MEDICO BRAIN SP Z O.O.

Toruń

Opinie o MEDICO BRAIN SP Z O.O.

pracownik 2011-01-12 16:30:35
Firma wyciśnie z ciebie wszystko nie dając nic w zamian. Totalny brak poszanowania praw pracowniczych. Opóźnienia w wypłatach bez racjonalnej przyczyny. Nie polecam.
anonim 2011-07-01 10:04:28
pracownik - 2011-01-12 16:30:35

widzialam ze teraz proponuja stanowisko sekretarki medycznej za 2700 brutto, to dobre pieniadze, tylko ze jak nie wyplacaja to co z tego? powiedz prosze czy wlasnie nie wyplacaja, tworza zaleglosci, czy spozniaja sie z platnosciami i o ile, jaka umowe proponuja? mozesz mi jeszcze powiedziec co masz na mysli piszac ze wyciskaja pracownika i jakich praw pracownika nie szanuja oprocz tych nieszczesnych pensji? bede wdzieczna za info bo po Twoim komentarzu zastanawiam sie czy tam wogole aplikowac
libelka 2012-02-02 23:12:48
żadnych opóźnień nie ma, a jako pracownik byłam traktowana nadzwyczaj dobrze, nie wiem na jakiej podstawie ktoś wpisał powyższą opinię ale zdecydowanie mija się z prawdą !
terapeuta 2012-02-15 12:53:59
Zero szacunku, jak dla pracowników, tak i dla klientów. NIE POLECAM!
chlebek 2016-04-23 12:17:24
z tego co mi wiadomo, mają chyba tylko jedną siedzibę. Tam pracował mój znajomy i zawsze mówił o jednej. Ale to dość dawno, faktycznie mogło się to zmienić
Zostaw swoją opinię o MEDICO BRAIN SP Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEDICO BRAIN SP Z O.O.