ADVERT

Opinie o ADVERT

Merdian 2010-06-09 20:44:26
Co to za firma
adriano 2010-08-05 12:04:52
daja ogloszenia zeby zachecic a tak naprawde to akwizycja chodzenie po domach i sprzedaz tv n praca od 12 do 20 tej prowizja od 50zł do 100zł marnie musisz sie nachodzic naprosic ludzie nie wpuszczaja do domow no i te szkolenia durne typowo zeby cie nakrecic i wmawianie ze mozna awansowac i wogole , tylko ciekawe kto tam awansowal hehe odpowiem nikt !!!! ludzie poracuja tydzien badz dwa nic nie sprzdadza i odchodza . Pozdrawiam i odradzam
marek 2011-02-09 12:23:23
wytrzymałem 2 miesiące. O te dwa za długo. Codziennie najpierw spiora bani- żeby ci się chciało chodzić. Jak to pięknie jest, jacy to wspaniali jesteśmy, a jak nawet wczoraj nie udało się sprzedać to na pewno dziś będzie lepiej. I tak 2 GODZINY! CODZIENNIE TAK SAMO!!! Potem w drogę. Jak masz auto to na wachę nic nie dostaniesz. Przecież wczoraj tylko 1 umowę przyniosłeś, albo żadnej. Zrób zrzutę z kolegami. Jak nie masz to kombinuj sam i łaź po lublinie gdzie cię nogi poniosą. Nie wracaj wcześniej jak przed 21. Przecież wieczorem najwięcej ludzi w domu siedzi i na pewno kupi "n" od ciebie.
A! 1 mc robisz bez umowy, jak się sprawdzisz to zlecenie dostaniesz na rok albo dłużej. Oczywiście sama prowizja, a w aneksie z wynagrodzeniem nie podaje Mirek czy brutto cy netto, ale spokojnie, dowiadujesz się, że było brutto i z tych ochłapów co zarobisz opierdzieli cię jeszcze (albo szepnie) , że może wziąć na siebie a Tobie pod stołem zapłaci resztę. Frajerów szuka. Tak samo z innymi grupami, gdzie dziewczyny z ubezpieczeniem albo zniżką na dentystę chodzą. Porażka na całej linii.
Od umowy z "n" dostaje 200-300 zł netto, a płaci 50-100 brutto. I jeszcze na czarno chce płacić łysol. Tłamsić taką prywatę!!!!!
exxx 2016-05-03 15:52:58
marketingiem firm, instytucji i organizacji się zajmuje kolego konkretnie ta firma, organizuje z tego co wiem również różnego rodzaju szkolenia. co do samych ofert to cv składa się poniekąd trochę w ciemno bo nie ma ofert
Zostaw swoją opinię o ADVERT - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ADVERT