Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Rudzianin

Odradzam kazdemu najgorsza robota, noe ma poszanowania dla drugiej osoby a ci brzcia duda noech konaja w meczarniach bo sa to zwykle paly

Boj25

To co piszecie o NIK polu to jest (usunięte przez administratora) prawda fajna praca robię 3 lata jako. Magazynier i. Nie narzekam jakoś porostu mocie lewe ręce do roboty i boicie się fizycznej pracy wiadomo że w takiej dużej firmie niema leeko ale tacy ludzie jak wy co nie dają rady to poco się przyjmowaliscie jak teraz narzekaćie idzie robić za kasjera bd siedzieć na (usunięte przez administratora) cały dzień po prostu boicie się fizycznej roboty proste

CarAga

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Fałszowanie dokumentacji łamanie praw pracownika podstępnie podkladane dokumenty do podpisu nie mające racji bytu. (usunięte przez administratora) i prostactwo to najbardziej delikatne słowa jakie moge użyć

Jalapenio

Na ten czas, w firmie jest już tak mało ludzi ze nawet majstry muszą robić najgorsze prace. Generalnie zakład idzie na dno. Pracuję tam długo bo już będzie ponad 10 lat. NIEPOLECAM NIKOMU. Strata czasu, nerwów na ten zakład

Betina
@Jalapenio

Niepolecasz a pracujesz juz 10 lat to widocznie niejest az tak zle ze jeszcze tam pracujesz

Jalapenio
@Betina

Kwestia przyzwyczajenia (choć planuję zmianę pracy) , ale dla nowych, młodych ludzi, silne zderzenie z rzeczywistością. Generalnie tacy nie wytrzymują tutaj dnia.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
Mateusz M

Taa praca w nik-polu to jak praca na targowisku w Warszawie w latach 90. Byłem tam ostatnio na rozmowie o pracę. Jest tak, zero socjalu (biedronka w porównaniu do nik-polu to piekło a raj, oczywiście na korzyść biedry) dzień pracy zaczya się 0 6 rano a kończy o max o 16, dla porównania w magazynie biedronki na dziale przyjęć zaczynasz prace o 6 rano a już możesz wyjść z pracy o 13:45 i masz 8 godzin pracy zaliczonych. Dalej przykłady odnośnie socjalu. W biedronce masz 3 razy do roku bony na karte w wysokości od 250 zł do 500 zł. masz wypłacaną premie roczną w wysokości około 1500 zł brutto masz wyprawkę dla dzieci do szkoły masz wyprawkę dla nowo narodzonego dziecko, masz paczki na święta, masz posiłek składający się z dwóch dań pierwszych, dwóch dań drugich, napoju oraz deseru (Dania do wyboru) masz możliwość wziąść pożyczkę w wysokości twojej wypłaty, masz darmowe szczepienia, masz na centrum dystrybucyjnym możliwość masarzu przez profesjonalnego masarzytę, ubezpieczenie grupowe (A właściwie 3 rodzaje pakietów ubezpieczeniowych) no i opcja nie do wszystkich przemawiająca Związki zawodowe. A co jest w nik-polu ?? 2 razy do roku paczki z szynką, kiełbasą i mięsem i co i koniec, lecimy dalej zapytacie jak z wypłatami w nik-polu ?? a no zaproponowano mi tak że wyjdę mniej więcej 3300 zł na rękę i to nie od razu, w bierdze teraz po 3 latach pracy mam około 3200 zł rękę plus wyżej wymienione benefity. Jaka jest konkluzja z tego ? Pierdziele Nik-Pol

@Mateusz M

czytałem w w magazynach lidla podobno jest jeszcze lepiej jak w biedronce, ktoś potwierdzi czy to prawda ?

ExWorker
@Mateusz M

Po wieloletnim stazu w tej firmie (ponad 1o lat ) , potwierdzam kazde slowo , dodam do tego ze ta propozycja 3300 na reke to sciema , na poczatku nie dostaniesz tego . Po kilku latach stazu jeszcze ci szef zabierze czesc premii z powodu "malej wydajnosci" i "nie zrobienie normy" . Dodam, ze nie masz na to wplywu na ta "norme" bo nikt po za prezesem nie wie jak to obliczyc , druga sprawa ze premia jest zabierana i liczona od ogółu calej zmiany , mozesz naginac jak wsciekly a i tak ci zabierze pieniadze bo 6 innych leci w kulki . Pozdrawiam

solidarnosc zdechla,wstyd i smutek.

ten zaklad to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

G.T.

Witam, wiele ludzi pyta o warunki pracy w firmie NIK-POL Ruda Śląska o atmosfere o zarobki itd, więc napiszę parę słów najbardziej aktualnych o tym " pożal się Boże " zakładzie.Zacznę od ilości godzin przepracowanych w miesiącu ; średnio jest to 220 godzin a przypominam ,że ustawowo liczba ta powinna wynosić 168!!!!!!.Jeśli chodzi o nadgodziny to nie masz wyboru czy chcesz czy nie, musisz zostać i pracować i najlepsze jest to, że za nadgodziny nie dostaniesz ani grosza więcej niż stawka ,która na "dzień dobry" wynosi 11zł ( troche mniej niż w Biedronce ) hahaha. a urypiesz się jak wół.Praca wygląda tak, że pracujesz od poniedziałku do soboty włącznie na rano a w niedziele już przychodzisz na noc czyli praca 6 dni w tygoniu a sezonie praca cały tydzień nawet przez dwa miesiace non stop na innym dziale masz wybór czy chcesz przyjsc w sobote czy w niedziele no i oczywiscie takze caly tydzień.Jestem tylko ciekawa tego ,że w tym zakładzie kontrole PIPu są bardzo czeste i jeszcze nikt z tym nic nie zrobił.Może mnie ktoś oświeci.Jeśli chodzi o wynagrodzenie ,to tak jak było wspomniane zaczynasz od 11zł , pracujesz średnio 220godzin ale najlepsze jest w dniu wypłaty bo część pieniędzy dostajesz na konto a część pod stolikiem do "ręki", podpisujesz jakiś śmieszny pasek z wypłatą i musisz go oddać z powrotem.I tu się nasuwa następne pytanie Gdzie jest Urząd Skarbowy ,oczywiście kontrole są bardzo często i co? i NIC. Dalej. Atmosfera w zakładzie jest katastrofalna , majstrowie z zegarkiem patrzą o której przychodzisz z przerwy o ktorej wchodzisz na hale ,nie daj Boże jak się minute spóźnisz.W czasie pracy nie ma możliwosci wyjscia do toalety ponieważ toalety są.......POZAMYKANE na kluczy.Możesz lać w gacie.Mogę powiedzieć ,że ten zakład jest CHORY ale wszystko idzie niestety od góry od szefa ,który z tego co wiem w zakładzie siedzi 22godz na dobe ,i chyba nie ma rodziny, domu i nic poza tym obozem nie widzi i mysli w tym swoim łebie ,że wszyscy tak mają.Po rozmowie z ludźmi z tego zakładu wiem że tak było zawsze i że nigdy się tam nic nie zmieni ,mam tylko nadzieję ,że "karma"kiedyś wróci a tym wszystkim którzy chcą tam iść pracować radzę omijać zakład szerokim łukiem.

Robert

Poziom wynagrodzenia ?? kpiny jakieś. Jest tak idziesz tam do pracy dostajesz stawkę na umowie niską (trochę powyżej najniższej krajowej. Nie oficjalnie dostajesz przykładowo 11 zł netto na godzinę plus premia (w zależności od tego ile cała produkcja wybiła towaru w danym miesiącu) dalej jest tak chodzisz do pracy przez 6 dni w tygodniu od godziny 6 rano (a nawet parę minut przed) robisz do godziny około 16 (raz jest to parę naście minut przed a czasem po) z twoich wyliczeń wynika że przepracowałeś 220 godzin i należy ci się tyle i tyle za prace, dostajesz wypłatę za 180 godzin. Dalej co ciekawe idziesz do szefa i pytasz co jest grane, mówisz przepracowałem 220 godzin a dostałem za 180, pytasz dlaczego ? A ten oszust (inaczej się gnidy nie da nazwać) mówi że widocznie się nie odbijałeś jak wchodziłeś do pracy !!! no ku....r takich złodziei zarabijących na pracy ludzi powinno się wiesz na każdej gałęzi jaką się znajdzie w okolicy. Nie dosyć że buc dorobił się na wyzyskowi ludzi to jeszcze dalej oszukuje ?? tyle mam do powiedzenia na temat firmy Nik-Pol. Nik-Pol jest przykładem firmy takiej w której widzimy co się dzieje jak Państwo Polskie nie ingeruje w wynagrodzenia, nie polecam nikomu tego zakładu. Ja rozumiem że tu na forum można pisać co się chce, że można kłamać itd. ale sami państwo zobaczcie ile jest tych negatywnych opini o tym niby zakładzie pary, nawet jakby 60% ludzi kłamało to i tak reszta piszę prawdę o tym zakładzie który oszukuje nie tylko ciebie ale również Państwo Polskie (niższy podatek z wynagrodzenia itd.) Najgorsze jest w tym wszystkim to że nikt z takimi Januszami biznesu nic nie robi !!! a powinno się ich ścigać i nakładać kary pomnożone razy ilość oszukanych ludzi !!! Jak dalej tak oszukuje kara więzienia dla złodzieja !!!

Julita

@TED, napisałeś, że jesteś zainteresowany pracą w Nik-Pol. Jakie stanowisko odpowiada najbardziej Twoim kwalifikacjom zawodowym? Natomiast jeżeli chodzi o poziom wynagrodzenia, to rzetelne informacje w tej kwestii uzyskasz bezpośrednio kontaktując się z tą firmą lub na rozmowie kwalifikacyjnej, ponieważ warunki zatrudnienia zależne są od stanowiska.

TED

Witam serdecznie, Jestem zainteresowany pracą w nik-polu jakie są mniej więcej zarobki ?

Julita

@Bartosz, co konkretnie masz na myśli, zamieszczając opinię z taką treścią na forum? Uważasz, że część osób zatrudnionych w Nik-Pol nie powinna współpracować z tym pracodawcą? Proszę Cię o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami z pozostałymi użytkownikami odwiedzających ten wątek.

Może przyszły pracownik

Witam chciałem się zapytać jak wygląda praca u was w zakładzie a dokładniej na magazynie, czy praca jest od poniedziałku do piątku ?czy nadgodziny są przymusowe ? czy pensja jest wystarczająca ? jaka jest atmosfera pracy ?

Bartosz

Dobre firmy takie jak Nik-Pol powinny ostrożnie rekrutować ludzi!!

Kamil

(usunięte przez administratora) i tyle. Najgorszy jest ten bezczelny, ochydny,wredny , chamski gupi, tlusty, blady majster z rozbioru.pozdro Kamil.

jancIO wodnik

jak tam nieroby zadarmo niema nic chcecie mieć lepiej to majstrom muiście ciagnac

Ludzie na poziomie?to widac jak nas obliczają za urlop.Zlodziejstwo.

Bazik

Witam, tu sprytny Mis, oddzial Ruda Slaska, juz jutro wracam!

grunge

Zwolnił się facet na którym mi zależało.Sprytny miś .Chcę go gorąco pozdrowić i życzyć mu powodzenia.

Julita

@Ave, cały czas na stronie internetowej Nik-Polu znajdują się aktualne oferty pracy. Znajdziesz tam też dokumenty rekrutacyjne. Czy uzupełniałeś je i wysyłałeś do nich? Na pewno warto to zrobić wtedy firma będzie miała twoje dane i będzie mogła się z Tobą skontaktować.

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol