Opinie o Anti Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Anti Budownictwo Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anti Budownictwo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anti Budownictwo Sp. z o.o. w Wrocław

fantastic Nowy wpis

Umowa o pracę ma znacznie więcej zalet @Induk, najważniejsze są opłacane składki w firmie, ale jest szansa również na odpowiednie socjale. A czy wypłata jest w terminie? Dzięki

komonko Nowy wpis

@Induk ja mam to samo pytanie, chyba zalicza się do najwzniejszych, więc piszcie Kochani, proszę! Ja mam doswiadczenie w tego typu pracy, więc jak dowiem się, ze płaca na miesiąc 1300 zł netto to dam sobie z nimi od razu spokój i oszczędzając mój czas i czas kogoś z rektutacji, więc będe wdzięczny za komentarze od Was.

Induk Nowy wpis

Ważna sprawa - najważniejsze dla mnie jest to ile można tutaj zarobić, bo czas pracy i system zmianowy- najistotniejsze to jest kwestia wypłat, ale na prawdę to wiecie że jak jest umowa o prace to jest zdecydowanie lepiej boo w razie jakis problemow chyba latwiej dochodzic do swoich praw, chyba ze ja zyje w jakims marnym przekonaniu

loujk Nowy wpis

W jakim systemie pracuje firma, jeżeli chodzi o czas pracy? (np. czy jest to system zmianowy, czy jest przerwa obowiązkowa, poza przysługującą według kodeksu pracy, która nie jest wliczana do czasu pracy)? Jakie są możliwości podnoszenia kwalifikacji, uczestniczenia w szkoleniach na tym stanowisku? pozdrawiam

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Anti Budownictwo Sp. z o.o. na stanowisko ZATRUDNIE ZBROJARZA? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
oszukana

osoby pracujące na 1/2 etatu są [usunięte przez moderatora] na cały etat, tak jak ktoś już napisał wcześniej, nie dotrzymują słowa. Nigdy za marne grosze nie będzie pracował nikt porządny, stąd taka rotacja. Ludzie nie są szanowani. Może warto to przemyśleć i zyskać mniej ale zdobyć pozycję na rynku, co z biegiem czasu pozwoli uzyskać lepsze efekty finansowe[usunięte przez moderatora]

Wręcz przeciwnie, teraz działają jako spes city, spes garden z siedzibą w Wysokiej. Władza w tych samych rękach. Ich najnowszym dzieckiem jest spólka komandytowo-akcyjna również spes. Zycie płynie, a stare anti nadal trwa, tylko po innym szyldem

to juz jest koniec....

czyżby anti zniknęło? Tylko śmieciarki im zostały?

było sobie Anti

mnie juz tu nie ma na szczęście. Chyba wypłata w terminie ( sądzę ze jedna z ostatnich) bo komentarzy brak. Wierzyć się nie chce,że taka firma zeszła totalnie na psy do baraków....ilu tam wartosciowych kieroników budów sie przewinęło, jeden został. Katastrofa, ciekawe skąd wezma kase na reklamacje. [usunięte przez moderatora]

gaga

[usunięte przez moderatora] Anti wynagrodzeń nie płaci na czas chyba 4 miesiąc, nie wypłaciło kierownikom należnej premii za rok 2011, wielu pracowników nie ma słuchawek i okularów ochronnych, o kamizelkach nie wspominając. Kierownicy ([usunięte przez moderatora]) odpowiadają finansowo za realizację kontraktu, gdzie nie odpowiadają za kosztorys ofertowy a w harmonogramie rzeczowo-finansowym nie ma ich podpisu (harmonogramy te kiedyś były robione pod konkretny wynik dla byłej menadżerki) A pracownicy? czasem coś ukradną? jasne, ale przez to nie będzie bańki w plecy. [usunięte przez moderatora]

azja

[usunięte przez moderatora] Praca po 10 h, bez wynagrodzenia, a o zwykłym dziękuję też można zapomnieć. Firma leży bo Pan [usunięte przez moderatora] ma zerowe umiejętności zarządcze i zamiast wyciągać wnioski i się uczyć[usunięte przez moderatora].Wszystkim młodym i zmotywowanym odradzam, szkoda zapału.

kk

Odradzam. Można zdobyć sporo doświadczenia, ale nie wiem czy taka szkoła w dłuższej perspektywie na dobre wychodzi. Większość osób bardzo szybko orientuje się, że to praca na krótko, kilka miesięcy, rok maksymalnie. Po dłuższym czasie jest się wykończonym. Nieliczni wytrzymują dłużej, a i tak z przerwami (piszę o pracownikach terenowych zarówno fizycznych jak i kierownikach, w biurze różnie). [usunięte przez moderatora]

b

Serdecznie odradzam aplikowania do anti! wymagają cudów oraz maksymalnego zaangażowania a potem nie doceniają ludzi - zarówno kierowników jak i pracowników fizycznych. długo tak nie pociągną. szkoda na nich nerwów!

cyjan

Przymierzałem się do kierownika kontraktu ale okazało się, że kilka osób z branży już tam było. Kierownik odpowiada za wszystko, podpisuje się swoim nazwiskiem na zobowiązaniach finansowych ,a realnie nie ma wpływu na budżet!![usunięte przez moderatora]

EX

Praca w tej firmie uczy ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Pracownicy byli bardzo dobrzy tylko [usunięte przez moderatora] nie potrafił tego wykorzystać. Z pustego nawet Salomon nie naleje a tego wymagał od swoich ludzi. Większość pracowników Anti jest godna polecenia nowym pracodawcom bo wiedzą co to ciężka praca!!!

ano

Z tego co czytałem to już koniec Anti, wszyscy na bruk, firma zmienia profil działalności i ani budowlańcy ani ogrodnicy już nie potrzebni.

alikante

Firma w baraku za wrocławiem. totalny (usunięte przez administratora), zarobki marne a odpowiedzialność duża. atmosfera dzięki [usunięte przez moderatora] fatalna. ogólnie rotacja ludzi non stop.

nikt

Znowu, wolne stanowiska w Anti, na kierowników ds. zieleni, może ktoś chętny? Ktoś z obecnie pracujących może napisać co się dziele w dziale zieleni?

pracujacy

Troszke mi was żal ale nic na to nie poradze ja dalej tu pracuje i nie narzekam i wiem że was boli że tu nie pracujecie ale nic na to nie poradze ja teraz zarobiłem ponad 4 tysiace na ręke i nie mam powodu do narzekania aby było tak dalej było to mozna tu pracować i nie narzekać pozdrawiam brukarzy!!!!!

nick_nick

mylę się czy anti ma problemy z obsadzeniem wolnych wakatów w firmie? Dziwią mnie pojawiające się \"pozytywne\" aczkolwiek fałszywe opinie. Pewnie trwa nabór na \"biurka\" w nowatorskim energooszczędnym biurowcu, czyt: rozciągającym się po horyzont. [usunięte przez moderatora]

alex

Pracuję tutaj i zapewniam że żaden pracownik a już na pewno fizyczny nie napisał by czegoś takiego jak ten co podpisuje się pracujący. Przykro to mówić ale niestety prawdziwe są te wszystkie negatywne wypowiedzi...

Zostaw merytoryczną opinię o Anti Budownictwo Sp. z o.o. - Wrocław

Anti Budownictwo Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 410 ocen.
  • Borowska 264
    50-558 Wrocław
  • NIP: 8992720427 KRS: 0000389442

Anti Budownictwo Sp. z o.o.