aga gdów

Gdów

Opinie o aga gdów

fr 2010-03-31 23:42
Firma wyzyskująca pracowników, kierownicy (dyrektorzy) zbieranina ludzi bez pomysłu. wymagania duże, mało od siebie. zaczepka tyllko dla zdobycia doświadczenia.
mulka 2015-07-25 17:09
Potwierdzam w całej rozciągłości opinię "fr"
Adaś 2016-03-28 07:53
Obóz pracy nic dodać nic ująć...
Marus 2016-09-20 18:55
Widzial ktoś psa Borysa?
Pracownik 2017-04-27 14:21
Według mnie zarobki nie są złe, jedne lepsze w okolicy. Jak si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wszędzie to można sporo zarobić.
Pracownik 2 2017-04-27 14:31
Zgadzam sie jest Ciężko ale gdzie dzis nie trzeba pracować
Pracownik 2017-04-27 16:00
Pracować trzeba a gdzie nie trzeba ... za darmo nikt nie dostanie nic.... Praca fajna można dużo się nauczyć, a zarobki bardzo dobre
Życzliwy 2017-04-27 16:21
JARO 2017-05-09 20:29
+ FIRMA NIE WARTA UWAGI +

Kierownictwo:
zbieranina ludzi z ulicy ,bez doświadczenia niepotrafiąca rozwiązać podstawowych problemów ( statyści i ma..ły . nie obrażając tych drugich)
Płace:
Nigdy nie wiesz ile zarobisz- im więcej pracujesz tym mniej weźmiesz wypłaty.( dziwne co nie? )
Potrącenia finansowe pod tytułem "braków i pomyłek"
Premiowanie nie za pracę tyko na oko i po znajomościach(wypijesz z "ŁYSYM" to masz więcej)
Godziny pracy:
3 zmiany + ewentualne soboty(płatne)
Wymuszane nadgodziny(na siłę albo wynocha)
Warunki pracy:
Praca jak na zewnątrz. (wiatr, śnieg, deszcz, brak ogrzewania - namiot )
Firma bez perspektyw nie inwestująca w rozwój.

+++PODSUMOWUJĄC NIE POLECAM+++
Xyz 2017-05-24 01:01
Za dawnych lat było w miarę normalnie. Natomiast teraz masakra. Kierowniczka nie ma pojęcia o pracy w zespole... zarówno jak i doswiadczenia. Duża rotacja ludzi, wyzyskac-zostawic.....
Tymczasowy Pracownik 2017-05-28 12:34
Popieram wypowiedź "JARO i Xyz " - takie są fakty, nie da się ukryć !
Qwerty 2017-07-14 11:19
Gdzie Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracujesz? Chyba nie tam
Wania 2017-08-05 11:12
Praca oczywiście w międzynararodowym zespole ( UA )
Nic dodać .......... nic ująć !!!!
Zostaw swoją opinię o aga gdów - Gdów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie aga gdów