SIMENA

Radzyń Podlaski

Opinie o SIMENA

Mario 2010-03-31 16:19:56
Niech [usunięte przez moderatora]więcej czasu poświęcą na pozyskiwanie nowych klientów a nie oczekują tego od swoich podwładnych!.Jeśli brakuje pracy, to obrażają się na swoich pracowników,twierdząc że nie będą stali w centrum Warszawy i wołali "DAJCIE PRACĘ DLA SIMENY" Nieudolność w szukaniu nowych rynków zbytu tłumaczona jest przez szefostwo "kryzysem".DÓŁ PRACUJE,GÓRA PRÓŻNUJE!Pierdzenie w stołek pozostawia za sobą tylko smród a roboty jak nie było tak nie ma!
ziomek 2010-05-21 18:21:31
Jak tam jest teraz w Simenie?
nieznajomy 2015-05-18 09:56:16
Zgadza się jak dostawali większe dotacje na grupy inwalidzkie to trzymali w pracy i wszystko było dobrze a jak maja mniejsze to pozwalniali ludzi naprawdę niepełnosprawnych i trzymają ludzi z fałszywymi grupami inwalidzkimi załatwionymi po znajomości to jest chore a Prezes bierze tylko kase jest raz w tygodniu w zakładzie a reszte spedza na uczelni w warszawie bo jest wykladowca i ma gdzies to co się dzieje w firmie to chore to jest zakład pracy chronionej ??
micha 2016-05-03 10:24:29
wiem, że działąją bardzo dobrze ponwieważ produkują szeroki asortyment czujników i połaczników hydraulicznych dla motoryzacji oraz rolnictwa ale rownież akcesoria okienne, rozne uchwyty. wiec podjrzewam,że najalatwiej bedzie sie do nich dostac na produkcje
Zostaw swoją opinię o SIMENA - Radzyń Podlaski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIMENA