Opinie o EuroActiv12 w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy EuroActiv12. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EuroActiv12 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EuroActiv12 w Łódź

firma o [usunięte przez moderatora] pracowałem tam 3 miesiące ZAŁOSNE, banda dorosłych ludzi którzy nie potrafią znalezc sobie prawdziwej uczciwej pracy. po ostatnich artykułach w telewizji na temat firmy euroactiv w których pokazywali w jaki sposób oszukują ludzi jeszcze bardziej odradzam prace w tej firmie !!!! zwykła praca akwizytora płace beznadziejne nigdy nie wiesz ile zarobisz i czy wogole zarobisz !!!! wieczny stres !!!! jezdzisz tramwajami i autobusami po miescie i udajesz przedstawiciela handlowego ,żenada okropna !! byłem tam juz "trenerem" to taki człowiek który szkoli nowych ludzi i powiem wam ze wszystko to sciema kazdy nowy który tam przyjdzie w sprawie pracy usłyszy dokładnie to samo :"postanowiłem dać panu szanse . zapraszam jutro na szkolenie" na szkoleniu kazdy słyszy ze dostaje najlepszego trenera !!!! potem od rana jakies dziwne spiewanie zeby pracownicy na siłe sie polubili bieganie klaskanie jak w przedszkolu potem bach na miasto , latanie od rana do nocy po mieszkaniach i sciemnianie o grupowych podłączeniach do telewizji cyfrowej !! sciemy typu : jesli pani nie wezmie cyfry to nie bedzie tv trwam!! którego i tak nie ma w ofercie cyfry +, albo ze jest obowiązek bo cała polska przechodzi na sygnał cyfrowy !! i tak cały dzien tylko nieliczni ludzie są przyjemni i chcą wysłuchac , ale wiekszosc krzyczy i blużni a nie daj boze spotkasz osobe( którą sciemniłeś na cyfre) gdzieś na ulicy potem !! ja tak miałem ,wielka awantura !! no a na wieczor styrany i zmeczony wracasz do biura i znowu bieganie spiewanie tarzanie sie po ziemi i klaskanie .ehhhh najgorsza praca jaką miałem > teraz znalazłem stałą prace i wiem ze na 100% zgarne pod koniec miesiąca 1700 i nie martwie sie o nic , w cyfrze nigdy nie wiesz czy coś zarobisz moze byc tak ze przez dwa tygodnie NIC nie zarobisz a do tego jeszcze wydasz albo na paliwo do auta albo na bilety no i jeść i pić przeciez tez trzeba a jak to robić skoro nie mamy nawet grosza przy duszy a najczesciej tacy ludzie tam przychodzą!!!!! podsumowując: firma "koguciK" niepewne zarobki brak ubezpieczenia fałszywe umowy o prace latanie od dnia do nocy po mieszkaniach zima lato wiosna jesień a ty w garniaku po miastach wsiach polach itp no i zero czasu na zycie prywatne "czasami nawet w niedziele sie pracuje !!!! i prosze nie wierzyć we wszystko co pracownicy tej firmy mowią na forach "oni są okropnie zmanipulowani tez taki byłem !!!!!!! no i ich firma nie padła ofiarą zadnego oszusta TO ONI są [usunięte przez moderatora] jakich mało !!!!!! Z MOJEJ STRONY SERDECZNIE CHCIAŁBYM PRZEPROSIĆ LUDZI KTORYCH NACIĄGNĄŁEM NA TĄ GÓWNIANĄ CYFRE + hehh no i dla pana menago : wiem gdzie mieszkasz z ta swoją sekretarką czesto jezdze na moto weteran bazar w łodzi :D:D tylko tyle moge powiedziec ale ty wiesz!!!!!

jatoja

Zostaw merytoryczną opinię o EuroActiv12 - Łódź