Opinie o SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT w Września

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jolanta Nowy wpis

Na forum widziałam jak parę lat temu pisali coś na temat premii wydajnościowej, ktoś by się do niej odniósł? Ile może wynieść? Pytam, bo widziałam w opiniach google jak w ostatnim czasie chwalili obecnych pracowników, jest to stały skład czy bywają jakieś rotacje? Kiedy były ostatnie nabory?

Bez nicku Nowy wpis
@Jolanta

Do pracy potrzebują cały czas

Magda Nowy wpis

Chciałabym się dowiedzieć czy jest szansa na to żeby pracować w innych godzinach? Np od 7.30-15.30? Lub tylko na jedną zmianę? Ktoś tak pracuje?

Zorro

Ja niżej podpisany Rafał Foluszyński przepraszam Mieczysława Szymkowiaka za mój wpis z dnia 2 kwietnia 2020r gdzie nazwałem go złodziejem. Oszustem i w sposób negatywny odniosłem się do jego charakteru. Żałuje tego czynu i wiecej się to nie powtórzy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Michalina

@praocwnik a zdarzają się awanse ?

Stachu

Czy firma szuka ludzi do pracy?

Firma, gdzie mozna znalezc stabilne zatrudnienie jesli ktos wykaze sie zaangazowaniem do pracy. Zarobki zaleza od doswiadczenia a przede wszystkim umiejetnosci z jakimi sie tu przychodzi. Pracodawca oferuje szkolenia i podnoszenie kwalifikacji a co za tym idzie wzrost pensji. Pracuje tu sporo kobiet jak na zaklad produkcyjny co swiadczy o tym, ze praca nie jest ciezka chociaz to oczywiscie zalezy od dzialu i konkretnej maszyny. Jesli ktos sie angazuje w prace i stara sie byc coraz lepszym w tym co robi, moze liczyc na to ze zostanie doceniony.

Krzysztof

Dlaczego wyśmiałeś powyższą opinię, masz inne zdanie na ten temat? Jeśli tak, to podziel się proszę co możesz powiedzieć na temat firmy SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT, każdy punkt widzenia jest przecież ważny.

A tam

Super zakład ino trzeba się troszkę przyinaczyć

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT?

Tu żadnej negatywnej opini wpisać się nie da zaraz usunięte to po co ta strona

Agnieszka

@Pracownik a czy oprócz wynagrodzenia zawartego w tej umowie, jest możliwość uzyskania dodatkowych bonusów? Mam na myśli na przykład premię uznaniową i dodatki typu karta sportowa lub prywatny pakiet ubezpieczenia medycznego. Wiele osób szukających pracy postrzega to jako atut i z pewnością chętnie dowiedzą się jak jest w SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT.

@Agnieszka

Oprócz podstawowego wynagrodzenia jest premia wydajnościowa oraz uznaniowa - w zależności od charakteru pracy. Pracownicy mogą też skorzystać z ubezpieczenia grupowego na dobrych warunkach.

Z umową jest fajnie, bo nie ma tu umowy zlecenia tylko każdemu oferowana jest umowa o pracę.

Olena

szef jest dobry, kolektyw pracujący jest super, wszędzie tam, gdzie trzeba pracować, uczyć się i doskonalić swoje zawodowe cechy, chęć do pracy powinna być zawsze, wszędzie i wszędzie. Polecam.

Tomasz

Jaką umowę daje firma na początek?

Agnieszka

@Irek, jesteś pracownikiem? Napiszesz coś więcej? Jak pracuje wam się w tej firmie. Ja osobiście jestem bardzo ciekawa, ale jeszcze bardziej osoby zainteresowane współpracą z firmą. Pamiętajcie, że wyrażając swoją opinie o pracodawcy pomagamy innym użytkownikom naszego forum.

Mega!

Góral
@anonymous

co to za opinia konkrety

Irek

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Agnieszka

@anonymous, poruszyłaś ciekawą i jednocześnie ważną kwestię. Nikt jeszcze na nią nie zareagował. Jeżeli będziesz w posiadaniu informacji na jej temat, to bardzo Cię proszę o zamieszczenie ich na tym forum. Będą cenne dla wszystkich kobiet, które chciałyby się zatrudnić w SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT.

Grzegorz

Firma to bardzo dobry pracodawca. Tak rzadko piszecie , że utwierdzacie w tym.

@Grzegorz

to prawda :)

@anonymous

A jak wyglądają zarobki w tej firmie i jakie są stanowiska dla kobiet?

Agnieszka

@anonymous, może mógłbyś jednak uargumentować swoją opinię o SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT? Merytoryczne komentarze o tym pracodawcy będą ważne z perspektywy osób chcących zatrudnić się w tym miejscu.

Agnieszka

@Grzegorz, nawet jeżeli jest tak jak mówisz i w SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT jest dobrym pracodawcą to i tak na tym forum powinny znajdować się o nim opinie, nawet te pozytywne. Celem tego miejsca nie jest zbieranie tylko negatywnych opinii o pracodawcach. Jego celem jest gromadzenie wyłącznie merytorycznych opinii, aby były ważnym punktem odniesienia dla osób, które poszukują informacji o tej firmie przed złożeniem do niej CV.

Zostaw merytoryczną opinię o SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT - Września

• Jak się pracuje w SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT?

Zobacz opinie na temat firmy SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT?

SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT
3.2/5 Na podstawie 82 ocen.

SZYMKOWIAK MIECZYSŁAW „ROLMUS" P.P.H.U.T. EXPORT IMPORT