rpc bebo

Poznań

Opinie o rpc bebo

pracownik 2016-12-13 17:55
A wy z kruszwicy od stycznia macie 3zm i były u was zwolnienia bo pracy nie macie zbyt nie zdziwie się jak wasz oddział zamknie grupa .
Były pracownik 2016-12-24 09:33
Do Pana wiadomości Kruszwica piszemy dużej litery, miasto jest co najmniej tak stare jak Poznań.
W Kruszwicy termoformowanie było już za komuny sam Banach się tu uczył, dadzą sobie radę i bez BEBO bo i okolica obfituje w wiele lepszych firm.
Najpierw zlikwidowano Piaseczno, teraz być może Kruszwicę a odpowiedz sobie kto następny:)
Dla Bartlinga i Grejnera już dawno nie jesteście konkurencją z przedpotopowymi Gablerami OMSO i reszta tego złomu.
Pozdrowienia dla wszystkich Kruszwiczan.
Tomek 2017-01-14 14:15
Trzeba znać Budniaczynskich mama zadzwoni i Krzysztof musi .
K 2017-01-16 17:06
Pozdrowienia dla ślicznej małej blondyneczki która pracowała w sierpniu albo wrześniu 2014, super laseczka, zabawna. ach ta K
ikn 2017-01-20 14:27
A ja pozdrawiam wszystkich pracowników .
Adam 2017-03-28 18:29
Jakich zarobków można się spodziewać w Poznaniu na stanowisku operatora maszyn?
GOŚCIE Z GIZEHU 2017-04-13 01:00
GOŚCIE Z GIZEHU:
Doszły nas słuchy , że Firma Bebo w Poznaniu zatrudniła w ostatnim czasie pana Tadeusza W.
Jeśli tak to ,, GRATULACJE" !!! ( Hi , Hi ,Hi ). Na początku pewnie będzie spokojnie , potem nieco
dziwnie , aż zacznie się balans na granicy szaleństwa i braku kontroli nad emocjami i zachowaniem,
( czyli rzucanie w ludzi narzędziami , kartonami i ubliżanie ; zwłaszcza kobietom od dzi....ek i innych takich.) Od nas wyleciał z hukiem ( po kolejnych kontrolach z Inspekcji Pracy - spowodowanymi licznymi zaproszeniami pracowników , poddawanych notorycznemu mobbingowi ). Oficjalnie odszedł oczywiście , po cichu na własną prośbę . Jeśli aktualny pracodawca lubi takich gości to to monotonia mu nie grozi. Zaś pan surowy zafundował firmie prawdziwego konia trojańskiego i mnóstwo ,,atrakcji ".
Jeśli szanowni koledzy i koleżanki zatrudnione w Bebo Poznań mogą to potwierdzić i pragną dowiedzieć się czegoś więcej o tym osobniku to proszę o kontakt na tej stronie - chętnie odpowiemy.
Zachęcamy też do lektury na GO WORK.PL , wpisując nazwę naszej firmy GIZEH DISPOFORM sp z o. o.
Znajdziecie tam Państwo tylko mały wycinek tego co działo się u nas . Pozdrawiamy serdecznie , jednocześnie współczując - szczęśliwa od niedawna załoga Gizehu .
Pracownik 2017-05-10 12:47
Od 2000 do 3000 w Poznaniu z premią- praca na trzy zmiany cztery brygady system pracy beznadziejny
RR-PP-NNN zakład monitorowany .
Pracujesz jako operator- pakowacz .
Operator pakowacz drukarek lub maszyn formujących większość maszyn jest z lat 90 . oraz stara technologia . Podlegasz pod brygadziste ,Mistrza zmiany, Kierownika produkcji ,Managera
Pracownik 2017-05-10 14:29
Możesz być przyjęty przez firmę pośredniczącą na bardzo niekorzystnych warunkach dla Ciebie . Premia uznaniowa jest liczona do podstawy w przypadku kiedy jej nie dostaniesz to zarobisz dużo mniej. Pracownicy twierdzą że RPC dobrze płaci bez premi zarobisz 1500 zł.
Tyson 2017-05-10 15:11
Popieram kolegę w 100% mistrz wydziału formowania T.S uczeń wychował się na dobrej szkole Wiesława. W oczywiście musiał by mu stopy lizać, bez wykształcenia technicznego oraz min. Średniego , niski poziom kultury osobistej i personalnej . Człowiek który nie zna podstaw mechniki uczy teraz swojego mistrza i sąsiada . Jakość produkowanego produktu najlepsz oczywiście dlatego że źona w dzale jakości. Brak kwalifikacji do wykonywanego stanowiska .
Były pracownik termoformingu 2017-05-10 20:34
T.S zawsze taki był.Karierowicz przede wszystkim. Mechanikę trochę kumał,ale co do kultury osobistej to miał wiele do życzenia. Jako brygadzista - bez większego zaangażowania, większość czasu spędzał na palarni, na dodatek mocny w gębie. A jak go ktoś już porządnie wkurzył albo zagroził jego "pozycji" to nie jednokrotnie biegał do góry i bez skrupułów podpieprzał. No i cel osiągnął z tego co tu czytam został mistrzem termoformingu.
Pozdrowienia dla Wiesia W. Beaty B. , Lidki M.,Gośki i Michała B.
PRACOWNIK RPC BEBO 2017-05-13 17:16
Nie pracujesz już po co oczerniasz kogos ja akurat Tomka bardzo lubie to jest forum na temat pracy i płacy a nie o ludziach co tu pracują i musisz być bardzo płytki skoro używasz pseudonimu a nie pełnego nazwiska a niektóre osoby co je pozdrawiasz to jedna już nie pracuje i gdyby się ktoś nie nadawał na dane stanowisko to by już go nie było .UWAZASZ ZE TY JESTES KULTURALNY WŁANIE WIDAC JAKI JEST TWOJ POZIOM INTELIGENCJI.
rpc bebo 2017-05-13 19:06
A ty taki madry jesteś pewnie mu zazdrościsz ze on awansował a ty nie a ty masz jakie kwalifikacje pewnie kibel skoro kogos opisujesz tylko na tyle ciebie stać jak masz cos do nich to im powiedz co myślisz pewnie boisz się a tu jesteś anonimowy i to dlatego obrzucasz kogos błotem bo tak najłatwiej na forum a nie zastanowisz się ze inni to przeczytają zamiast się ludzie dowiedzieć jakie warunki pracy i płacy tu musza czytac takie pierdoły o ludziach co pracują w bebo zycze tobie żeby tez ktoś o tobie napisał imieniem i nazwiskiem pełnym na forum.
Były pracownik termoformingu 2017-05-14 07:14
Jakoś nie widzę abyś używał tu swojego imienia i nazwiska, po za tym nikogo nie obrzucałem błotem lecz stwierdziłem fakt który niegdyś istniał.
Poza tym skoro tak ostro zająłeś się obroną może trzeba było zostać adwokatem a nie pakować kubeczki do margarynki.
Pozdrawiam...
BIUROWA 2017-05-14 14:13
NIE BADZ ZA MADRY BO MOZE MAM LEPSZE STANOWISKO OD CIEBIE I LEPIEJ PŁATNE A FAKTY STWIERDZAJ GDZIE INDZIEJ BO TO JEST FORUM O PRACY I PŁACY BO DO TWOJEJ SWIADOMOSCI LUDZIE CO TU WCHODZA TO MUSZA CZYTAC TAKIE PIEDOŁY NIE ZWIAZANE Z TEMATEM .
pracownik 2017-06-07 15:18
Duzo osób narzeka a jakos nie widać zwolnien masowych tych którzy maja umowy na stałe i pracujących powyżej 10 lat bo widocznie dobrze płaca więcej niż w innych firmach jako operator itp. a nikt nie chce mniej zarabiać w innej firmie na początek.
pracownik 2017-06-10 18:34
Teraz sa przyjęcia przez zakład .
pracownik 2017-07-06 16:54
Prawda jest taka,że ludzie się zwalniają i będą zwalniać.Wymagania coraz większe ,a podwyżek niema.Poza tym nikt w tym zakładzie nie szanuje Naszej pracy. Ci wyżej patrzą tylko,żeby im było dobrze,a zwykłe pracownice ich nie interesują. Z wszystkim wieczny problem.Jeszcze kilka lat temu mogło to przejść,teraz to za te pieniądze nie warto tracić weekendów i świąt z rodziną...Dyrektor mógłby się zainteresować swoimi pracownikami,bo za chwile będzie sam dygał na maszynach...
A 2017-07-06 17:02
Teraz przyjmują bo ludzie się zwalniają
C 2017-07-07 17:01
PODWYZKA JEST CO ROKU JAKAS TAM STARZY MECHANICY NIE ODCHODZA BO DOBRZE ZARABIAJA I DZIEWCZYNY TEZ BO NIE WIDZE ZEBY MASOWO STAD UCIEKAŁY NO TAKA PRAWDA NA POCZATEK SIE TEGO NIE DOSTANIE W INNEJ FIRMIE NA PRODUKCJI JAKO DZIEWCZYNA.
pracownik 2017-07-07 21:34
Zarobki sa na srednim poziomie nie można powiedzieć ze najniższe z możliwych porównywalne do unilevera i innych produkcji .
yzv 2017-07-10 18:01
SAma prawda a o socjalu już nie wspomnę bo teorotycznie niby jest ale praktycznie go nie ma bo wszystko od dochodu takiego ze ten kto jest singlem albo dzieci pracujące już na nic się nie łapie prócfz jakiś bonów na swieta.
Pracownik 2017-07-11 19:28
Firma pozorów.Pozorne przestrzeganie bhp.Jak coś zgłaszasz to Cię Koper ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a jak coś się stanie to Cię od debila wyzywa.Prowadzi oszukane statystyki.Są wypadki ale strach zgłaszać bo i tak to zawsze Nasza wina,bo jesteśmy debilami... Poza tym od kilku miesięcy traktują Nas wszystkich za złodziei przez pewne trzy osoby.Jeszcze trochę to jak będziemy szli do kibla bedzie trzeba iść do mistrza po kawałek papieru toaletowego, aby się podpisać ile i po co się pobrało.
O 2017-07-19 22:46
Praca jak każda inna na produkcji.Wypłata zawsze na czas.Pieniądze różne.Podwyżkę można dostać jak się upomnisz,bo sami raczej nie dają (nie licząc tej inflacyjnej co roku-pare złotych) Socjalne coraz gorsze (początkowo bony na świeta i coś tam na wakacje,teraz tylko bony na świeta i też coraz niższe.Wiekszość dostają tylko Ci co dzieci dużo mają) Podejście do pracownika raczej słabe.Biurowiec żyje własnym życiem,produkcja swoim.Niema zainteresowania z ich strony,ważne że produkcja zrobiona.Kartony ciężkie i tylko kobiety się męczą.Dyrektor faktycznie raczej nie jest zainteresowany co się dzieje u zwykłych ludzi na produkcji.Bhp takie sobie.Na papierku wszystko dobrze wygląda,a w praktyce nie koniecznie. Poza tym raczej nikt nie słucha naszych uwag co do lepszej pracy czy rzeczy, które by nam się przydały.Mistrzowie różni.Rożek-człowiek,który ma swoje dni.Jednego gnoi Cię za wszystko,innego człowiek do rany przyłóż.Grześkowiak- zjadł wszystkie rozumy.Nikt nie wie lepiej niż on i traktuje ludzi jak idiotów.Kramski- jedyny w miarę normalny,choć lekki filozof...
y 2017-07-21 11:22
Jestesmy ludzmi dorosłymi jak komus się nie podoba to niech się zwolni po co wyrazac swoje zale na forum socjal bony itp. zawsze było od dochodu ile się ma na osobe nie rozumiem ludzie jezdza tutaj autami jeszcze sobie zmieniają na nowsze i lepsze a narzekają ze ciagle mało .
Długoletni pracownik 2017-07-21 14:55
Dobrze,że jest ,,ktoś,,kto ma odwagę pisać prawdę,choć szkoda,ze nikt nie słucha pracowników...
Xyz 2017-07-24 11:26
Czyli albo mówić dobrze,albo wcale? Ludzie piszą to co myślą,bo mają dosyć wykorzystywania.Pewnie mają nadzieję,że coś się zmieni i będzie szanowana ich praca.Może poprostu chcięliby,żeby ktoś zauważył ich potrzeby,bo gdyby nie oni,zwykli pracownicy,to żadna firma nie utrzymała by się na rynku...
Długoletni pracownik 2017-07-24 23:22
Najgorsza jest bezsilność...to jak głową w mur...głowa rozbita a mur stoi ...
Długoletni pracownik 2017-07-25 11:15
Dwa lata temu była rywalizacja...która brygada zrobi najwięcej produkcji i co?jedna z brygad wygrała...nie było choć prostego słowa,,dziękuję,,i po co się utożsamiać z firmą?morale brygad spada ,brak aktywacji do pracy,brak docenienia wiedzy i zaangażowania pracownika w to co robi...i wciąż tylko...szybciej,szybciej...a może by tak ktoś spytał czy nam jest potrzebna pomoc,czy może coś zmienić bo jest za ciężko?naprawdę szkoda,że się nie docenia pracowników.Ludzie milczą,a milczeniem nic nie wywalczymy
pracownik 2017-07-26 19:16
Zeby cokolwiek zrobić to wszyscy pracownicy w sile grupy powinni sie zbuntować wtedy może by cos to dało a prawda jest taka ze każdy gada cos do kogos i na tym sie konczy tak samo z w pakietem socjalnym jedni dostawaja na wakacje drudzy nie a w grupie by cos to dało żeby wywalczyć.
Edyta 2017-07-27 11:00
@pracownik,@Długoletni pracownik , uważacie, że rywalizacja w zespole to coś złego? Może to kwestia lepszej motywacji i zachęcenia do lepszego działania a w zamian coś się otrzymuje? Jak wygląda praca na produkcji? Obecnie prowadzony jest nabór na to stanowisko. Studenci chętnie widziani?
Długoletni pracownik 2017-07-28 16:57
Witam.Rywalizacja jest ok ,ale mi chodziło o słowo ,,dziękuję,,od naszych pracodawców...Praca na produkcji jest ciężka i odpowiedzialna,nie każdy potrafi ogarnąć całokształt,trzeba być zorganizowanym,spostrzegawczym...zdolności manualne też pomagają.Trzeba przyjść i zobaczyć trudno jest opisać specyfikę wykonywanej pracy...Pozdrawiam
iwa 2017-09-07 07:45
pracuję tutaj od niedawna przeniosłam się z dużej firmy elektronicznej pod Poznaniem i po tak krótkim okresie /3msc/ mogę powiedzieć tylko tyle-jest super/atmosfera,organizacja no i oczywiście kasa/. Malkontentom proponuję spróbować sił w innej firmie bo jeśli pracujemy x-lat w jednej firmie to nie mamy pojęcia jak wypada y-w innej.

Pozdrawiam,

Iwa
oli 2017-09-08 13:57
iwa to przesiosłas się z kimbala .
:) 2017-09-10 15:51
BYLE JAKI KUBEK NEUTRALNY KAŻDY GŁUPI POTRAFI PAKOWAĆ.PRZYJDŹ NA DRUK I WTEDY MOŻESZ SIĘ WYPOWIADAJ,ALBO ZACZNIJ PATRZEĆ CO PAKUJESZ,BO PRZYJDZIE RAZ,CZY DRUGI REKLAMACJA I ZOBACZYMY CZY BĘDZIESZ TAKA MĄDRA
oli 2017-09-11 16:59
No na druku jest duza odpowiedzialność bo trzeba dużo pilnować i dużo rzeczy do zrobienia jest na danej maszynie i to nie jest tak ze można pakowac co wyjdzie z maszyny bo trzeba mieć dobre kubki wg wzoru i trzeba je przegladac bo jak przyjdzie reklamacja to idziesz się tłumaczyć do góry i oni decydują co z twoja premia wiec masz racje niech sobie ta iwa przyjdzie na druk i zobaczy jak jest na druku i ile rzeczy jest do pilnowania itp. a nie wspomnę o myciu i o mieszaniu farb w kałamarzach.
Długoletni pracownik 2017-09-11 22:09
Dziecinko popracuj tu troszkę to pogadamy...
Długoletni pracownik 2017-09-11 22:22
Każdy z pracowników nadaje status towarowi jaki pakuje ,czyli jest odpowiedzialny za swój towar i obojętnie czy to gablery czy to omso,extruzja,młyn towar ma być na 100% dobry...i dlatego jest tzw samokontrola Ty musisz wiedzieć co jest jeszcze dobre a co już nie...Odpowiedzialność na każdym stanowisku...tylko szkoda,że pracownik jest stopowany na pewnym etapie i czy lepszy czy gorszy ta sama kasa;( i zostaje tylko satysfakcja,ze umie sporo sam przy maszynie zrobić...szkoda szkoda;(((
pracownik 2017-09-17 11:57
Teraz szukają ludzi do pracy bo nas jest za mało no niestety jak zarobki sa porównywalne do innych firm produkcyjnych np. unilever nivea itp.szef by musiał dac więcej żeby ludzie chcieli tu pracować w systemie 4 bryg bo jak ta sama kase daja na 3 zm z weekendami wolnymi to wiadomo ze człowiek pojdzie tam no każdy idzie tam gdzie lepiej płaca takie czasy.
! 2017-09-17 16:23
Szef to narazie daje tylko tym co mu papierami rzucają.śmiech na sali,że uczciwy,dobrze pracujący pracownik nie może doprosić się o podwyżkę,a inny rzuci wypowiedzeniem i od razu kasa się znajduje i to dla kogoś kto ledwo co potrafi...
pracownik 2017-09-18 19:34
Kobiety nie rzucają papierami jeszcze z tych na stałe to nie widze żeby masowo odchodziły jeszcze żadna nie odeszła za więcej .
! 2017-10-12 16:51
Jeśli się wsłuchasz to będziesz wiedzieć,że to tylko kwestia czasu,jak kobiety rzucą papierami.Już co druga szuka pracy i to właśnie z tych długoletnich pracownic...
izi 2017-10-16 10:29
Jakos nie widać żeby ktoras odeszła a szukają niektóre z 5 lat i co siedza dalej i pracują i co nawet jak odejda to do jakiej pracy z produkcji na produkcje i na pewno za mniej na początek bo dla mnie jak już to isc za więcej na początek gdzies gdzie dawaja 3 koła i więcej na początek wiec to jest polepszenie a nie isc za 2 tys zł na reke.
pracownik 2017-10-16 10:39
Pozyjemy zobaczymy kto odejdzie bo prawda jest taka ze większość narzeka a się o wszystko dopomina o premie roczna o bony itp i sama prawda jak zmienić prace to za więcej a nie za mniej i dodatkowe pieniazki typu jak premia roczna bony i inne to tez jest ważne a nie tylko pensja.
Były pracownik 2017-10-16 12:19
Możnaby kilka nazwisk wymienić,które/którzy tu pracowali długo,a ich niema i te osoby poszły nie tylko ze względu na pensje,ale i ze względu na zdrowie i szacunek do ich pracy.Jak się dobrze rozejrzeć to praca jest i nie za małe pieniądze.Jestem osobą,która tu pracowała i odeszłam.Może mam o stówkę mniej pensji,za to nadrabiam naprawde bogatym socjalnym i jeszcze lepszą premią,a weekendy o święta spędzam z rodziną a nie w zakładzie,gdzie jesteś tylko robolem.Gdzie Ty się poświęcasz dla zakładu i zmieniasz zmianę jeśli trzeba,a jak ty potrzebujesz czegoś to wypinają na Ciebie tyłek...Pozdrawiam
pracownik 2017-10-16 14:42
To do twojej swiadomosci niektórzy odeszli i chcieli wrocic a niektórzy wrócili spowrotem bo szefa błagali na kolana rotacja jest w każdym zakładzie pracy nie tylko w rpc bebo bo jedz sobie do Tarnowa podgornego tam jest masa fabryk które potrzebują ludzi do pracy a dlaczego bo dlatego ze ludzie się pozwalniali .
OPN 2017-10-16 14:58
SKAD TY MOZESZ WIEDZIEC JAK JEST TERAZ SKORO JUZ TU NIE PRACUJESZ MY MAŁO NIE ZARABIAMY BO W TYM ROKU DALI NAM WIEKSZA PODWYZKE I NOWE OSOBY CO TU PRZYCHODZA TO ZA WIECEJ NIZ W POPRZEDNIM ZAKŁADZIE CO PRACOWALI I SA ZADOWOLENI A DUZO OSOB CO ODESZŁO TO NIEKTORZY MAJA GORZEJ TYLKO IM WSTYD SIE PRZYZNAC A CO TO PORZEDNIK NAPISAŁ ZE NIEKTORE OSOBY CHCIAŁY WROCIC TO JEST PRAWDA .
Były pracownik 2017-10-17 12:25
Masz racje.Nic nie wiem.Oczywiście zarabiacie najwięcej i macie najbogatsze socjalne w Polsce.Macie wszystkie sprawne narzędzia potrzebne do pracy ,a Wasza praca jest lekka,przyjemna i szanowana.Poprostu praca marzenie
bdb 2017-10-17 15:57
Nie ma idealnego zakładu pracy gdzie jest miodzio w każdym cos jest nie tak a socjal jest w jednym lepszy w drugim gorszy zakładzie a w niektórych nie ma nic a w zadnym zakładzie produkcyjnym nie jest lekko zwłaszcza w branzy spożywczej itp. wiadomo ze trzeba zapiepszac .
dział produkcji 2017-10-19 16:26
To prawda rpc bebo najgorzej nie płaci nie można powiedzieć o jakies masakrze zarobki sa porównywalne do innych produkcji co mieszcza się w Poznaniu bądź za Poznaniem tylko to ze jest system 4 bryg od zawsze w rpc bebo pracować trzeba wszędzie i co zauważyłam ze az tak tutaj nie ma takiej rotacji ludzi jak np. w kimbalu ze jednego dnia odejdzie stamtąd z 20 osob i przychodzą nowi może dlatego ze jest duża fabryka itp.
Zostaw swoją opinię o rpc bebo - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rpc bebo