Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Ave

A w kadrach, to mają jakiś kontakt z osobami decyzyjnymi odnośnie zatrudnienia? Raz dzwonię, to zapraszają na rozmowę, ale już po przybyciu na miejsce okazuje się, że a to niema odpowiedniej osoby, a to coś tam innego, a znów innego razu dzwoniąc okazuje się, że nie ma ofert ;) Ktoś wie co się tam wyrabia? Hehe

Julita

@Obserwatorka jesteś pracownikiem Nik-Pol? Możesz przedstawić też swoją opinie na temat pracy w tej firmie? Każde spojrzenie jest bezcenne dla forumowiczów, którzy szukają pracy.

Arek

Gapiów się na por.nosy to tak . A robić nima komu.

Irek

Ja znam go ze szkoły. To jest takie same ście.rwo jak było kiedyś. Wszyscy tak o nim mówią. Nie przejmuj się dostanie za swoje. Już my się o to z kolegami na podwórku postaramy. Podobno ma nierówno pod sufitem.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
19643

Powinnaś porozmawiać z zarządem. Przecież biegajacy majster czuje się bezkarny.bo mu na takie zachowanie pozwoliłas . A teraz możesz żałować że tak się Ty zachowałas .to nie jego wina tylko twoja. Ps. Lepiej być grubym niż głupim.

Czuje się lepszy i dlatego. Wiesz on ma charakter jest kimś ważnym. A ty mu tylko przeszkadzasz. Zwykła głupia dziewczyna. Musiał się pozbyć takiej pokraki.

Zrozpaczona

Nie wolno się tak zachowywać. Bardzo źle nas traktują. Masz mnie szanować. Żartów się nie robi. Powinieneś o tym wiedzieć, że na oczach całego osiedla i Ukrainy obraził es mnie. Ciekawi mnie tylko jaki był tego powód. Dlaczego tak się Zachowujesz? Wiem że to moja wina. Przepraszam że wokół wszystko jest moja wina i za wszystko odpowiadam. Powodzenia

Pudzianowski

Sąd może nie ale moi Silni koledzy zrobią z tobą porządek. Więc uważaj lepiej na siebie. To nie groźba to ostrzeżenie. Wiem gdzie mieszkasz.

Olo

Tak my pracujemy a on wolne

Bartek

Wszyscy wiedzą że nie zasługujesz nawet na jedna setna dochodów z tego zakładu .nic nie robisz - JEDYNE NA CO ZASŁUGUJESZ to wziąść i trzepnac cie w ten głupi łeb.

Bodzio

A co myślicie o "ukraińskiej sile" ? Jak Wam się pracuje z nowymi kolegami i koleżankami ? Słyszałem, że laseczki przednie i dla karty stałego pobytu zrobią naprawdę duuuużo.

M.

Nic się tam nigdy nie zmieni to jest najgorsze gówno bo rządzą tam ludzie z problemami emocjonalnymi ;d

Egoista

Stare, głupie ,wredne ,niepotrzebne , naiwne . Czemu tak się dzieje? Bo piwko smakuje a do piwka pizza i du.pa rośnie. A wraz z wiekiem wiadomo że mózgu używamy coraz mniej (ZWŁASZCZA NIEKTORZY) i co za tym idzie dziczejemy. Zbyt dużo pieniędzy i samochód robią z mężczyznę zwykłego smiecia. A potrzebuje kochanki żona mu nie styk ie? Chyba że już jej nie ma. Tłusta świnie.

Sabina

Bardzo zle nas traktuja. Zebys zdechnal kuta$ie.szmate sie poszukaj wsrod tych swoich naiwnych kochanek.

NieBo

Dobrze, ze juz tam nie pracuje. POZDRAWIAM ROZBIOR xD

Nie powinno sie wogole stawiac takich stanowisk. N
@NieBo

KrzyS

lodowka

Straszne ja juz tak dalej nie moge.marze o innej pracy najlepiej bedzie jak podniosa wkoncu te wyplaty.wie ktos cos na ten temat.

Czesc ja jestem negatywnie nastawiona bo wiem ze tutaj moze byc tylko gorzej. Wyplaty nie sa adekwatne do wykonywanej pracy. Soboty placa a potem to odciagaja z wyplaty. Czyli robisz za darmo a ludzi traktuja jak przedmioty. Nie szanuja nas i nie dbaja o nas tylko sie nami bawia i traktuja jak zabawki. Kompletnie sie niedziwie ze zaklad powstal u nas skoro z Bobrownik musieli sie - nie wiadomo dlaczego - usunac... Chlopak tam robil mowil ze chlopakom placa ok 2000zl to prawb nalezysda ale jezeli jestes znajomym luz do rodziny przelozonych. Bo inaczej to dostaniesz tyle co dizewczyna 1600 razem z nadgodzinami. A nieraz trzeba zostac do 17 - 18 i nie ma zlituj sie. Rece odpadaja , zimno na hali jest chyba 10 stopni do tego musisz podnosic ciezkie mieso cale 8 godzin i godzine przerwy masz rozlozone na caly dzien tak ze w sumie na zakladzie jestes ok 9.5 godziny jak dobrze pojdzie.

O Boze!! W sklepie robią same niemiłe osoby a na hali produkcyjnej trzeba pracować coraz dłużej i dłużej. Wszystko byłoby ładnie pięknie gdyby za wszystko płacili. Wyzysk, kobiety musza wykonywac te same zadania co mezczyzni za mniejsze pieniadze. Majstry sa wredne i niemiłe zwłaszcza dla brzydkich dziewcząt.

KIBIC

Ja jestem za ruchem niebiescy to mistrze i jeżeli chodzi o barwy to tylko niebieskie .

żabol 88

czy można na zakładzie sioe bujać w barwach Górnika? za kim tam idom?

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol