Opinie o Specjał Oddział Franco w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Specjał Oddział Franco. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Specjał Oddział Franco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjał Oddział Franco w Toruń

anton Nowy wpis

oczywiście @Maciej, że można w każdej chwili odejść z firmy, ale zawsze warto spróbować, może to co inni piszą nie jest obiektywne??

Maciej Nowy wpis

Jeżeli posiadają w swojej ofercie takie udogodnienia dla pracownika to na pewno zwiększa to ich szanse na znalezienie normalnych pracowników w Toruniu. Jednak jeżeli jest to tylko podpucha, to część osób zrezygnuje z nawiązania współpracy z takim pracodawcą . Toruń nie jest małym miastem,a konkurencja na pewno nie śpi.

jaskier Nowy wpis

Co to za mozliwość rozwoju zawodowego i co to za pakiet szkoleń? Pytam, bo wiem, że sporo firm umieszcza takie informacje w swoich ogłoszeniach o prace, a potem okazuje się, że nic z tego nie jest prawdą, a jedyne szkolenie to bhp. Coś jeszcze prócz pensji proponują, jak jakiś system socjalny? Pozdrawiam.

sawka Nowy wpis

o to super ze oferują mozliwość rozwoju zawodowego i pakiet szkoleń w tej firmie wiec warto wysłać Cv i czekać na dalszy rozwój wydarzeń ..przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej jak zaproszą tylko czy zapraszają z doswiadczeniem czy bez także jest szansa na zatrudnienie i zdobycie cennych kwalifikacji...?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Specjał Oddział Franco, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
dswa

Co powinnnam wiedzieć o pracy na tym stanowisku w tej firmie? Jak wygląda przykładowy projekt i zakres obowiązków w pierwszym roku pracy? Jak pracownik jest oceniany i promowany? szukam pracy i aktualnie cos wiecej dobrze byłoby wiedziec na temat tej firmy wiadomo ze czlowiek chciałby wiedziec czy warto składać aplikacje do tej firmy..

Zofia

I tu się mylisz, nie jestem pracownikiem tej firmy ale osobą w wieku 40 lat wciąż szukającą pracy mimo posiadanego doświadczenia. Takie uwagi są bardzo krzywdzące. Łatwo się mówi komuś kto nie doświadczył bezrobocia!!!!! Młodym ludziom w wieku 25 lat jest ciężko znaleźć prace, a co dopiero po 40. Jak znasz tak dobrze rynek pracy to poleć mi kilka ofert, na pewno skorzystam!!! Pozdrawiam.

wiem

Ktoś kto ma 40 lat i pracował ma doświadczenie,przyjmą go wszędzie. a nawet jeśli nie ma to w specjale na pewno.Wystarczy przez 2-3 godz pseudo szkolenia które prowadzi pracownik o stażu 4-5miesięcy {magazyn} się postarać i praca już jest. Śmieszy mnie podawanie przez nich wysokości wynagrodzenia 1800 netto,są ludzie na magazynie którzy tyle zarabiają ale tylko 5 max 10 %. A pani (usunięte przez administratora) to ktoś z pracowników tej firmy. Pewnie doszło do prezesa że prawdę o specjale na forach piszą.

Zofia

No nie wiem gdzie tu widzisz kłamstwo, wszystko jest podane w tej ofercie, wymagania i wiek, nie widzę żeby było coś tu ukrytego. Swoją drogą to fajnie chyba że pojawiają się oferty pracy dla ludzi po 40 roku życia, bo każdy kto ma tyle lat to wie jak ciężko jest się wbić na rynek pracy w tym wieku.

prawnik

Nazwa pracodawcy PPHU SPECJAŁ Osoba wskazana do kontaktów, Telefon kontakt osobisty w siedzibie firmy w dziale kadr w godz. 8.00-10.00 Adres pracodawcy kod pocztowy ulica Ciepłownicza 8 miejscowość Rzeszów telefon/fax e-mail/adres www Nazwa stanowiska magazynier Liczba wolnych miejsc zatrudnienia 5 Miejsce wykonywania pracy Rzeszów, ul.Ciepłownicza 8 Rodzaj zatrudnienia na okres próbny System i rozkład czasu pracy trzy zmiany Data rozpoczęcia zatrudnienia Wysokość wynagrodzenia (miesięcznie PLN brutto) 1800 zł. netto Wymagania i oczekiwania pracodawcy wykształcenie (kierunek) umiejętności mile widziana znajomość asortymentu spożywczego, osoba niekarana, dyspozycyjna, mile widziana osoba niepełnosprawna, program 40+ uprawnienia mile widziane uprawnienia na wózki widłowe doświadczenie zawodowe mile widziany staż pracy na stanowisku magazyniera znajomość języków obcych Ogólny zakres obowiązków praca na magazynie wysokiego składu, wózki widłowe unoszące A T0 WSZYSTKO KLAMSTWO

Macie może jakieś najnowsze info .odnośnie tej hurt.Specjał. jakie warunki płacowe mają PH?

cytat długołeka

Bardzo dobre warunki płacowe oraz bogaty pakiet socjalny ;)))) Specjał oferuje również Interesującą pracę w dużej, stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie :D Możliwość rozwoju zawodowego :))))))))))))

???

też musieliście podpisać odpowiedzialność??? jeśli tak to nic dobrego was nie czeka ,piszą o tym we wszystkich oddziałach z waszej strony wynika że niektórzy są zadowoleni, pewnie to ci z drugiej grupy MUSIMY SIĘ DZIELIĆ NASZYMI SPOSTRZEŻENIAMI POZDRAWIAM UCISKANĄ DŁUGOŁĘKĘ

długołęka

zapraszam do naszego odddziału zobaczysz co to hard kor gaszenie swiateł sciemnianie z wypłata firma to 2 obozy era i sydo 1 robole 2 sama smietanka paleta zwykła zginie płacisz

BARTUS

Ja tam pracuje i nie narzekam,jest normalnie jak w każdej innej firmie.W innych firmach też czasami należy za coś zapłacić jak nie za manka tak jak to piszecie to za coś innego,niema reguły.Więc myśle ze do kierowników i dyrektorów franco niema się co czepiać!Pozdrawiam.

jj

Walnięta firna!!!!!

dj.franco

Spoko firma znaczy: oddział ludzie co wy chcecie???? Nie zgadzam sie z wami! Pracowałem długo jeszcze na warszawskiej i było ok,nie było żadnego manka.Niemiałem nic do płacenia,spoko sie pracowało a byłem magazynierem,polecam.Nawet chciałbym sie przyjąc tam z powrotem!

pedałek

Wielka szkoda ze tam pracowałem,tam jest parodia odradzam.Ludzie same głupie i walnięte.Kierowcy wszyscy w (usunięte przez administratora) walą a szczególnie żelik, jest jednymm słowem prze (usunięte przez administratora) a zarazem pożadny gość.Jagby wszyscy byli tacy jak żelik było by ok.A tu co jest? (usunięte przez administratora) Cały czas manka wychodzą ja pracowałem i już nie chce mam dużo teraz do płacenia,jednym słowem (usunięte przez administratora)

były

W biedronce lepiej płacą i mniej się narobisz ;)

były

W biedronce lepiej płacą i mniej się narobisz ;)

dzony

specjał to (usunięte przez administratora) w naszym oddziale wydajemy towar bez sprawdzania bo nie ma ludzi i czasu by to sprawdzic odpowiedzialnosc za wszystko nawet za palety wypłata czeski film niewiadomo o co chodzi nigdy nie mozna sie doliczyc 7.50pln na godzine i umowa zlecenie oszczednosci szukanie w pładcach pracownikow i w sprzecie paleciaki smigaja po hali bez łożysk w kołach bo szkoda kasy by naprawic nie pisze jaki oddział bo prezes bedzie szukał autora nie polecam pracy lepiej pracowac w biedronce

Zostaw merytoryczną opinię o Specjał Oddział Franco - Toruń

Specjał Oddział Franco