Opinie o A.D.Tech s.c. w Ozorków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy A.D.Tech s.c.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w A.D.Tech s.c. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.D.Tech s.c. w Ozorków

Kritt Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Atomosfera nie do zniesienia. Aż wymiotować się chce kiedy trzeba iść do pracy

Milten

Witam Czy warto składać papiery do pracy w tej firmie? Patrząc na opinie to wcale nie zachęca ale w sumie opinie też nie są świeże dlatego chciałbym wiedzieć jak to wygląda na dzień dzisiejszy.

Milten
@Milten

Dobra byłem na rozmowie. Dramat... Atmosfera na wejściu sztywna jakbyś na komisariacie siedział tylko kajdanek brakowało. Jeden z tych szefów na rozmowie z tyłka wyjeżdża o remoncie uszkodzonego wrzeciona to koszt 40 000... Straszenie? Czy co? Ogólnie typ ma coś nie tak z głową bo z miejsca traktuje Cie jak szczura. Nieprzyjemny typ i to bardzo. Ogólnie gadka jakby z wielką łaską cie zatrudniali. Park maszynowy na plus jak ktoś w komentarzu napisał. I kierownik który oprowadzał po hali całkiem spoko gość.

Stefan Nowy wpis
@Milten

Zdecydowałeś się finalnie na tę prace, czy nie ? Bo ciekawi mnie, czy podpisując umowę bierze się na siebie odpowiedzialność finansową za sprzęt na którym pracujesz. Mam na myśli to wrzeciono, którym cie straszono. Bo jak się coś zepsuje, to kto wtedy ponosi koszty??

Milten Nowy wpis
@Stefan

Absolutnie nie podjąłem się pracy. Jestem z wykształcenia operatorem maszym CNC i mam na nie papiery a stawkę dostałem 18 zł xDD więc śmiech aż echo niesie. W poprzedniej firmie jak i w obecnej nie podpisywałem żadnego śmiesznego papierka że ponoszę koszty naprawy czy regeneracji uszkodzonego sprzętu bądź część maszyny. I tu też bym nie podpisał gdyby mi coś takiego podsunęli

Julia Nowy wpis

18zł? Na normalną umowę? Przecież najniższa krajowa jest już wyższa

Gutek

A ja uważam, że wystarczy być dobrym i solidnym pracownikiem żeby być zadowolonym z pracy bo to dobra firma.

Wolf
@Gutek

Wielu takich było ale odeszli bo nie mieli szans z nieudacznikami co zamiast się wykazać to włazili szefom po palcu do tyłka. Atmosfera w tym zakładzie to dramat. Pionier tej zgnilizny to Kubuś ale nie tylko.

1. Większość osób w tej firmie to rodzina bądź znajomi szefostwa. Jeśli zatrudnisz się tam z "ulicy" to uprzedzam, atmosfera jest nie do zniesienia. Co do samej kadry... zostawię to dla siebie. 2. Potwierdzam jeden z komentarzy, nie licz na przelew, kasę dostajesz do ręki w kopercie... 3. O buty z twardym noskiem prosiłem się kilka miesięcy. 4. Ogólnie jeśli masz tu z czymś problem to musisz liczyć na siebie. 5. Stawka godzinowa mierna. Nadgodziny płatne. Z płatnościami nie było problemów. 6. Codziennie, zewnętrzna firma dostarcza obiady, szefostwo finansuje 50%. 7. Na plus, jak dla mnie jest jedynie park maszynowy. Jako zakład pracy... nie polecam! Gdy zmieniłem pracę, odżyłem.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie A.D.Tech s.c.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Antek

Tak spokojnie zrobiło się na forum z jakiegoś powodu?

Karma nie śpi

Kto będzie następny ?

Tomasz

Często mają miejsce sytuacje, gdzie pracownicy decydują się na zwolnienie z firmy A.D.Tech? Jestem ciekaw, jak to wygląda z Twojej perspektywy, dlatego liczę, że coś mi podpowiesz.

Bolo

Możesz rozwinąć swoja skąpa wypowiedź? Chyba, że to konkurencja tak sobie pracuje.

Średniowiecze... Wynagrodzenie w papierowych ,,sakiewkach"... Nie licz na przelew.

Porwierdzam. Zupełny brak szacunku i poszanowania pracownika. Infantylne środowisko i ludzie co prowadzi do dużej rotacji. Pieniądze za to wszystko bardzo przeciętne z przewagą na mizerne.

Omijać szerokim łukiem najlepiej 20 km

good

niech się ktoś wypowie o tej firmie kto pracuje tam lub pracował bo zastanawiam sie nad złożeniem cv

admin

Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie A.D.Tech s.c., bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o A.D.Tech s.c. - Ozorków

• Jak się pracuje w A.D.Tech s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy A.D.Tech s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

A.D.Tech s.c.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Łęczycka 15
    95-035 Ozorków