Opinie o Cemoosnet w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cemoosnet. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cemoosnet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cemoosnet w Ruda Śląska

Marek Nowy wpis

Co według was powinno w firmie zostać zmienione np w zarządzaniu ?

Mas Nowy wpis

Mam takie małe marzenie, prace tutaj, jest rotacja?

przestrzegający Nowy wpis

1000 zł z 20 dniowym poślizgiem lub na 2 raty. Tak to przeważnie wyglądało. W promocji jeden szef w miare, drugi ADHD i jego siostra bez komentarza. Brak pojęcia o tym co robią i mówią. Ciągły brak sprzętu. Oby więcej mi się taka praca nie trafiła. Pracowałem tam w 2008r. przez około 6 tygodni.

Były pracownik Nowy wpis

Wypłata w środę - czyli jak ustrzelisz szefa przeważnie na 3-raty Brak sprzętu, Brak obsługi klienta, Brak łącza ogólnie takie miejsca omijać szerokim łukiem ja cudem wytrzymałem 3-miesiące

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cemoosnet odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.

Zarobki kiepskie umowa na 1/2 etatu a praca po12 godz łącze kiepskie usługi kiepskie obsługa klienta fatalna

Słowa kojarzące się z cemoosnet (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w cemoosnet: Najbardziej nie podobało mi się w cemoosnet:

Zostaw merytoryczną opinię o Cemoosnet - Ruda Śląska

Cemoosnet