STOLLAR

Opinie o STOLLAR

CR Nowy wpis

Jestem zainteresowany pracą jako PRZEDSTAWICIEL DS. EKSPORTU NA TERENIE NIEMIEC. Jak sama nazwa stanowiska wskazuje, są wyjazdy służbowe, zastanawiam się ile średnio w przeliczeniu na MSC pracy takich wyjazdów się trafia i ile trwają. Mam małą córeczkę i zastanawiam się co na to żona :)

Czy w STOLLAR wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nowy wpis

Witam, tak, poszczególne działy mają programy premiowe. Są to premie związane z optymalizacją procesów, zakupów, oszczędności, poprawą produktywności. Pracownicy mają możliwość otrzymania dodatkowego wynagrodzenia w postaci X % od zrealizowanego celu. Nagradzana jest również kreatywność. W przypadku zaproponowanego pomysłu i wdrożenia go w życie i wykazaniu, że przynosi on korzyści A,B,C, firma wypłaca dodatkową premię za kreatywność. Dyrekcja otwarta jest na propozycje co do inicjatyw oraz indywidualnych propozycji programów premiowych. Telefony do osób zarządzających są jawne, więc w każdej chwili nawet pracownik zwykłego szczebla może umówić się na rozmowę i przedstawić pomysł na siebie i swój system wynagrodzeń.

Czy w STOLLAR odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Małgorzata

Na stronie firmy jest wiele ogłoszeń o pracę. Zainteresowało mnie stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim. Czy praca polega tylko na obsłudze klienta z Niemiec czy z Polskim klientem też mam do czynienia na tym stanowisku? Czy pracę można wykonywać zdalnie czy jest wymóg bycia w biurze?

Dyrektor Produkcji

Obecny dyrektor jeszcze pol roku temu na wypowiedzeniu a jape drze jak na festynie i zostal dyrem gdzie wlascicieke majo oczy

Jak z wypowiedzenia zostac dyrektorem i jak nie uznac kolesiostwa

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Kadix

zależy kogo zapytasz. w biurze jest bardzo dobra atmosfera. Na liniowej jest tez dobrze bo zgrany zespół.

Tadeusz

Witam w jakich godzinach pracuje się w firmie Stolar? Od 7:00 do 15:00?

Natalia

To naprawdę poważne oskarżenia... Był Pan świadkiem takich sytuacji? Może lepiej najpierw gdzieś to zgłosić niż pisać komentarze na forum (chyba, że już zostało zgłoszone)...

poola

Nowy Pan dyrektor produkcji bardzo konkretrny i fajny facet ceniony wśród ludzi za swoj profesjonalizm , fakt krzykliwy ale za to bardzo pomocny, gdy tylko przyjdzie się do niego z problemem. Firma jak widać wraca do świetności dzięki zmianom w dyrekcji sprzed lat małymi kroczkami oby tak dalej!!

@poola

Wszyscy powinniśmy być wdzięczni, że są osoby które chcą brać na siebie trud codziennej pracy na stowisku dyrektorskim

@poola

Nie wiem kim jesteś ale chociaż pisz prawdę jak jest a nie myślisz oczy ludziom

poola
@Ktoś

zawsze się znajdą ludzie którzy są anty nastawieni z niewiadomych przyczyn raczej nie da sie okreslic kim Ty jestes skoro sie podstawiasz jako ktos :D kto ma wiedziec kim jestem wie a najwidoczniej nie jestes bylym pracownikiem skoro nie znasz mego pseudonimu :) pozdro

@poola

Najważniejsze, że kadra menadżerska jest na wysokim poziomie - dobrze wykształcona, znająca języki, obyta w swojej branży, kompetentna oraz podchodzi z szacunkiem do zwykłego szeregowego pracownika. Wydaję mi się że firma jest w dobrych rękach i rozwój firmy jest nieunikniony! A Wy jakie macie zdanie?

Zawiedziony
@Zmiana

Kto niby zna jezyki ?

@poola

No jakoś jesteś mało ważną osobą skoro nikt Cię nie kojarzy, jak opisuje się firmę w której się pracuje pisze się tak jak jest a nie obraz z nikąd

Poola
@Ktoś

Nigdzie nie jest napisane ze jestem ważna osoba , za to najlepiej wstawić nick zawiedziony , ktoś ???? Mowie jak jest , za to Pan jak widać ukrywa rzetelnie swoją osobowość proszę iść do Panów dyrektorów i porozmawiać skoro jest tak Panu zle i niedobrze w tej firmie . Żale najlepiej wylewać anonimowo i podbijać swoje ego .

Matt
@Ktoś

Pewnie jakis (usunięte przez administratora)???? Gorszej firmy nigdy nieznalazlem. Pracownik i klient dla dyrekcji to (usunięte przez administratora) Tyler w temacie. Firme omijac z daleko. Pirada dla klientow i pracownikow.

@poola

Tu się chyba wypowiedział sam pan dyrektor na swój temat????."Nark..oman " i tyle w temacie. Jak się z cha..ma robi pan i nie umie się porozumieć z ludźmi to się pisze o sobie, jaki to ja jestem wspaniały. Pozdrawiam G

Jaka jest kultura pracy w STOLLAR?

Albatros

Na najwzszym poziomie!

Czak

Pytanie do pracowników firmy stollar: W jakich godzinach pracujecie ? Pracujecie 7:30 - 15:30 czy macie dwie zmiany i robicie też nocki ? Chciałbym wiedzieć ponieważ jestem zainteresowany pracą w tej firmie.

palelak
@Czak

system 2 zmian funkcjonuje. Biura 7 30 - 15 30

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w STOLLAR?

palelak

Gosciu takie dzamprezy sa ze kapelusze z glow spadaja, dla chetnych sa integracje i wszystko.

Czy w STOLLAR są szkolenia zewnętrzne?

Odpowiedź

Nie ma żadnych szkoleń. Jedynie niby wewnętrzne - bardzo rzadko. Większość to samouki.

Rzetelna odpowiedź

Tak, są np. szkolenia podnoszące kwalifikacje, w zależności od potrzeb np. wózki widłowe, energetyczne, obsługa urządzeń i maszyn, I pomoc i inne.

smoku
@Odpowiedź

są tylko trzeba otworzyć oczy i poprosić kierownika. Dyrekcja regularnie pyta w jakim zakresie i kogo gdzie wyslaw. Wiadomo teraz wirusy to na razie sie nie odbywaja faktycznie

On

@Zmiana a to obecny dyrektor wam nie odpowiada jak rozumiem?

Nowości

Ponawiam pytanie. Jak sytuacja oraz podejście do obecnych zmian. Chodzi o ogol bardziej i wizje w przód?

Zmiana

Zmiany są super, stabilizacja to nuda. Powinni co pół roku zwalniać dyrektorów i zatrudniać nowych.

Rafal
@Nowości

Wielka glowa na dyrektora!

Nowości

Jakie wrażenia po postępujących zmianach. Zawazalny progres , Opinie ?

Stary wyjadacz
@Nowości

Zmiany w Stollar trwają cały czas. Widziałem już wiele. Poprzednie zmiany miały dobre perspektywy, ale czegoś zabrakło by je ukończyć z sukcesem. Szkoda. O obecnych zmianach trudno mówić. Dopiero dwa miesiące. Szału jak na razie nie ma. Poczekamy, zobaczymy. Póki co mały chaos, ale chyba do ogarnięcia. Liczę, że będę mógł pracować spokojnie i nie będzie niepotrzebnych nerwów. Każdy powinien mieć szansę. Po tylu latach pracy szkoda by było zmieniać robotę. Kasa się zgadza.

Jupiii

Tu można pisać tylko pozytywnie, negatywy zostają usuwane... Tak więc zostają tylko strzępy opinii, powodzenia osobom, które się na tym opierają

Roman
@Jupiii

Dlaczego tak piszesz? Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Najważniejsze to to, aby opinia była zgoda z prawdą. Jak rozumiem miałeś okazję pracować w firmie STOLLAR?

Zaciekawiony

Jak wygląda obecnie sytuacja w Stollar Suwalki ? Organizacja pracy ? Zarobki ,atmosfera ? Itd ?

amadeus
@Zaciekawiony

Jak to w suwałkach. W biurze to można całkiem fajnie zarobić. W sezonie na aluminium zależy od stanowiska ale też jest dobra kasa. Atmosfera jak wszedzie.

Pako
@Zaciekawiony

organizacja zalezy jaki dzial, na wynalazkach spoko, liniowka trzeba orac ale dadza zarobic atmosfera spoko jak kierownicy nie szaleja

czesiek
@Zaciekawiony

widać zmiany, jednym dyrektorom się chce a drugim nie chce. U różnych pracowników widać to inaczej. Dla mnie najważniejsza jest atmosfewa której nie było dawno dobrej. Robią jakieś zmiany i poczekamy jak to w ógóle wyjdzie. Najważniejsze żeby kasa grała. Ważne że zaczeły sie zmiany a to czy na lepsze to czas pokaże. Żeby jeszcze dyrektorka z produkcji nie było to jeszcze by było lepiej bo on na niczym się nie zna.

@czesiek

Żeby było jasnym, w firmie około 200/300 osobowej jest chyba z 7 dyrektorów.... Komedia...

Czy zdarzają się nadgodziny w STOLLAR?

mEX

taaa, placa 100tki i normalnie nadgodziny. Mozna dorobic jak ktos chce. Czasem dodatkowe prace tez dla ochotnikow.

@mEX

Niby od kiedy?

Lll

Kto z kierownictwa poleciał?(usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora)

captain jack

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

Zostaw merytoryczną opinię o STOLLAR - Suwałki

• Jak się pracuje w STOLLAR?

Zobacz opinie na temat firmy STOLLAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOLLAR?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOLLAR?

Kandydaci do pracy w STOLLAR napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOLLAR