Rollen Polska Studio Figura

Poznań

Opinie o Rollen Polska Studio Figura

rolller - czytaj opinie Kafeteria !!! 2016-09-21 18:14:12
Panie, które oferują sprzęt są bardzo miłe i wciskają i opowiadają cuda, aby sprzedać,
a później sam się martw!!!!!!!! Nie napalaj się, a przekonasz się sam, że już im bardziej będziesz zwlekał tym bardziej będą Cię olewały!!! Cudów za tą kasę nie ma wierz mi. Klientki potrafią się umówić na 7rano i następnie na 12, 17, 21... cały dzień do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Efekty? - zacznij biegać i zdrowo się odżywiać to zobaczysz efekty kondycyjne, wagowe i cenowe w porównaniu do nie tanich karnetów!
Samo studio to nie wszystko, również musisz liczyć sie z tym że bez zakupów od nich produktów nie będzie efektów(a nie są tanie i jest ich sopro [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda. Liczy się zawziętość, a nie lewy koks!
Jeśli masz swój lokal i będziesz się starł-a to będzie to wypłata rzędu 2-3-4, lecz jeśli planujesz wynajem to zapomnij o zarobku dla Ciebie, a metraż do wynajmu musi być minimum 100m.
Oczywiście trzeba jeszcze doliczyć reklamy, nie tylko raz, ale cały czas. Zwrot po 7miu latach!!!
Tyle na ten temat!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Rollen Polska Studio Figura - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rollen Polska Studio Figura