Opinie o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakł-Hand-Usług,,żarna''. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakł-Hand-Usług,,żarna'' na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' w Olsztyn

Bożena

Dzień dobry, czy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' zdarzają się nadgodziny? Pytam ponieważ nie każdy ma możliwość zostawania w pracy po godzinach i dlatego też chciałabym ustalić jak ta kwestia wygląda w firmie. Dajcie znać, proszę.

on 123
@Bożena

Pamiętaj dziś nadgodziny są jutro ich nie ma. (usunięte przez administratora)alcz lepiej o godną wypłatę.

Karol.

A Bandi jeszcze pracuje czy jest na emeryturze. A ta sprzątaczka Zamenhofa tezwykorzystuje ta kobietę z Ukrainy.

Zbychu
@Karol.

Walnij się w łeb. Po to są Ukraińce żeby ich wykorzystywać. A zresztą pilnuj swojej baby bo też ma za uszami.

xyz

pytanie do prezesa: czy bony świąteczne będą w tym roku ??????!!!!!

Wielokropek
@xyz

Oczywiście. Podobno będą też paczki dla dzieci.

Takitamchlop

Czy w tym zakładzie pilnuje ktoś porządku? Dlaczego Artur i jego kubusie z utrzymania ruchu nic nie robią lenie cuchnące tylko łażą i czekają aż im 8h zleci. Klamki pourywane ,żarówki poprzepalane,cybanty odpadają a prywaciarz ma wszystko w (usunięte przez administratora) a na dodatek bez maseczki chodzi po wszystkich działach kto wie co on roznosi. Jeździ na fuchy prywaciarz po innych zakładach i bez maseczki chodzi. A dlaczego on pracuje tylko na jedną zmiane dawać Lenia na dwie zmiany i to jest utrzymanie ruchu raczej zatrzymanie ruchu i produkcji. ARTUR TY LENIU PARCHATY BIERZ SIE DO ROBOTY!!!! I GOŃ TYCH SWOICH OGRÓW DO ROBOTY !!!!

@Takitamchlop

Boczek myślisz że każdy jest taki głupi i nie wie, że to Ty napisałeś? Żenujący brygadzista....

Boczek

A skąd wiesz że to ja

Czarna
@Takitamchlop

A od czego jest Bandii. Choroby na szyję niech ciągnie pług zamiast konia.

Kolega klawisza.

A co jest Z Bandim czy nadal pracuje. Teraz będzie miał emeryture i dochód za drewnianą.

Maria

@Takitamchlop czyli sugerujesz złe zarządzanie?

Takitamchlop

A teraz czas na lakiernie czy nikt nie widzi ze brygadzista z lakierni to alkoholik przychodzi do pracy pijany i łazi po innych działach pijany i cwaniakuje do pracowników. Na zmianie Krzyśka robią co chcą łażą na śrutownicę po 2 osoby i tam zrobili sobie palarnię w ciągu 8 godzin chodzą tam co najmniej 10 -15 razy po 5-7 min. Może czas najwyższy uciąć premię palaczom.

Witam. Czy Pakowacz to dobra fucha w waszym zakładzie?

znafce
@Nowy

Najlepsza!

Śmieszne są te wasze wypowiedzi. Jak wam coś nie pasuje to czemu tego dla szefa nie powiecie. Myślicie że te wasze psioczenie na forum go worka coś da. Śmiechu warte.

do nick

A widziałeś ostatnimi czasy szefa w firmie? Jedynie jego interwencja moglaby ukrócić działania wszechwiedzącego MC

Roman

Myślisz ze z szefem nikt nie rozmawiał? Szef wie o wszystkim i to akceptuje.

Człowiek prezydenta
@Roman

Dokładnie...nie jeden rozmawiał..tylko tak jak jest jest wygodnie

Zszokowany
@Człowiek prezydenta

Sugerujecie, że szef jest świadom tego, że od dobrych dwóch lat ludzie plują na jego nazwisko, psioczą na firmę, a on to akceptuje?

Chorowitek
@Zszokowany

Tak jest świadomy. Nie ma co bronić szefa niestety, ja o nim zdanie zmieniłem, wam też radze. Za to co się dzieje z L4 ( człowiek ma operacje , nie ma go w pracy np 2 miesiące a po powrocie dowiaduje się że musi oddać firmie 3 tysiące ). Według mnie jest to zlodziejstwo. A kim jest osobą która się na to zgodziła ??? Nie wiesz kiedy może przydarzyć się jakiś wypadek. A potem płacz ... Radze szukać pracy gdzie indziej. Szkoda waszych pieniedzy. Hipoteka nie poczeka...

do Chorowitka
@Chorowitek

Jak to musisz oddać firmie 3 tysiące? Na jakiej podstawie chcą od Ciebie tych pieniędzy?

Janusz
@do Chorowitka

Na podstawie slownej i grozb ze strony zarzadzajacych. Informuja ze wisisz firmie kase i kilka kolejnych wypłat będzie mniejszych i tyle

Zdrów jak ryba
@do Chorowitka

Potrącają z premii uznaniowej które de facto wynosi 60% To to jest ból jak zamiast 3000 pln dostajesz 2500 przez pół roku żeby spłacić te 3000 pln

bezprawie
@Janusz

Zażądaj tego na piśmie. Zobaczysz jak szybko mięknie dla dwóch muszkieterów przysłowiowa f.a.j.a.

na papierze nic nie dadzą
@bezprawie

bo to samopodpalenie będzie ;)

Do janusza
@Janusz

Znieczulica kompletna... A jak Pani (usunięte przez administratora)była na zwolnieniu, to nikomu nie przeszkadzało.

noooo
@Do janusza

Dokładnie ciekawe ile musiała oddać ;)

Jot123
@Do janusza

To córka właściciela, żadna prezesowa.

do Jot123
@Jot123

Nikt tu nie użył słowa prezesowa, tam było imię.

omo
@do Jot123

było napisane "prezesowa" Zresztą jakie to ma znaczenie?

Brajanek

Widzę kolega z Podlasia????

ExPracownik

Co tam w tym "pięknym zakładzie" mlekiem i miodem płynącym słychać??? Coś się zmieniło czy nadal to samo?

ExPracownik

Widzę jeden z tych co ma blizny na głowie od wchodzenia pod biureczko :)

W temacie
@ExPracownik

To pewnie dresiarz ze starego biurowca. Wrócił ze zdalnego i ważniaka udaje.

Kasiądz
@ExPracownik

Nie mierz wszystkich swoją miarą... widać ciebie wszyscy gonili spod biureczka skoro nie przedłużyli ci umowy. ps. zainwestuj w końcu w halitomin skończ ludziom życie zatruwać.

track

brak poszanowania pracownika, szydzenie, niektóre sytuacje podchodzą pod mobbing

złotówa

No i jak tam po wypłatach? Córunia zamieszania na robiła i chyba bedzie miała bunt na zakładzie.Ważne że im się zgadza.

@złotówa

jakie zamieszanie? jakie bunty? o co chodzi?

cieśla
@ja

Pewnie chodzi o obniżki. Rzuciła się na tarcze jak szczerbaty na suchary ale pracownicy widzą co się dzieje. Karma jeszcze do was wróci. Zięciulek dziś pokazał gdzie ma ludzi.

ciekawski
@cieśla

W jaki sposób pokazał? Nie zauważyłem .

cieśla
@ciekawski

Przyjechał nowo kupionym autem pod firmę.(usunięte przez administratora)To nie jest plucie w twarz ludziom? Kupienie auta a podobno mega kryzys i trzeba ucinać. Zieciunio nie wyczuł chwili. Ale to normalne u niego.

belka
@cieśla

A może odkładał na ten samochód od jakiegoś czasu w końcu uzbierał i kupił? Tym bardziej, że w kryzysie takie towary można nabyć taniej. Nie bronie go jego kasa jego sprawa ale czy to jest plucie w twarz? Jest wiele innych przykładów plucia w twarz w ZHU niż nowa fura.

tralala
@belka

Uuu, obrońca zięciunia się uaktywnił. Ma 3 przydu...pasów więc nie trudno się domyśleć o kogo chodzi. Nazbierał? Do skarpety odkładał? Sam nie wierzysz w to co piszesz.

Leksus
@tralala

Nie prawda, ma 4 ich jak dobrze liczę

Trzykropek
@Leksus

Zgadza się, czterech. Z tym, że jeden to "ciężko" z domu pracuje więc może jeszcze nie zachwalał nowych czterech kółek zięciunia i nie podnosił jego chorego ego.

tralala
@Trzykropek

A Pawełek znowu na zdalnym? Coś ktoś wie? Słabiutko panie przydupa...sie. Słabiutko.

stary ziooom
@złotówa

Słabo słabo dlatego ide do garazu robić

Czego się boi Pracodawca.

Dziwna jest ta Polska gdzie od tylu lat Polakiem gardzi Polak. I dziwne jest to ze ze od tylu lat jak jesteśmy w Unii Europejskiej nie przestrzega się praw pracownika.I dziwne jest to ze od tylu lat w pseudo kraju demokratycznym Polska, pracodawca mobbinguje pracowników. I (usunięte przez administratora) P.E. na dotacjach. Czy usunięcie opinii coś da - Nie ! To jest jak duży ptak chowa głowę w piasek i myśli ze nikt go nie widzi. Ale nasuwa się pytanie i zarazem odpowiedz . Jak piszesz podpowiadasz pracodawcy a nie lepiej od razu do organów ścigania.Patrz swemu oprawcy pracodawcy w oczy i też się śmiej . I powiedz tak. Ten się śmieje co się śmieje ostatni.

votum
@Czego się boi Pracodawca.

mogą sobie kasować komentarze, ale opinia idzie na cały Olsztyn. Ludzie co nawet nie byli nigdy w tej firmie, wiedzą dużo na ten temat. Olsztyn nie jest dużym miastem, więc nic się nie ukryje.

Karol.

A jak tam ciecie dalej śpią . A fortepian dalej wynosi kolorowe metale.

Pan zawsze Pan.

Czym się różni chłopstwo od tucznika. Odpowiem. Tucznik to zwierzę zasadami i kulturą i zje co ma w korycie. A chłopstwo z korytem. Dlatego postanowiono w P.E. że w Polsce mają być koryta dla tucznika z betonu i stali żeby chłopstwo ich za szybko nie zjedli.

Karol.

Czy ten Nadzorca Bandi jeszcze niewoli ludzi. Nie ma Boga. Jak tacy ludzie chodzą po tym turecku.

Co to się odpier

Jak to (usunięte przez administratora) jest, że jedni robią nadgodziny, a drudzy nie mogą zrobić etatu? O (usunięte przez administratora) tu chodzi. Niech Wam się PIS do dupska dobierze.. Prezydenta mają to teraz zamiast dawać, będą szukać zastrzyku piniądza

PSML
@Co to się odpier

Wszyscy mieszają zmiany np Testownia,pakowacze,kontrola jakości chodzą cały czas na pierwszą zmianę. Mają styczność z dwiema zianami co tydzień. I kto mówi o tarczy i obostrzenich z nią związanych. Taka jest wizja kierownika produkcji,który sam chodzi po halach i ma styczność z dwiema zmianami.

kasjer
@Co to się odpier

Chodzi o kasę. Ludzie za nadgodziny dostają w kopercie kasę więc to nie jest oficjalnie widoczne. No słabo to wygląda i podział jak zwykle...teraz to już(usunięte przez administratora) na to i wyłączam myślenie.

"Najlepszy"

Ja to nie rozumiem waszego zachowania. Pisze to mlodszy pracownik. Płaczecie o tej firmie co sie w niej dzieje itp itd. Nie podoba sie to wypier... Po co tu siedzicie. Jest podobno tyle firm w Olsztynie z perspektywami a wy dalej tu siedzicie i płaczecie. Sytuacja jest jaka jest, nie tylko u nas. Zamiast zacisnac zeby i robic swoje to wylewacie swoje żale w internecie. Bądź kozakiem a nie przyslowiową (usunięte przez administratora) i powiedz to kierownictwu prosto w twarz. Znalezliscie sobie alternatywne miejsce w ktorym mozecie byc anonimowi i mozecie (usunięte przez administratora) 3 po 3. Sami sie nadajecie do zbierania złomu... Zawsze cos nie pasuje a jak pracujecie to wszyscy sie usmiechają... Penery... Jeden wielki placz i przypierdalanie sie do kazdego i o wszystko... Jak jeb..e dzieci w przedszkolu. Pomyslcie co wy soba reprezentujecie... A jak masz ktorys jakis problem to sie podpisz w odpowiedzi a uwierz jeden z drugim ze podejde w pracy do kazdego i co? Stulicie (usunięte przez administratora) cichutko. Tylko tez najpierw sie podpiszcie zeby nie bylo anonimowo. Dziekuje i pozdrawiam cieplutko :*

Nik
@"Najlepszy"

To czemu Ty się nie pod pisałeś?

lolo
@"Najlepszy"

Mleczko pod noskiem jeszcze jest? Młody pracowniku zdobądź kilka lat doświadczania popracuj w innych firmach to pogadamy. Część ludzi zgłaszała to osobiście tylko prawda jest taka że zarząd ma to gdzieś. Kasa kasa kasa tylko to się a nie człowiek. Poza tym ludzi się tu zasiedzieli ale tu już ich osobista sprawa. Kilka procent się obudzi i odejdzie reszta będzie się tu męczyć.

Były klient

Pięknie teraz widać jak się kończy kiedy w firmie jest jeden duży klient.. Trochę teraz siadło co? Fama poszła w miasto, że na tarczy jedziecie i łapiecie każdą robotę. Prawda to? Może wrócę? A nie jednak nie za butę się płaci. A jak pracownicy zadowoleni z niższych pensji - 20%? Nadgodziny pewnie też ucięliście? No to teraz czekać aż się specjaliści obudzą i znajdą coś lepszego.

Patologia
@Były klient

To co tu się dzieje to jest komedia, jedni mają zmiany, drudzy nie mają. Jedni pracują pełne etaty, drudzy niepełne.. Cyrk

Jane dawno poza ZHU
@Patologia

Tak? Znów dzielą na lepszych i gorszych? To widzę taka tradycja w tej firmie. Ciekawa jaka będzie atmosfera po takich podziałach.

Czy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' zapewnia kartę multisportu?

Nie zapewnia niczego poza: terminową wypłatą, pracy w dynamicznym zespole, możliwości rozwoju i brania udziału w ciekawych projektach, praca pod presją czasu itd.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakł-Hand-Usług,,żarna'' - Olsztyn

• Jak się pracuje w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Zobacz opinie na temat firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna'' tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakł-Hand-Usług,,żarna''?

Kandydaci do pracy w Zakł-Hand-Usług,,żarna'' napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakł-Hand-Usług,,żarna''
2.4/5 Na podstawie 277 ocen.
  • ul. Tracka 5
    10-364 Olsztyn