda, że osoby wystawiające negatywne opinie nie napiszą nic merytorycznego co może pomóc innym w decyzji...:/ sama szukałam przed kursem jaką szkołę wybrać i postanowiłam po ukończeniu kursu napisać coś sensownego, co faktycznie zobrazuje czego się spodziewać. Ja szczerze mówiąc oceniam szkolenie na 5, może nie było idealnie, ale nie mam żadnych konkretnych zastrzeżeń. Minusem może być fakt, że trwa tylko 4 dni, ale pewnie gdyby trwało więcej to i cena byłaby wyższa. Sporo zagadnień teoretycznych trzeba na spokojnie przerobić w domu, ale mam na myśli konkretną już wiedzę. Uczymy się z podręczników otrzymanych w ramach kursu, jest to bardzo dobrze wydana książka. Za to jeśli chodzi o praktykę to nie mam żadnych zastrzeżeń, pracujesz w swoim tempie, prowadzący Cię "sprawdza", na każde pytanie odpowie i jest pomocny. Nie czułam, żeby gadał bzdury albo się wywyższał, chociaż ja idąc tam miałam słabe pojęcie o tej branży to słuchałam go z zaciekawieniem i złapałam zajawkę. Na koniec tylko dodam, chociaż to już na jaką taką opinię nie ma wpływu, że można poznać tam naprawdę super ekipę- mówię tu o kusantach! :))

bant

jakbyś była zainteresowana, to teraz zaraz szykuje się kolejny kurs od nich :) tu masz więcej info z ich strony: Termin: 17-20 maja 2016 r. Bydgoszcz, ul. Długa 9 Koszt: 650 złotych Szkolenia odbywają się w profesjonalnych lokalach, jest sprzęt barmański. :)

qbas87

Polecam.

Fikus_er

Bardzo przydatne i fajne szkolenie, nauczyłem się robić wyśmienite drinki, więc na domówkach i imprezach rodzinnych jestem rozchwytywany :) Warto się zapisać, zwłaszcza jeśli jest się w temacie takim zielonym jak ja.

NieTakiSam

Szkoła godna polecenia, krótka, ale konkretna część teoretyczna i sporo praktyki. Każdy próbuje swoich sił i każdy ma możliwość samodzielnego ocenienia efektów swojej pracy poprzez degustację własnych drinków. Oceniam na 4 z dużym plusem.

Jelly-ws

Oj, może ta szkoła nie jest idealna, ale poziom wcale nie jest marny. Ja się bardzo dużo nauczyłam, mówię to z perspektywy osoby, która nigdy wcześniej nie miała do czynienia z fachem barmana.

Sander_11

Naprawdę fajne szkolenia, dużo śmiechu, luzu i pysznych drinków wykonywanych samodzielnie :) A do tego mozna sporo się nauczyć, bo przecież jakoś trzeba zdac test ;)

Lookman

Bardzo przydatne szkolenia, bylem na szkoleniu barmanskim i flair i nie zaluje zainwestowanych w to pieniedzy.

Bad_Anders

Nie wiem, w jakich zajęciach uczestniczył Barman Obserwator, ale ja nie trafiłem na cwaniakującego prowadzącego, wręcz przeciwnie - O. był bardzo sympatyczny i wyluzowany. Samo szkolenie wspominam dobrze, choć zmieniłem branżę ;)

Nataly

Nie wiem, jak wyglądają szkolenia w OSB, ale brałam ostatnio udział w evencie organizowanym przez tę szkołę. I jestem pod wrażeniem! Barmaństwo też może być sztuką :) Polecam wszystkim, którzy chcą zorganizować fajną imprezę firmową.

Underworld141

Profesjonalna szkoła, godna polecenia.

RedEye

Ja też nie narzekam, wkroczyłem do branży zaraz po ukończeniu szkoły średniej i zrobieniu kursu w OSB. Dziś nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu niż za barem. Fakt, ta praca jest męcząca, ale przynajmniej cały czas coś się dzieje, a zarobki wynagradzają mi cały trud. Świeżaki zbyt wysokich napiwków nie mają, bo trudno jest im się znaleźć w nowej roli, dlatego taki kurs na pewno ułatwia im start w branży.

Marker_00

Też się dziwię opinii Barmana Obserwatora, widać kiepski z niego obserwator, a może w ogóle nie uczetniczył w tym szkoleniu? Ja i ludzie, z którymi brałem udział w szkoleniu barmańskim, byliśmy zadowoleni. Prowadzący miał wiedzę i potrafił ją przekazać, słuchało się go z ciekawością. Do tego dużo praktyki, która jest najważniejsza w tego typu szkoleniach.

Kursant99
@Marker_00

Podpinam się pod Twoją opinię, bardzo fajne szkolenie, które ułatwia start w branży. Brałem udział w szkoleniu OSB rok temu w Poznaniu, dziś jestem wziętym barmanem w popularnym klubie i naprawdę nie narzekam na zarobki. Koszt szkolenia szybko się zwrócił.

black_bullet

Na którym kursie byłeś? Trochę się dziwię, bo moje doświadczenia z OSB są zupełnie inne. I stopień w Wawie był bardzo ciekawy i moim skromnym zdaniem bardzo profesjonalnie przygotowany a prowadzącego ni ch..a nie dało się zagiąć a pytań padało wiele. Robotę znalazłem 6 dni po egzaminie i to właśnie dlatego że byłem po OSB - mój manager też tam zaczynał i wie że kursy są ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolska Szkoła Barmanów - Toruń

Ogólnopolska Szkoła Barmanów
3.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. ks. Ignacego Kłopotowskiego 11 lok. 218
    03-718 Toruń