Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. w Opole

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. w Opole

Alan

Widzę fajna odklejka w ogłoszeniu na Magazynier-Sprzedawca w Katowicach Człowiek instytucja bo Magazyn, kierowca, sprzedawca i doradca techniczny... niech zgadnę a wszystko to za 4500brutto

@Alan

4500 brutto? Kolego, to nie jest najniższa krajowa. Po obowiązkowych podwyżkach zarobki poszły w dół, a nie w górę. W tej firmie za 8 godz. nielekkiej pracy na magazynie masz tyle, ile w innych za pół etatu. Nie patrz na "szkolenia", bo jest to typowe przedstawienie oferty handlowej danej firmy. Szukaj w innym miejscu, gdzie będziesz traktowany jak człowiek.

Cześć, od strony IT byście mieli może zdanie? Widzę, że magazyn został teraz niedawno odradzony, ja natomiast myślę o tej ofercie dla programisty ERP. Ze dwa dni temu ją dodano, zastanawiam się czemu ktoś jest potrzebny, to rotacja czy rozwój?

Alan

Amanda
@Alan

Na start mówisz? A co dalej? jaka perspektywa na podwyżki? Co do samego doradztwa powiedz czy jest tam akurat tak spory ruch? ciekawi mi % podział w ciągu dnia. Co z przerwami? I czy są premie od obsługi albo za jakiekolwiek wyniki?

@Alan

a wszystko to za 3500 zł netto. Śmiech na sali.

Paweł Nowy wpis
@Alan

Jak już ktoś będzie udzielał odpowiedzi na te podstawowe pytania względem warunków pracy handlowca to może także opowiedzieć o tych profesjonalnych szkoleniach, które są teraz wskazane w jednej z bieżących ofert? podkreślana tez jest w dwóch miejscach premia mikołajkowa. Ile wiec wyniosła ta teraz?

Czy jest możliwość pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. na część etatu?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko SPAWACZ R56/1663-833/23?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
GrzecznyHultaj

Witam, czy ktoś może przedstawić jak wygląda praca jako magazynier/sprzedawca? Konkretnie chodzi o Gliwice el12 jak wygladaja zarobki, obowiązki i wynagrodzenie?

GrzecznyHultaj
@GrzecznyHultaj

Czekam na odpowiedz niecierpliwie czy ktos opowie jak tam teraz jest? Za magazyniera?

Rufik
@GrzecznyHultaj

Byłem kilka dni temu na rozmowie. Najlepiej jakbyś miał wykształcenie wyższe techniczne. Zaproponowana najniższa krajowa 3600 brutto i premia ~150zł z dwiema sobotami. Przecież to jakiś żart.

Odpowiedź
@Rufik

No niestety takie realia w tej firmie. Chcą niby wyższego wykształcenia a np w oddziale w Częstochowie w dziale handlowym pracują niektórzy bez żadnego wykształcenia a tym bardziej technicznego (usunięte przez administratora)

Jak to co? A moze jakieś kolczyki albo bransoletkę z odzysku? A może jedno i drugie? Wszystko okaże się w swoim czasie napewno hahaha

Kor

Kosza to ona dopiero dostanie ups.

Tomasz
@Kor

No jeśli zasluzyla sobie to musi koniecznie. Trzymam kciuki za skuteczna akcje.

Przemysław
@Tomasz

O jaką akcję chodzi? Z wcześniejszych wpisów nic nie wynika. I jaki to ma związek z pracą tutaj?

Pracownica
@Przemysław

No właśnie nie ma nic wspólnego z pracą w el12, a podobno do tego założona jest ta strona. Ktoś "wylewa" swoje frustracje w internecie na jedną(kilka?) z osób, bo nie ma na tyle odwagi żeby zrobić to twarzą w twarz.

@Pracownica

wszystko miało się okazać w swoim czasie, w jakim to kontekście? z tego co piszecie chodzi o jakieś relacje pomiędzy pracownikami? kto ich docelowo pilnuje lub zarządza? do kogo zgłaszasz się z jakimś problemem tego typu?

Obserwator

Pytanie mam zasadnicze. Czy wszyscy Państwa pracownicy w trakcie pracy siedzą w mediach społecznościowych, na grupowych chatach itp.? Chodzą słuchy że płacicie im za siedzenie na facebooku w godzinach pracy hahaha. Radzę się przyjrzeć pewnym osobom i pewnym zachowaniom. Chyba ze promujecie taki styl "pracy" - czyli nieróbstwo. Wasz piar może przez to mocno ucierpieć. Mogę nawet na maila podać imiona i nazwiska tych osób i nazwy oddziałów. Pozdrawiam!

@Obserwator

A to ciekawe w sumie. W jaki sposób Pan zdołał to zaobserwować albo na jakiej podstawie te słuchy powstały?

Obserwator
@Barbara

Widzę że pani Barbara lubi się tu udzielać. Szanowna pani Barbaro wiemy przecież wszyscy że conajmniej dwie osoby (baby) w tej firmie to nieogary życiowe bez wykształcenia i logicznego myślenia. Mam rzucać nazwiskami? Wszystko w swoim czasie. I na nazwiska przyjdzie czas. O to jestem spokojny A słuchy na podstawie obserwacji hahaha

@Obserwator

to nie miejsce na czyjeś nazwiska raczej... mimo wszystko w firmie nie wyciąga się konsekwencji z takiego zachowania? każdy może w luźniejszym czasie sięgnąć po telefon bez problemów? i faktyczne ten PR ucierpiał czy to tylko sugestia była?

Pracownica

Cóż za frustraci :/ A strona Słaba...bardzo słaba, skoro zamiast opinii o pracy w el12 wylewa się żale i hejt na ludzi.

widzę że nic się nie zmienia w temacie, dalej (usunięte przez administratora) i w zarządzie i na magazynach, niestety korporacyjne podejscie odbija się na zwykłych magazynierach zarabiają śmieszne pieniadze. W opolu dalej rządzi niekompetętny zawodnik na magazynie z 0 rozumem,

...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Jak wygląda praca w el12? Czy ktoś mógłby coś napisać o zarobkach? Czy praca jest po 10h + sobota?

Odpowiedź...
@...

Praca co drugą sobotę. W dziale handlowym zarobisz około 3. Niestety bardzo niekompetentni pracownicy zwłaszcza kobiety. Raczej z łapanki bez wiedzy i bez wykształcenia. Nadrabiają wyglądem i zdjęciami do kalendarza

@Odpowiedź...

A kompetentne panie przyjmują? pytam, bo nie wiem czy jest sens żeby cv składać.. jakie konkretnie umiejętności i wiedzę masz przy tym na myśli, których podobno brakuje? warto wiedzieć,

Barbara

Czy to w jakimkolwiek kontekście odwołuje się do firmy? I ciekawa jestem czy dalej jest tak, że biorą tu ludzi z łapanki jak ktoś kiedyś wspominał czy może zmienili sposób działania?

Barbara

To tylko jedną taką w firmie rozpoznawalną macie? W sumie to jakie stanowisko dostała za o "trzepotanie", za które tak dogryzali?

Barbara

Ciekawe, ale w sumie to ktoś chyba najpierw będzie musiał im donieść na to? Bo chyba gdyby widzieli to reakcja by już była. Doniesiesz?

za

monitorują, a jak coś już jest nie halo wystarczy powiedzieć że ci przecież prywatny gps wysiadł i się zgubiłeś :D Przeważnie w każdym aucie jest gps, kierownicy mają stronkę gdzie mogą zobaczyć twoją trase.

Typowa korporacja liczą się tylko słupki zysków. Starzy pracownicy mają opanowany cały teren, młody nie ma szans. Tracisz pracę bez podania przyczyny z minuty na minutę. Nie polecam.

Czy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pytanie1

Przedsiębiorstwo el12 ma niestety ludzi z łapanki. I nawet ścisłe godziny pracy tu nie pomogą jak załoga nie ma mózgu i logicznego myślenia. Nie polecam.

Stary

Pensje niskie, soboty pracujące, warunki fatalne...kadra bez pojęcia i wykształcenia...

OST
@Stary

Możesz napisać jaka wypłata wchodzi w grę sprzedawca magazyn i handlowiec ???? Soboty pracujące wszystkie ,jedna, dwie , jak to jest rozliczane jako nadgodziny do odebrania czy jako 100 %dodatek ? Dzięki.

Stary
@OST

Dwie soboty w miesiącu pracujące w pensji. Handlowiec jakieś maks 3 netto na rękę z premiami i dodatkami. Ph jakieś 2300 na rękę.

OST
@Stary

Szału nie ma ,dzięki za info .

dobra firma na start i nabycie doświadczenia w branży

SkibidibiRAnm
@Paweł

Dokładnie bardzo dobra firma na start! Zatrudnić się i zobaczyć za te (usunięte przez administratora) pieniądze jak to wszystko wygląda by zdobyć doświadczenie i nigdy więcej do takiego januszexa nie iśc pracować! Ludzie polecam wam chodzić na rozmowy o prace! poszukajcie czegoś a nie patrzcie tutaj jak inni narzekają na waszą firme bo nic to nie zmieni!!!

Polecam pracowałem pół roku, stawka minimalna na magazyn na początek, potem pewnie dostałbym lepsze pieniądze, dziś żałuje że przeszedłem na produkcję i teraz zasuwam jak robot za 3300 miesięcznie z sobotami. W EL12 było o niebo lepiej. Zostałem przeszkolony i przede wszystkim każdy na magazynie wiedział co do niego należy. dobrze wspominam

kandydat

A czy ktoś może podać prawdziwe informacje dotyczące zarobków w dziale handlowym? Na co można w ogóle liczyć chcąc się tam dostać?

Olga
@kandydat

Mnie udało się dowiedzieć jedynie tyle, że w PRZEDSIĘBIORSTWIE EL 12 oferują wynagrodzenie zależne od osiągniętych wyników. No a ponadto z ich strony można liczyć na między innymi: dofinansowanie do wypoczynku i grudniową premię mikołajkową. Dostałeś już może zaproszenie na rozmowę do nich?

@Olga

A mnie się udało dowiedzieć tyle, że pracuje się tam za psie pieniądze łącznie z sobotami. I ludzie (usunięte przez administratora) soboty żeby mieć 3 z przodu - raczej się nie zdecyduję składać cvki. Raczej szukam ambitniejszej firmy niż jak widziałem na zdjęciach - pracę w metalowych bunkrach. Ale co kto woli.

Jak wygląda ścieżka awansu w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

mag

Awans, tak samo jak podwyżka nie występuje w słowniku tej firmy....

el12
@mag

@mag nie wiem na czym Pan opiera swoją opinię, ale pozwolę sobie przytoczyć kilka istotnych faktów: - w 2019 roku – 26 pracowników naszej firmy awansowało na wyższe (zgodnie z hierarchią firmy oraz obowiązującą definicją awansu zawodowego) stanowisko; - w 2020 roku (do połowy grudnia) - awansowało 20 osób. Warto zaznaczyć, że w podanej ilości nie uwzględniliśmy osób, które np. dwukrotnie w ciągu jednego roku zmieniały stanowisko na wyższe oraz osób, które zmieniły stanowisko na równorzędne (wg nazewnictwa), ale atrakcyjniejsze finansowo oraz lepiej dopasowane do preferencji/umiejętności/kompetencji pracownika. Było to kolejnych kilka osób w każdym roku. Biorąc pod uwagę ogólną liczbę zatrudnionych (ponad 160 osób) - jest to całkiem niezły wynik. Warto również zaznaczyć, że wszystkie awanse wiążą się z poprawą warunków finansowych pracownika zmieniającego stanowisko. Co więcej, mimo trudnej i niepewnej sytuacji na rynku i w branży handlowej, spowodowanej pandemią i jej konsekwencjami, udało nam się w bieżącym roku utrzymać zatrudnienie na poziomie bardzo zbliżonym do lat ubiegłych. Żaden z naszych pracowników nie stracił zatrudnienia w związku z pandemią, nikomu też nie została obniżona pensja ani wymiar czasu pracy z tego powodu, co świadczy o stabilnej sytuacji firmy jako pracodawcy.

Jakub
@el12

To dobra informacja, że firma PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 jest miejscem pracy, gdzie jednak można awansować na wyższe stanowisko. Ja mam nieco inne pytanie, ponieważ w wielu firmach trzeba mieć duże doświadczenie zawodowe, aby móc w ogóle aplikować. Jak kwestia ta wygląda w tym przedsiębiorstwie? Czego dokładnie od potencjalnego kandydata wymaga ten pracodawca?

?

@mag czyli brak rozwoju?

Jaki dress code obowiązuje w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

Pingwinek

Mężczyźni: granatowe spodnie (jeansy ujdą), biała koszula, firmowy krawat, granatowa marynarka. Kobiety: granatowa spódniczka/spodnie, biała bluzka, czerwona apaszka (albo inny akcent w kolorze czerwonym), granatowa marynarka. Pracownicy magazynu: granatowe ogrodniczki, buty ze wstawką stalową, koszulka polo, czerwona bluza, granatowa kurtka. W piątki i weekendy nie trzeba ubierać koszul i krawatów, ale krótkie spodenki/sandały u mężczyzn są nie do przyjęcia. Co roku przysługuje zwrot za 2 koszule (do 80 zł każda), marynarki i krawaty/apaszki oraz ubranie pracownika magazynu dostarcza Firma. Dodatkowo pracownicy regularnie otrzymują ekwiwalent za pranie (kilka razy w roku po kilkadziesiąt złotych, magazynierzy trochę więcej).

Zostaw merytoryczną opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. - Opole

• Jak się pracuje w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.?

PRZEDSIĘBIORSTWO EL 12 SP. Z O.O.