Witman Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

Toruń

Opinie o Witman Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz

admin 2015-07-10 16:57:27
Chcesz pracować w firmie Witman Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz? Zadaj pytanie na forum i uzyskaj wszelkie niezbędne informacje.
Marcin Z. 2016-11-18 21:41:32
Pani Prezes Olga Witman cudowna …ma głęboko w poważaniu relacje panujące w jej firmie między pracownikami. To tragedia, w tej firmie nie istnieje integracja miedzy pracownikami. Każdy dla każdego wilkiem a najlepszy dla Pani prezes jest brodaty donosiciel – kierownik serwisu oddany sługa i paź. Oczywiście wykwintne imprezy firma organizuje ale tylko dla przygłupawych i majętnych klientów by z nich kasę wydoić
Zanim podejmiecie współpracę z Panią Prezes która większość czasu poświęca i tak na fitness przeanalizujecie za i przeciw. „Za” – to że firma zatrudnia na umowę o pracę to duży plus w dzisiejszych czasach …ale to wszystkie plusy.Firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nadzorowany kamerami i donosicielami (pozdrowienia dla pana Rysia …zagorzały przeciwnik P
Zostaw swoją opinię o Witman Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witman Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz