Opinie o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SMC Industrial Automation Sp.z o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SMC Industrial Automation Sp.z o o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMC Industrial Automation Sp.z o w Warszawa

hyhu

No proszę, w krótkim czasie rozpadł sie dział marketingu, kolejne odejście ledwo chwilę po poprzedniej osobie, widać nie tylko w sprzedaży, księgowości i logistyce dzieją się dziwne rzeczy... Z tego wynika, że w SMC to chyba najlepiej pracować na magazynie, najmniejsza rotacja :D

Poko

Za każdym razem mówił, że nie będzie zwalniać ludzi, a w tym miesiącu zwolnili 6 osób z działu handlowego. Dział handlowy zmniejszył się o połowę w porównaniu do 2023. Firma SMC przechodzi na model MLM. Przygotujcie się na to mentalnie, bo każdy pracownik będzie musiał sprzedać siłownik znajomemu albo babci, żeby podreperować sprzedaż firmy.

XYZ

Wpadłem po kilku miesiącach nieobecności w firmie zobaczyć co słychać. Przykro mi się zrobiło. Z każdy z kim rozmawiam, kto był trochę bardziej otwarty, pracował dłużej w firmie, myśli o zmianie pracy. Pozostaną tylko młode wilki (korposzczórki), zatrudnione z innych mniejszych firm. A to inne Tuzy z rynku na tym zyskują, zatrudniając byłych pracowników tej firmy. SMC chwali się, że jest najlepszym pracodawca wg Forbes. Globalnie może tak być, ale Forbes nie uwzględnił Polski. Moim zdaniem SMC Polska to już nie jest miejsce dla godnego miejsca pracy, poszanowania wartości szacunku do innych współpracowników, dla zarobków wartych zajmowanego stanowiska, zdobywania wiedzy i doświadczenia, a kiedyś takim pracodawcą była. Szkoda, że tak się dzieje. To moja opinia jako byłego pracownika tej naprawdę dobrej marki..., kiedyś dobrego pracodawcy.

Licky
@subiektywny krytyk

Połowę kierowników bym po zwalniał... Pracuje lata jako techniczny i nic nie robią Tylko raporty ect. Out miernoty...

Macko

Piotrze... Donoszę iż trzy osoby knują spisek KZ.. MP. Rs

Grażyna
@Zniesmaczona

podstawy jasne, że trzeba znać i reszta może zależy od interpretacji słowa szkolenia? bo wiadomo cykl studiów trudny byłby do przerobienia w trakcie pracy. czy wobec tego w jakichś inny sposób dba się o rozwój zatrudnionych osób? chyba, że stawia się jedynie na praktyczne doświadczenie?

JB

Polecam i pozdrawiam panów Prezesa i Dyrektora. Wreszcie fachowa kadra,która przyszła z biznesu a niw amatorka i dyletanci jacy byli do tej pory. Powodzenia bo jest jeszcze trochę pracy do zrobienia

AGT
@JB

Współpracuje z tymi Panami na codzień i w pełni potwierdzam ich fachowość i kompetencje. Wreszcie po tylu latach fachowa kadra zarządzająca z doświadczeniem w tym biznesie

Amelia Nowy wpis

Hejka. Czy na Batorego będą jeszcze przyjmować innych pracowników biurowych może? mieszkam niedaleko i zatrudnienia właśnie szukam. widziałam ofertę dla asystentki zarządu sprzed paru miesięcy. nie trzeba kogoś jeszcze do pomocy?

Pat Nowy wpis
@Amelia

Będą potrzebować do biura wyślij cv, teraz budują silny zespół administracyjny. Skoro dział handlowy po restrukturyzacji liczy aż 7 osób, a techniczny 3 na całą Polskę a ilość załogi musi się zgadzać to administracja będzie się powiększać.

Jp

Japonia nic nie wie Bo beznadziejna wladza wszystko ukrywa… na spotkaniach z at i jp przedstawia to inaczej niz stan faktyczny. Zwolnienia ludzi tez za porozumieniem stron zeby at sie nie zorientowala ze grupowe zwolnienia ciekawe ze w innych krajach jest normalnie i wszyscy sa zdziwieni co sie w pl dzieje szkoda tylko tych co chca zaczac w pl prace

Ja…

Tak to biznes, bez wątpienia… czekamy zatem na info o wynikach… uda się czy się nie uda… ???? a jedli się uda to wzrostem sprzedaży? Czy może jednak „ uwalnianiem zasobów „ na rynek… :) Oszczędności ( po zwolnieniach) się już zrobiły - będzie co pokazać? Bo jak mniemam swą bystrością zarządczą, wiedzą, osiąganymi wynikami i przywództwem w organizacji „ panowie” ( mała litera nie jest przez przypadek) nie mają się jak chwalić ???? / ja szczęśliwie poza organizacją, przyglądam się z zachwytem - co tu jeszcze oni mogą (usunięte przez administratora)

Common

Ale to nie jest ocean. Można wysiąść jak Ci się kapitan, załoga czy atrakcje nie podobaja. Sam też możesz zostac kapitanem i sprawdzić czy byłbys lepszy. Może ten kapitan ma taki cel żeby rozbić statek, ale nikt musi w tym uczestniczyc

Ryba na piasku
@Common

Nasz kapitan, sądząc po jego karierze, nigdy nie doświadczył konsekwencji swoich działań, bo po kilku latach pracy zmieniał pracodawcę. Jeśli dla nas, jego pracowników jego cel jest niejasny to znaczy, że komunikacja w firmie szwankuje. Siedzę w sprzedaży od wielu lat i jeśli widzę, że sprzedaż pikuje w dół, klienci przechodzą do Festo, a wizerunek SMC jest z miesiąca na miesiąc gorszy to mogę domniemywać, że kapitan nie wie co robi.

Hmm
@Ryba na piasku

Jak do tej fali zwolnień mają się mieć ogłoszenia o pracę na kam?

Kam
@Hmm

Sprobuj, zaczniesz prace to najlepiej szukaj kolejnej po paru miesiacach nie przedluza ci umowy No i musisz psychike miec mocna

Ryba na piasku Nowy wpis

Kasia, Michał, Filip to klasyczni konformiści. Za konformizm nikt ich nie będzie podziwiał, ale ganić też nikt nie powinien, bo konformistami jest 2/3 społeczeństwa. Zasada "nie wychylać się, potakiwać, realizować polecenia" pozwala przeżyć, czego życzę pracującym jeszcze w SMC koleżankom i kolegom.

Diablo

Firma traci udziały w rynku i bardzo dobrach pracowników ponieważ prezes dalej uważa że kolejka inżynierów czeka za drzwiami i każdego da się zastąpić. Tymczasem nowi ludzie nie zawsze tak szybko osiągają efekty i to jest konkretny koszt dla organizacji. Rotacja jest na bardzo wysokim poziomie. Rzadko spotykana w takiej branży gdzie znalezienie pracownika i wyszkolenie trwa.

Subiektywnie
@Diablo

Prawdą jest, że każdego da się zastąpić skończoną liczbą studentów. A czy jest to opłacalne ? Z jakiegoś powodu dochodowe firmy tego nie robią. Na miejscu Japończyków zastanowił bym się , czy opłacalna jest produkcja i magazynowanie(dochody przynosi sprzedaż ;) ). Kolejnym elementem są biura na całym świecie , to zbędny koszt , wystarczyło by postawić kontener na biuro w Japonii , byłoby taniej, a przecież żyjemy w globalnej wiosce... Zostawić tylko prezesów... Przypomniała mi się historia o okręcie, wywalamy wioślarzy, zostaje kapitan, a okręt nie chce sam płynąć. AI bardzo zmieni pracę , ale nie wyeliminuje jej, a szukanie nowych ludzi technicznych... można wziąć od lidera w branży spawarek... W kilku obszarach pokazali już, że najpierw muszą poznać branżę, zmienić swój mindset, nauczyć się i dopiero wtedy mają szansę coś wnieść do "organizacji". Do tego czasu są większym kosztem dla całego organizmu. Gratuluję zarządowi, doprowadzili że kura która znosiła złote jajka już ich nie znosi, wyprzedajemy zapasy (pokazując zysk), zwalniamy pracowników ( cięcie kosztów), automatyzacja pracy (cięcie klientów)., budynek się sprzeda (też będzie zysk). A konkurencja się cieszy bo lider sam oddaje klientów. Bardzo krótkowzroczne i egoistyczne myślenie, ciekawe czy wyniki będą już w marcu, kiedyś statystyki dojdą do Japonii. To oczywiście tylko moje spojrzenie na sytuację. Szkoda bo jakiś czas temu był to wybitny pracodawca na polskim rynku pracy. Ale przynajmniej w SM ładne zdjęcia są , polecam te z ludźmi zapisywać, bo to jeszcze nie koniec zmian.

_Subiektywnie_ Nowy wpis

Swoją opinię bazuję na kilkuletniej historii, wcześniej był covid (była wymówka), teraz jest inna, a zwalnia się pracowników "bo się nie nadają". Jajka dalej będą znoszone i sprzedawane, tylko mniejsze i nie złote, bo marka się sama sprzedaje (jeszcze w PL), pomimo starań :). Eksperymenty i doświadczenia nieświadomych rynku, a może coś wypali. Przed, przedwczoraj był tylko epizod, nie pierwszy i nie ostatni. Taki skok do basenu, a w locie sprawdzamy czy jest w nim woda. Przeciętny zarządzający wyprowadzi firmę na prostą. Wg. mnie obecny jest poniżej przeciętnej, lub zbyt skrupulatnie wykonuje polecenia. Już wkrótce przełożony oceni jego pracę, może dostanie premię, a może uwolni go dla rynku (usunięte przez administratora)

Fan chłopaków z Norgrena

Chłopaki dajcie już spokój, bo w Jankach nie mają wolnych terminów w salkach pod rozmowy kwalifikacyjne :). Ciekawi mnie tylko, gdzie macie już grzane miejsce w nowym korpo, no bo przecież jak wszystkich zwolnicie, to sami nie będziecie jeździć po klientach (a nie oszukujmy się, że dystrybucja sama ukula wynik).

doradca techniczny

Przedstawienie dostwiadczenia zawodowego i swojej osoby. Pytana techniczne.

Pytania dotyczące aspektów zwiazanych z aplikowanym stanowiskiem.

A jaki jest teraz zakres zadań na stanowisku dyrektora handlowego, że ktoś pytał o to po co tutaj dwie osoby pełnia te funkcje? ile osób ma się pod sobą tak w ogóle i czy faktycznie na dziale jest tak dużo pracy?

krytyk_wszystkiego

A czy nie na tym polega praca dyrektora ? Deleguje zadania na kierowników, a oni na handlowców. Inna sprawa, czy te zadania mają wpływ na wynik, ale to ich problem przed przełożonym.

Byk
@krytyk_wszystkiego

Problem w tym iż ci pseudo dyrektorzy nie mają pomysłu … za co biorą kas ?? I jaka mają odpowiedzialność? Skoro i tak wszystko spada na handlowca

Klementyna

To możliwe, żeby „co 5 minut” była inna osoba na tym dziale marketingu? Zastanawia mnie ewentualny powód i to czy jednak nie ma tam także stałych osób? Czym się w nim zajmują tak docelowo? ktoś dorzucił informację o jedynym banerze oraz sprężonym powietrzu, jak to się ma do pracy na dziale?

Pojawiają się odniesienia co do rozpadającego się działu marketingu a ja tu jestem z oferta ze strony dla specjalisty od niego. Nie wiecie może czy jak teraz ktoś się zgłosi to będzie mógł wynegocjować jakaś wyższa stawkę? Faktycznie ludzi tam u siebie potrzebują?

hyhu

Poko

Kasia@

Witam wszystkich, chciała bym się dowiedzieć jaka jest panująca atmosfera w firmie, a w szczególności w dziale finansów do którego zamierzam aplikować. Zastanawiają mnie wpisy na forum o księgowej. Czy to prawda że cały dział finansów się zmienia. Bardzo proszę o informację.

Prawda Boli
@Kasia@

Kilka słów PRAWDY. Cały dział finansów się zmienił odkąd jest nowa Pani Menager(usunięte przez administratora) atmosfera (usunięte przez administratora), codzienne spotkania z każdym pracownikiem na osobności, kontrola kontrola i jeszcze raz kontrola, poniżanie, krzyki, strach, jak ona jest w pokoju to jest cisza, a jak jej niema to dziewczyny normalnie rozmawiają. Ma czterech pracowników w finansach z czego staż najstarszego pracownika nie przekracza 6 miesięcy. Dlaczego wszyscy uciekli od(usunięte przez administratora)

GRUPA
@Kasia@

Firmie panuje styl zarządzania z lat 90 tych. A osoba odpowiedzialna za finanse ma krótkie doświadczenie na zajmowanym stanowisku menagera jak i słabe pojęcie o zarządzaniu zespołem. To prawda, że zespół jest cały nowy ok. 6 miesięcy doświadczenia. Wszyscy od niej odeszli, podejrzewam że nowe osoby też długo tego stylu nie wytrzymają. Powodzenia.

Historia
@GRUPA

Apel do wszystkich osób zwolnionych, czas na pozew zbiorowy. Odnoszę wrażenie, że zarządcy uczą się wszystkiego w tej firmie. Każda ich decyzja kosztuje SMC mnóstwo pieniędzy.

@Historia

Po co w SMC dwóch dyrektorow handlowych?

To na których działach jest teraz największa rotacja? gdzieś w postach podkreślali, że ludzie na siebie cos gadają i to może być podstawa do odejść. na obsłudze klienta jak z tym jest? czy atmosfera jest w miarę czysta?

rrrrr

w sumie w każdym już chyba :d obsługa kolienta, handlowy, księgowość, marketing.... z każdego działu ludzie uciekają, pod koniez roku dużo osób zwiało, teraz szykuja się kolejni.

stefan burczymucha

zatrudnij się jako stażysta wtedy chociaż home office dostaniesz, a w zasadzie w ogóle się nie będziesz musiał pojawiac w firmie, ostatnio się dowiedziałem, że mamy kogoś takiego w marketingu, oczywiście.... PO ZNAJOMOŚCI.

@stefan burczymucha

Ostatnio? To miedzy działami jakoś nie wymieniacie się informacjami na bieżąco? I tak w ogóle co komuś po takim stażu, bo nie bardzo rozumiem? Jak potem się awansuje to dalej na zdalnym się siedzi czy już jednak należy do biura przyjść?

stefan burczymucha

Przepływ informacji leży na każdej linii, wszystko jest wielką tajemnicą... Zelaży jaką masz umowę, pracownicy niehandlowi nie mają w ogóle zdalnej (no 24 dni w roku i z każdego się musisz tłumaczyć), jak awansujesz na menago to może dostaniesz aneks, niby globalne ustalenia, że zdalnej nie ma, a jednak wybrańcy mają. Równi i równiejsi to w tej firmie codzienność.

Wiecie może, czy w SMC Industrial Automation Sp.z o szukają chętnych na staż?

Szach mat!!! Kolejna fala odejść w toku po nieudolnym zarządzaniu i decyzji o braku premii, gratulacje dla wybitnych Menagerow ????????

Pol
@:(

Najważniejsze, że na nowe samochody marki BMW była zgoda Korporacji mimo zanieczyszczenia i śladu węglowego jaki generują. Chyba pomysły na zarządzanie skończyły się, a nowa kadra przyspieszy upadek oddziału w Polsce.

Subiektywnie
@:(

Do czasu zmiany zarządu, odradzam rozważanie tej firmy jako potencjalnego pracodawcy. Klimat panujący wśród pracowników jest naznaczony atmosferą niepewności i obaw. Decyzje podejmowane przez kierownictwo często opierają się na strategii redukcji zatrudnienia doświadczonych pracowników, co, choć może przynieść krótkoterminowe korzyści, w perspektywie długoterminowej prowadzi firmę ku nieuchronnemu upadkowi. Sugeruję zastanowienie się nad alternatywnymi opcjami zatrudnienia, które mogą oferować stabilność oraz lepsze warunki rozwoju zawodowego.

Dobra rada

W styczniu będzie pobity rekord ilości osób, które odejdą. Będzie to podchodzić pod kategorię zwolnień grupowych, ktore trzeba zgłosić odpowiednim instytucjom. Może jakaś instytucja zewnętrzna to dostrzeże, skoro wewnętrznie w organizacji panuje ślepota na to, że coś chyba jest nie tak, że ponad połowa załogi firmy w ciągu 2 lat odeszła z pracy. Możliwe, że masz rację i okaże się, że ich ekspercki plan doprowadzi ich w to samo miejsce co w poprzedniej organizacji.

Jaki jest styl zarządzania w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Gal

Średnio, nic nie wiadomo. Z jednej strony cos zapowiadają, potem się z tego wycofują. Lecą zwolnienia, ludzie odchodzą. Jakieś błyskawiczne zatrudnienia znajomych. Dziwne awanse.

@Gal

I przy tych redukcjach, które opisujecie teraz tylko asystentki zarządu szukają? Przynajmniej mnie tylko taka oferta się wyświetla… czy tu także była redukcja czy może ktoś awansował? I czy mimo wszystko praca w biurze jest stabilniejsza?

Smuteczek...

Z biura ludzie też odchodzą, w tym roku, w ostatnich miesiącach już kilka osób złożyło wypowiedzenie.

Smuteczek...

...złożyło wypowiedzenia również, kilka osób miesięcznie w tym kwartale a jeszcze się rok nie skończył .... Ci co dostali to inna bajka, oni znikają z dnia na dzień, osoby na wypowiedzeniu muszą harować do ostatniego dnia, w sumie tylko pozazdrościć decyzji :-]

Atmosfera jest różna? Tak przynajmniej jakiś czas temu ktoś pisał o dziale finansowym. Do niego akurat nie aplikuje, wiec czy wiecie może jak pracuje się jaki asystentka zarządu? Widziałam taka ofertę na Internecie, ciekawa jestem relacji z pracy. podkreślona jest możliwość na rozwój w strukturze, pytanie wiec do jakich działów zazwyczaj awansowali poprzednicy?

Employer

Przewaznie awanse są do innych firm :) wiec jesli liczysz na awans to od razu poszukaj sobie czegos innego, no chyba, ze masz cos wiecej do zaoferowania... to wtedy wszystko jest możliwe :)

MALKOVA
@Employer

Coś więcej to rozumiem, że możliwe jest na Xmas Party?

@MALKOVA

Nie jestem w temacie, bo tu jeszcze nie pracuje, opowiecie o tej imprezie? Macie wydarzenie świąteczne, tak? nie wiem czy dobrze rozumiem ale ciekawi mnie na jaka skale jest ono organizowane jest już? Czy mi opowiecie?

KQ2L_vip

Ogólnie to na grubo tylko nikt z nikim nie gada bo nie wiadomo kto donosi :) z reszta Ci co nie donosili to już nie pracują, haha

Bykkku
@KQ2L_vip

Niby choinkę stroimy .. mega sztuczne nikt z nikim nie rozmawia Ciągle zwolnienia i nowin koledzy lukiego Straszne co się tu dzieje a tak dobrze było przez lata pracy

Wygrywa los o nr 5213104631

Jako, że Piotr pracuje u nas już ponad 2 lata jest to dobry moment na podsumowanie. Po tym 2-letnim okresie jego pracy muszę stwierdzić, że Piotr nie jest ani wybitnym ani słabym, lecz zwykłym, przeciętnym, nie odbiegającym od średniej managerem, jakich w Polsce jest dziesiątki tysięcy. Kariera przeciętnego managera jest oparta raczej na szczęściu niż dokonaniach zawodowych, i tak myślę było również w przypadku Piotra. Wygrał los na loterii, który pozwolił mu znaleźć się na stanowisku Prezesa w SMC. Problem z przeciętnymi managerami jest taki, że konfigurację zwycięskich liczb swojego wygranego w totolotku losu traktują jako „złamanie systemu” i wykorzystują we wszystkich kolejnych losowaniach. Piotr obsadził w SMC na wszystkich kluczowych stanowiskach osoby, które znał z poprzednich firm, choć podobnie jak on sam są to kolejni przeciętni managerowie, a tych było już w SMC pod dostatkiem. Piotr jednak jako zwykły manager potrafi grać tylko na instrumentach, które już zna i stąd ten liczny zaciąg znanych mu już współpracowników. Łatwiejszym jest zatrudnienie osób, które będą Prezesowi klaskali od razu, niż zbudowanie swojej pozycji od podstaw w zastanym zespole. Także mamy przeciętne szefostwo i tym samym przeciętne wyniki sprzedaży i na takie powinniśmy przygotować się również na przyszłość. Sytuacja ta ma jednak jasne strony. Jeśli szefostwo Piotra nie będzie od niego oczekiwało ponadprzeciętnych wyników, to i on sam nie będzie ich oczekiwał od nas. Nasza praca będzie być może nudna, ale stabilna i przewidywalna.

Anonymus

Jak sytuację wygląda obecnie na stanowisku inżyniera sprzedaży? Warto aplikować? Coś się zmieniło w zarządzaniu? Bo widzę nieciekawe komentarze i ciekaw jestem czy coś się poprawiło od tego czasu.

Łuki

Atmosfera w finansach jest różna i zależy od tego czy „ona” jest w pracy, słychać na korytarzu jak emocjonalnie mówi do swoich pracowników. Tak prawie cały dział w ciągu kilku miesięcy. W całej firmie dużo odejść i nie przez brak HO. Na to XMAS party nie pomoże.

Kto to
@Łuki

Któż taki emocjonalny?

Czy nowo zatrudnione osoby w SMC Industrial Automation Sp.z o otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Podasz przy tym jakiś sensowny argument? Odległościowo będzie ludziom się spinać? Sam to przetestowałeś na własnej skórze? O jakim okresie zatrudnienia jest mowa?

Byk

3 miechy I out... Szkoda czasu Chyba ze z nasz brodacza.. To dostaniesz bonus I lenistwo I bedziesz sie slizga jak. Masz handlowy

@Byk

Ja jeszcze nikogo u was nie znam, ale nie zamykam się na współpracowników. Widziałem nawet w opisie w ogłoszeniu dla speca od logistyki wzmiankę o wyjazdach integracyjnych, gdy jeszcze do końca roku dołączę to załapię się na jakiś? I czy jest tu ktoś kto kojarzy atmosferę właśnie na logistyce? Jaki tam jest zespól i czemu ktoś nowy jest teraz potrzebny?

Logistic

No zgadnij. Firma taka super ze najbardziej wartosciowe osoby zwalniaja sie. Lepiej sobie daruj

XY

Są dwa wyjazdy integracyjne w roku, xmas party (na początku grudnia) i integracja gdzieś w okolicy maja / czerwca, atmosfera jest... średnia, ani dobra, ani zła. Coś wisi w powietrzu, ewidentnie szwankuje komunikacja, usunęli pracę zdalną, więc odeszło/odchodzi sporo osób, w logistyce poza tym, że kiero po 3mcach rezygnuje to wydaje się całkiem ok,(usunięte przez administratora)

@XY

I co z tym kiero? Będą teraz szukać nowego? Gdy teraz są oferty na takiej stronie, to nie widzę jeszcze żadnej na takie stanowisko. ludzie tez mogą tak w sumie awansować? piszecie o anulowaniu trybu zdalnego, czy zostało to jasno uargumentowane? Jaki ma to przynieść efekt na przyszłość?

JB

Były
@JB

Ja odszedłem gdy było źle za poprzedniej władzy tzw. rządów kolesi, ale teraz jak widzę i słyszę jak firma zdobywa pozycję na rynku i jak jest dobrze i jak się fajnie pracuje w obecnej strukturze i pod obenym zarządem chętnie bym powróci. Pozdrawiam Panów obecnego Prezesa i Dyrektora.

AGT

Ona

Może ktoś powie sławkowi od drewna by zaktualizował swoje cv na linkedinie bo jeszcze ktos pomysli ze nadal jest menadzerem a po co wprowadzac klientów w błąd? Zadna praca nie hańbi.

Zostaw merytoryczną opinię o SMC Industrial Automation Sp.z o - Warszawa

• Jak się pracuje w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Zobacz opinie na temat firmy SMC Industrial Automation Sp.z o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 51 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMC Industrial Automation Sp.z o?

Kandydaci do pracy w SMC Industrial Automation Sp.z o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMC Industrial Automation Sp.z o
3.2/5 Na podstawie 739 ocen.
  • Poloneza 89
    02-826 Warszawa