Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Kadgar

Witam, ta firma to kpina. Wspólne obuwie na jadalni, cienkie spodnie i koszulka na chłodnie, 17 zł na rękę za godzinę... Brak możliwości wniesienia telefonu zostaje on na ochronie (bez gwarancji że go odzyskasz) praca 9h z czego godzina przerwy nie płatna. Potrzebne zaświadczenie o niekaralności oraz o tym czy czasem nie mamy komornika na karku.

@Balu

Czy temat przerw był jeszcze jakoś poruszany czy ludzie się z nimi pogodzili? Ciekawi mnie po prostu jak wygląda u was negocjacje w różnych sprawach odnośnie warunków pracy. o ZZ raczej nikt jeszcze nie myślał?

Malwa Nowy wpis

Cześć. Dawno coś komentarzy tu nie było a mnie pokazała się oferta dla placowego. Po opisie praca zdaje się być standardowa. Piszą ze godziny są do ustalenia, więc grafik jest elastyczny. A czy jakieś nadgodziny się wyrabia?

I jakie macie morale przed nowym rokiem? zastanawiam się nad ta opinia w której ktoś stwierdził ze nie ma szans na podwyżkę chyba. Czy to sprawdzone? Dopiero po nowym roku będzie wiadomo? Do kiedy trzeba czekać?

Balu Nowy wpis

Podwyżka będzie ale tylko podstawę dźwignie za to premia odpowiednio w dół żeby nam się w(usunięte przez administratora)Nie poprzewracała od nadmiaru kasy

The Special One

Po co się produkować i rozpisywać elaboraty jak i tak większość będzie wycięta. Więc zwięźle i na temat. Kadry nie istnieją, pasek z wypłaty możesz sobie przepisać, BHP to tylko dział nie przekładający się na bezpieczeństwo w którym pracuje przesympatyczna pani Asia( serdecznie panią pozdrawiam). Mistrzowie działów wiadomo.. jak dobrze z nim żyjesz to jesteś ustawiony. Jedzenie na stołówce bardzo smaczne, tak mówią kible w toaletach. Potargane cienkie szmaty jako strój roboczy. Śmieszne wypisywanie zwolnień za porozumieniem stron odręcznie tydzień po tygodniu na wypadek nie przewidzianego l4 w dniu przyjęcia. A propos L4, oczywiście choroba odrazu skreśla ci premie bądź nawet utrata zatrudnienia. Szef czy tam Pan Prezes nawet spoko. Ostrożny, zachowawczy ale stanowczy i konkretny gość. Szkoda że pracownicy robią go w (usunięte przez administratora)i mają go za idiotę mówiąc je jest dobrze, elegancko że jest pięknie. Jak by to czyni ten zakład, to miejsce pracy za daleko odbiegające od normalnego. Wskazana przed zatrudnieniem nauka języków wszystkich nacji tam pracujących bo jak nie rozumiesz co się do ciebie mówi w języku argentyńskim to musisz się go nauczyć. Jeszcze trochę i na mnie też przyjdzie czas. Chwała Bogu ???? że większość się ulotniła. Normalniej jest chyba na plantacji maku niż tam. Pozdrawiam was wszystkich którzy tu jeszcze pracujecie i życzę samych sukcesów w tym najistotniejszego!! "Znalezienia normalnej Pracy" do której pójdziecie z radością. Chcącym się przyjąć radzę nie przemierzać drogi do kadr tylko iść dobrego hot-doga. Jedyny plus tego widoku z góry.

@The Special One

Z większością twojego komentarza się zgadzam ale nie zgodzę się z tym że pracownicy mówią szefowi że wszystko jest ok chyba że mówiłeś o pseudo majstrach ,których szef już dawno sobie kupił oni zawsze mówią tylko to co stary chce usłyszeć

Balu Nowy wpis
@The Special One

Od nowego roku się zaczni?e ciekawie robić bo stary już powiedział żeby ludzie nie liczyli na większą kasę z powodu podwyżki najniższej krajowej bo ta różnice z premi obetnie i będziemy dalej zarabiać tyle samo.Ciekawe ile osób po nowym roku opuści ta dziwną firme

@Daniel-Nikiel

Jestem bardzo poirytowana zachowaniem mojego szefa, gdyż zwolnił mnie z pracy bezpodstawnie, dodam że jestem do dziś na zwolnieniu lekarskim na dzieci. Umowa jest o pracę więc nie można było mnie zwolnić za porozumieniem stron oraz bez mojej zgody. Bardzo nie polecam nikomu pracy w tej firmie gdyż nie można pracować tak jak jest wpisane na umowie czyli 8h. Pan Daniel Nikiel mówił na spotkaniu że pracuje 8h i do domu a (usunięte przez administratora) prawda. Nie pracowałam tak jak było mówione. Nie mogłam pracować od 06:00 do 15:00 tylko od 06:00 do 17:00 oraz od 18:00 do 05:00 nie mogłam pracować od 22:00 do 06:00 tak jak było w umowie. Mało tego ludzi poganiają a mówiono że nowych pracowników powoli się wdraża do pracy itp. Zanim zaczęłam współpracę z Firmą Nik-Pol mówiłam że mam troje dzieci i muszę jakoś pogodzić godziny pracy a mąż też pracuje na dwie zmiany. To pan mnie uspokoił i powiedział że nie będzie to korygować z godzinami pracy męża. Bujdy na resorach. Z ludzi robią (usunięte przez administratora) ..... (usunięte przez administratora) ..... ja się dziwię że inni potrafią tak pracować po 12h dziennie ......

@@Daniel-Nikiel

Prezes sukcesywnie wprowadza plan pozbycia się większości Polaków z firmy,tylko czy to mu wyjdzie na dobre?? 8 godzin w tym zakładzie to warunek nie do przyjęcia,nigdy tak nie było i nigdy nie będzie,zawsze będzie trzeba odrobić przerwę,wyjścia do toalety itp. Niestety szef każdą próbę poprawy warunków zaczyna od (usunięte przez administratora) strony, zamiast słuchać pracowników to sugeruje się podpowiedziami swoich pseudo doradców(majstrów)

@Balu

A z tymi wspomnianymi Majstrami ludzie gadają czy faktycznie próbują uderzać najpierw wprost do Szefa? Zastanawiam się jak można byłoby to ewentualnie rozwiązać, tylko nie wiem jak komunikacja w praktyce wygląda. Dodatkowo piszesz, że Polaków ubywa? Faktycznie tak jest? To jakie mogły być proporcje z rok temu a jakie teraz?

Balu

Propozycje dla Polaków? Po pierwsze nie (usunięte przez administratora) premii co miesiąc,konkretne podwyżki a nie 50gr raz na 3 lata, weekendy dla chętnych i płatne nadgodziny tak jak kodeks pracy nakazuje a nie cały czas taka sama stawka. Niestety nigdy żaden z tych postulatów nie zostanie wprowadzony bo Szef nie liczy się z ludzmi

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
ATN Service ApS
Kadgar

Wera
@Kadgar

Czym zazwyczaj ludzie się zajmują podczas tej niepłatnej godziny przerwy? I każdy dział ma ją w tym samym czasie? Dodatkowo mimo wszystko nie ma rotacji? Upewniam się, bo na stronie wychodzi mi napis o braku ofert

@Wera

Przerwa jest podzielona na 2 lub trzy mniejsze przerwy z reguły na nich się je i pali papierosy

@Balu

To ja teraz nie wiem. Ludziom ta przerwa przeszkadza czy nie? W tej opinii wyższej tak zostało to ujęte, jakby stanowiło to problem. Ktoś na ten temat rozmawiał? Po jakim czasie mniej więcej występują jakieś reakcje na zgłaszane problemy?

Katastrofa

Niestety ale okazuje się że nie warto próbować w tej firmie i wszystko co napisane tutaj jest prawdą.. Kwity do wypisania z wypowiedzeniem daty co tydzień Wspólną odzież Wspólne obuwie Brak zegarów na zakładzie nawet nie wiesz ile już j.... Zakaz wnoszenia telefonów, maleńkie szafki na dwie osoby W bieliźnie paraduj przez całą szatnie żeby iść po wspólne ubrania koszulka i druga koszulka w tym ma być ciepło na chłodni? Jakiś bezrękawnik ocieplający jaja jak nie wiem Kogo się nie zapytasz o coś to w większości Ukraina albo inny kraj i się nie dogadasz 2 tygodnie załatwiania papierów i na miejscu zonk że tak wygląda praca Stawka inna na umowie niż na rozmowie o pracę... Dobrze ze wypisuje się wypowiedzenie bo przynajmniej nie będzie trzeba tam wracać !

Balu

Zapewnienie ubrania roboczego to obowiązek pracodawcy a te łachmany w których tam się pracuje nadają się tylko na śmietnik.2 sprawa godziny pracy, dlaczego nie może być tak jak powinno 8 godzin tylko od kilkunastu lat zawsze więcej,3 sprawa :posiłki na stołówce: wstyd by było prezesowi wydawać przeterminowane produkty ludziom do jedzenia,4 sprawa dlaczego ludzie pracujący tam często po kilkanaście lat zwalniają się z dnia na dzień? Nagle im się przestało chcieć pracować? No cóż może jak prezes nie będzie miał z kim po polsku pogadac to mu się oczy otworzą choć watpie

Ruda

Czy na rozbiorze ruda śląska też jest tak jak opisywane tutaj sytuacje o (usunięte przez administratora) pracy itd ? Czy dotyczy to tylko niektórych działów?

Czy pracodawca ma możliwość sprawdzenia kto napisał komentarz

Czarna

Wcale nie ma organizowanych tego typu spotkań? Nawet kilkuminutowych w celu ogłoszenia najistotniejszych informacji? w jaki sposób przekazywane są komunikaty do ogółu? i w drugą stronę jak to jest, problemy zgłasza się do przełożonego?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Nik-Pol?

Balu

Trzeba zacząć od tego że to szef nie szanuje pracowników,każe ci pracować w każdą sobotę bo niby daje ci dorobić a przy wypłacie (usunięte przez administratora) ci 5-10%premi żal ludzie się zwalniają ale on nie wyciąga wniosków z tej sutuacji

@Balu

A w jakich okolicznościach jeśli już coś z tej wypłaty miałoby odpaść? Wcześniej było pisane o opuszczaniu sobót ale jeśli jest się we wszystkie to w czym problem, bo nie rozumiem? czyli co jaki okres czasu tak ostatecznie przychodzi ktoś ewentualnie nowy?

@Alicja

Nowy Polak przyjął się ostatnio chyba rok temu przyjmują się tylko 60+z Azerbejdżanu porażka jak z nimi jakieś normy wypracowac

@Balu

a to tylko wspólne normy są? czemu indywidualnych ocen brak? i swoją drogą firmie nie zależy aż tak na wyniku? mam na myśli zatrudnianie właśnie tych osób wiekowych. nie ma innych kandydatów?

Adam26

Eutanazja za pomocą tłumu powinna być legalna. Uwierzcie mi na słowo, gdyby tak było właściciel tej firmy dawno by 2 metry pod ziemią leżał. Przepracowałem tam 4 lat (sam się dziwię że tak długo wytrzymałem) (usunięte przez administratora)i molestowanie sex... w tej firmie jest na porządku dziennym. Bez tego praca nie może się zacząć. Jeżeli chcesz przeżyć piekło na ziem zatrudnij się tam. (Polecam dla wielbiciel mocnych wrażeń :) Pani/Pan administrator tego forum pewnie zapyta co dokładnie mnie zraziło do tej firmy jednak ja na to pytane jednoznacznie nie potrafię odpowiedzieć (polecam się zatrudnić w tej firmie i przeżyć to na własnej skórze, doświadczeniem zawodowym ani kwalifikacjami proszę si nie przejmować w tej firmie do pracy przyjmuję się każdy margines społeczny bez względu na wykształcenie), Aha tak na marginesie mowa jest o Firmie Nik-pol z siedzibą w Rudzie Śląskiej na ulicy chorzowskiej 58. Moje przemyślenia są takie unikacie tej firmy jak ognia !!!

Młody

Siema czy warto aplikować do tej firmy i ile da się zarobić

bylyprac.
@Młody

zapomnij o tej pracy,znajdz sobie normalna z normalnymi ludzmi.Tam same deb robia,a o majstrach typu (usunięte przez administratora),to szkoda pisac.

@bylyprac.

a napiszesz z ciekawości tylko co tam u was się dzieje, że masz takie odczucia? co robią, jak się zachowują?

@bylyprac.

Zgadzam sie co do majstrów jak to mówią ryba psuje sie od glowy

@Alicja

Powiem tak od kilku lat praktycznie żaden Polak sie nie przyjął i to nie jest wina pracowników tylko chorego systemu który w tej firmie panuje od kilkunastu lat.Wieczny problem z urlopem wypoczynkowym,straszna tajemnicą co do weekendòw(o tym że idziesz w sobotę lub niedzielę do pracy dowiadujesz sie dzień wcześniej) nie wypłacane są wczasy pod grusza choć przepis jasno mówi że przy takiej liczbie pracowników powinny być płacone.Ale nie tylko Polacy są rolowani: obcokrajowcy nie mają platnych urlopów o L4 nie wspomne mimo umów o prace i różne takie jeszcze inne chore przeboje ale majstrowie mówią że to wina pracowników że niema ludzi????

Niestety tak jest

@Balu

Aha to czekaj... do tych wczasów jakie mają aktualne wyjaśnienie? Piszesz, że od lat nikt się tam od nas nie przyjmuje? To ilu jeszcze pionierów mogło zostać i jaka jest dalsza perspektywa dla firmy?

@Alicja

To już pytanie do prezesa

@Balu

pracownicy mają w miarę bezpośredni dostęp co do konsultacji? z kim innym ewentualnie należy rozmawiać w tym zakresie? jak ludzie są tu informowani o podjętych decyzjach / planach?

@Alicja

Wszelkie informacje przekazuje przeważnie majster i przeważnie na ostatnią chwile

@Balu

"przekazuje" i tyle? można z nim w razie czego konsultować własne wątpliwości? ogólnie to trudno jest awansować na takie stanowisko? za jaką konkretnie pracę jest to możliwe?

Dzik

Jak wygląda sprawa z wypowiedzieniem pracuje od kilku miesięcy i mam dosyć praca męczarnia jak w (usunięte przez administratora)

Witam ile możne zarobić wykfalifikowany pracownik stanowisko nie na znaczenia czy to rozbiór produkcja itd.

Balu

Rozbiór 5-6 tys produkcja o dziwo najmniej 4-4,5 tys reszta działów podobnie zależnie od godzin

Dzięki za obpowiedz

@Balu

Mam jeszcze jedno czy u was jest praca na nocki i czy jest dodatek nocny i jak są płacone niedziele są płatne więcej czy po zwykłej stawce a dlatego pytam bo też pracuje na noc i mamy tylko dodatek nocny a niedzielę po zwykłej stawce chce się zorientować jak jest na innych zakładach. Czy warto zmieniać prace

Boj
@Balu

Ja 5 6 tys jak się (usunięte przez administratora) liże to się zgodzę ja tam robię już 6 lat i nawet niema 5

Sylwia
@Boj

Czyli nie macie opisanych struktur / jasnych zasad podwyżek? A może chociaż jakiś system premiowy ?(oprócz dodatków do nocek)

4-6 tys zarobisz w zależności od działu i umiejetnosci

@Balu

z czego tak konkretnie wynika fakt, że na produkcji jest mniej? ktoś kiedyś wprost o to kogoś pytał? ciekawa jestem

@Alicja

Szefostwo twierdzi że na produkcji może robić byle kto,tylko jak trzeba np przed świętami nam pomóc to pracownicy z innych działów strasznie płaczą że nie chcą do nas iść bo tam jest paskudna robota(wszechobecna solanka,zimno, mokro itp)

@Balu

Aha.. czyli gorsze warunki samej pracy i kasy mniej? A co ze specyfiką, jest mimo wszystko łatwiej niż na innych działach i dlatego? Jakie czynności się wykonuje?

@Alicja

Jak się trochę popracuje to nigdzie niema jakoś trudno wszystko kwestia wprawyi

Bakoma

Paca jak praca trzeba przyjść zrobić swoje sumiennie i tyle, negatywne opinie biorą się z tego że ludzie nie są nauczeni pracy, chcieli by nic nie robić i za to kasę dostawać.

@Bakoma

Bakoma ty chyba tam w biurze pracujesz i to chyba parę dni? w tej firmie wszystko jest na odwrót choćby teraz roboty niema a obcokrajowcy pracują po 9-10 godzin a Polacy urlopy bezpłatne podpisują.to jest normalne?

@Balu

A stawki to te same mają?

@Alicja

Obcokrajowcy mają praktycznie takie same stawki może premie mają trochę mniejsza niż Polacy ale za mieszkanie nie płacą itp godzin mają dużo więcej więc wychodzą lepiej niż my

Renata
@Balu

A czemu godzin mają więcej? To ich wybór czy ktoś tak grafik ustala?

@Balu

Ci spoza Polski to przez agencję są zatrudniani czy jak, że mogą więcej godzin robić? Prowadzi to aktualnie do sporych konfliktów w firmie?

Ojgyn z Chorzowa

Praca na dziale UR to katorga a nie praca. Pewien osobnik z działu paczkowalni przypuścił się pobicia 2x - za pierwszym razem był to tylko kopniak bezpośrednio w twarz, - za drugim razem tylko zaatakował pracownika UR na korytarzu, oczywiście konsekwencje w pochamowaniu jego agresji poprzez zwolnienie go to tylko mokry sen, (usunięte przez administratora) dalej pozostaje bezkarny a cała sprawa została wyciszona. Utrzymanie Ruchu traktowane jest jak najgorszy sort ludzi. Obecnie wypisywanie kart pracy co 5 min z wyszczególnieniem wszystkich detali, kamery nasobne noszone na klacie + aneksy do umowy to norma. Jeżeli ktoś z góry (obecnie Pani z BHP -nawiasem mówiąc BHP na tym zakładzie nie istnieje) coś przeoczy i nie będzie się to zgadzać z Twoją kartą pracy będziesz mieć okrojone godziny do wypłaty. Możesz pracować nawet i po 12h dziennie (bo utrzymanie ruchu to również obsługa maszyn za operatorów którzy są tylko od naciskania zielonego knefla) ale jeżeli ktoś stwierdził, że przez 12h przepracowałeś tylko 1h to tylko tyle zostanie policzone za dany dzień do wypłaty - PANSTWO W PANSTWIE. Brak jakichkolwiek szkoleń, wymuszanie na pracownikach pracy bez uprawnień bo liczą się tony, nikogo nie będzie to interesować czy masz uprawnienia czy nie - jest polecenie, musisz je wykonać i koniec . Aktualnie z dnia na dzień coraz więcej ludzi odchodzi, pracowników z ogromną wiedzą i dość dużym stażem można policzyć na palcach jednej ręki, większość to świeżaki którzy sami nie wiedzą co tam robią albo (usunięte przez administratora) i desperaci. Wyśrubowane wymagania Prezesa z dnia na dzień są coraz większe a to wszystko przez to, że niektóre osoby za dużo mu obiecują żeby chronić swój własny (usunięte przez administratora) i nie ponoszą przez to żadnych konsekwencji. Nikogo nie interesuje to, że nie ma jak zrobić przeglądow - musisz je robić podczas pracy maszyny bo liczą się tony. Jeżeli masz liczyć na kogoś to licz na samego siebie bo jedyne co możesz dostać to z.j.e.*.y od operatorów za to, że będą mieli przez to słabą wydajność. Więc jeżeli lubisz szkołę życia tj pracę która na każdym kroku naraża Twoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne (miliony grup na (usunięte przez administratora) z czego żadna niczego oprócz jeszcze większej (usunięte przez administratora) nie wnosi - obsługa może sobie ulżyć tj. zbesztać Cię i wysyłać zdjęcia z Twoją osobą w roli głównej bo tak jest fajnie !), Lubisz gdy ze wszystkimi problemami zostajesz sam bo majstrowie/kierownicy/dyrektorzy (spokojnie, to tylko 2 osoby)nawciskają Ci kitu tylko po to, żebyś się nie zdenerwował i oleją temat, uwielbiasz pracę w 1 osobowym zespole, kochasz brak organizacji i pracę w chaosie, chcesz byc operatorem maszyn, pracować najlepiej 24h bez przerwy, chcesz mieć ucinane godziny do wypłaty, chcesz aby wszyscy dookoła mieli do Ciebie pretensje i pracować w atmosferze w którą można wbić miecz - NIE APLIKUJ NA TO STANOWISKO PRACY. Większej porażki niż ta praca na tym stanowisku nie doświadczysz. Z pozdrowieniami dla mechaników którzy po tylu latach przejrzeli na oczy i wybrali inna ścieżkę.

Paulina
@Ojgyn z Chorzowa

Czy ta sprawa, którą opisujesz na początku, została gdzieś zgłoszona? Krytykujesz, że nie zostały podjęte żadne działania, a czy sam coś zrobiłeś? Bo jeżeli nie, to może inni pomyśleli tak, jak Ty... Nie sądzisz?

Ojgyn z Chorzowa
@Paulina

Powiem tak, od reagowania i zgłaszania takich rzeczy POWINIEN być dział BKW, BHP oraz MAJSTROWIE - ale oni nie mają nic do gadania w tej firmie. Więc w odpowiedzi na Pani pytanie: Nie, nie sądzę.

Obserwator
@Ojgyn z Chorzowa

Wszystko ok, zapomniałeś tylko dodać że to nie ty się zwolniłeś. Tylko ciebie zwolnili :) i nigdy w swojej karierze nie pracowałeś dłużej niż 10 h . Pozdrawiam i życzę szczęścia w nowej pracy.

Alko

Pozdrawiamy b o r o n o w

Alko

Nie polecam tej firmy ani rozbioru i pozdrawiam oedzla mzyka kierownika i bande jrgo przydupasow ????

Czy pracodawca ma możliwość sprawdzenia kto napisał komentarze

Balu

W tej firmie opieka psychologa powinna być zapewniona

@Balu

A nie jest? Bo skoro tak twierdzisz może warto zgłosić to do szefostwa?

@Alicja

Szefowi też by się przydała

@Balu

A w to to już nie wnikam, ale ogólnie na jakie wsparcie można tu liczyć?

@Alicja

Na żadne nie licz nawet na to że ktokolwiek cię pochwali albo podziękuję że np zastaniesz dłużej w pracy

@Balu

Aha... A często trzeba? Czy to raczej sporadycznie jak już?

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol