Opinie o Saint-Gobain Polska w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Saint-Gobain Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Saint-Gobain Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saint-Gobain Polska w Gliwice

Jakie są warunki zatrudnienia w Saint-Gobain Polska?

Czy Saint-Gobain Polska zapewnia kartę multisportu?

Jokerka Nowy wpis

Tak i to w beneficie bardzo dobre ubezpieczenie szkody mienia w euro tylko nie wypłacają

Roam Nowy wpis

Tak, ale wymaga to pewnej dopłaty po stronie pracownika.

Ciekawa

Jak wygląda praca w biurze i podejście "góry" do pracownika?czy kierownictwo trzyma się wcześniej omówionych ustaleń?jaka jest atmosfera pracy,czy każdego dnia trzeba się upominać o swoje czy tak jak zostało ustalone tak jest realizowane?

Barbara
@Ciekawa

Cześć, po Twoich pytaniach wnioskuje, że byłaś zainteresowana pracą w Saint-Gobain Polska. Czy złożyłaś swoje CV do firmy, byłaś na rozmowie kwalifikacyjnej i wiesz coś więcej na ten temat? A może już pracujesz w tym miejscu? Odezwij się i napisz co i jak.

Zainteresowana
@Barbara

Barburko wracaj do kopalni. Po takim czasie pani ciekawa na pewno Ci nie odpowie.

Bartosz

Firma znalazła się w gronie najlepszych pracodawców i w 2019 otrzymali certyfikację Top Employers Polska 2019 i Top Employers Europa 2019. Warto tu dostać pracę?

Wzorowy pracodawca
@Bartosz

Bartoszu witamy w rodzinie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Saint-Gobain Polska? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Maciek

@bartosz a widziałeś jakieś oferty nowe ?

KIPI

Saint-Gobain w Polsce głównie zajmuje się przetwórstwem szkła płaskiego dla budownictwa i przemysłu samochodowego. Na dobrą sprawę podają statystyki z których wynika, że są nr 1 w Europie nr 2 na świecie. Myślę, że tak silną pozycję mogą zawdzięczać dzięki doświadczeniu jakie zebrała firma przez przeszło... 300 lat... Brzmi to nieprawdopodobnie, ale skoro tak wczesne daty założenia się przyjmuje...to tak trzeba liczyć :-)

HAHA
@KIPI

A gdzie to wyczytałeś ???? Na ich stronie takie rzeczy piszą.

Wiktor

Nikt nie trzyma na siłę w firmie jeśli komuś nie odpowiada praca!

Stefan

Jeśli komuś jest naprawdę tak źle w firmie to dlaczego jeszcze nie zmienił pracy?

@Stefan

A mało ostatnio starych pracowników się zwolniło?

saint-gobain construction products isover polska

nie widzę tu opini o ISOVER z gliwic, więc napiszę co nie co... od lipca 2016 zmienił się czas pracy na 5cio brygadowy, 8mio godzinny, dodam, ze najgorszy z możliwych... weekend wolny wypada raz na kwartał.... zarobki w porównaniu z odpowiedzialnością i syfem w jakim pracujesz są po prostu śmieszne, 1800 na rękę, nadgodziny po cztery godz, przewaznie od lub do drugiej w nocy...o jakichkolwiek imprezach integracyjnych można zapomnieć, premii miesięcznie dostaniesz max 80 zl, podejście do pracownika jak do zbędnego śmiecia, procedury , które się same wykluczją, ... mogę tak jeszcze wymieniać sporo... pracuje tu już 15 lat , na szczęście już nie dlugo :) generalnie nie polecam... mozliwosci rozwoju oczywiscie są, ale nie idą w parze z podniesieniem zarobków :) generalnie od dwoch lat jakość pracy sukcesywnie sie pogarsza i nie zapowiada sie na poprawe.

Już ex pracownik
@saint-gobain construction products isover polska

Zgadzam się z przedmówcą . Non stop brak ludzi (l4,UŻ ,urlopy) jak dwa pierwsze rozumie że to nagłe przypadki tak urlopy planowane są łatane na zasadzie jak L4 .Przychodzisz do pracy od jutra kolega idzie na urlop a oni karzą ci przyjść na drugi dzień wcześniej 4 godziny albo zostać dłużej.Najlepiej jak kolega miał nocki ;-) ten co miał drugą zmianę (14-22) siedzi do 2 w nocy (to jeszcze jest do wytrzymania) ale ten co miał na rano (6-14) musi przyjść na 2 w nocy i robić do 14. Gdzieś tak około jedenastej godziny jest się duchem a nie pracownikiem.Dziwie się że jeszcze nie było wypadku z tego powodu ale to dzięki temu że są koledzy którzy pilnują cię co byś głupoty nie zrobił bo Blondi miała by na kim się wyżyć.Kiedyś było ciężko się dostać (po znajomości)jakieś testy itp. teraz biorą jak leci.Niektórzy po dwóch dniach nie przychodzą do pracy (porzucają )a był też taki co w czasie pracy wyszedł i tyle go widzieli.Non stop przychodzą nowi już nawet HRy powiększyły kadry żeby można było przerobić tę masę nowo zatrudnianych.Nowi pracują max 3 miechy-okres próbny i na tym kończą ,a starzy pracownicy zwalniają się na potęgę. Jeśli lubisz zwiedzać "rowy" to masz szansę awansu bo pracownik wykwalifikowany nie idzie dalej bo ktoś musi umieć obsługiwać maszynę i uczyć nowych którzy za 3 miechy się zwolnią.Kiedyś było więcej profitów które powoli i systematycznie są wycofywane.Obecnie na dzień dobry dostaniesz 17 brutto tak jak ci co pracują już parę lat .Co do syfu to fajnie wygląda hala w słońcu - pięknie się skrzy .Blondi pomiary hałasu i zapylenia organizuje jak przynajmniej jedna linia nie idzie.Wszystko okratowane zastawione zaporami.

@Już ex pracownik

Twoja wypowiedź jest obszerna, jednak nie zawarłeś w niej informacji o tym, jak prezentowały się kontakty między pracownikami Saint-Gobain Polska. Czy tworzyliście dobrze skomunikowany zespół? Dla wielu osób jest to bardzo ważna kwestia w wyborze pracodawcy, gdyż w firmie spędza się dużą ilość czasu.

@Agnieszka

W tej firmie się mieszka. Ludzie są różni. Jest też trochę karierowiczow co zwalą winę na kogo kolwiek aby tylko samemu się oczyścić .Ogólnie jest taka rotacja że się czasami ludzie nie znają.

Onoonoono
@Agnieszka

(usunięte przez administratora) który służy tylko firmie a pracowników ma w 4 literach, zarówno eco jak i iso - daj już sobie spokój, my wiemy jam jest a wy dziewczyny nie róbcie z siebie pośmiewiska i na (usunięte przez administratora) nie udawajcie że zależy wam na ludziach bo interesuje was tylko wasz biznes a ludzi macie w (usunięte przez administratora) :) Więc te komentarze to sobie odpuściw, chociaż dodatkowej kasy kosztem innych pewnie nie odmówicie :)

Endrju

Jakie zarobki na początek jako pracownik produkcji ? Czy jest umowa na czas nieokreślony po okresie próbnym?

Agnieszka

Saint-Gobain Polska w styczniu ogłosiła rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. Zakupów. Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie realizacja procesu zakupów zgodnie ze strategią i polityką firmy, zarządzanie dostawcami oraz przygotowanie i negocjowanie umów z nimi. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://joinus.saint-gobain.com/pl/pol/pur/p/40050/563811/specjalista-zakupow

Przyzwoity pracodawca. Polecam. Jest parę osób, na które trzeba uważać, ale Dyrektor Generalny o wysokiej kulturze osobistej. Poukładany. Wysokie standardy bezpieczeństwa. Jasna strategia. Możliwość rozwoju.

Agnieszka

Saint-Gobain Polska posiada w swoich ofertach pracy program stażowy. Obecnie prowadzona jest rekrutacja w dziale podatkowym. Jeśli ktoś, byłby zainteresowany poznaniem szczegółów, to dodaję link: https://jobs.saint-gobain-experience.com/psp/CARRIERE/EMPLOYEE/HRMS/s/WEBLIB_SG.ISCRIPT1.FieldFormula.ISCRIPT_FOESG?languageCd=POL Czy ktoś z was brał udział w tym programie? Jak wygląda jego przebieg? Czy po zakończeniu stażu można liczyć na zatrudnienie?

Agnieszka

@Sandzo bandzo co masz na myśli? Uważasz, że praca w firmie Saint-Gobain Polska jest ciężka i wymagająca? Możesz w takim razie opowiedzieć o obowiązkach pracownika tej firmy? Czy ludzie odchodzą z przepracowania czy może jest inny powód?

Inny
@Agnieszka

Ludzie odchodzą bo jest bardzo słaba płaca. Pracownik staż 3 lata 17,00 brutto nowa osoba 17,00 gdzie tu sprawiedliwość. Rób tyle samo + inne stanowiska najlepiej, szkoda słów

Agnieszka

Widzę, że na stronie Saint-Gobain Polska można znaleźć dodatki jakie może u nich uzyskać pracownik. W skład tego wchodzi GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE, ZNIŻKI PRACOWNICZE I DOFINANSOWANIA, PROGRAM ZAKUPU AKCJI PRACOWNICZYCH, INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO TWOJEGO ROZWOJU, MOŻLIWOŚĆ ROZWIJANIA PASJI SPORTOWYCH i MOŻLIWOŚĆ POMAGANIA INNYM http://www.saint-gobain.pl/kariera Korzystacie ze wszystkich udogodnień? Kto pomaga w fundacji, a kto np. jest w drużynie hokejowej firmy?

Sandzo bandzo
@Agnieszka

Agnieszka zejc na ziemię chyba że chcesz by ten stwór Saint Gobain wyciągnął Ciebie jak cytrynę a na końcu i tak sama odejdziesz

Jacek
@Agnieszka

Niestety te wszystkie dodatki tak naprawdę nic nie dają. Jeśli pracodawca da dobrze zarobić za moją pracę to sam sobie opłace ubezpieczenie, opłace siłownie a zniżek na akcje firmy nie potrzebuję. Również indywidualnego podejścia rozwoju też nie ma, puste słowa.

Agnieszka

@były automatyk z saint goban - gliwice chciałbyś może swoje doświadczenia zweryfikować z wywiadem z firmą Saint-Gobain Polska dostępnym na gowork.pl : http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,326301,wywiad-magdalena-krupa? Przyda się to osobom, które będą chciały aplikować na stanowiska: Automatyk, Kontroler Jakości, Pracownik Produkcji, Magazynier - Operator Wózka Jezdniowego, Operator - http://www.gowork.pl/praca/saint-gobain-polska;pr.

Inżynier Automatyk

Witam, Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko Inżyniera Automatyka. Możecie mi pomóc i polecić / odradzić to stanowisko w tej firmie? jakieś 4 miesiące temu prowadzili rekrutacje na to samo stanowisko, ktoś zdążył zrezygnować, wyrzucili go, czy przez cały ten czas nikogo nie znaleźli? jakie zarobki? Proszę o odpowiedź z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam Automatyk

były automatyk z saint goban - gliwice
@Inżynier Automatyk

Stanowczo odradzam. Na początku udają wielkich panów (kadra kierownicza i pociotki) a potem jest niebywałe chamstwo i arogancja buta. Chcieliby żebyś pracował za minimalną krajową i wykonywał robotę za cały sztab przydupasów i pociotków jakich wielu w tej firmie. Szukają ludzi do pomiatania i ciężkiej roboty tzn. chcieliby żebyś pracował przy komputerze 9 albo i 10 godzin dziennie. Obiecanki o podwyżkach można włożyć między bajki.

haha

ale jak tylwe nie masz to np. zawsze możesz u nich zacząć jakio Stażysta w dziale zakupów, dobrze na start

ola

Jak chcesz to ja Cię zatrudnię i będę groziła zabraniem należnych Ci pieniędzy za byle przewinienia z twojej strony,choćby za kurz na parapecie... Ta firma nie szanuje sobie pracowników co widać po ogłoszeniach,które z witryn sklepowych nie są zdejmowane. Rotacja pracowników jest ogromna i wątpię by sami odchodzili,wiedząc jakie są warunki pracy... Kilku pracowników zebrało się i zgłosiło sprawę do Pip-u bo szefuńco nie wywiązywał się z płatnościami za nadgodziny bądź wstrzymywano im wypłatę. Czy uważasz,że szef naprawdę w porządku ograbia swoich pracowników??

zawiedziony

Nie polecam podejmowania pracy w tej firmie. Osoba zajmująca się rekrutacją nie ma pojęcia o szacunku i równym traktowaniu.Na rozmowie idealizowanie i kuszenie perspektywą dobrych zarobków. Po pierwszym miesiącu pracy wychodzi szydło z worka. Obciążanie pracownika dziwnymi mankami które rzekomo wynikają z co miesięcznego remanentu. Mimo,iż pracownice dokładnie liczą towar na przyjęciu i zwrotach i tak wychodzi manko.Na umowie najniższa krajowa a pod ladą wypłacają za nadgodziny. Pomyłki na kasie zdarzają się każdemu, w tej firmie wzięli się na sposób i jak wbijesz omyłkowo kwotę na rozmiankę drugi raz musisz oddac do kasy firmy dodatkowe 100 zł gdzie nie dostajesz potwierdzenia wpłaty tej kwoty. Jeśli nie zapłacisz dzwonią z kadr i pieklą się o wpłate grożąc zwolnieniem.Dobra wola człowieka by informatyk poprawił ale po co...Każdy grosz nadwyżki idzie do firmy. Kierowcy odbierają śmieci z sklepów i wożą je z pieczywem. Na umowie zaznaczone jest miejsce pracy na kilku punktach. Przyznam szczerze,zmęczona byłam już częstą zmianą miejsca pracy i ciągłym podpisywaniem odpowiedzialności za sklep gdzie pracowałam tydzień i przejście na inny sklep i tak w koło. Nie podpiszesz odpowiedzialności żegnaj się z pracą. Pani ustalająca grafik nie liczy się z pracownikiem. Potrafi w tyg zadzwonić z informacją,że od następnego dnia jesteś na innej zmianie i innym sklepie.Pani czuje się do tego stopnia władczo,że ludziom wstrzymuje wypłaty co jest nie zgodne z prawem.Potrafi zabrać pracownicy z najniższej krajowej pieniądze na rzekome manka.Jak pracownica się zwalnia nie robią remanentu,co powinno nastąpić bo w połowie miesiąca według polityki firmy też ją można okraść.Nie ważne,że pracowało się tydzień a na moje miejsce przyszła nowa która na moje konto popełniała błędy. Dziwne ankiety o mobbingu lub prezes jeździł od sklepu do sklepu z panią z PIP w obawie,że pracownicy się poskarżą. Po kilkunastu miesiącach pracy w tej firmie czuję się psychicznie zgnojona... Dzisiaj cieszysz się z umowy a jutro dostajesz wypowiedzenie.Jesteś uczciwym pracownikiem a i tak zrobią z Ciebie złodzieja...

Zostaw merytoryczną opinię o Saint-Gobain Polska - Gliwice

Saint-Gobain Polska