Specjał Oddział Franco

Toruń

Opinie o Specjał Oddział Franco

XxX 2010-08-26 20:39:17
Nie polecam a nawet odradzam. Praca za marne grosze. Brak perspektyw rozwoju. Ogromna rotacja pracowników. Wielkie obietnice ale bez pokrycia. Franco od czasu wejścia do GK PPHU Specjał chyli się ku upadkowi. Praca dla ludzi mało ambitnych i nie wymagających.
ALu 2010-08-28 12:16:24
Za to mają nową p. dyrektor która robi "dobre wrażenie" a o rynku którym dowodzi wie tyle co sprzedawca z małego wiejskiego sklepu. Tragedia.
Ada 2010-08-29 13:35:23
Jestem właścicielem małego sklepu i ostrzegam innych mi podobnych aby uważali na towary którymi handluje franco. Często te towary mają krótkie daty ważności lub są już po dacie, lub mają przerobioną datę. W tym roku byli mistrzami sprzedaży lodów po dacie lub z kilku dniową datą. Często też sprzedają towary rozmrożone i ponownie zamrożone.
wilga 2010-08-29 14:30:16
Pracowałem w Franko ok. 6 miesięcy i połowę tego co zarobiłem to oddałem. Obiecują wysokie zarobki i standardy a to hurtownia borykająca się z problemami i ciągłym deficytem do której podobno specjał cały czas dokłada. Praca po 12 godzin, duże wymagania, najniższe płace i ciągłe braki przy inwentaryzacjach za które trzeba zapłacić, powstałe podobno za czasów poprzedniej tzw. ekipy. Przychodząc dowiadujesz się o wekslach i odpowiedzialności, jest inwentaryzacja, słyszysz że dostajesz czyste stany - jesteś młody więc wierzysz bo chcesz pracować a wiara czyni cuda. Niestety przy następnej inwentaryzacji masz zimny prysznic i dość pracy. Trzeba płacić za coś co podobno zginęło, czy ktoś zamówił towar i się przeterminował bo nikt go nie sprzedał też płacisz. Coś się zepsuło bo brakowało prądu lub coś wysiadło bo sprzęt jest stary i przeciązony - też trzeba zapłacić. Tylko dlaczego nie płacą ludzie którzy to zamówili? Bo przecież kierownicy nie mają odpowiedzialności a pracownikowi magazynu dają wybór "przerób datę i wypchaj albo zapłacisz"
1
wolf 2010-08-29 16:37:43
bez przesady magazyny i baza w rzeszowie są nowe na Specjale niestety reszta to prawda.
1
wałek 2010-08-31 13:21:29
To co się dzieje w tej firmie nie nadaje się nawet do opisania.
Karuś 2010-09-05 16:23:25
(usunięte przez administratora) . Zarobki marne, złom zwany samochodami dostawczymi, dyrekcja(usunięte przez administratora) udaje że wszystko jest ok. Nie marnujcie życia i nie ryzykujcie zdrowia - nie idźcie tam do pracy. Dziwię się że prezes na to wszystko pozwala. Specjał to naprawdę duża firma a we (usunięte przez administratora) rządzą dwie zakłamane panie dyrektor. Z czego tylko jedna ma pojęcie o handlu a właściwie o lodach a druga to nawet na fakturzystkę się nie nadaje.
mess 2010-09-21 10:51:05
pawda
dzony 2010-09-21 10:56:14
specjał to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w naszym oddziale wydajemy towar bez sprawdzania bo nie ma ludzi i czasu by to sprawdzic odpowiedzialnosc za wszystko nawet za palety wypłata czeski film niewiadomo o co chodzi nigdy nie mozna sie doliczyc 7.50pln na godzine i umowa zlecenie oszczednosci szukanie w pładcach pracownikow i w sprzecie paleciaki smigaja po hali bez łożysk w kołach bo szkoda kasy by naprawic nie pisze jaki oddział bo prezes bedzie szukał autora nie polecam pracy lepiej pracowac w biedronce
były 2010-11-03 19:55:52
W biedronce lepiej płacą i mniej się narobisz ;)
były 2010-11-03 19:56:03
pedałek 2011-03-18 20:16:30
Wielka szkoda ze tam pracowałem,tam jest parodia odradzam.Ludzie same głupie i walnięte.Kierowcy wszyscy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] walą a szczególnie żelik, jest jednymm słowem prze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a zarazem pożadny gość.Jagby wszyscy byli tacy jak żelik było by ok.A tu co jest? (usunięte przez administratora) Cały czas manka wychodzą ja pracowałem i już nie chce mam dużo teraz do płacenia,jednym słowem (usunięte przez administratora)
dj.franco 2011-03-18 20:24:40
Spoko firma znaczy: oddział ludzie co wy chcecie????
Nie zgadzam sie z wami! Pracowałem długo jeszcze na warszawskiej i było ok,nie było żadnego manka.Niemiałem nic do płacenia,spoko sie pracowało a byłem magazynierem,polecam.Nawet chciałbym sie przyjąc tam z powrotem!
jj 2011-03-18 20:47:26
Walnięta firna!!!!!
BARTUS 2011-03-19 19:25:50
Ja tam pracuje i nie narzekam,jest normalnie jak w każdej innej firmie.W innych firmach też czasami należy za coś zapłacić jak nie za manka tak jak to piszecie to za coś innego,niema reguły.Więc myśle ze do kierowników i dyrektorów franco niema się co czepiać!Pozdrawiam.
długołęka 2011-03-19 20:59:16
zapraszam do naszego odddziału zobaczysz co to hard kor gaszenie swiateł sciemnianie z wypłata firma to 2 obozy era i sydo 1 robole 2 sama smietanka paleta zwykła zginie płacisz
??? 2011-03-22 19:14:49
też musieliście podpisać odpowiedzialność???
jeśli tak to nic dobrego was nie czeka ,piszą o tym we wszystkich oddziałach
z waszej strony wynika że niektórzy są zadowoleni, pewnie to ci z drugiej grupy
MUSIMY SIĘ DZIELIĆ NASZYMI SPOSTRZEŻENIAMI
POZDRAWIAM UCISKANĄ DŁUGOŁĘKĘ
cytat długołeka 2011-03-25 20:48:15
Bardzo dobre warunki płacowe oraz bogaty pakiet socjalny ;))))
Specjał oferuje również Interesującą pracę w dużej, stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie :D
Możliwość rozwoju zawodowego :))))))))))))
anonim 2011-09-06 20:20:52
Macie może jakieś najnowsze info .odnośnie tej hurt.Specjał. jakie warunki płacowe mają PH?
prawnik 2012-07-18 11:31:45
Nazwa pracodawcy
PPHU SPECJAŁ

Osoba wskazana do kontaktów,
Telefon
kontakt osobisty w siedzibie firmy w dziale kadr
w godz. 8.00-10.00

Adres pracodawcy
kod pocztowy

ulica
Ciepłownicza 8

miejscowość
Rzeszów

telefon/fax

e-mail/adres www

Nazwa stanowiska
magazynier

Liczba wolnych miejsc zatrudnienia
5

Miejsce wykonywania pracy
Rzeszów, ul.Ciepłownicza 8

Rodzaj zatrudnienia
na okres próbny

System i rozkład czasu pracy
trzy zmiany

Data rozpoczęcia zatrudnienia

Wysokość wynagrodzenia (miesięcznie PLN brutto)
1800 zł. netto

Wymagania i oczekiwania pracodawcy
wykształcenie (kierunek)

umiejętności
mile widziana znajomość asortymentu spożywczego, osoba niekarana, dyspozycyjna, mile widziana osoba niepełnosprawna, program 40+

uprawnienia
mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

doświadczenie zawodowe
mile widziany staż pracy na stanowisku magazyniera

znajomość języków obcych

Ogólny zakres obowiązków
praca na magazynie wysokiego składu, wózki widłowe unoszące

A T0 WSZYSTKO KLAMSTWO
Zofia 2013-03-05 09:56:47
No nie wiem gdzie tu widzisz kłamstwo, wszystko jest podane w tej ofercie, wymagania i wiek, nie widzę żeby było coś tu ukrytego. Swoją drogą to fajnie chyba że pojawiają się oferty pracy dla ludzi po 40 roku życia, bo każdy kto ma tyle lat to wie jak ciężko jest się wbić na rynek pracy w tym wieku.
wiem 2013-03-07 10:10:00
Ktoś kto ma 40 lat i pracował ma doświadczenie,przyjmą go wszędzie. a nawet jeśli nie ma to w specjale na pewno.Wystarczy przez 2-3 godz pseudo szkolenia które prowadzi pracownik o stażu 4-5miesięcy {magazyn} się postarać i praca już jest. Śmieszy mnie podawanie przez nich wysokości wynagrodzenia 1800 netto,są ludzie na magazynie którzy tyle zarabiają ale tylko 5 max 10 %. A pani (usunięte przez administratora) to ktoś z pracowników tej firmy. Pewnie doszło do prezesa że prawdę o specjale na forach piszą.
Zofia 2013-03-12 10:12:47
I tu się mylisz, nie jestem pracownikiem tej firmy ale osobą w wieku 40 lat wciąż szukającą pracy mimo posiadanego doświadczenia. Takie uwagi są bardzo krzywdzące. Łatwo się mówi komuś kto nie doświadczył bezrobocia!!!!! Młodym ludziom w wieku 25 lat jest ciężko znaleźć prace, a co dopiero po 40. Jak znasz tak dobrze rynek pracy to poleć mi kilka ofert, na pewno skorzystam!!! Pozdrawiam.
dswa 2014-12-10 22:52:25
Co powinnnam wiedzieć o pracy na tym stanowisku w tej firmie? Jak wygląda przykładowy projekt i zakres obowiązków w pierwszym roku pracy? Jak pracownik jest oceniany i promowany? szukam pracy i aktualnie cos wiecej dobrze byłoby wiedziec na temat tej firmy wiadomo ze czlowiek chciałby wiedziec czy warto składać aplikacje do tej firmy..
sawka 2015-02-13 17:11:17
o to super ze oferują mozliwość rozwoju zawodowego i pakiet szkoleń w tej firmie wiec warto wysłać Cv i czekać na dalszy rozwój wydarzeń ..przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej jak zaproszą tylko czy zapraszają z doswiadczeniem czy bez także jest szansa na zatrudnienie i zdobycie cennych kwalifikacji...?
jaskier 2015-02-28 04:22:36
Co to za mozliwość rozwoju zawodowego i co to za pakiet szkoleń? Pytam, bo wiem, że sporo firm umieszcza takie informacje w swoich ogłoszeniach o prace, a potem okazuje się, że nic z tego nie jest prawdą, a jedyne szkolenie to bhp. Coś jeszcze prócz pensji proponują, jak jakiś system socjalny? Pozdrawiam.
Maciej 2015-03-25 08:19:25
Jeżeli posiadają w swojej ofercie takie udogodnienia dla pracownika to na pewno zwiększa to ich szanse na znalezienie normalnych pracowników w Toruniu. Jednak jeżeli jest to tylko podpucha, to część osób zrezygnuje z nawiązania współpracy z takim pracodawcą . Toruń nie jest małym miastem,a konkurencja na pewno nie śpi.
anton 2016-05-13 23:23:27
oczywiście @Maciej, że można w każdej chwili odejść z firmy, ale zawsze warto spróbować, może to co inni piszą nie jest obiektywne??
1
Zostaw swoją opinię o Specjał Oddział Franco - Toruń
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specjał Oddział Franco