Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Romm

Cześć ledwo się przyjąłem i nie juz widzę ze coś jest nie tak. Nie wiem o co chodzi ale na robotę nie narzekam fajnie jest, a dobrze płacą?

Ala

Oby dotrwac do wakacji. Potem pozaliczam w szkole wszystko i wyjeżdżam z tego (usunięte przez administratora) Nego kraju osiwiec można po tym co przeszłam mianowicie codzienne upokarzanie, coraz więcej obowiązków oraz straty finansowe doprowadziły mnie prawie do rozpaczy. Nie wiem jak ktoś utrzymujący cala rodzinę może z tych paru groszy wyżyć.

Arek

Chyba się zastrzele znowu te niedziele kiedyś już tak było i oczywiście ludzie trzasli portkami o kolejnych zmianach bali się usłyszeć. Jednak to prawda miałem nadzieje ze inni zaprotestuja ale chyba to niewiele pomoże.

Natasha

Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje bo ja zawsze miałam kłopot z znalezieniem pracy choć bywają dość dziwne sytuacje to i tak Lubie być Nie dostrzegalna co daje mi dużą swobodę dostępu do różnych informacji. Chciałabym aby zawsze tak było Lubie wszystko o wszystkim wiedzieć ale nie plotkuje. Niedziele będą przymusowe tak chcą zrobić jak większość się zgodzi to już tak będzie coraz częściej. Kto jest za tym?

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
Gladiator

Tylko takich potrzebują. Lecz niestety oni też mają swój rozum i żądają zapłaty za wykonaną pracę. Ze ktoś jest silny nie znaczy ze głupi.

Grzesiu

Normalnie czy wy nie wid, imię ze to jest bardzo prosta sprawa. Tak pomyślę to już wiem. Oni są sami narkomanami. Teraz mi wszystko pasuje jak mogłem wcześniej tego. Nie zauważyć.

Karina

Razem z koleżanką która tak naprawdę nia nie jest postanowiliśmy odejść z pracy zrobiliśmy za i przeciw więcej było przeciw dlatego radze innym dokładnie to samo.

Genek

Mam nadzieje ze problem z kradzieżami kiedyś znikną. Bo nie można nawet pieniędzy ze sobą nosić do szatni ani żadnych cennych rzeczy. Przynajmniej są rękawiczki pewnie kupili za te nasza kasę. Ciekawe na jak długo starcza raz była afera bo z materiału były i ludzie zaczęli je nosić pod te gumowe to za karę potem wogole nie było kilka dni bo zaraz zaczęlismy się oczywiście domagać tego co nam się dochole:ry należy.

Halina

Tyle razy chciałam dostać łatwiejsze stanowisko. Prosiłam majstra bo na gole oko widać ze nie daje rady jestem mała, szczupła nie mam tyle siły. Jak to usłyszał to myślicie że coś z tym zrobił?? Nic tylko patrzał jak się mecze i się głupio podsmiewywal a mi aż łzy z bólu leciały!! Hu-je!!!!!!!!!!!

Dolore$$

Kocham te robotę można tyle ludzi poznać i dzięki temu porównać i docenić z dobrymi i normalnymi znajomymi.

Darek

Za każdym razem gdy przynosiła l4 to babki w biurze nie były zbyt mile a i jestem pewny ze przez to miałem co miesiąc o 50zl mniej dobrze ze długo robie i miałem już wysoka stawkę.

Dlaczego z mojej szafki ktoś korzystał przecież każdy miał mieć jedna. patrze a tu inne rzeczy w mojej półce. Jak rozdawane te klucze może są takie podobne ze pasują do innych półek stąd te częste kradzieże ale nawet kamery nie pomogły w szatni.

Czerwone Gitary

Impreza za impreza widziałem ze na prądzie oszczędzają dwa razy w tygodniu światło wyłączają na jakieś pół godziny przed wyjściem.

Ewelina

Te paczki w tamtym roku były większe. Pamiętam ledwo doszłam z nią do domu. Taka ciężka a w tym roku mało się postarali. I same te najtańsze schabowe tylko dorzucili większe bo pewnie mają go na zbyciu.

Rafal

Mi mówiono ze jestem głupi. Nie koledzy tylko wykształcone osoby w biurze podczas załatwienia formalności szkoda ze tego nie mogę udowodnić.

Tomasz

Witam. Musieli by mnie zmusić bym powiedział coś pozytywnego. Raz puścili nas w nocy do domu o trzeciej. Proszę sobie wyobrazić co się działo. Starsze kobiety wpadły w panikę. Ja np nie mam auta. Gdy by nie mój kolega który mnie ładnie podwiozl niezły kawałek musiałbym deptac z buta.

Camil@@@

Spoko jest nie ma tak źle przynajmniej wiadomo wszystko otwarcie mówią. Jak dziś nie zostaniesz nadgodzin to nie masz po co jutro przychodzić. I dobrze przynajmniej wiesz na czym stoisz. Po co się oszukiwać.

Romek

Dziewczyny nie pozwólcie żeby was tak wykorzystywano. Widoczne staniki tylko pogarsza sytuacje nie upokarzajcie się tak to nic nie da.

Piecia#

Ja juz nigdy nie kupię szynki z tej firmy. Powiem krótko oszukiwać się nie dam. Kupiłam 1,5kg wody ze solą a nie mięsa. Wyrzuciła tyle kasy bo tej jakości to się niestety nie opłaci. I to na święta miałam niezły wstyd przed rodziną!

Danusi///

Hey jeżeli chodzi o ciuchy to powiem tylko tyle że mogliby bardziej zacząć dbać o nas pracowników bo przecież wszyscy widzą ze zaczyna ich brakować. Przecież tak się nie da pracować. My na nich robimy nienapdwrot. Bez nas zakład by nie istniał jeżeli się mylę to przepraszam. Ale tak się nie da trzeba się przynajmniej raz dziennie przebrać ze laseczka jeżeli masz kontakt z wodą to wiadomo ze wszystko mokre i zimno to aż płakać się chce ale to już zależy od was na co się zgadzacie tak macie.

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol