Mega-Bruk

Kłobuck

Opinie o Mega-Bruk

D:) 2010-04-05 09:52:04
Dokładnie podtwierdzam tez tam pracowałem i serdecznie doradzam podjęcia pracy w Mega-Bruk, Pawbud ,Marbud to jedno i to samo
naiwny 2010-04-12 22:43:39
Dajcie sobie spokój z tą Firmą!!!!!
a 2010-10-01 08:21:32
a teraz fajnie piszą w gazetach myślę ze to już końcówki Firmy Mega-Bruk!!!!!!!! A ten co poleca te firmę to chyba dobry donosiciel i na pewno jeszcze tam pracuje[usunięte przez moderatora]
jkdg4% 2010-10-27 14:22:08
Firma jest "SUPER" 4 m-ce budują 200 m drogi we Wreczycy W.
pracownik 2010-11-18 14:56:14
Sam chyba jesteś donosiciel. Z roboty wyrzucają tych którzy kantują i okradają [usunięte przez moderatora]. Niech każdy sobie spuści po pare litrów paliwa dziennie ze sprzętu firmowego a pracowników jest ponad 100 i ile właściciel jest w plecy?? W porządku firma, może troche nerwowy właściciel ale wszystko mozna z nim załatwić jak się go nie kantuje i uczciwie podchodzi do sprawy.
2013-10-02 18:00:28
Jak mogą mieć wpis w KRS jak to nie jest spółka tylko osoba fizyczna?
Rysio123 2016-01-06 14:09:02
Witam pan Sztolcman ma nową firmę nazywa się EMBIT siedzibę mają w Gruszewni na zagłoby.Gość płaci wypłaty na raty pracowników ma za nic ubliża im od najgorszych.Pracowałem u niego ponad rok czasu i zwolniłem się po czym nie wypłacił mi całej wypłaty :/ogólnie to firma nie jest na niego bo nie może mieć firmy bo komornicy go ścigają,Nie polecam tej firmy nikomu !!!!
pók 2016-05-18 22:05:12
rafał, najgorsze jest to, że konkurencję mają naprawdę sporą bo w Polsce rynek budowlany się wciąż rozwija. skutkiem tego jest mniejsza marża i mniejsze możliwe zarobki dla pracowników. Tak myślę, czy coś można jeszcze ugrać?
Zostaw swoją opinię o Mega-Bruk - Kłobuck
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mega-Bruk