brak logo

Simplika Sp. Z o.o.

Warszawa

Opinie o Simplika Sp. Z o.o.

sdfasfas 2010-12-02 21:57
simplika to spółka-siostra cvo. spójrzcie na opinie o cvo
Miś 2012-01-13 09:00
SYF, syfi i jeszcze raz syf. Nie polecam to to samo co CVO INVIDIA HR i VERITA HR. Ci sami ludzie i właściciele tylko papiery inne. Odradzam wycisną Cię jak cytrynę i wyrzuca jak nie jesteś potrzebny/na. Ta co zarządza jest jak żmija ukąsi co mądrzejszego i wyrzuca bo boi się zagrożenia, ale najpierw wykorzysta... SZOK
anonim 2012-09-21 15:48
Bardzo mi przykro Andy ale Twoja firma jest słaba. Bardzo mnie dziwi, że tak sympatyczny gość może być tak zaściankowo i robić tak kiepski biznes.
Pracownik - na szczęscie były 2013-01-02 15:45
Simplika po wszystkich zmianach i przepisaniu klientów przenosinach do Gdańska i z powrotem po tym jak połączyła się z CV-lain ogłosiła upadłość. Ciekawe….. taki świetny biznes???? A może to się opłacało bo sprzęt pieniądze i klienci są obsługiwanie przez Verite, Inidie itd… Szkoda tylko oszukanych ludzi i nie zapłaconych wynagrodzeń ZUS-ów i podatków. Jak daleko jesteście jeszcze wstanie się posunąć?
pracownik - na szczęscie już były 2013-07-02 10:52
Teraz nie wiem bo na szczęście mnie tam nie ma, ale nie polecam pracy z (usunięte przez administratora) jakich mało modliszka która bierze co najlepsze i wyrzuca. Nie liczy się z nikim i z niczym, ale kiedyś ktoś jej się odpłaci....
anonim 2013-07-03 11:36
pracownik na szczęście już były a możesz powiedzieć jakie były twoje zarobki gdy pracowałeś w firmie simplika sp.z.o.o?
Zostaw swoją opinię o Simplika Sp. Z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simplika Sp. Z o.o.